هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

آروین 4: سه نمایشنامه (مرثیه‌ ای برای یک سبک‌ وزن، منطقه‌ ی صفر، مومیا) (انتشارات افراز)

تولید کننده: انتشارات افراز
3,300 تومان

ایوب آقاخانی – زاده‌ی 1354 تبریز – از نویسندگان مطرح و موفق نسل سوم نمایشنامه‌نویسان کشور است.
او دانش‌آموخته‌ی این رشته و کارشناس ارشد ادبیات نمایشی است و از میان آثارش، نمایشنامه‌های "تابلوی دوم، آنجا"، "پشت در"، "دوئتی کوتاه برای پائیز"، "گیل‌گمش"، "ماه‌پیشونی"، "رودکی"، "جادوگر واژگان سبز"، "روزهای زرد"، "زمین مقدس"، "رویاهای رام‌نشده"، "آسمان و زمین"، "دریا و دایره"، "امپراطور و آنجلو"، "فصل خون"، "مرثیه‌ای برای یک سبک‌وزن" و "کسوف" که در همین مجموعه با نام "منطقه صفر" به چاپ رسیده، به‌صورت حرفه‌ای اجرا شده‌اند.
او برای رادیو و تلویزیون هم می‌نویسد و در زمینه‌ی نویسندگی درام برای مدیوم‌های مختلف در دانشگاه‌های هنری کشور تدریس می‌کند.
ایوب آقاخانی برای نوشتن نمایشنامه‌ی "امپراطور و آنجلو" جایزه‌ی بهترین نمایشنامه‌ی غیراغتباسی بخش مسابقه‌ی بین‌الملل بیست‌وششمین جشنواری تئاتر فجر را از آن خود کرد.
وی که همواره در آثارش نگاهی اجتماعی دارد، در سه نمایشنامه‌ی پیش‌رویتان این نگاه اجتماعی واقع‌گرا را با بازی‌های زبانی و فرمال آمیخته است و تجربیاتی جدید را در بستر همیشگی آثارش ترکیب کرده است.

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

+ -
مشخصات محصولات
مؤلف کتاب: ایوب آقاخانی
صفحات کتاب: 136
قطع کتاب: رقعی
شابک کتاب: 0-381-243-964-978
سال چاپ کتاب: 1390
نقد و بررسی خود را بنویسید بستن فرم نقد و بررسی
*
*
  • بد
  • عالی
*
*
*
*
مشخصات محصولات
مؤلف کتاب: ایوب آقاخانی
صفحات کتاب: 136
قطع کتاب: رقعی
شابک کتاب: 0-381-243-964-978
سال چاپ کتاب: 1390
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس گرفته و ثبت سفارش نمایید.