هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

آموزش کامل ریاضی سوم ابتدایی ویژه مامانا (انتشارات ژرف اندیشان)

45,000 تومان

آموزش کامل ریاضی سوم ابتدایی ویژه مامانا

مقدمه مؤلف آموزش کامل ریاضی سوم مامانا
به نام خدا
سلام مامانای مهربون!
به نظر من «سلام» بهترین کلمه برای آشنایی است. چون معتقدم «سین» سلام نماد سلامتی و «لام» سلام، نماد لطف و بخشش و «الف» نماد آرزو و امید و »میم» سلام، نماد محبت است پس امیدوارم همیشه سلامت باشید و قلبتون از لطف و محبت نسبت به همه آدمای روی زمین لبریز باشه.
عزیزانم!
یکی از ویژگی های کتاب ریاضی مامانای سوم، این است که نکته ها در «گپ و گفت عصرانه ای» نوشته شده است. ارتباط به شکل مثلث که در راس هاش من، شما و فرزندمان قرار داریم.
در برنامه عصرانه گاهی از زبان شما حرف می زنم، گاهی از زبان بچه ها، گاهی خودم صحبت می کنم. گاهی محاوره ای صحبت کردم و گاهی هم به زبان معیار تا محیط گفت و گوی ما تکراری نباشد.
مامان دلسوز! برای درک مفاهیم، تکرار کردن مهم. بازی ها رو تکرار کنید و ناامید نشوید که چرا بچه ها دیر یاد می گیرند. از برنامه های عصرانه خود فیلم برداری کنید یا عکس بگیرید. بعداً این فیلم عکس ها را به فرزندتون نشون بدین. باور کنید خوشحال می شن. آخه می دونید با تکرار کلامی، مفاهیم به راحتی حفظ می شوند. اما با دست ورزی و فعالیت، مفاهیم در ذهن بچه ها نقش می بندد. یک وقت ممکن فکر کنید که چرا شما تکرار می کنید و این کار معلمه. درسته اما یادتون باشه که بیشتر وقت بچه ها تو خونه سپری می شه، مگه بچه ها چند روز در هفته ریاضی دارند و تازه خیلی از مسائل دیگه بهتر می دونین!
عزیزانم حتماً خودتون مثال ها و سوال ها را حل کنید تا بر توضیحات مسلط باشید و با آمادگی کامل با فرزندان کار کنید.
امیدوارم این کتاب مورد پسندتون قرار بگیرد. منتظر نظرات شما برای بهتر شدن کتاب هستم.
زهرا نصیر زارع

فهرست
فصل اول: الگوها
فصل دوم: عددهای چهار رقمی
فصل سوم: عددهای کسری
فصل چهارم: ضرب تقسیم
فصل پنجم: محیط و مساحت
فصل ششم: جمع و تفریق
فصل هفتم: آمار و احتمال
فصل هشتم: ضرب عددها

محصولات انتشارات ژرف اندیشان قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

+ -
مشخصات محصولات
مؤلف کتاب: زهرا نصیر زارع
قطع کتاب: رحلی
صفحات کتاب: 177
نوع جلد کتاب: شومیز
شابک کتاب: 9789642262076
نقد و بررسی خود را بنویسید بستن فرم نقد و بررسی
*
*
  • بد
  • عالی
*
*
*
*
مشخصات محصولات
مؤلف کتاب: زهرا نصیر زارع
قطع کتاب: رحلی
صفحات کتاب: 177
نوع جلد کتاب: شومیز
شابک کتاب: 9789642262076
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس گرفته و ثبت سفارش نمایید.