بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات افراز

به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.

انتشارات افراز ناشر برگزیده در: 
اردیبهشت تئاتر ایران 1388
جایزه‌ی ادبی گام اول 1388
چهارمین دوره‌ی انتخاب آثار برتر نمایشی خانه‌ی تئاتر 1389
جایزه‌ی ادبیات متفاوت (واو) 1390
ادبیات گمانه‌زن 1390
جایزه‌ی ادبی هفت‌اقلیم 1389
جایزه‌ی ادبی لیراو 1390
انتشارات افراز ناشر تقدیرشده در : 
جایزه‌ی کتاب فصل 1390
جشنواره‌ی تئاتر دانشگاهی 1388/ 1389/ 1390/ 1391
جشن انجمن منتقدان و نویسندگان خانه‌ی تئاتر 1388/ 1389
جشنواره‌ی دانشجویی تئاتر نیمکت 1390
جشنواره‌ی مونولوگ مکث 1389/ 1390
ناشر آثار برگزیده در جوایز گام اول ادبیات داستانی، ادبیِ اصفهان، ادبیات متفاوت، تکنیکی‌ترین رمان سال، روزی‌روزگاری، جشن آثار برتر ادبیات نمایشی خانه‌ی تئاتر، جشنواره‌ی تئاتر فجر، جشنواره‌ی کتاب‌های آموزشی رشد و...، ناشر آثار تقدیرشده و نامزد نهایی در جوایز کتاب سال، جلال آل‌احمد، کتاب فصل، پروین اعتصامی، شهید غنی‌پور، مهرگان ادب، گلشیری، هفت‌اقلیم، کتاب سال سینمای ایران و...
 

موضوعات کلی کتابهای انتشارات افراز به شرح ذیل می باشد:

کتاب های تئاتر و سینما انتشارات افراز (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های داستان ایرانی انتشارات افراز (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های داستان جهان انتشارات افراز (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های ادبیات، هنر و اندیشه انتشارات افراز (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های شعر معاصر انتشارات افراز (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های شعر جهان انتشارات افراز (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های صوتی انتشارات افراز (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های کودک و نوجوان انتشارات افراز (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های روان شناسی انتشارات افراز (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های تاریخ انتشارات افراز (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های پزشکی و تغذیه انتشارات افراز (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های کمک آموزشی و دانشگاهی انتشارات افراز (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

شما می توانید تمامی آثار انتشارات افراز را در سایت فروشگاهی و کتاب فروشی بانک کتاب 4030book ملاحظه و با مطالعه ی توضیحاتی در مورد محتوای کتاب ها در صورت تمایل، کتاب مورد نظر خود را به روش خرید اینترنتی و آنلاین تهیه نمایید. خرید اینترنتی کتاب به شما این امکان را می دهد تا با موضوعات کتاب ها آشنا شوید و سپس اقدام به خرید آنلاین کتاب مورد نظر خود نماید. تمام سعی ما در بانک کتاب چل سی بوک 4030book که در زمینه فروش اینترنتی کتاب، محصولات فرهنگی و لوازم التحریر فعالیت دارد، ارائه آثار منتخب و مورد علاقه شما عزیزان فرهنگی و دوست دار کتاب می باشد تا خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی را به راحتی و آسانی تجربه کنید. بانک کتاب چل سی بوک (www.4030book.ir) امکان مشاهده توضیحات و خرید اینترنتی کتاب در تمامی زمینه ها از جمله: دانشگاهی ، عمومی ، آموزشی ، کمک آموزشی، کودک و نوجوان، هوش و سرگرمی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و آثار منتخب، معتبر و دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را برای شما عزیزان در سایت خود فراهم نموده است. از مزایای استفاده خرید اینترنتی کتاب های انتشارات افراز پرداخت آنلاین وجه کتاب، تحویل کتاب درب منزل، کاهش تردد در شهر، کاهش آلودگی هوا و ترافیک و حفظ آرامش شما عزیزان دوستدار محصولات انتشارات افراز می باشد.لازم به ذکر است کتاب فروشی اینترنتی بانک کتاب چل سی بوک دارای مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت – مرکز توسعه تجارت الکترونیک (نماد الکترونیکی) می باشد. همچنین می توانید لیست کتاب ها و آثار منتشره انتشارات افراز را در اینجا مشاهده نماید.

