Close
(0) محصول
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
دسته بندی محصولات فروشگاه
  Filters
  Preferences
  جستجوی پیشرفته

  اقتصاد

  اقتصاد و مدیریت:

  اقتصاد مدیریت به کاربرد نظریه اقتصادی و ابزارهای تجزیه و تحلیل علوم تصمیم گیری اشاره میکند تا بررسی نماید چگونه یک سازمان میتواند به اهداف و مقاصد خود به صورت کارا دست یابد.کاربرد نظریه ها وروشهای اقتصادی در بازرگانی وتصمیمات اداری تعریف دیگری ازاقتصاد مدیریت می باشد. مسائل تصمیم گیری مدیران که در هر سازمان به وجود می اید خواه بنگاه باشد خواه یک سازمان عام المنفعه )مانند بیمارستان یا دانشگاه( یا یک اداره دولتی موقعی است که سعی میکند با توجه به برخی محدودیت های که با ان روبرو میشود به هدف های جزئی و کلی دست یابد برای مثال یک بنگاه ممکن است سعی نماید علیرغم محدودیت های مربوط به در دسترس بودن عوامل ضروری و محدودیت های قانونی که وجود دارد سود خود را به حد اکثر برساند. یک بیمارستان ممکن است با یک استاندارد پزشکی و یا منابع فیزیکی مشخص )پزشک ، تکنسین، پرستار،تجهیزات ، تخت بیمارستانی( و بودجه محدود در صدد پذیرش و معالجه هر چه بیشتر بیماران باشد. ارتباط اقتصاد مدیریت با نظریه اقتصادی: نظریه اقتصادی شامل اقتصاد خرد و کالن است .اقتصاد خرد مطالعه رفتار اقتصادی واحد های تصمیم گیری شخصی از جمله فرد فرد مصرف کنندگان صاحبان منابع و بنگاه های تجاری در یک سیستم اقتصاد ازاد است. اقتصاد کالن مطالعه میزان تولید ، در آمد، اشتغال ، مصرف ، سرمایه گذاری و سطح عمومی قیمت ها در سطح کالن است در حالی که نظریه بنگاه ) اقتصاد خرد ( مهمترین عامل منحصر به فرد دراقتصاد مدیریت است ، وضعیت عمومی اقتصاد کالن از جمله )سطح تقاضای کل ، نرخ تورم و نرخ بهره( که در ان شرایط بنگاه فعالیت میکند بسیار مهم است. نطریه های اقتصادی میکوشند رفتار اقتصادی را پیش بینی و تشریح نمایند نظریه های اقتصادی با الگو شروع میشوند.

  شما می توانید تمامی آثار منتشر شده ناشران معتبر سراسر کشور در بخش های مختلف اقتصاد و مدیریت را در سایت فروشگاهی بانک کتاب www.4030book.ir ملاحظه و پس از انتخاب به صورت خرید آنلاین و پرداخت اینترنتی درب منزل ، یا محل کار خود تحویل بگیرید.

  نمایش به عنوان گرید لیست
  مرتب سازی محصولات بر اساس
  نمایش چند کتاب؟ در هر صفحه

  پارلمان و توسعه اقتصاد ملی در ایران(انتشارات دانشگاه امام صادق(ع))

  9,000 تومان

  پارلمان و توسعه اقتصاد ملی در ایران

  روشهای تامین مالی بر ارزش شرکت ها در بورس اوراق بهادار (انتشارات هوشمند تدبیر)

  16,500 تومان

  روشهای تامین مالی بر ارزش شرکت ها در بورس اوراق بهادار

  محصولات انتشارات هوشمند تدبیر قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
  کانال تلگرامی ما 4030book@

  صفر تا صد: بورس، بازار مالی و بازار سرمایه: مقدماتی - جلد 1 (انتشارات هوشمند تدبیر)

  16,500 تومان

  صفر تا صد: بورس، بازار مالی و بازار سرمایه: مقدماتی

  محصولات انتشارات هوشمند تدبیر قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
  کانال تلگرامی ما 4030book@

  ملزومات اقتصاد خرد (انتشارات هوشمند تدبیر)

  18,000 تومان

  ملزومات اقتصاد خرد

  محصولات انتشارات هوشمند تدبیر قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
  کانال تلگرامی ما 4030book@

  101 راه خودسازی (انتشارات پل)

  6,000 تومان
  101
  راه خودسازی

  23 نكته ی مكتوم سرمایه داری (انتشارات آمه)

  19,000 تومان
  23
  نكته ی مكتوم سرمایه داری

  365 گام تا موفقيت (انتشارات پل)

  14,000 تومان
  365
  گام تا موفقيت

  آزادسازي اقتصادي : از تئوري تا عمل( سمت)

  12,500 تومان


  اين كتاب براي دانشجويان رشته اقتصاد در مقطع كارشناسي به عنوان منبع اصلي دروس اقتصاد توسعه و اقتصاد بين‌الملل (تجارت بين‌الملل و ماليه بين‌الملل) به ارزش كلي 9 واحد تدوين شده است.


