بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات آفرینگان

به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.

اتشارات آفرینگان فعالیت خود را در سال 1377 با انتشار چند شاهکار ادبی از نویسندگان مطرحی چون گابریل گارسیا مارکز, آنتوان چخوف, خوان رولفو,آریل دورفمان و ... آغاز که با استقبال زیاد مخاطبان روبرو شد. این انتشارات از سال 1380 به صورت  تخصصی وارد حوزه کتاب های کودک و نوجوان  شد و در این زمینه تا کنون فعالیت خود را ادامه داده است.

زهره حسین زادگان مدیر مسئول انتشارات که دکترای مدیریت دارد علاوه بر فعالیت در حوزه نشر و ترجمه کتب, مدرس دانشگاه و دوره های تخصصی نشر در اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران است. 

انتشارات آفرینگان تا کنون بیش از150عنوان کتاب منتشر کرده است که برخی از آن ها جوایز متعددی مانند جایزه شورای کتاب کودک, انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان و جشنواره کتاب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را به خود اختصاص داده است. 

موضوعات کلی کتابهای انتشارات آفرینگان به شرح ذیل می باشد:

کتاب های داستان کودک و نوجوان انتشارات آفرینگان (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های رمان کودک و نوجوان انتشارات آفرینگان (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های ادبیات جهان انتشارات آفرینگان (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های درمان طبیعی انتشارات آفرینگان (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های فلسفه و عرفان انتشارات آفرینگان (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های گفت و گو ها انتشارات آفرینگان (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های داستان های ایرانی انتشارات آفرینگان (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های شعر کودک و نوجوان انتشارات آفرینگان (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

 

 

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

بیست هزار فرسنگ زیر دریا(انتشارات آفرینگان)


خبرها از وجود هیولایی حکایت دارند که با سرعتی شگفت انگیز در دریاهای آزاد پرسه می‌زند. از پروفسور آروناکس درخواست می‌شود در این باره تحقیق کند اما چندی بعد او زیر آب‌ها زندانی می‌شود! این کاپیتان نموی اسرارآمیز کیست که سوگند خورده هرگز پا به خشکی نگذارد؟ آیا آروناکس و دوستانش موفق به فرار از این زندان زیر آبی می‌شوند؟ بیست هزار فرسنگ زیر دریا یکی از مشهورترین آثار ژول ورن است. نویسنده ای فرانسوی که به حق پدر ادبیات علمی – تخیلی نامیده شده. بسیاری از پیشرفت‌های علمی ای که او در آثارش پیش بینی کرده امروزه به تحقق پیوسته اند. این اثر نخستین بار در سال ۱۸۷۰ منتشر شده و حالا ترجمه متن خلاصه شده آن،به شکل کمیک استریپ، در مجموعه‌ی «شاهکارهای ادبی مصور» نشر آفرینگان پیش روی خوانندگان است.

16,000 تومان

حكايت‌هاي فلسفي(مجموعه6جلدي)(انتشارات آفرینگان)


حكايت‌هاي فلسفي(مجموعه6جلدي)
حکایت‌های فلسفی حاوی شصت حکایت و داستان کوتاه از شرق و غرب عالم است. نویسندۀ کتاب که خود روزگاری معلم مدرسه بوده است، می‌کوشد به کمک این حکایت‌ها خوانندۀ خود را با اندیشه‌ها و پرسش‌های اساسی فلسفه آشنا سازد. کلمه‌های کلیدی که در حاشیۀ حکایت‌ها درج شده‌اند و پرسش‌های موجود در بخش «در محضر فیلسوف» زمینۀ بحث و گفتگوی فلسفی را برای بچه‌های ده سال به بالا فراهم می‌کند. این کتاب تا کنون به بیش از ده زبان زندۀ دنیا از جمله ایتالیایی، یونانی، اسپانیایی، پرتغالی، ژاپنی، کره‌ای... ترجمه شده است.
جلدها:
1.حکایت های فلسفی 2.حكايت‎هاي فلسفي(اسطوره‎هاي‎يونان‎)
3.حكايت‎هاي فلسفي(عشق،نيرنگ‌وحسادت‎)
4.حكايت‌هاي فلسفي براي با هم بودن
5.حكايت‌هاي فلسفي براي حفظ زمين

38,500 تومان

حكايت‎هاي فلسفي(اسطوره‎هاي‎يونان‎)(انتشارات آفرینگان)


حكايت‎هاي فلسفي(اسطوره‎هاي‎يونان‎)

6,000 تومان

حکایت های فلسفی برای باهم بودن(انتشارات آفرینگان)


حكايت‌هاي فلسفي براي با هم بودن

7,000 تومان

حکایت های فلسفی(انتشارات آفرینگان)


