هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

اخلاق، قانون و سیاست [متن کامل] (انتشارات افراز)

تولید کننده: انتشارات افراز
13,000 تومان

فلسفه‌ی مؤلف جهان به‌مثابه‌ی اراده و نمایش بخش قابل‌ملاحظه‌ای از تاریخ تفکر مدرن باقی می‌مانَد، در عین حالی که از بسیاری جوانب، یکی از گران‌بهاترین گنج‌های خِرد انسانی را تشکیل می‌دهد. یقیناً شوپنهاور اغلب در تلخیِ اندیشه، بدگمانی نسبت به هم‌نوعانش و شک‌گرایی اخلاقی افراط کرده است؛ شاید سرخوردگی‌ها و غصه‌های زندگی بیش از حد اوقاتش را تلخ کرده بودند. اما او با زدودن درخشش مصنوعی و فریبنده‌ی تمام بت‌ها، با قرار دادن شما رودررو با واقعیت، واقعیتی هرقدر هم بی‌رحم، چشمانتان را می‌گشاید، از اشتباه بیرونتان می‌کشد و آشکارا به شما خدمت می‌کند. زندگی انسان دارد بیش از پیش تبدیل به نبردی بی‌رحمانه می‌شود، نیازی نیست این را کتمان کنیم، و اگر کسی نمی‌خواهد به‌طور قطع مغلوب باشد باید بتواند در این کارزار هولناک مقابل دشمنانش سلاح‌هایی آب‌داده دست‌کم برابر با آب‌دادگی سلاح‌های آن‌ها برافرازد. شناخت، در معنای فلسفی کلمه، شناخت کامل و محتوم، بهترینِ این سلاح‌ها است.
از مقدمه‌ی کتاب

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

+ -
مشخصات محصولات
مؤلف کتاب: آرتور شوپنهاور
مترجم کتاب: عظیم جابری
صفحات کتاب: 184
سال چاپ کتاب: 1394
قطع کتاب: رقعی
شابک کتاب: 978-600-326-028-3
نقد و بررسی خود را بنویسید بستن فرم نقد و بررسی
*
*
  • بد
  • عالی
*
*
*
*
مشخصات محصولات
مؤلف کتاب: آرتور شوپنهاور
مترجم کتاب: عظیم جابری
صفحات کتاب: 184
سال چاپ کتاب: 1394
قطع کتاب: رقعی
شابک کتاب: 978-600-326-028-3
برچسب های محصول
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس گرفته و ثبت سفارش نمایید.