بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات آونگ

به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.

حوزه فعالیت‌ عمده انتشارات آونگ در  ورزش عمومی است و  هدف از تاسیس این انتشارات فعالیت در زمینه چاپ و توزیع آثاری در زمینه‌های ورزش، تندرستی، بهداشت و سلامتی است و ما سعی می‌کنیم این کتاب‌ها را به زبانی ساده و روان که برای عموم کاربرد داشته باشد و به حوزه‌های تخصصی علوم ورزشی محدود نشود، منتشر کنیم. 
توزیع‌، تبلیغ و اطلاع‌رسانی کتاب‌های منتشر شده نشر آونگ  بر عهده انتشارات علم و حرکت است و می‌توان گفت گروه انتشاراتی «علم و حرکت و آونگ» از این به بعد فعالیت جدی‌تری در زمینه انتشار و توزیع آثار حوزه عمومی ورزش خواهد داشت. 

موضوعات کلی کتابهای انتشارات آونگ به شرح ذیل می باشد: 

کتاب های تندرستی انتشارات آونگ (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های تربیت بدنی انتشارات آونگ (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های بدنسازی انتشارات آونگ (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های ورزشی انتشارات آونگ (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های روان شناسی ورزشی انتشارات آونگ (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

آموزش تمرین با گلابی بوکس (از مبتدی تا پیشرفته) (انتشارات آونگ)


آموزش تمرین با گلابی بوکس (از مبتدی تا پیشرفته)

فهرست مطالب
پیشگفتار
فصل 1 : مختصری از تاریخچه گلابی بوکس
فصل 2 : اجزا و قسمت های گلابی بوکس
اندازه های گلابی بوکس
اندازه های مختلف کیسه های گلابی بوکس
حفاظت از دست
توصیه هایی برای محافظت از دست
نصب گلابی بوکس
نکاتی در مورد نصب دستگاه گلابی بوکس
انواع حلقه گردان
مزایای استفاده و تمرین با گلابی بوکس
کسب هماهنگی از طریق تمرین با گلابی بوکس
فصل 3 : روش ها و ضربه های پی در پی
مناطق کیسه
زاویه های برخورد مشت و ضربه برگشتی
صدای کیسه گلابی بوکس
ریتم های کیسه گلابی بوکس
ریتم غلتان مشت
قوانین ریتم برای کیسه گلابی بوکس
کنترل سرعت و نیرو برای گلابی بوکس
زمان بندی
الگوی ضربه زدن به کیسه و حرکت فصل 4 : سطوح مهارتی
توصیه هایی به بوکسورهای مبتدی در زمان تمرین با گلابی بوکس
تمرینات متمرکز یا اختصاصی با گلابی بوکس
تمرینات زمان دار
استقامت و تمرینات ورزشی قلبی - عروقی
ضربه زدن همراه با گوش دادن به موسیقی
پیوست ها
پیوست الف: ضربه برگشتی
پیوست ب: جدول سرگرمی اختصاصی بوکس
منابع