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

100 ایده‌ ی مفید برای درام (انتشارات افراز)


مخاطبان این کتاب عبارت‌اند از: معلمان، دانش‌آموزان و دانشجویان تئاتر، مددکاران اجتماعی، مدیران گروه‌های نمایشی، افرادی که با موضوعات اجتماعی درگیر هستند، والدینی که به‌دنبال فعالیتی هستند تا فرزندانشان و دوستان آن‌ها در تعطیلات انجام دهند، گروه‌های تئاتر دانش‌آموزی و هر کسی که به‌طور کلی به هنر تئاتر علاقه‌مند است.
ما فقط به نمایشی که در کلاس اجرا می‌شود، فکر نمی‌کنیم بلکه صرفاً واژه‌های معلم و کلاس را به‌کار می‌بریم چون مفاهیم آن‌ها می‌توانند به‌گونه‌ای مشابه برای موقعیت‌های دیگر به‌کار روند.
بنابراین می‌توانید به‌جای واژه‌ی کلاس از گروه تئاتر و مانند آن استفاده کنید...

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

7,000 تومان

1001 پیشنهاد درخشان برای نویسندگی (انتشارات افراز)


یکی از مشکلات بزرگ آموزندگان در امر نوشتن، این است که نمی‌دانند باید درباره‌ی چه چیزی بنویسند. کتاب 1001 پیشنهاد درخشان برای نویسندگی به مربیان، آموزندگان و حتی خالقان آثار فرصتی تازه می‌دهد تا ایده‌های تازه و نامحدود خود را برای نوشتن تجربه کنند. این مجموعه با ارائه‌ی بیش از یک‌هزار پیشنهاد برای داستان‌نویسی در ژانرها و سبک‌های مختلف ادبی، شرایط متفاوت و گسترده‌ای را برای علاقه‌مندان فراهم می‌سازد.

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

5,500 تومان

101 نکته‌ ی برتر عکاسی دیجیتال (انتشارات افراز)


برای نخستین بار، مایکل فریمن، عکاس و نویسنده مشهور بین المللی نکات کلیدی ای که در جهان عکاسی حرفه ای به آن ها دست یافته را منتشر کرده است.
او براساس سال ها تجربه در کتاب 101 نکته ی برتر عکاسی دیجیتال توضیح می دهد که چطور از دوربین دیجیتالتان به شکلی موثر و خلاقانه استفاده کنید و مثل یک عکاس حرفه ای کهنه کار عکس بگیرید.
عکاسان با مهارت های گوناگون - از مبتدی ها گرفته تا آماتورها و حتی حرفه ای ها - در این کتاب اطلاعات مفید بسیاری را خواهند یافت.
مژگان الماسیان، مترجم این کتاب، فارغ التحصیل رشته ی مترجمی زبان انگلیسی است و بیش از 15 سال در عکاسی تبلیغاتی و صنعتی تجربه دارد.
کتاب در صفحات گلاسه و تمام رنگی منتشر شده است.

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

40,000 تومان

120 نکته‌ ی ضروری در عکاسی (انتشارات افراز)


