بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات اسوه

به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.

شرکت چاپ انتشارات اسوه ازسال 1369 با هدف چاپ و نشرقرآن کریم و کتب مذهبی و حوزوی و نشرمعارف اسلامی با سرمایه اولیه 2500000000 ریال از محلی موقوفات منطبق بصورت سهامی خاص تاسیس و در راستایی توسعه فعالیتهای شرکت سرمایه آن در دو مرحله به رقم 25000000000 ریال افزایش داده شده است. در سال 1369 برای احداث چاپخانه بزرگ قرآن کریم در شهر مقدس قم مکان یابی لازم صورت پذیرفت و زمینی به مساحت تقریبی 50000 متر مربع خریداری و برای چاپخانه به مساحت 12000 مترمربع احداث و در سال 1373 به بهره برداری رسید با خرید ماشین آلات چاپ و صحافی چاپخانه در زمستان 1373 مورد بهره برداری قرار گرفت یکی از اهداف تاسیس چاپخانه بزرگ قرآن کریم چاپ سالیانه ده میلیون جلد قرآن کریم و کتب مذهبی بوده که علاوه بر تامین نیاز داخلی پاسخ گویی نیاز دیگر مسلمانان جهان اسلام نیز باشد که این موضوع نیز در چهاردهمین جلسه ای شورای عالی تبلیغات خارجی برعهده سازمان اوقاف و امور خیریه واگذار شده است از زمان شروع فعالیت تاکنون میلیونها جلد قرآن کریم و دیگر کتب مذهبی چاپ و در اختیارعلاقه مندان قرارگرفته است. چاپخانه اسوه در حال حاضر مقام اول را در خاورمیانه و در جهان اسلام مقام دوم چاپ و نشر قرآن کریم را به خود اختصاص داده است چاپخانه عظیم اسوه در طول سال مورد بازدید بسیاری از میمانان جمهوری اسلامی از دیگر کشورهای اسلامی با هماهنگی سازمان اوقاف و امورخیریه "وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی" سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی "جامعه المصطفی العالمیه" مرکز جهانی اهل بیت (ع) و نیز از عموم مردم "دانشگاهیان و فرهنگیان قرار می گیرد. اکثر بازدید کنندگان ومسئولین سرشناس که در زمینه علوم قرآنی اطلاعات دارند احزار داشته اند چنین مرکزی با این حجم فعالیت در حوزه دینی و مذهبی تاثیر بسیار در سطح خاورمیانه داشته و نگین درخشانی برای جهان اسلام تلقی می گردد. چاپ میلیونها جلد قرآن کریم و کتب مذهبی و حوزوی با تنوع در خط "ترجمه" قطع و انجام کار فرهنگی نشآت گرفته از هنر اسلامی بر روی جلد و یا تنوع در تهذیب "سر سوره ها و آیه ها یکی از مواردی است که مورد توجه بازدیدکنندگان قرار گرفته است از پنچ سال گذشته تاکنون با رهنمون های نماینده محترم ولی فقیه و ریئس سازمان و تدابیرهیت مدیره شرکت فعالیتهای چشم گیری در زمینه به روزرسانی دستگاه های چاپ و صحافی و تجهیزات چاپخانه انجام داده است و با توجه به حذف یارانه کاغذ و زینک از طرف دولت محترم وآزادسازی کلیه اقلام مصرفی چاپ و صحافی و نیز رکود شدید کاری در حوزه صنعت چاپ و نشر در کشور"باتوجه به کیفیت "سرعت" و حداقل قیمت تمام شده به حمدا... شرکت چاپ و انتشارات اسوه توانسته از این بحران نیز عبور نموده و فعالیتهای خود را افزایش داده است چاپخانه بزرگ قرآن کریم افتخار دارد به عنوان یه مرکز شاخص با در اختیار داشتن پیشرفته ترین دستگاه های لیتوگرافی و چاپ و صحافی ضمن آنکه در بین اصحاب فرهنگ و چاپ و نشر مطرح و بارها از سوی مقامات کشوری مورد تقدیر قرار گرفته است . .

موضوعات کلی کتابهای انتشارات اسوه به شرح ذیل می باشد:

کتاب های قرآنی انتشارات اسوه (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های عربی انتشارات اسوه (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های مذهبی انتشارات اسوه (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های عمومی انتشارات اسوه (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های ادبی انتشارات اسوه (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های درسی انتشارات اسوه (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

 

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

آموزه های طبی و بهداشتی امام رضا (ع) تحلیل های علمی طب الرضا (ع) براساس طب نوین (انتشارات اسوه)


موضوع:
علی‌ بن‌ موسی‌(ع)، امام هشتم، 202 - 153 ق. - نقد و تفسیر
پزشکی اسلامی - متون قدیمی تا قرن 14
پزشکی اسلامی - احادیث

محصولات انتشارات اسوه قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

20,000 تومان

اثبات‌ الوصیه از آدم تا خاتم از دیدگاه اهل سنت(انتشارات اسوه)


اثبات‌ الوصیه از آدم تا خاتم از دیدگاه اهل سنت

14,000 تومان

حلیه المتقین(انتشارات اسوه)


حلیه المتقین

18,000 تومان

خطابه آسمانی غدیر اعطای کوثر ولایت در صحرای جحفه


محمد(ص)، پیامبر اسلام، 53 قبل از هجرت - 11 ق. - خطبه‌ها
علی‌بن ابی‌طالب(ع)، امام اول، 23 قبل از هجرت - 40 ق. - اثبات خلافت
غدیر خم - خطبه

4,000 تومان

فسیر بیان العتره: فاتحه الکتاب و البقره و آل عمران(انتشارات اسوه)


فسیر بیان العتره: فاتحه الکتاب و البقره و آل عمران
تفاسیر شیعه

30,000 تومان

لقمه و سرنوشت(انتشارات اسوه)


رزق و روزی
حلال و حرام
رزق و روزی - احادیث
داستانهای آموزنده فارسی

4,000 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 4,000 تومان بیشترین: 30,000 تومان
ريال4000 ريال30000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.