پیشگفتار آموزش تمرین با گلابی بوکس
کتاب آموزش تمرین با گلابی بوکس که در پیش رو دارید، اولین کتاب آموزش و تمرین با گلابی بوکس در سطح اسیا است، زیرا دارای آموزش و تمریناتی است که در سطوح مختلف برای تمرین کردن با یکی از مهارتی ترین، دقیق ترین و در عین حال پر استفاده ترین وسیله در ورزش بوکس که همان کیسه گلابی است می باشد. این کیسه تقسیم بندی و مرزبندی آموزشی و تمرینی از ساده به دشوار است. برای بوکسورها مبتدی تا پیشرفته به طور کاربردی و عملی، در نظر گرفته شده است.
با توجه به اهمیت هرچه بیشتر تمرین با گلابی بوکس، در سال های اخیر، مدرسان، مربیان و بوکسورها به طور گسترده کمتر کتابی مانند این کتاب در جامعه ورزش بوکس آماتور وجود داشته و مورد استقبال قرار گرفته است.
این کتاب برای اولین بار در طول تاریخ ورزش بوکس در کشور همیشه سر بلندمان انتشار یافت تا مرجعی جامع و اصولی برای گسترش هرچه بیشتر فرهنگ آموزش و تمرین با یکی از ده ها نمونه ابزارهای کارآمد ورزش بوکس باشد.
چه بسا که در این راه مربیان و بوکسورها را به آموزش و استفاده از این وسیله مقیدو متعهد کند؛ زیرا همواره معتقدم که در دست های بوکسور ماهر و با تجربه این کیسه گلابی شکل می تواند نمایشی شگفت انگیز از کنترل سرعت و قدرت باشد.
از آنجا که کمبود چنین کتابی در این زمینه کاملاً محسوس بود، به تالیف این کتاب اقدام نمودم. با توجه به گرایش و روی آوردن بی سابقه جوانان به این ورزش و گسترش همه جانبه ورزش بوکس آماتور، این مجموعه نفیس که در برگیرنده ذوق، هنر و همچنین استقبال روزافزون هموطنان عزیز به خصوص جوانان است، آموزش و تمرین با ابزارهای لازم را طلب می کند.
برای تحقق این موضوع یکی از مهم ترین ابزارهای کیفی که علمی ترین و چه بسا بهترین آن یعنی وجود منابع آموزشی در قالب کتاب است.
در مدت 23 سالی که از تولد دوباره تاریخ این ورزش در کشورمان می گذرد کمتر یا بهتر بگویم به هیچ منبع آموزشی توجه نشده یا وجود نداشته یا در انتها در دسترس قرار نگرفته است. همچنان جای خالی کتاب های آموزشی در این میان باقی است و به رغم تمایل شدید به برآورده شدن این نیاز اختصاصی هنوز کمبودهایی در آن دیده می شود.
البته، این مهم انجام نمی شد مگر به واسطه مفهوم چنین عملی که نبود آن در این ورزش می تواند کاملاً مشهود باشد که به لطف خداوند متعال و با تشکیل و حمایت کمیته نویسندگان و ناشران برای اولین بار به درخواست اینجانب در تاریخ 1391/7/25 و تایید و دستور تشکیل آن از سوی ریاست محترم فدراسیون بوکس جناب آقای حاج احمد ناطق نوری در فدراسیون می تواند نویدبخش افق تازه و روشن در آینده ای نزدیک باشد تاب توان شاهد رشد هرچه بیشتر این مهم باشیم... انشاالله
