بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات آموزش فنی و حرفه ای مزرعه زرین

به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.

موضوعات کلی کتابهای انتشارات آموزش فنی و حرفه ای مزرعه زرین به شرح ذیل می باشد:

کتاب های پرورش گیاهان انتشارات آموزش فنی و حرفه ای مزرعه زرین (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های پرورش قارچ صدفی و سایر قارچ های خوراکی انتشارات آموزش فنی و حرفه ای مزرعه زرین (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های پرورش زنبور انتشارات آموزش فنی و حرفه ای مزرعه زرین (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های پرورش گیاهان دارویی انتشارات آموزش فنی و حرفه ای مزرعه زرین (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های طراحی فضای سبز انتشارات آموزش فنی و حرفه ای مزرعه زرین (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های گلکاری انتشارات آموزش فنی و حرفه ای مزرعه زرین (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های راهنمای جامع بیماری ها و آفات زراعی و باغی  انتشارات آموزش فنی و حرفه ای مزرعه زرین (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های اصول نوین کشت و پرورش زعفران  انتشارات آموزش فنی و حرفه ای مزرعه زرین (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های راهنمای جامع و کاربردی باغبانی  انتشارات آموزش فنی و حرفه ای مزرعه زرین (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir) 

 

 

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

اصول نوین پرورش قارچ به روش صنعتی و خانگی (انتشارات فنی و حرفه ای مزرعه زرین)


راهنمای جامع و کاربردی پرورش قارچ دارویی و سایر قارچهای خوراکی از نظر متخصصین و تولید کنندگان موفق ایران و جهان
در این کتاب خواهید خواند: پرورش قارچ به روش صنعتی و خانگی - زیست شناسی قارچ - رده بندی - مراحل کشت - اشکال مختلف کشت - تولید بذر قارچ خوراکی - تولید قارچ دکمه ای - روشهای مختلف تولید قارچ

14,500 تومان

اصول نوین زنبور داری و پرورش زنبور عسل (انتشارات فنی و حرفه ای مزرعه زرین)


اصول نوین زنبور داری و پرورش زنبور عسل
از نظر متخصصین و پرورش دهندگان موفق ایرانی و جهان
کد استاندارد بین المللی :629/26/1/3

14,500 تومان

اصول نوین گاوداری صنعتی (شیری و گوشتی) و پروار بندی گوساله (انتشارات فنی و حرفه ای مزرعه زرین)


اصول نوین گاوداری صنعتی (شیری و گوشتی) و پروار بندی گوساله
15,000 تومان

اصول نوین کشت و پرورش زعفران (انتشارات فنی و حرفه ای مزرعه زرین)


آب و هوای مناسب برای کاشت زعفران - آبیاری - تغذیه -خشک کردن زعفران - صادرات
زعفران یکی از مهم ترین محصولاتی است که کشت و پرورش ان در ایران از سابقه طولانی برخوردار است. از دیرباز تولید زعفران در ایران رایج بوده و از آن بعنوان طلای سرخ یاد میشود.

17,000 تومان

اصول و مبانی پرورش طیور، شتر مرغ، بلدرچین، کبک ، بوقلمون و قرقاول (انتشارات فنی و حرفه ای مزرعه زرین)


اصول و مبانی پرورش طیور، شتر مرغ، بلدرچین، کبک از نظر متخصصین و تولیدکنندگان موفق ایران و جهان
کد استاندارد بین المللی : 626/17/1

14,800 تومان

اصول و مبانی پرورش طیور، مرغ گوشتی و تخم گذار (انتشارات فنی و حرفه ای مزرعه زرین)


اصول و مبانی پرورش طیور، مرغ گوشتی و تخم گذار
از نظر متخصصین و تولیدکنندگان موفق ایران و جهان
کد استاندارد بین المللی: 626/15/1/1

14,500 تومان

بیماری های مهم گیاهان زراعی و باغی و روش مبارزه با آنها (انتشارات فنی و حرفه ای مزرعه زرین)


بیماری های مهم گیاهان زراعی و باغی و روش مبارزه با آنها
14,000 تومان

پرورش دهنده گیاهان دارویی - خواص و کاربرد آنها (انتشارات فنی و حرفه ای مزرعه زرین)


این کتاب راهنمایی جامع در زمینه پرورش دادن - خواص و کاربرد گیاهان دارویی می باشد.
هر گیاه دارویی در طبیعت دارای خواص دارویی و درمانی منحصر بفردی است بطوریکه برای تمام بیماریهای احتمالی؛ گیاهان خاص وجود دارد که از آن داروی خاص آن بیماری تهیه میشود.