هنرمند برای آفریدن اثرش نیازمند ابزار است. این ابزار یا ساده است و ابتدایی (مثل قلم و کاغذ در دستِ شاعر) و یا پیچیده و پیشرفته (مثل دوربین در دستِ عکاس). چیرگی هنرمند بر ابزار کارش تأثیرگذار است در آن‌چه می‌آفریند، و شاید تعیین‌کننده. فرزاد امامی، با آگاهی از رابطه‌ی بین هنرمندِ عکاس و ابزار آفرینش‌اش و با تسلط همه‌جانبه‌یی که بر این ابزار دارد، و با شناختی عمیق از نسبت بین تسلط بر ابزار و آفرینش اثر هنری، دست به کار ترجمه‌ی کتابی زده سودمند و گره‌گشا، و برای بهتر شدن آن، دانسته‌های ارزشمند و تجربه‌های نفیسِ سال‌های دراز کاری‌اش را به آن افزوده است، و در این رهگذر اثری به‌دست داده که هم لازم است برای تازه‌کارها، هم مفید است برای کاربَلَدها، و هم مؤثر برای حرفه‌ای‌ها. یوریک کریم‌مسیحی فرزاد امامی عضو انجمن عکاسان کانادا (CAPA)، عضو انجمن عکاسی امریکا (PSA) و دارای مجوز تدریس عکاسی از سازمان فنی‌وحرفه‌ای وزارت کار و امور اجتماعی است. او تألیف و ترجمه‌هایی در زمینه‌ی عکاسی در مجلات داخلی و خارجی دارد. او پس از 20 سال تجربه در زمینه‌ی عکاسی، کتاب 120 نکته‌ی ضروری در عکاسی را برای دوست‌داران عکاسی، گردآوری و ترجمه کرده است.

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

برای قیمت تماس بگیرید (66496367 - 021) شماره تلگرام 09037125318

1417 و دو نمایشنامه‌ ی دیگر (انتشارات افراز)


... پدرش درخت سیب رو شروع خطاهاش می‌دونست. اما من این‌جوری فکر نمی‌کردم. درسته اون می‌خواست توی حیاط ما رو نگاه کنه. صداهایی می‌شنید، اما کسی رو نمی‌دید. دیوار مابینِ ما بلندتر از اونی بود که اون بتونه سرک بکشه. برای همین، مجبور بود از درخت سیب بره بالا. تا اون‌موقع چیزی رو از بالا ندیده بود. بعدها خودش این‌ها رو بهم گفت. اولین‌بار همون‌جا هم‌دیگه رو دیدیم. من با گچ مدرسه داشتم توی حیاط خونمون نقاشی می‌کشیدم، یه آدم، یه مرد. آدمی که تا قبل از اون صورت نداشت، اما بعد از دیدن یونس، چهره‌ی نقاشی‌های من پیدا شد. بعدها مادرش از گناهی گفت که اون روز از راه بالا رفتن از درخت نصیب هر دوی ما شد...

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

2,200 تومان

30 فریم در ثانیه (پژوهشی درباره‌ ی موسیقی‌ تصویر) (انتشارات افراز)


دکتر امیر حسن ندایی، متولد 1344 تهران، عضو هیات علمی دانشگاه تربیت‌مدرس است. از سال 1360 فعالیت هنری‌اش را در رشته‌ی موسیقی آغاز کرد. او دانش‌آموخته‌ی رشته‌ی سینما از دانشکده‌ی سینما-تئاتر دانشگاه هنر است و مدرک دکترای خود را در رشته‌ی پژوهش هنر با گرایش هنرهای دراماتیک اخذ کرده است. حاصل کار او در زمینه‌ی فیلم‌سازی از سال 1372 تاکنون، ساخت ده‌ها ویدئوکلیپ (از جملسه نخستین ویدئوکلیپ‌ها در ایران)، چندین مجموعه‌ی تلویزیونی، چندین فیلم داستانی و مستند بوده است و جوایزی را از جشنواره‌های معتبر داخلی و خارجی از آنِ خود کرده است. پیش از این نمایشنامه‌ی «مده‌آ» با ترجمه و تحلیل او در انتشارات افراز منتشر شده است. * * * کتاب حاضر تحت عنوان «سی فریم در ثانیه» تلاش دارد تا یکی از مهم‌ترین پدیده‌های تصویری انتهای قرن بیستم یعنی ویدئوکلیپ را از دیدگاهی پژوهشی بررسی کند. در انجام این تحقیق بیش از ده‌ها ویدئوکلیپ غربی و ایرانی مورد بررسی قرار گرفته و نماهنگ‌ها براساس میزان تاثیرگذاری آنان بر مخاطب و شهرت آن‌ها، نمونه‌گیری شده‌اند. در این روش میانگین هریک از عناصر بصری، نمایشی و فضایی موردنظر قرار داشته‌اند. برای توضیح بیشتر در مورد شکل، ساختار و شیوه‌های بیانی این پدیده و دست‌یابی به تقسیم‌بندی بیانی از نظر شکل و محتوا نمونه‌هایی متفاوت از موضوع نیز بررسی شده‌اند. ازآن‌جا‌که تمامی نظریه‌پردازان ویدئوکلیپ، این پدیده را پدیده‌ای پست‌مدرن می‌دانند، در فصل اول این کتاب به بحث درباره‌ی جنبه‌های مختلف پست‌مدرنیسم نیز پرداخته شده است.