کنجکاوی و واکاوی در این زمینه باعث توسعه و ترویج هرچه بیشتر یادگیری می شود که جای بسی خوشحالی است. چه بسا بالابردن سطح دانش برای مدرسان، مربیان و حتی علاقمندان منجر به مطالعه بیشتر و همچنین جوابگو بودن آنها در زمینه های قابل بحث در این ورزش می شود که سطح انگیختگی آموزش را همزمان با افزایش اطلاعات مطالعه ای بالا می برد. به امید روزی که این کتاب جامع بتواند راهنامیی اصولی برای تدریس، آموزش و تمرین در این راستا در نظر گرفته شده و جایگزین آموزش و تمرینات تجربی و بدون مطالعه شود.
به هر حال هرچه هست امیدوارم در پاین، مطالب آموزشی روشنی ارایه دهم و اسیر بیش گویی و مطالب غیرعملی نبوده باشم. اگر به بخشی از این هدف مهم و بینش مطالعه در این ورزش توسط دوستداران و دست اندرکاران دست یابم جای بسی امیدواری برای اینجانب خواهد بود.
انتشار این کتاب، در حد یک خدمت مورد توجه صاحب نظران و خادمان نسل جوان و برومند ایران برای برطرف کردن بخش بزرگی از نیاز فرهنگ سازی هرچه بیشتر ورزش بوکس آماتور در سطوح مختلف جامعه به اشاعه موارد آموزشی است. همچنین این حرکت می تواند گامی در جهت توسعه و ترویج هرچه بیشتر فرهنگ این ورزش مردانه در جامعه باشد. چه بسا که این موضوع کمال مطلوب نگارنده از نگارش کتاب است.
در انتها از حمایت های بی دریغ و همیشگی دبیر کل محترم کمیته ملی المپیک جناب آقای حاج بهرام افشار زاده و ریاست محترم فدارسیون بوکس که در این راه پر فراز و نشیب با تشکیل کمیته نویسندگان و ناشران موجبات راحتی و رفع دغدغه های اطلاع رسانی و فرهنگ سازی آموزشی و مطالعه ای را برای دوستداران این ورزش فراهم نمودند و از استاد سید علی میرافضلی شاعر و پژوهشگر توانمند معاصر که مانند همیشه سهمی ماندگار در انتشار این کتاب از خود به جای گذاشت تا مسیر دغدغه هایم هموار شود تشکر و قدردانی می کنم.
همچنین در این راستا از مدیر کل محترم اداره ورزش و جوانان استان کرمان جناب آقای محمد فولادی معاونت محترم توسعه امور ورزش جناب آقای حاج عباس ارجمند مسئول گروه تحقیقات و برنامه ریزی سرکار خانم عذرا ریاحی تمامی کسانی که دست ما را در راه خدمتگزاری به یاری فشردند به خصوص از استاد گرامی و فرهیخته بوکس ایران آقای مهندس علیرضا ره پیما که نهایت دقت را در تصحیح، بازنویسی و ویرایش فنی کتاب حاضر همت گماردند صمیمانه تشکر می کنم.
جا دارد تا از استاد مسلم و مسلط طراحی و گرافیک و یکی از جاودانه های ورزش ایران زمین آقای محمود نکویی برای به تصویر کشیدن لحظات آموزش و تمرین این کتاب سپاسگزاری کنم.
از آنجا که این کتاب محصول تالیف و در نهایت تلاش فردی است خالی از نقص نیست، زیرا هرچ اثر انسانی نمی تواند خالی از اشکال باشد، بنابراین این کار خالی از عیب نبوده و کمبودهایی در آن وجود دارد، تقاضای من از خوانندگان این است که چنانچه مطلبی به نظر گرامی تان رسید مرحمت فرموده و برای ارایه هرچه بهتر کارهایبعدی ما را راهنمایی کنید. پیشاپیش موجب کمال تشکر و امتنان است.
با سپاس فراوان از تمام خوبان
محمدرضا ملایی

