هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

آیین معصومیت (انتشارات افراز)

تولید کننده: انتشارات افراز
2,800 تومان

... ما در یک سیاه‌چال هستیم. شما از رؤیا سخن می‌گویید آن‌ها می‌آیند تا به شما خلأ ذهنی نشان دهند. شما از خواب و خیال سخن می‌گویید، آن‌ها به شما فضای تهی نشان خواهند داد. صبح بیرون رفتم و آسمان پر بود. غروب بازگشتم و آسمان افسرده بود. دوشنبه یک گاو دیدم. سه‌شنبه یک لاشه دیدم که مگس‌ها بر روی آن نشسته بودند. وقتی دخترم سیزده‌ساله بود، از خانه فرار کرد. در چهارده‌سالگی تخته‌های چوب به پاهایش بستم تا شاید بماند. اوه، ما با هم از حکومت‌های باستانی و عدالت حرف زدیم، اما فقط با یکدیگر...
***
آیین معصومیت سومین نمایشنامه‌ی بلند رونالد ریبمن است.
دو نمایشنامه‌ی پیشین او، هری، ظهر و شب و سفر اسب پنجم را The American Place Theatre اجرا کرد.
سفر اسب پنجم برای نویسنده‌اش یک جایزه‌ی Obie برای بهترین نمایشنامه‌ی آف- برادوی در سال 1966 به ارمغان آورد و در همان دوران در شبکه NET تهیه و اجرا شد.
ریبمن، نویسنده، شاعر و نمایشنامه‌نویس امریکایی، متولد 1932 و اهل نیویورک است، ابتدا در کالج بروکلین و سپس در دانشگاه پیتسبرگ تحصیل و مدرک دکترای خود را در رشته‌ی ادبیات انگلیسی از آن دانشگاه دریافت کرده است.
آیین معصومیت را هم اولین بار The American Place Theatre در شهر نیویورک در 14 دسامبر 1967 اجرا کرد.

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

+ -
مشخصات محصولات
مؤلف کتاب: رونالد ریبمن
مترجم کتاب: داود زینلو
صفحات کتاب: 112
قطع کتاب: رقعی
شابک کتاب: 978-964-243-091-8
نقد و بررسی خود را بنویسید بستن فرم نقد و بررسی
*
*
  • بد
  • عالی
*
*
*
*
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس گرفته و ثبت سفارش نمایید.