15,000 تومان

راهنمای جامع بیماریها و آفات گیاهان زراعی و باغی و روش مبارزه با آنها (انتشارات فنی و حرفه ای مزرعه زرین)


این کتاب راهنمایی جامع راجع به بیماریها و آفات گیاهان زراعی و باغی و روشهای مبارزه با آنها میباشد.
بیماریها و آفات گیاهان زراعی و باغی از مهم ترین عوامل تهدید در تولید محصولات کشاورزی تلقی میشود. در این کتاب راهنمایی جامع راجع به بیماریها و آفات گیاهان زراعی و باغی و روشهای مبارزه با آنها توضیح داده شده است.

14,000 تومان

راهنمای جامع و کاربردی GPS و GIS (انتشارات فنی و حرفه ای انتشارات زرین)


توضیحات کامل راجع به جی پی اس - پیداکردن ماهواره - نقشه کشی و GIS
عصر کنونی دوره پیشرفت و نفوذ تکنولوژی و رایانه در جنبه های مختلف زندگی بشر است. بجز موارد خاص این نفوذ در جهت آسودگی زندگی انسانها افزایش امنیت و بهره وری و سودآوری بیشتر تجارتهاست. شناخت موقعیت افراد نیازمند دانش جدیدی بود که به GPS معروف شد.

14,000 تومان

راهنمای جامع و کاربردی پرورش قارچ صدفی و سایر قارچ های خوراکی (انتشارات فنی و حرفه ای مزرعه زرین)


راهنمای جامع و کاربردی پرورش قارچ صدفی و سایر قارچهای خوراکی از نظر متخصصین و تولید کنندگان موفق ایران و جهان
در این کتاب خواهید خواند : پرورش قارچ صدفی - زیست شناسی قارچ صدفی - رده بندی - مراحل کشت - اشکال مختلف کشت - تولید بذر قارچ خوراکی - تولید قارچ دکمه ایروشهای مختلف تولید قارچ

12,000 تومان

راهنمای جامع و کاربردی پرورش ماهیان (سرد آبی، گرمابی، زینتی) (انتشارات فنی و حرفه ای مزرعه زرین)


راهنمای جامع و کاربردی پرورش ماهیان (سرد آبی، گرمابی، زینتی)

14,000 تومان

راهنمای جامع و کاربردی تراریوم و گلکاری در فضای آزاد (انتشارات فنی و حرفه ای مزرعه زرین)


