بسته
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

آلمانی در سفر جیبی Deutsch auf der reise (انتشارات استاندارد) 711206

تولید کننده: انتشارات استاندارد
6,000 تومان

آلمانی در سفر جیبی Deutsch auf der reise
مكالمات و اصطلاحات روزمرة آلماني
همراه با مهم‌ترين نكات دستوري زبان آلماني
ترجمه فارسي و تلفظ واژه‌ها با الفباي فارسي
مسافرت به كشور‌هاي آلماني زبان و برقراري ارتباط زباني
*با استفاده از اين كتاب، هنگام مسافرت به آلمان و ديگر كشورهاي آلماني زبان، مي‌توانيد منظور خود را در موقعيت‌هاي مختلفي كه قرار مي‌گيريد به ديگران بفهمانيد و از منظور ديگران نيز آگاهي يابيد. اين كتاب در عين حال، يك ابزار آموزشي براي يادگيري مكالمة زبان آلماني است.
* كتاب يا پرسش و پاسخ، شما را با موقعيت‌هاي مختلف و نيازهاي زباني اين موقعيت‌ها آشنا مي‌كند، داراي واژه‌نامه‌اي براي يافتن سريع واژه‌ها و معاني فارسي آنهاست و در ضمن تلفظ هر كلمة آلماني با استفاده از الفباي فارسي در زير يا در مقابل هر واژه آورده شده است.
کتاب آلمانی در سفر راهنمایی است برای کلیه مسافران خارج از کشور به ویژه دانشجویان عزیز که قصد مسافرت به آلمان و یا دیگر کشورهای آلمانی زبان را دارند. در این کتاب جدیدترین کلمات اصطلاحات و عبارات روزمره و توصیفی آورده شده است. در ضمن فصل هایی از این کتاب راهنمایی هایی به علاقه مندان شده که از نحوه زندگی در کشور آلمان با کشورهای آلمانی زبان آشنایی بیشتری بدست آورند.

محصولات انتشارات استاندارد قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما 4030book@

+ -
مشخصات محصولات
مؤلف کتاب: حسن اشرف الكتابی
شابک کتاب: 9789646255210
نقد و بررسی خود را بنویسید بستن فرم نقد و بررسی
*
*
  • بد
  • عالی
*
*
*
*
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس گرفته و ثبت سفارش نمایید.