کتابی را که در پیش رو دارید، اولین کتاب آموزش و تمرین با گلابی بوکس در سطح آسیا است؛ زیرا دارای آموزش و تمریناتی است که در سطوح مختلف برای تمرین کردن با یکی از مهارتی ترین، دقیق ترین و در عین حال پر استفاده ترین وسیله در ورزش بوکس که همان کیسه گلابی است می باشد. این کیسه تقسیم بندی و مرزبندی آموزشی و تمرینی از ساده به دشوار است. برای بوکسورها مبتدی تا پیشرفته به طور کاربردی و عملی، در نظر گرفته شده است.

محصولات انتشارات آونگ قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

5,000 تومان

بازیهای فعال برای کودکان (انتشارات آونگ)


بازی‌ها عجیب‌ وغریب شده است. کودکان ساعت‌ها در جلوی کامپیوتر می‌نشینند و بازی می‌کنند. آن‌هم با موجودات خیالی و عجیب و دایناسورهایی که انسان از دیدنشان وحشت می‌کند. تمام اوقات کودکان امروز در کلاس‌های ورزشی، هنری، درسی و ... می‌گذرد . پس جای بازی آزاد کودکان کجاست؟
حالا که محکومیم تا در فضای کوچک آپارتمان زندگی کنیم و ترس از خطرات محیط، محافظت و مراقبت ما را از کودکانمان افزایش داده است، و در نتیجه فعالیت‌های آن‌ها محدود شده است، پس بیاییم در همین محدودیت‌ها به فکر حرکت و شادی کودکانمان باشیم.
ما کودکان دیروز، با این هدف که سعی کنیم لبخند از روی لب‌های کودکان زیبای امروز محو نشود و بتوانند بدوند، بجهند، بازی کنند و شاد و سلامت باشند، تصمیم به نگارش این کتاب گرفتیم. اما محتوای این کتاب را با تمرکز بر میهمانی‌ها و جمع‌های کودکانه تدوین کردیم. چون امروز شاهد آن هستیم که والدین برای سرگرم کردن جمع کودکان با مشکل مواجه‌اند و به همین جهت مجموعه‌ای آماده شد تا والدین با استفاده از آن بتوانند حرکت و شادی را به جمع کودکان خود بیاورند.
امیدواریم مجموعه بازی‌های ارائه‌شده در این کتاب مورد استفاده خوانندگان، به‌ویژه والدین و مربیان مهدهای کودک و سایر علاقه‌مندان قرار گیرد.

محصولات انتشارات آونگ قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

9,500 تومان

راهنمای جامع آموزش و تمرین با کیسه سنگین (انتشارات آونگ)


فهرست مطالب
پیشگفتار
مختصری از تاریخچه کیسه بوکس
بیوگرافی نویسنده
مقدمه
راهنمایی های عمومی و ایمنی
کیسه های سنگین
نصب و راه اندازی کیسه
لوازم جانبی کیسه سنگین
روش بانداژ کردن دست ها
مشت زدن به کیسه
لگد زدن به کیسه
حالت ایستادن مبارزان
حرکت کردن با کیسه
حرکات کششی
ضربات مشت
معمای ضربات مشت
لگد زدن
ترکیب ضربات مشت
ترکیب ضربات لگدی
ترکیب ضربات مشت و لگد
فهرست منابع