مقدمه
امروزه با توجه به ماشینی شدن زندگی و فاصله گرفتن انسان ها از طبیعت نوعی خلاء روحی و روانی در افراد جامعه به وجود آمده است. اگرچه بدلیل شرایط بوجود آمده در جوامع صنعتی امکان بهره گیری از طبیعت بخصوص گل و گیاهان زینتی بسیار اندک می باشد، اما می توان به انحاء مختلف و به صورت متمرکز از این موهبت الهی استفاده نمود. پرورش گل و گیاهان آپارتمانی زینتی و بویژه ایجاد باغ شیشه ای در منزل و محل کار تا اندازه زیادی می تواند باعث آرامش خاطر و لذت روانی افراد شود. گیاهان زینتی از زیباترین شاهکار خلقت و بهترین هدایای خداوند متعال به انسان است، که نقش بسیار زیادی در زیباسازی و شادابی محیط خانه ایفا می کند. خوشبختانه پرورش و نگهداری گل در نزد ایرانیان از سابقه طولانی برخوردار بوده؛ به طوری که در بیشتر منازل مسکونی کشورمان حداقل یک گلدان گل، درختچه بونسای و یا یک باغ شیشه ای (تراریوم) وجود دارد. نگهداری گل و گیاهان زینتی در آپارتمان اگرچه کاری سخت و حساس است، اما توجه نمودن به آن و ایجاد شرایط لازم می تواند محیط زندگی را بسیار شاداب و دلپذیر نماید. حس زیبادوستی در انسان باعث می شود تا با مشاهده منظره زیبا و جشم انداز بوجود آمده از گل و گیاهان زینتی تا حدودی از دغدغه و فشار زندگی کاسته شود. بعد روحی و روانی انسان ها بسیار مهمتر از دیگر ابعاد او بوده، بگونه ای که هرگونه احساس خوب توأم با آرامش باعث ارتقاء بعد جسمانی نیز خواهد شد. در این میان افرادی که از حوصله و وقت کمتری برخوردار هستند، با نگهداری تراریوم یا باغ شیشه ای در منازل مسکونی می توانند اقدام به نگهداری و پرورش گل نمایند. صنعت گلکاری همانند سایر صنایع کشاورزی نیازمند علم، تجربه، تخصص و تدبیر فراوان دارد. افراد مشتاق به طبیعت می توانند از طریق آموزش و مطالعه منابع علمی مربوط به پرورش گل های آپارتمانی و تراریوم بدون هر مشکلی اقدام به پرورش گل و گیاهان زینتی نمایند تا با خوگرفتن از محیط طبیعت و گل های زینتی بهره و لذت کافی را ببرند. با توجه به استقبال بی نظیر شما عزیزان وعلاقه مندان از جلد 1 کتاب گل و گیاهان زینتی بر آن شدیم که کتاب جدیدی از راهنمای جامع و کاربردی تراریوم و گلکاری در فضای آزاد را به رشته تحریر درآوریم. منبع مذکور بگونه ای تنظیم شده است که تمامی علاقه مندان و تولیدکنندگان از مطالب ان استفاده نمایند. البته توصیه می شود عزیزانی که از اطلاعات کمتری در این زمینه برخوردار هستند، جلد 1 و 3 این کتاب را نیز مطالعه نمایند. سعی ما همواره به این بوده که با تألیف این کتاب اطلاعات و مطالب کاربردی تر و سهل الوصول را ارائه کنیم، ولی هیچ گونه ادعایی نداشته و هرگونه کوتاهی و قصور را بر ما ببخشید. آنچه در این کتاب از نظر عزیزان خواهد گذشت اصول مهم پرورش و نگهداری گل و گیاهان زینتی، بونسای و باغ شیشه ای یا تراریوم در منازل مسکونی یا محل است که به صورت مجزا و در بخش های مختلف به آن پرداخته شده است. اذعان می دارم با ارائه پیشنهادات و نظریات شما عزیزان و دوستداران طبیعت، منبع مذکور می تواند به نحو بهتری ارائه شود. در آخر لازم می دانم از پیشنهادات و راهنمایی های دانشجویان و کارآموزان رشته کشاورزی که ما را در تألیف و چاپ کتاب های گلکاری جلد 2 و 3 یاری نمودند، نهایت تشکر را داشته باشم.

