هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو
مشاهده محصولات اقتصاد

اقتصاد

اقتصاد و مدیریت:

اقتصاد مدیریت به کاربرد نظریه اقتصادی و ابزارهای تجزیه و تحلیل علوم تصمیم گیری اشاره میکند تا بررسی نماید چگونه یک سازمان میتواند به اهداف و مقاصد خود به صورت کارا دست یابد.کاربرد نظریه ها وروشهای اقتصادی در بازرگانی وتصمیمات اداری تعریف دیگری ازاقتصاد مدیریت می باشد. مسائل تصمیم گیری مدیران که در هر سازمان به وجود می اید خواه بنگاه باشد خواه یک سازمان عام المنفعه )مانند بیمارستان یا دانشگاه( یا یک اداره دولتی موقعی است که سعی میکند با توجه به برخی محدودیت های که با ان روبرو میشود به هدف های جزئی و کلی دست یابد برای مثال یک بنگاه ممکن است سعی نماید علیرغم محدودیت های مربوط به در دسترس بودن عوامل ضروری و محدودیت های قانونی که وجود دارد سود خود را به حد اکثر برساند. یک بیمارستان ممکن است با یک استاندارد پزشکی و یا منابع فیزیکی مشخص )پزشک ، تکنسین، پرستار،تجهیزات ، تخت بیمارستانی( و بودجه محدود در صدد پذیرش و معالجه هر چه بیشتر بیماران باشد. ارتباط اقتصاد مدیریت با نظریه اقتصادی: نظریه اقتصادی شامل اقتصاد خرد و کالن است .اقتصاد خرد مطالعه رفتار اقتصادی واحد های تصمیم گیری شخصی از جمله فرد فرد مصرف کنندگان صاحبان منابع و بنگاه های تجاری در یک سیستم اقتصاد ازاد است. اقتصاد کالن مطالعه میزان تولید ، در آمد، اشتغال ، مصرف ، سرمایه گذاری و سطح عمومی قیمت ها در سطح کالن است در حالی که نظریه بنگاه ) اقتصاد خرد ( مهمترین عامل منحصر به فرد دراقتصاد مدیریت است ، وضعیت عمومی اقتصاد کالن از جمله )سطح تقاضای کل ، نرخ تورم و نرخ بهره( که در ان شرایط بنگاه فعالیت میکند بسیار مهم است. نطریه های اقتصادی میکوشند رفتار اقتصادی را پیش بینی و تشریح نمایند نظریه های اقتصادی با الگو شروع میشوند.

شما می توانید تمامی آثار منتشر شده ناشران معتبر سراسر کشور در بخش های مختلف اقتصاد و مدیریت را در سایت فروشگاهی بانک کتاب www.4030book.ir ملاحظه و پس از انتخاب به صورت خرید آنلاین و پرداخت اینترنتی درب منزل ، یا محل کار خود تحویل بگیرید.

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

استيوجابز شدن (انتشارات میلکان)


استيوجابز شدن

24,000 تومان

اصول سرپرستی (انتشارات ادیبان روز)


اصول سرپرستی

12,000 تومان

اصول كاربردي اقتصاد حمل و نقل( سمت)اين كتاب براي دانشجويان رشته اقتصاد در مقطع كارشناسي، به عنوان منبع اصلي دروس «اقتصاد حمل و نقل 1 و 2» به ارزش 4 واحد تدوين شده است.

18,000 تومان

اصول و فنون مدیریت(انتشارات آیلار)


اصول و فنون مدیریت

9,000 تومان

اصول و فنون مذاكره (انتشارات ادیبان روز)


اصول و فنون مذاكره

10,000 تومان

اصول و مبانی مديريت (انتشارات ادبیان روز)


اصول و مبانی مديريت

12,500 تومان

اصول‌ علم‌ اقتصاد - اقتصاد خرد (همراه با تست و سؤالات تشریحی) (انتشارات هوشمند تدبیر)


اصول‌ علم‌ اقتصاد - اقتصاد خرد (همراه با تست و سؤالات تشریحی)