پیشگفتار راهنمای جامع آموزش و تمرین با کیسه سنگین
کتاب راهنمای جامع آموزش و تمرین با کیسه سنگین که در دست دارید، نهمین کتاب ارایه شده توسط اینجانب است که توسط «دیل والترز» قهرمان جهان و المپیک در رشته ورزش بوکس تالیف شده است و اولین و تنها مرجع جهانی آموزش و تمرین با کیسه سنگین در حال حاضر است. فکر این که بارها تصمیم به ترجمه و یا تألیف کتابی جامع در راستای آموزش و تمرین با کیسه سنگین در بوکس را انجام دهم، بی وقفه و سال ها در تمام نفس هایم، رویای روزانه و خواب شبانه من بود تا این که تصمیم گرفتم تا این حس وجودی تبدیل به یک کابوس ناامید کننده نشده، کمر بلند همت را بسته و به کمک و عنایت ویژه خداوند، در این راه که وانگهی امانتی است که باید انتشار یابد. قصد کردم تا این کار را با وجود تمام مشکلات انجام دهم. بسیار خرسندم از این که یک بار دیگر خداوند متعال توفیق خدمت به نسل جوان، ادای دین و همچنین برای ایجاد یک مرجع آموزشی در رابطه با فرآیندی که آن را همواره وحدت رویه آموزشی می نامم در ورزش بوکس ایران که به طور قطع و یقین موجب دگرگونی در ساختار آموزشی شده به سرمنزل مقصود برسانم.
کتابی را که در پیش رو دارید به عنوان یک راهنمای جامع آموزش تمرین با کیسه سنگین برای بوکسورها، کیک بوکسینگ که به نوعی از این وسیله پراهمیت و اعجاب انگیز استفاده می کنند، ترجمه و تألیف نمایم؛ زیرا بدون اغراق و به دور از هرگونه سوء نیت تاکنون هیچ گونه مرجع آموزشی و ترمینی کامل و فراگیر در این راستا در ورزش بوکس در سطح جهان، آسیا و ایران وجود نداشته است و این کتاب بدیع جهانی برای اولین بار در طول تاریخ این ورزش در جهان و به ویژه در آسیا و ایران به ثمر رسیده است تا مدرسان، مربیان، بوکسورها و علاقه مندان بتوانند از آن به عنوان یک اثر ماندگار مورد استفاده قرار دهند. بی شک راز و اعجاز اثرات مفید آموزش و تمرین با کیسه سنگین که یکی از مهم ترین ابزارهای آموزشی اصلی برای تمرین در ورزش بوکس است را کسی نمی تواند نادیده بگیرد.
بنابراین از آنجا که هدف قراردادن یک کیسه سنگین نه تنها استرس و هیجانات درونی را از بوکسور دور می کند، یکی از نتایج بی شمار حاصل از ان به دست آوردن و حضور در یک تمرین شگفت انگیز از تمرین آمادگی جسمانی است و این امر میسر نمی شود مگر بوکسورها آموزش و تمرین مناسب و اصولی را با این ابزار بیاموزند. چنانچه بوکسوری از نظر عضلانی و تقویت آنها مشکل دارد، جای هیچ نگرانی نیست، زیرا تمرین با کیسه سنگین علاوه بر تمدد اعصاب موجب شکل گیری و تقویت تمامی عضلات بدن نیز می شود. این که بعضی ها بر این باورند که در زمان تمرین با کیسه سنگین آسیب دیده اند، باید در پاسخ آنها گفت که این آسیب هرگز در اثر تمرین و استفاده از کیسه های سنگین نیست، بلکه ضربه زدن به طور گسترده بدون توجه به روش مناسب و اصولی آن، مکانیک بدن و حفاظت از دست قبل از تمرین با کیسه سنگین تقریباً باعث به وجود آمدن برخی از آسیب ها می شود که در این رابطه خود شخص مقصر است، همچنین تصمیم گیری در مورد کجا و چگونه آویزان کردن کیسه های سنگین به طور مستقیم به سطح لذت بردن و ایمنی بوکسور تاثیر می گذارد.
به هر حال بوکسورها باید بدانند که کیسه سنگین اولین مکانی است که به آن ضربه خواهند زد و تجربه مشت زدن را از راه آن به دست خواهند آورد، رقض پا و حرکات دفاعی بهتر شکل می گیرند، اصلاح حرکات را می توان با کیسه بهتر انجام داد و به طور یقین آموزش و تمرین با کیسه سنگین موجب افزایش کیفیت در تکنیک، استقامت، نیرو و تعادل بوکسور شده و او را با الگوهای سازگار تمرینی با ورزش بوکس هماهنگ می کند. به عبارت دیگر، تمرینی است که همواره بوکسورها با آن شروع کرده و دوباره به آن باز می گردند که این موارد گوشه ای از اصول و مزایای تمرین با کیسه سنگین است و جایی است که بوکسورها می آموزند چگونه بتوانند ضربات مشت خود را محکم و دقیق بزنند. تمرین با کیسه سنگین موجب بهبود حافظه حرکتی و توالی و ترتیب ضربات مشت بوکسورها نیز می شود که یکی از ساز و کارهایی است که بیومکانیک ورزش بوکس بر این اساس پایه ریزی شده است. با توجه به گستردگی موضوع، تحولات سریع در دنیای علم شیرین بوکس و اهمیت شناخت و آشنایی با جدیدترین یافته های علمی، ضرورت ارایه کتاب های جدید را نیز انکارناپذیر کرده است زیرا موفقیت همیشه با تلفیق علم و عمل است.
به هر حال سعی شده آنچه در توان داشته ام برای بیان هرچه بهتر مفاهیم و موارد مورد آموزش در راهنمای جامع آموزش و تمرین با کیسه سنگین به کار بندم.
از آنجا که این کار محصول ترجمه و تالیف و در نهایت تلاش فردی است، خالی از نقص نیست، لذا تقاضای من از خوانندگان این است که چنانچه مطلبی به نظر گرامی شان رسید لطف کرده و برای ارایه هرچه بهتر کارهای بعدی، ما را راهنمایی کنند. امیدوارم انتشار کتاب راهنمای جامع آموزش و تمرین با کیسه سنگین نیز در حد یک خدمت هراه با عشق و علاقه بی اندازه مورد توجه صاحب نظران، کارشناسان و خادمان نسل جوان و برومند کشور قرار گیرد. همچنین امیدوارم این حرکت بتواند گامی در جهت توسعه و ترویج هرچه بیشتر فرهنگ این ورزش مردانه در جامعه باشد. در انتها یک بار دیگر از تمام کسانی که دست ما را در راه خدمتگزاری به یاری فشردند، صمیمانه تشکر کرده و امیدوارم این کتاب مانند سایر کتاب های به چاپ رسیده اینجانب به منزله افقی روشن برای مسیر رشد و تعالی این ورزش، به خصوص برای مدرسان، مربیان و بوکسورهای ارزنده این سرزمین همیشه سرافراز مقبول افتد.
محمدرضا ملایی
شهرستان رفسنجان