حکایت‌های فلسفی حاوی شصت حکایت و داستان کوتاه از شرق و غرب عالم است. نویسندۀ کتاب که خود روزگاری معلم مدرسه بوده است، می‌کوشد به کمک این حکایت‌ها خوانندۀ خود را با اندیشه‌ها و پرسش‌های اساسی فلسفه آشنا سازد. کلمه‌های کلیدی که در حاشیۀ حکایت‌ها درج شده‌اند و پرسش‌های موجود در بخش «در محضر فیلسوف» زمینۀ بحث و گفتگوی فلسفی را برای بچه‌های ده سال به بالا فراهم می‌کند. این کتاب تا کنون به بیش از ده زبان زندۀ دنیا از جمله ایتالیایی، یونانی، اسپانیایی، پرتغالی، ژاپنی، کره‌ای... ترجمه شده است.

6,500 تومان

حکایت های فلسفی(عشق،نيرنگ‌وحسادت‎)(انتشارات آفرینگان)


حكايت‎هاي فلسفي(عشق،نيرنگ‌وحسادت‎)

6,000 تومان

وقتی بابام کوچک بود (2) انتشارات آفرینگان


توضیحات کتاب وقتی بابام کوچک بود (2)
داستان‌های کوچکی بابام ، حکایت‌های بامزه و جالبی است که نویسنده از کوچکی باباش برای بچه‌ها می‌گوید . راستی بابای شما وقتی کوچک بود چه کار می‌کرد ؟ اگر این کتاب‌ها را بخوانید به احتمال زیاد شما هم می‌توانید کارهای کوچکی بابای خود را حدس بزنید و از دانستن آنها لذت ببرید . در کتاب اول این داستان‌ها ، بچه‌ها با ماجراهای بابا در شکار یک هیولای بزرگ آشنا می‌شوند و بابای شجاع قصة ما از ترس تا صبح پیش مامانش می‌خوابد ! همچنین ماجرای فضانوردی بابا و خرید بادکنک‌ها از بادکنک‌فروش از بخش‌های جذاب کتاب اول بودند . در ماجراهای کوچکی بابام در جلد 2 نویسنده حکایت‌های جالب کوچکی بابا را ادامه داده و دکتر رفتن بابا به این شکل روایت می‌شود : « آقای دکتر بابام را نشاند روی میز و با چکش آرام زد روی زانوی بابام ، بعد هم به مامانِ بابام گفت : خانم . . . اگه اعصاب این بچه سالم بود پاش تکون می‌خورد . الآنم دوباره امتحان می‌کنم تا خیالتون راحت باشه که من درست می‌گم . . . دل بابام حسابی برای مامانش سوخت و تصمیم گرفت هر طوری شده خوشحالش کند . برای همین وقتی آقای دکتر دوباره زد روی پای بابام ، او چنان پایش را بالا آورد که خورد زیر فک آقای دکتر و . . . . » کتاب « وقتی بابام کوچک بود 1 و 2 » در دو مجلد جداگانه منتشر شده است . پیشنهاد می کنیم این کتاب ها را هم ببینید
قسمتی از کتاب وقتی بابام کوچک بود
دکتر بی اعصاب
وقتی بابام کوچک بود، صبح یک روز بهاری، سر میز صبحانه، داشت دولپی نان و پنیر و چای می خورد. مامان بابام گفت: (بچه، مگه از قحطی اومدی؟! چه خبرته؟! یواش بخور...)
بابام که دهانش پر بود و نمی توانست حرف بزند، به زور یکی از لقمه ها را قورت داد و گفت: (مسابقه ی خوردنه. من باید برنده بشم...)
مامان بابام نگاهی به جوجه ی بابام انداخت و دید که جوجه کوچولو هم سرش را کرده لای ارزن ها و دارد تند و تند ارزن می خورد. بعد به بابام گفت: (خب، این مسابقه چه جوری تموم می شه؟)
بابام گفت: (اگه من یکی و نصفی نون سنگک بخورم برنده م . تا الان فقط یه دونه خوردم، هنوز نصفش مونده، اگه این جوجه ی فسقلی قد هیکلش ارزن بخوره اون برنده می شه...) مامان بابام جیغ زد: (یه سنگکو خوردی؟! بچه، الان می ترکی... بسه دیگه...)
شما می توانید کتاب وقتی بابام کودک بود (2) و همچنین تمامی محصولات انتشارات آفرینگان را از فروشگاه اینترنتی www.4030book.ir به صورت آنلاین خریداری نمایید.
50,000 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 6,000 تومان بیشترین: 50,000 تومان
ريال6000 ريال50000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.