محصولات انتشارات هوشمند تدبیر قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما 4030book@

20,000 تومان

افزایش هوش مالی / شاهراه ثروت (انتشارات آوین)


افزایش هوش مالی / شاهراه ثروت

محصولات انتشارات آوین قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

22,000 تومان

افسوس نمي خوريم (انتشارات کتابسرای تندیس)


 همه ي ما چيزهاي بسياري از دولت کره ي شمالي شنيدهايم و شنيده ايم چه تنگناها و فشارهاي باورنکردني و احمقانه اي براي مردمش مي سازد. اما از خود مردم، از زندگي عادي مردم در اين ديکتاتوري (مزرعه ي حيوانات) گونه کمتر چيزي مي دانيم. مردم کره ي شمالي چطور عاشق مي شوند؟ کمبودهاي غذايي و قحطي ها را چگونه تاب مي آورند؟ چه فيلم هايي مي بينند؟ اين کتاب مي کوشد ازطريق روايت زندگي پنج نفر انسان عادي که از کره ي شمالي گريخته اند تصويري ديگر اما بسيار غريب از اين کشور به دست بدهد. نويسنده مي گويد: ((( در عکس ها و تلويزيون، مردم کره ي شمالي مردمي ماشيني به نظر مي رسند که هميشه در حال ژره رفتن با يونيفرم يا اجراي حرکات گروهي ژيمناستيک براي اعلام وفاداري به پيشواي کره ي شمالي اند. با نگاهي دقيق به تصاويري از اين دست ، سعي دارم از واقعيت وراي آن چهره هاي تهي خبر دهم...

20,000 تومان

اقتتصاد کلان (انتشارات دانشگاه علامه طباطبایی)


اقتتصاد کلان
محصولات انتشارات دانشگاه علامه طباطبایی قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد. کانال تلگرامی ما 4030book@

30,000 تومان

اقتتصاد کلان (انتشارات دانشگاه علم و صنعت)


اقتتصاد کلان
محصولات انتشارات دانشگاه علم و صنعت قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد. کانال تلگرامی ما 4030book@

30,000 تومان

اقتصاد ایران ( انتشارات نی)


«نظریه‌پرداز اقتصادی نمی‌تواند با واقعیات جامعه‌ی محل زندگی خود از نظر پژوهشی و تحقیقی بیگانه باشد. نظریه‌پرداز اقتصادی کسی است که نه‌تنها به واقعیات زندگی اقتصادی اطراف خود (جامعه‌ی خویش و جامعه‌ی جهانی) توجه دارد، بلکه به مطالعه‌ی مستقل این واقعیات، به فرضیه‌سازی در زمینه‌ی این واقعیات، به آزمون این فرضیه‌ها در جامعه و به کاربرد نتایج حاصله در امور جامعه به‌شدت وابسته است. البته نظریه‌پرداز اقتصادی، برای سرعت و سهولت کار، باید از طریق آموزش‌های قبلی در جریان مفاهیم، قضایا و نظرات اقتصادی مطرح‌شده‌ی قبلی قرار گرفته باشد. لذا هر نظریه‌پرداز شروع‌کننده یک علم نیست،‌ ولی شرط اصلی برای نظریه‌پردازی برخورد علمی با واقعیات جامعه و جوامع است و نه مسلط بودن بر مفاهیم و قضایا و نظریه‌های قبلی در یک علم.»
صفحه‌ی ۲۵ کتاب
با تعریف فوق می‌توان شادروان حسین عظیمی را اقتصاددانی سخت‌کوش در عرصه‌ی دانش اقتصاد و در زمینه‌ی برنامه‌ریزی و دلبسته‌ی توسعه‌ی کشور دانست. مجموعه‌ی حاضر برگزیده‌ای از سخنرانی‌ها و مقالات اوست، باشد که دوستداران رشد و توسعه‌ی ایران به‌کار آید.