مختصری از تاریخچه کیسه سنگین
ضربه زدن به کیسه مدت زمان زیادی است که با بوکس همراه است. امروزه وقتی از یک باشگاه ورزشی بوکس سوال می کنیم، بسیاری از مردم یک فضای انباری مانند با یک رینگ بوکس طناب دار در مرکز و مجموعه ای منظم از کیسه های سنگین و کیسه سرعت آویزان شده در انتهای دیوار را تصور می کنند. بسیاری از مردم تصوری از یک صدای نالش از تکان خوردن کیسه های سنگین دارند که بوکسورها با عرق ریزی زیاد به آن ضربه می زنند و بدین گونه تکانهای آن را بیشتر می کنند. این که شروع تاریخچه کیسه سنگین از کجا بوده و بوکسورها چرا و چگونه این مهارت را انجام می دهند؟ همواره برای آنها سوال برانگیز بوده است. یکی از واضح ترین پاسخ ها به این سوالات را «ادموند پرایس» که در سال 1867 نوشته است می دهد:
برای آموزش و تمرین بوکسورها، ضربه زدن به کیسه سنگین بسیار مهم است. زیرا فرد بوکسور با ایجاد تعادل، راست می ایستد و برای این کار دلپذیر و برازنده، در عین حال حرکت های ساده ای را ارایه می کند، که بدون انجام این اعمال هیچ کس با هر امکاناتی نمی تواند یک بوکسور علمی نامیده شود.

کشش متقاطع پا
کشش: عضله سرینی میانی و کوچک ترین آنها
روی یک صندلی یا نیمکت بنشینید و مچ پای چپ را از روی زانوی راست عبور دهید.
با قفسه سینه بالا آمده، مستقیم بنشینید و استخوان های پهن شانه را کمی به هم فشار دهید.
تا زمانی که احساس یک کشش راحت را دارید، با دست چپ روی زانوی چپ به آرامی فشار دهید.
برای 30 تا 60 ثانیه نگه دارید، 2 تا 3 بار تکرار کنید. تمرین را برای هر دو طرف بدن انجام دهید.

کشش داخل ران
کشش: عضلات نزدیک کننده
با پای کاملاً باز از هم جدا، بایستید. دست ها روی ران چپ باشند.
یک اسکوات اندک انجام دهید، با باسن برجسته شده و قفسه سینه بالا آمده را نگه دارید.
وزن خود را به پای چپ تا زمانی که احساس یک کشش راحت دارید، انتقال دهید.
زاویه پای چپ کمی به طرف چپ باشد، زانوی چپ در انتهای انگشت دوم پا تنظیم شود.
نوک پای راست به جلو باشد، کف پا را صاف روی کف زمین نگه دارید.
برای 30 تا 60 ثانیه نگه دارید، 2 تا 3 بار تکرار کنید. به دو طرف تعویض کنید.