تاریخچه تراریوم
تراریوم در لغت به معنی باغ شیشه ای است. در سال 1829 میلادی جراح انگلیسی به نام Natanail ward برای اولین بار موفق شد از تراریوم جهت پرورش پروانه ها استفاده نماید. بدلیل وجود کارخانه های صنعتی در اطراف منزلش نمی توانست تغییر و تحول پیله های پروانه ها را آزمایش نماید و لذا از یک شیشه مربا برای این کار استفاده کرد. روش کار بدین صورت شروع گردید که در ابتدا شفیره پروانه ای را در ظرف مربایی قرار داد و سپس مقداری خاک باغچه درون آن ریخت بعد از گذشت چند هفته دکتر ward یک گیاه را درون شیشه مربا مشاهده نمود که از طریق خاک، بذر گیاه به داخل شیشه انتقال یافته بود. در ادامه متوجه شد که گیاه رطوبت را از طریق سطح برگ ها از دست داده و رطوبت روی دیواره شیشه تجمع یافته و به شکل قطره در می آید و در نهایت به کف ظرف برگشته و مورد استفاده گیاه قرار می گیرد. این چرخه پایدار باران Cycle Rain درون ظرف، یکسری شرایط ایده آل جهت رشد کامل گیاه فراهم می آورد. در نهایت دکتر Ward به این نکته مهم رسید که گیاه بعد از گذشت چندین روز دچار خشکیدگی نشد و بدون هیچ گونه مراقبتی به رشد خود ادامه داد. وی دو باغ شیشه ای کوچک بنا نمود و در آن سرخس و نوعی گیاه از خانواده گرامینه کاشت و سپس آنها را بوسیله کشتی به سیدنی استرالیا فرستاد در طول سفر که هشت ماه بطول انجامید و با تغییرات زیاد دمایی در طول سفر گیاه به رشد خود ادامه داد تا به استرالیا رسید و مجدداً در شرایط مشابه آن را به لندن باز گرداند و بیش از 150 سال پیش این ظرف زیبا برای رشد و نمو و همچنین جابجایی گیاهان مورد استفاده قرار گرفت. تراریوم از نظر لغوی به معنی باغ مینیاتوری است که می توان مجموعه ای از گیاهان کوچک را در آن نگهداری نمود. به عبارت بهتر، تراریوم باغ کوچک و خانگی است که در ظرف شیشه ای نگهداری می شود. تاریخچه تراریوم به دوران سلطنت ملکه ویکتوریا بر می گردد. کلمه تراریوم کلمه ای لاتین است که از دو قسمت Terra به معنی خاک زمین و rium به عنوان پسوند مکان تشکیل یافته است. بوسیله تراریوم می توان گیاهان تابستانی را در تمام طول سال پرورش داد. با توجه به حساسیت بالای گل و گیاهان زینتی قراردادن آنها در باغ شیشه ای به جای دسته گل می تواند باعث افزایش جذابیت و همچنین ماندگاری گل ها شود. متأسفانه در حال حاضر بسیاری از مردم از تراریوم اطلاعات کامل ندارند. اگر تولیدکنندگان گل و حتی فروشندگان در زمینه تراریوم توضیحات کافی به مشتریان خود ارایه نمایند، مطمئناً آنها تمایل زیادی برای داشتن تراریوم از خود نشان خواهند داد. اگرچه امروزه زندگی ماشینی وقت را برای افراد هر جامعه ای تنگ کرده است و حوصله و ذوق را از آنها تا حد زیادی سلب نموده است، در این میان می توان با داشتن تراریوم های زیبا و جذاب از زندگی لذت بیشتری برد. چرا که تراریوم نیاز به مراقبت و نگهداری کمتری داشته و در زمان بسیار کوتاهی می توان به آن رسیدگی کرد. از این طریق می توان انواع گیاهانی که امکان نگهداری آنها در منازل مسکونی وجود ندارد را به راحتی در تراریوم نگهداری نمود. باغ شیشسه ای محیطی مناسب جهت پرورش و نگهداری گیاهان می باشد. این مکان با ایجاد ریز اقلیم، شرایط را برای رشد گیاهان امکان پذیر می سازد. تراریوم یک سیستم مستقل است که تنها نیاز به یک بار آبیاری در ماه دارد. نام دیگر تراریوم به نام ویواریوم نیز شناخته می شود. البته از ویواریوم ها بیشتر جهت نگهداری جانوران استفاده می شود. مشکل نور و روشنایی در ترایوم با سنجش میزان نور در مکان های مختلف گیاه اندازه گیری شده و از لامپ های مخصوص جهت رشد و نمو گیاه در تراریوم استفاده می شود. به طوری که می توان در جای تاریک گیاهانی که نیاز به نور آفتاب دارند، را با لامپ فلورسنت نگهداری نمود. در تراریوم می توان به جز خلق زیبایی به کار عملی نیز پرداخت. بطور مثال می توان رویش برگ ها؛ برگ ها، ساقه و رشد و توسعه ریشه را تحت نظر گرفت. از این طریق می توان جهت سبز کردن بذر گیاهان یا قلمه و پیاز آنها استفاده کرده و بعد از سیز شدن گیاهان آن را به محل اصلی انتقال داد.تراریوم ضمن برطرف نمودن مشکل وقت و زیمان برای پرورش دهندگان مشکل کمبود فضا و امکانات و حتی مشکل نور را برطرف نموده است. چرا که با کمترین هزینه، حداقل امکانات و بدون نور می توان منظره بسیار جذاب و جالب توجه را خلق نمود.

