بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات ارغنون

به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.

موضوعات کلی کتاب های انتشارات ارغنون به شرح ذیل می باشد:

کتاب های مدیریت انتشارات ارغنون (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های اقتصاد انتشارات ارغنون (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های شیمی انتشارات ارغنون (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های روانشناسی انتشارات ارغنون (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های زبان انتشارات ارغنون (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های عمومی انتشارات ارغنون (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

دیکشنری انتشارات ارغنون (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

آذرخش تردید(انتشارات ثمره)


آذرخش تردید
موضوع:
داستان های فارسی - قرن 14

15,000 تومان

برنامه‌ ریزی استراتژیک (راهنمای عمل)


برنامه‌ریزی راهبردی
مدیریت

15,000 تومان

روستای من چایخانسر(انتشارات ارغنون)


کتاب حاضر حاصل تلاش نويسنده در زمينه لهجه، مردم‌شناسي، جامعه‌شناسي، تاريخ و باستان‌شناسي و اقتصاد، جغرافيا و سياست در روستاي چايخانسر است. اين روستا يکي از شرقي‌ترين روستاهاي استان گيلان و از روستاهاي ساحلي و حد فاصل ميان کوه و دريا، از بخش چابکسر محسوب مي‌شود.

45,000 تومان

هنر قنادی (انتشارات ارغنون)


هنر قنادی

فهرست مطالب:
مقدمه
فصل اول: مواد اولیه اصلی
بخش اول: اقسام روغن
بخش دوم: اقسام کره
بخش سوم: اقسام آرد
بخش چهارم: قندها (شیرین کننده ها)

فصل دوم: مواد کمکی
بخش اول: امولیسیون کننده ها
بخش دوم: مواد طعم دهنده - چاشنی ها - افزودنی ها
بخش سوم: مواد پوک کننده (هوادهی دهنده ها)
بخش چهارم: مواد ژل کننده
بخش پنجم: مواد سفید کننده
بخش ششم: نگهدارنده ها یا مواد ضد فساد رنگهای (طبیعی و مصنوعی)

فصل سوم: کارگاه
بخش هفتم: مواد پروتئینی
بخش هشتم: مواد خشک کمکی
بخش نهم: رنگهای خوراکی - رنگهای (طبیعی - مصنوعی)

فصل سوم: کارگاه
بخش اول: تجهیزات کارگاه
بخش دوم: وسایل و ابزار موردنیاز

فصل چهارم: نکاتی چند در مورد شیرینی پزی
فصل پنجم: اقسام شیرینی
بخش اول: شیرینی های خشک
بخش دوم: شیرینی های تر
بخش سوم: شیرینی های خانگی
بخش چهارم: تنقلات و اجاق کاری
(شیرینی هائی که احتیاج به فر ندارند)
بخش پنجم: اقسام شربت
بخش ششم: اقسام مربا و مارمالاد
بخش هفتم: اقسام بستنی
بخش هشتم: اقسام شکلات
بخش نهم: اقسام کیک تر و دسر
بخش دهم: اقسام کرم و ژله

فصل ششم: نانهای متداول سنتی
نان سنگک
نان لواش
چانه گیری
نان تافتون
نان بربری
منابع