کتابی را که در دست دارید، توسط (دیل والترز) قهرمان جهان و المپیک در رشته ورزش بوکس تألیف شده است و اولین و تنها مرجع جهانی آموزش و تمرین با کیسه سنگین حال حاضر است.
کتاب راهنمای جامع آموزش و تمرین با کیسه سنگین به عنوان یک راهنمای جامع برای بوکسورها، ورزشکاران کیک بوکسینگ که به نوعی از این وسیله پراهمیت و اعجاب انگیز استفاده می کنند، می تواند مورد استفاده قرار گیرد. بی شک راز و اعجاز اثرات مفید آموزش و تمرین با کیسه سنگین که یکی از مهم ترین ابزارهای آموزشی اصلی برای تمرین در ورزش بوکس است را نمی توان نادیده گرفت.
بنابراین از آنجا که تمرین با کیسه سنگین نه تنها استرس و هیجانات درونی را از رزمی کار دور می کند، یکی از نتایج بی شمار حاصل از آن به دست آوردن و حضور در یک تمرین شگفت انگیز از تمرین آمادگی جسمانی است و این امر میسر نمی شود مگر اینکه رزمی کار آموزش و تمرین مناسب و اصولی را با این ابزار بیاموزد. اگر رزمی کاری از نظر عضلاتی و تقویت آنها مشکل دارد، جای هیچ نگرانی نیست، زیرا تمرین با کیسه سنگین علاوه بر تمدد اعصاب موجب شکل گیری و تقویت تمامی عضلات بدن نیز می شود.

محصولات انتشارات آونگ قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

7,500 تومان

راهنمای گام به گام کاهش وزن با یوگا


کتاب حاضر، اولین کتاب جهانی است که حاصل تألیف و تلاش بی‌وقفه یکی از بزرگترین، پرافتخارترین و بهترین مدرسان یوگا، یعنی نیکا فلورک است که از پیشگامان آموزش و تدریس یوگای لاغری در دنیاست.
نیکا فلورک هدف از انتشار این کتاب را برای هماهنگی با روند رو به رشد و خلاق لاغری از طریق انتخاب بهترین آساناها در یوگا و ایجاد راهی هموار برای کاهش هر چه بیشتر چربی‌های اضافی بدن، استرس، افزایش آرامش، احیای بدن، ذهن و روح و روان که آن را در این راستا افتخار بزرگی برای همخوانی این طرح و روند یکسان، جامع می‌داند به رشته تحریر درآورده است. در واقع، با توجه به موارد بالا تصمیم گرفته شد این اثر ماندگار و گرانبها را با هدف و انگیزه اطلاع‌رسانی به ورزشکاران و دوستداران رشته انسان‌ساز یوگا، ترجمه و در دسترس قرار گیرد.

14,000 تومان

راهنمای مربیان بوکس حرفه‌ای (آیبا)


راهنمای مربیان بوکس حرفه‌ای (آیبا)

5,000 تومان

روان‌شناسی ورزش(انتشارات آونگ)


با حرفه‌ای شدن ورزش، برنامه‌ریزان و دست‌اندرکاران دنیای ورزش به دنبال آن هستند تا از آخرین دستاوردهای علمی برای عملکرد بهتر، بهره بگیرند. سال‌های زیادی است که ورزش از حالت سنتی خارج شده و اگر ملتی از این قافلة علمی عقب بماند، در جهان ورزش حرفی برای گفتن نخواهد داشت.
اعمال بشر از دو جنبة جسمی و روحی قابل بررسی است و با توجه به نقشی که انگیزه‌های روانی در رفتار انسان دارند، روان‌شناسی ورزش اهمیت خاصی می‌یابد. تئوری‌ها و پژوهش‌های جدید اساساً در حوزه‌های شخصیت، نگرش نسبت به ورزش، پرخاشگری در ورزش، اضطراب و استرس، نفوذ
اجتماعی، انگیزش، خودباوری، کسب مهارت و ... هستند.
اضطراب یکی از مهمترین مشکلاتی است که انسان با آن دست به گریبان است، به خصوص زمانی که پای رقابت در میان باشد. در گذشته کتاب‌ها و مقالات، بیشتر مسایل تخصصی رشته‌های ورزشی توجه داشتند ولی طبق تحقیقات به عمل آمده بسیاری از عدم موفقیت‌های ورزشی، ریشه در علل روانی دارد.
کتاب روان‌شناسی ورزش به این سؤال پاسخ می‌دهد که چرا مدیران ورزشی برای رهبری یک تیم موفق باید نگران موضوعاتی فراتر از عملکرد بازیکنان باشند.