46,000 تومان

راهنمای جامع و کاربردی تولید ورمی کمپوست (انتشارات فنی و حرفه ای مزرعه زرین)


راهنمای جامع و کاربردی تولید ورمی کمپوست

9,500 تومان

راهنمای جامع و کاربردی طراحی فضای سبز (انتشارات فنی و حرفه ای مزرعه زرین)

مقدمه کتاب راهنمای جامع و کاربردی طراحی فضای سبز (انتشارات فنی و حرفه ای مزرعه زرین)
رسالت اصلی افراد در قبال محیط زیست حافظت از تمامی ابعاد مربوط به زیستگاه و رویشگاه آن است. در زمان بهره برداری از طبیعت باید آثار تخربی آن به قدری کاهش یابد، تا هیچ گونه خللی به آن وارد نشود. در جوامع امروزی با توجه به کمبود وقت و مشکلات روزمره کم تر به مسئله محیط زیست پرداخته می شود . با توجه به شواهد موجود ، ایران باستان ، بنیانگذار پارک در دنیا محسوب می شود. در عصر باستان، باغ هایی به عنوان پردیس جهت تفریح عموم در ایران احداث شد. باغ ارم شیراز، باغ فین کاشان، باغ وکیل شیراز، باغ گلشن طبس یا باغ نظر اصفهان از جمله مهم ترین باغ هایی هستند که با عنوان پردیس طراحی و ساخت شده اند. در حال حاضر باغ های اسلامی یا پردیس های پارس به عنوان پیش درس معماری پارک در دانشگاه های غرب تدریس می شود . متاسفانه در کشورمان به مثابه آنچه در دنیای غرب به محیط زیست و فضای سبز پرداخته می شود، عمل نمی شود. کمربندهای سبز اطراف شهر مورد هجمه افراد سودجو قرار گرفته و طبیعت که همانند آوندهای گیاهان در اطراف شهر باعث ادامه حیاط برای شهرنشینان می شد، آرام آرام زوال یافته و از آن برج هایی آسمان خراش می روید. در نتیجه آن پیوستگی به انقطاع و انفصال می انجامد. تنها آرامش آن دستیابی به مادیات زودگذر و بدون هر گونه تدبیر است. در مقابل جاری شدن قطرات جیوه، سرب، دود و آلودگی در روح طبیعت و کالبد بشریت ارمغان دست درازی به طبیعت و محیط زیست می باشد. برخورداری از سلام جسم و روح جزء با داشتن محیط زیست و طبیعت شاداب امکان پذیر نیست. بسیاری از مشکلات امروزی برگرفته از محیط زندگی افراد ناشی می شوند. جوامعی که در محیط آرام، با طراوت و برخوردار از زیبایی که نشات گرفته از فضای سبز و محیط زیست می باشد، زندگی می کنند، نسبت به مردم دیگر جوامع از شادابی و انگیزش بیش تری برخوردار هستند.
فرهنگ سازی در حفاظت و حمایت از محیط زیست باید دغدغه ای اساسی برای مسئولین و دست اندرکاران این بخش باشد تا هر فردی از جامعه در قبال طبیعت خود را مسئول بداند. خوشبختانه در چند دهه اخیر مسئولین مرتبط با محیط زیست برنامه های خوبی در ارتقای فضای سبز و حفاظت از محیط زیست داشته اند. زیباسازی و تلطیف محیط شهری با استفاده از فضای سبز شهری باعث کاهش فشارهای روحی و روانی خواهد شد. کمربندهای سبز اطراف شهر ها و فضاهای سبز شهری با اکسیژن رسانی به طبیعت و زدودن گرد و غبار، دود و آلودگی همانند ریه انسان بسیار حیاتی و مهم هستند. در کتاب راهنمای جامع و کاربردی طراحی فضای سبز به صورت جامع و کامل در مورد طراحی فضای سبز و نگهدرای از آن پرداخته شده است. در این کتاب سعی بر این بوده است که اطلاعات و مطالب به صورت کاربردی و سهل الوصول ارائه شود. منبع مذکور به گونه ای تدوین شده است که تمامی علاقه مندان به محیط زیست و فضای سبز چه مبتدی و چه حرفه ای بتوانند از مباحث ارائه شده نهایت بهره را برده باشند ولی به هر حال هیچ گونه ادعایی نداشته و هر گونه کوتاهی و قصور را بر ما ببخشید. در ضمن به دوستان و عزیزانی که تمایل دارند نسبت به طراحی فضای سبز و محیط زیست به صورت تکمیلی و پیشرفته بپردازند، پیشنهاد می کنم از جلد 2 کتاب مزبور که به نحوه کشت گف و گیاه زینتی و فضای آزاد می پردازد استفاده نمایند. در آخر لازم می دانم از تلاش و پی گیری مجدانه مهندس علیوردیلو و مهندس فراهانی عراقیه که ما را در تهیه و تدوین کتاب یاری رساندند، تشکر و قدردانی داشته باشم.
تقدیم به تمامی علاقه مندان و دوستداران محیط زیست و کسانی که با سعی و تلاش خود زیبایی محیط شهری و هوای سالم را به ارمغان می آورند.
با سپاس فراوان
مهندس زرجینی
در حال حاضر فضای سبز جزیی از محیط زندگی انسانها بحساب میاید. فضای سبز همان زمین شهری یا پوشش گیاهی است که دارای بازدهی اجتماعی و اکولوژیکی است.
محصولات انتشارات فنی و حرفه ای مزرعه زرین قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