مقدمه
سخنی با خوانندگان محترم
در زمینه آموزش فن شیرینی پزی تاکنون کتابهای فراوانی به رشته تحریر درآمده و اینجانب با مطالعه اکثر این کتب به این نتیجه رسیدم که اصلی ترین موضوع این کتاب ها آشپزی بوده و شیرینی پزی در این کتاب ها به طور جنبی مطرح گردیده و در آن قسمت هم که در مورد شیرینی پزی بحث نموده اند به علت فشردگی مطلب، خواننده در عمل با مشکلات فراوانی مواجه می گردد و در نهایت از نتیجه کار ناخشنود می شود.
هنر قنادی و شیرینی پزی یکی از کارهای بسیار ظریفی است که نیازمند دقت در کمیت و کیفیت مواد اولیه، استفاده صحیح از وسایل و ابزار و همچنین محیط کار مناسب و بسیاری عوامل فیزیکی و شیمیایی دیگر است که تأثیر مستقیم در حاصل کار دارد.
با توجه به مسائل فوق و اینکه تاکنون راه حل عملی برای راهنمایی به علاقه مندان هنر قنادی در زمینه نحوه آماده سازی و پخت شیرینی ارائه نشده و کتابی که حاوی دستورالعمل های جامع؛ علمی و مبتنی بر اصول متعارف و مرسوم قنادی باشد چاپ و منتشر نگردیده لذا تصمیم گرفتم تا مجموعه حاضر را تهیه و تدوین نمایم.
عزیزان، کتابی که پیش رو دارید حاصل مطالعات و تحقیقات علمی و فنی و تجربیات چندین ساله اینجانب در زمینه شیرینی پزی است که در تالیف آن سعی گردیده تا مطالب و دستورات ارائه شده با توجه به جنبه های علمی و عملی بطور ساده عنوان گردد تا تمام خوانندگان بتوانند به راحتی استفاده نمایند.
حتما شما به خوبی می دانید که صنعت شیرینی پزی تلفیقی از علم و هنر است و در این حرفه می بایست از دانش و فنون شیرینی پزی آگاه بوده و از ذوق و سلیقه شخصی مدد گرفت تا بتوان بهترین نتیجه را به دست آورد.
دستورات ارائه شده با توجه به جنبه های علمی و عملی بطور ساده عنوان گردد تا تمام خوانندگان بتوانند براحتی استفاده نمایند.
حتما شما به خوبی می دانید که صنعت شیرینی پزی تلفیقی از علم و هنر است و در این حرفه می بایست از دانش و فنون شیرینی پزی آگاه بوده و از ذوق و سلیقه شخصی مدد گرفت تا بتوان بهترین نتیجه را به دست آورد.
پس چه خوب است که در مطالعه این کتاب و دستورالعمل های داده شده دقت فراوان به عمل آورید تا بتوانید از حاصل فعالیت خود خشنود گردید.
بی تردید هیچ کاری بی عیب و نقص نخواهد بود و این کتاب نیز از این امر مستثنی نیست. امیدوارم خوانندگان گرامی مرا از انتقادات سازنده خود بی بهره نگذاشته و در هرچه غنی تر کردن محتوای علمی و عملی این کتاب همکاری و مساعدت نمایند.
چ - علیمحمدی

نکاتی پیرامون این کتاب
1 - ذکر این نکته ضروری است که هدف اصلی در این مجموعه آموزش همگانی بوده است و خوانندگان و بانوان محترم که قصد دارند در منزل کیک یا شیرینی طبخ نمایند می توانند با اجرای دقیق دستورات کتاب و استفاده از ذوق و سلیقه شخصی محصول مطلوبی را نتیجه گیری کنند.
2 - دستورالعمل ها به شکل ساده بیان شده تا مبتدیان و هنرجویان به راحتی از آن سود جویند و در کنار آن برخی موارد تخصصی نیز برای تولید کنندگان عمده و افراد حرفه ای بطور مفصل شرح داده شده است.
3 - اندازه درجه حرارت تماماً به سانتی گراد نوشته شده در صورتی که فر و اجاق شما با درجه فارنهایت مشخص گردیده است می توانید از جدول تبدیل مقیاسها در صفحه 94 استفاده نمایید.
4 - در بعضی از بخش ها و قسمت های کتاب برای اختصار حرف «ص» نوشته شده است که منظور از این کلمه «صفحه» می باشد که شما با مراجعه به صفحه مورد نظر، فرمول یا اندزه مورد اشاره را خواهید یافت.
5 - به خوانندگان عزیز توصیه می شود در صورتی که بخواهند کیک و شیرینی به میزان کمتر از فرمول کتاب تهیه نمایند، می توانند هر اندازه را تقسیم بر عدد 10 نمایند.
6 - در فصل سوم در مورد ابزار توضیح کافی داده شده است لیکن در صورتی که بخواهید در منزل شیرینی تهیه نمایید می بایست از وسایل و دستگاه های خانگی نظیر میکسر دستی با میکسر برقی کوچک - آسیاب خانگی یا ترازوی آشپزخانه استفاده نمائید.
7 - در فرمول هایی که جوش شیرین در آنها بکار رفته می توان از بیکینگ پودر و به میزان 2 برابر وزن جوش شیرین استفاده نمائید.
با آرزوی موفقیت و شادکامی
چ - علیمحمدی

محصولات انتشارات ارغنون قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما 4030book@

105,000 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 15,000 تومان بیشترین: 105,000 تومان
ريال15000 ريال105000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.