  آسیب‌ های مدیریت زهرآگین بر سرمایه‌ های سازمان (انتشارات آرنا)

  17,000 تومان

  آسیب‌ های مدیریت زهرآگین بر سرمایه‌ های سازمان

  محصولات انتشارات آرنا قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
  کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

  آشنایی با اقتصاد ایران (انتشارات نی)

  18,000 تومان

  آشنایی با اقتصاد ایران، از طرفی برای آشنایی با نتیجهٔ گزینش الگوها و اعمال سیاست‌های توسعه و نیز برای آشنایی با عامل پراهمیت اقتصاد در تأثیرگذاری بر این گزینش‌ها و سیاست‌ها، و از طرف دیگر به‌عنوان عامل تعیین‌کنندهٔ سمت و سوی حرکت جامعه و به‌ویژه روابط سیاسی، اجتماعی و فرهنگی ضرورت دارد. در این کتاب با پرهیز از مطلق‌کردن عامل اقتصادی، به کوتاهی هرچه بیشتر، سیمای تاریخی، طبیعی، جمعیتی، اشتغال، بودجهٔ دولت، برنامه‌های عمرانی، نظام پولی بانکی، بخش‌های کشاورزی و صنعت، صنعت نفت و گاز، بازرگانی خارجی و داخلی، و چند بخش اجتماعی، با استفاده از اسناد و آمارهای رسمی بررسی می‌شود. در این کتاب ضمن بررسی واقعیت‌های اقتصادی کشور، مطالب به‌گونه‌ای ارائه شده است که خواننده می‌تواند به‌طور مستقل به تحلیل اطلاعات ارائه‌شده بپردازد.

  محصولات انتشارات نی قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
  کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

  آشنایی با مفاهیم و نحوه شناسایی سبک رهبری در سازمان ها(انتشارات مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران)

  9,000 تومان

  آشنایی با مفاهیم و نحوه شناسایی سبک رهبری در سازمان ها

  آمار (انتشارات بصریت)

  9,000 تومان

  آمار

  آمار تحليلي و استنتاجي: با استفاده از مايكروسافت - اكسل و آموزش گام به گام آن( سمت)

  6,450 تومان


  اين كتاب براي دانشجويان رشته علوم اقتصاد در مقطع كارشناسي و به عنوان منبع اصلي درس «آمار» به ارزش 3 واحد تدوين شده است.  آمار توصيفي و احتمالات : با استفاده از مايكروسافت - اكسل و آموزش گام به گام آن( سمت)

  51,500 تومان


  اين كتاب براي دانشجويان رشته اقتصاد، مديريت و علوم رفتاري در مقطع كارشناسي به عنوان منبع اصلي درس «آمار» به ارزش 3 واحد و منبع فرعي در مقطع كارشناسي ارشد تدوين شده است.


  آمار و احتمالات (ویژه رشته های مدیریت، اقتصاد و حسابداری) کارشناسی ارشد (انتشارات مدرسان شریف)

  52,000 تومان

  يادگيري اين درس مبتني بر فهم دقيق مطالب و حل كردن مسائل متنوع مي‌باشد.دراين كتاب سعي شده که با روان بيان كردن مطالب وتنوع تست اهداف فوق به‌طور كامل دنبال شوند.

  امروزه آمار و احتمال به عنوان يكي از كاربردي‌ترين و مهم‌ترين واحدهاي دانشگاهي در رشته‌هاي علوم اقتصادي، مديريت و حسابداري براي مقاطع تحصيلي مختلف بسيار قابل توجه است.
  يادگيري اين درس مبتني بر فهم دقيق مطالب و حل كردن مسائل متنوع مي‌باشد. در اين كتاب نهايت سعي و تلاش شده است كه با روان بيان كردن مطالب و تنوع تست و مثال، اهداف فوق به‌طور كامل دنبال شود. كتاب شامل مفاهيم بسيار مهم و جديدي است كه در مقايسه با ساير كتاب‌هاي هم‌نوع خود آن را تبديل به كتابي منحصر به فرد نموده است.
  در تدوين يك كتاب هميشه مؤلف با دو نيروي مخالف هم مواجه است؛ يكي گرايش طبيعي به گنجاندن هرچه بيشتر مطالب در كتاب است و ديگري اين كه مؤلف ناگزير است تعريف دقيقي از هدف، سطح كتاب و خوانندگان كتاب مدنظر داشته باشد و براساس آن تصميم‌ بگيرد چه مطالبي را در كتاب بگنجاند و از آوردن چه مطالبي صرف‌نظر كند. تصور مي‌كنم اين كتاب با دقت فراوان و با توجه به اين دو نيروي مخالف تنظيم شده باشد.
  كتاب از 8 فصل تشكيل شده است كه هر فصل شامل خلاصه مفيدي از مباحث مشخص شده مطابق با سرفصل شوراي گسترش آموزش عالي مي‌باشد. در پايان هر فصل تست‌هاي آزمون‌هاي سراسري و آزاد كارشناسي ارشد از سال 92ـ80 با پاسخ‌هاي كاملاً تشريحي آورده شده است. همچنين آزموني براي سنجش و يادگيري آن فصل، مشخص شده است.
  در انتهاي كتاب سؤالات آزمون‌هاي دكتري و كارشناسي ارشد سراسري 93 و 94 با پاسخ تشريحي و 3 مرحله آزمون خودسنجي با سطوح A (ساده)، B (متوسط) وC (سخت) ‌

  در پايان از مديريت محترم انتشارات مدرسان شريف كه رهنمودهاي ايشان باعث ارتقاي كتاب شده است سپاسگزاري ‌مي‌نماييم.
  همچنين از واحد تأليف و تايپ انتشارات مدرسان شريف كه در هر چه بهتر شدن اين كتاب از هيچ كوششي دريغ نورزيدند كمال تشكر و امتنان را داريم.

  اقتصاد

  فیلتر بر اساس:

  پاک کردن همه
  کمترین: 0 تومان بیشترین: 250,000 تومان
  ريال0 ريال250000
  ضمن خوش آمدگویی به شما دوستداران کتاب یادآور می شود در صورتی که کتاب مورد نیاز خود را در بانک کتاب 4030book.ir پیدا نکردید می توانید با شماره 66924511-021 تماس حاصل فرمایید