14,000 تومان

راهنمای جامع و کامل سبزی کاری (انتشارات آموزش فنی و حرفه ای مزرعه زرین)


درباره کتاب راهنمای جامع و کامل سبزی کاری (انتشارات آموزش فنی و حرفه ای مزرعه زرین)
طبق آخرین استاندارد مهارت آموزش سازمان فنی و حرفه ای
بطور کلی سبزیها گیاهانی یکساله - دوساله و یا چند ساله هستند که قسمتهای مختلف آن نظیر برگ - ساقه - غنچه - گل - میوه - غده و ریشه آن مورد استفاده قرار میگیرد.
مورد استفاده کتاب:
دانشجویان رشته کشاورزی و علمی کاربردی
کارآموزان فنی حرفه ای و هنرستان های کل کشور
مراکز آموزش های آزاد فنی حرفه ای و نظام مهندسی
تولیدکنندگان و سایر علاقه مندان
14,000 تومان

راهنمای جامع کاربر گیاهان دارویی، اسانس گیری و خواص گیاهان دارویی (مزرعه زرین)


راهنمای جامع کاربر گیاهان دارویی، اسانس گیری و خواص گیاهان دارویی
درباره کتاب: راهنمای جامع کاربر گیاهان دارویی (اسانس گیری، فروشندگی و خواص گیاهان دارویی) عنوان کتابی است از تقی زرجینی که در 320 صفحه و توسط انتشارات آموزش فنی و حرفه ای مزرعه زرین در سال 1394 به چاپ رسیده است. موضوع اصلی این کتاب داروهای گیاهی است. نیز در بازار کتاب موجود می‎باشد. از تقی زرجینی، کتاب‌های پرورش دهنده گیاهان دارویی خواص و کاربرد آنها(آموزش فنی و حرفه ای مزرعه زرین)، راهنمای جامع و کاربردی تراریوم و گلکاری در فضای آزاد(آموزش فنی و حرفه ای مزرعه زرین)، اصول و مبانی علمی تولید ورمی کمپوست(آیندگان)، نیز در بازار کتاب موجود می‎باشد.
89,000 تومان

زراعت کار درجه 2 ( انتشارات آموزش فنی و حرفه ای مزرعه زرین)


زارعت کار درجه 2 براساس استاندارد سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور کد استاندارد: 622/11/2/2 انتشارات تعاونی کارکنان سازمان آموزش و فنی و حرفه ای کشور

3,000 تومان

مبانی علمی پرورش قارچ خوراکی


مبانی علمی پرورش قارچ خوراکی
از نظر متخصصین و تولیدکنندگان موفق ایران و جهان
کد استاندارد بین المللی : 6-27/90/1/2 - 6-27/96/1/2
طبق آخرین کد استاندارد مهارت آموزش
سازمان فنی و حرفه ای کشور

14,500 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 3,000 تومان بیشترین: 89,000 تومان
ريال3000 ريال89000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.