هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

ادبیات آیه وضو و مواضع امامیه در آن (انتشارات مرکز بین المللی ترجمه و نشر المصطفی (ص))

12,500 تومان

ادبیات آیه وضو و مواضع امامیه در آن

هرچند شیوه وضو گرفتن در آیه ششم سوره مبارکه مائده تبیین شده، امّا مواضع شیعه امامیه و اهل سنت (همچون در مسح پا و میزان مسح سر و...) در این باره چندان شباهتی به هم ندارد. با توجّه به محوریت قرآن کریم بین دو گروه، این پرسش، پیروان هر دو مذهب را به خود مشغول ساخته که وضوی کدام‌یک مطابق قرآن است؟ روشن است که پاسخ به این پرسش بدون بهره‌گیری از ابزار ادبیات میسر نیست. البته تا زمانی که اختلاف بسیاري بین آراي نحویان است، هیچ پاسخی را نمی‌توان به مجرد نقل قول از نحویان اثبات نمود. لذا تحقیق در مسئله جز با تحلیل مستقل مبانی نحویِ مؤثر در فهم آیه و بدون استناد مقلدانه به اقوال نحویان به سرانجام نمی‌رسد. این رساله، ادبیات آیه وضو را با این رویکرد بررسی و سپس آن را با مواضع شیعه امامیّه می‌سنجد.

محصولات انتشارات مرکز بین المللی ترجمه و نشر المصطفی (ص) قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

+ -
مشخصات محصولات
مؤلف کتاب: محمدامین آسیایی‌ فرد
سال چاپ کتاب: 1395
قطع کتاب: رقعی
صفحات کتاب: 224
نوع جلد کتاب: شومیز
شابک کتاب: 978-600-42-047-0
نقد و بررسی خود را بنویسید بستن فرم نقد و بررسی
*
*
  • بد
  • عالی
*
*
*
*
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.