9,500 تومان

ضربه با قدرت(انتشارات آونگ)


ضربه با قدرت

9,000 تومان

نسل‌ کشی ارامنه و ۱۰۰ سال مطبوعات ایران(انتشارات آونگ)


نسل کشی ارمنیان (1915 میلادی) دردناکترین برگ تاریخ معاصر ملت ارمنی و یکی از شنیع‌ترین جنایات علیه بشر در قرن بیستم است که توسط حکومت وقت امپراتوری عثمانی در قبال ارمنیان ساکن ارمنستان غربی، سیلیسیه و سایر ولایات این کشور به مورد اجرا درآمد. زخم سترگ ناشی از این نسل کشی به دلیل اتخاذ سیاست کتمان، تکذیب و تحریف تاریخ از سوی حکومت عثمانی و نیز وارث حقوقی آن جمهوری ترکیه تاکنون نه تنها التیام نیافته، بلکه پس از گذشت صد سال از وقوع آن هنوز عمده‌ترین محور دادخواهی ارامنه جهان محسوب می گردد.
وقایع‌نگاری این نسل کشی در مطبوعات وقت جهان به قدری گسترده است که به خودی خود، سیاست تحریف تاریخ معاصر جمهوری ترکیه را از درجه اعتبار ساقط ساخته و جزئیات بسیاری را در معرض داوری اذهان عمومی قرار می‌دهد.
کتاب «نسل کشی ارامنه و 100 سال مطبوعات ایران» یکی از فراگیرترین منابع در این حوزه است. رویکرد درخور توجه مطبوعات ایران به این واقعه تاریخی، فارغ از مواضع درون سیاسی زمانه خود، دارای زیربنای ویژه فکری است، که در منش‌های فرهنگی و آموزه های مذهبی ایرانیان دارد، و نوعاً خصیصه‌ای منحصر به فرد و مختص خطة پرگوهر ایران زمین است...

20,000 تومان

کنترل وزن (با رویکرد علمی ورزش و تغذیه) (انتشارات آونگ)


زندگی مدرن شهری و استفاده از تکنولوژی، هر چند راهگشای بسیاری از معضلات گذشته بوده اما خود زاینده بی‌حرکتی در جوامع شده به گونه‌ای که بیشتر پزشکان و متخصصین علوم ورزشی، شیوع بیماری فقر حرکتی را گوشزد کرده و آن را از دلایل اصلی بیماری‌های کشنده قرن اخیر دانسته‌اند. اولین علامت هشدار دهنده بی‌تحرکی افراد، اضافه وزن و چاقی است. امروزه مشخص شده بسیاری از بیماری‌های متابولیکی و غیر متابولیکی از قبیل: فشار خون، دیابت، افزایش چربی خون، کبد چرب، آرتریت و ... که نرخ ابتلاء به آن ها در کشورمان ایران نیز هر روز رو به فزونی است به طور قطع ریشه در غیرفعالی افراد دارند. بنابراین وظیفه خطیر بسیاری از متخصصان این است که برای بالا بردن شاخص‌های تندرستی و کاهش هزینه‌های هنگفت درمان به این عرصه وارد شوند.
در این کتاب تلاش شده تا با استفاده از یکسری فرمول‌های ساده، افراد بتوانند به راحتی از درجات چاقی، اضافه وزن، نوع جثه و در نهایت وزن ایده آل خود آشنایی پیدا کنند. همچنین در این کتاب تعاریف مختلف چاقی و توصیه‌های برای کاهش وزن و برنامه های غذایی ارائه شده است و نقطه عطف کتاب توجه به نسخه معجزه آسای ورزش و فعالیت‌های ورزشی است.

5,000 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 5,000 تومان بیشترین: 20,000 تومان
ريال5000 ريال20000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.