محصولات انتشارات نی قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

42,000 تومان

اقتصاد بخش عمومي (1)( سمت)اين كتاب بر اساس شرح درس «اقتصاد بخش عمومي (1) » دوره كارشناسي گرايش اقتصاد نظري، تأليف شده است؛ امّا نحوه تشريح موضوعات مختلف در آن به گونه‌اي است كه اين كتاب براي دانشجويان عزيز، در دروسي از قبيل بودجه، ماليه عمومي، خط‌‌مشي مالي دولتها و اقتصاد رفاه در دوره كارشناسي يا بالاتر، همچنين كارشناسان مختلف اقتصادي نيز مفيد تواند بود.


7,000 تومان

اقتصاد بخش عمومی ( سمت)کتاب حاضر به عنوان منبع کمک‌درسی برای دانشجویان «رشته علوم اقتصادی» در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و نیز دیگر علاقه‌مندان به مطالعات اقتصادی تهیه و تدوین شده است. امید است علاوه بر جامعه دانشگاهی، سایر علاقه‌مندان نیز از آن بهره‌مند گردند.

چكيده : اقتصاد بخش عمومی از مباحث اساسی و بسیار مهیج اقتصادی است که مورد توجه رسانه‌ها است. کتاب پیش رو، ترجمه چهارده فصل نخست از ویراست سوم کتاب «اقتصاد بخش عمومی» نوشته ژوزف ای. استیگلیتز است که در بیست و هشت فصل تدوین شده است. ترجمه باقی‌مانده کتاب نیز در جلد دوم به زودی در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت. استیگلیتز از اساتید دانشگاه کلمبیای امریکا و از گروه اقتصاددانان نیوکینزین است و مدتی از طرف بانک جهانی به کشورهای در حال توسعه در مورد سیاست‌های بخش عمومی مشاوره می‌داده است. وی در این اثر به سؤالات اساسی ذیل پاسخ می‌گوید: نقش دولت در اقتصاد چیست؟ برنامه‌های دولت در زمینه‌های کالاهای عمومی، بهداشت، دفاع، محیط زیست، آموزش و پرورش، امنیت اجتماعی، رفاه و نظام مالیاتی چگونه طراحی شود تا با اصول اساسی انصاف سازگار و موجب بهبود کارایی اقتصادی شود.

9,000 تومان

اقتصاد بخش عمومی (جلد اول)( سمت)کتاب حاضر برای دانشجویان رشته‌های «علوم اقتصادی»، «اقتصاد اسلامی» و گرایش اقتصاد از رشته «علوم اسلامی» به عنوان منبع اصلی درس « اقتصاد بخش عمومی» در مقطع کارشناسی تهیه و تدوین شده است. امید است علاوه بر جامعه دانشگاهی، سایر علاقه‌مندان نیز از آن بهره‌مند گردند.

چكيده : اقتصاد بخش عمومی یکی از رشته‌های اصلی در علوم اقتصادی است. این رشته با استفاده از تحلیل‌های اقتصاد خرد و کلان به مطالعه رفتارهای دولت در تدارک کالاهای عمومی، کنترل عدم اطمینان، کاهش فقر و نابرابری و تحلیل آثار این رفتارها بر متغیرهای اقتصادی می‌پردازد. در سال‌های اخیر با پررنگ شدن اقتصاد سیاسی و نهادگرایی در تحلیل‌های اقتصادی، نظریه‌های بدیلی در بخش عمومی پدیدار شده است. هدف از طرح نظریه‌های بدیل، توجه دادن به این نکته است که برای حل مسائل اقتصادی دیدگاههای متفاوتی وجود دارد و از زوایای مختلف می‌توان به این مسائل نگریست. در بیان مباحث نظری کتاب این نظریه‌ها و رویکردهای جدید از جمله انتخاب عمومی مورد توجه است. در این اثر سعی شده، ضمن پرداختن به موضوعات نظری مرسوم در اقتصاد بخش عمومی، برخی از شواهد و واقعیت‌های مشاهده شده بخش عمومی ایران به صورت متن درسی آورده شود.

56,000 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 0 تومان بیشترین: 250,000 تومان
ريال0 ريال250000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس گرفته و ثبت سفارش نمایید.