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

7,500 تومان

4000 مایل (انتشارات افراز)


ایمی هرتزاگ نمایشنامه‌نویس امریکایی است که غالباً آثارش در آف‌برادوی اجرا می‌شوند.
او در مدرسه‌ی درام ییل در رشته‌ی هنرهای زیبا تحصیل کرده است.
او خیلی زود با نخستین نمایشنامه‌اش با عنوان پس از انقلاب به‌شهرت رسید.
اجرای این نمایشنامه نامزدی‌های جوایز لوسیل لورتل را به‌ارمغان آورد و توانست جایزه‌ی پنج‌هزار دلاری نیویورک‌تایمز را کسب کرد.
4000 مایل دومین نمایشنامه‌ی اوست که نامزد نهایی جایزه‌ی پولیتزر شده است.

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

7,700 تومان

design and application of computer software in language teaching (انتشارات افراز)


I make my point about language teaching and use of computer in and out of classroom. This new agenda in the current practice of language teaching is promising horizons for future generations of teachers and learners to step in paths that had never been walked in the history not merely of substance but of method and pedagogy.

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

3,500 تومان

آب و ماهی (انتشارات افراز)


...مادر متعجبانه خود را با عجله به بالای بالکن رساند و دید که دخترش به‌جای ماهی قرمز در تنگ، نقاشی یک ماهی قرمز را کشیده و داخل تنگ خالی قرار داده است، لحظه‌ای متفکرانه به دو فرزند زیبایش که شباهتی بی‌نظیر به‌هم داشتند خیره شد و در یک چشم بر هم زدن یاد روزهای کودکی خویش افتاد، درست همان‌گونه که پدر و مادرش به او آموخته بودند، او نیز قناعت و کنار آمدن با زندگی را به دو فرزندش آموخته بود، آرام‌آرام لبخند بر لبانش آمد و دو فرزندش را در آغوش کشید و سر سفره کنار آنها نشست...

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

2,000 تومان

آتش در کوهستان (انتشارات افراز)


برنده‌ی جایزه‌ی انجمن ملی قلم
***
... نانداکال نمی‌توانست آرام بگیرد. در آن هوای تاریک و روشن شروع به قدم‌زدن در باغ کرد. لبه‌ی ساری‌اش روی سنگریزه‌ها ساییده می‌شد- فش... فش... فش- همانند ماری نرم. نگاهی به اطراف مال انداخت تا راکا را ببیند که شاه‌بلوطی را از کف یک دست به دست دیگر می‌دهد و زمزمه‌کنان جلو می‌آید. اما راکا این کار را نکرد. او ناگهان نفس‌زنان و با سر و گردن خراشیده و خاک‌گرفته از لبه‌ی گلوگاه بالا ‌آمد. چشمش که به ناندا افتاد، لبش را گاز گرفت...

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

4,500 تومان

آتن - مسکو و هیچی (انتشارات افراز)


اودکیموس تسولاکیدیس، متولد 1962 تسالونیکی یونان، بازیگر، کارگردان، نمایشنامه‌نویس، استاد تئاتر، بنیان‌گذار و مدیر هنری گروهِ Theater of Changed است.
الگا، ماشا و ایرنا سه خواهر روس‌اند.
مشکلات مالی باعث شده تا الگا و ماشا به آتن مهاجرت کنند.
نمایشنامه‌ی «آتن-مسکو» در خانه‌ی الگا می‌گذرد.
آمدن ایرنا به آتن زندگی آشفته‌ی دو خواهر را آشفته‌تر می‌کند.
صحنه خالی است.
پیام ظبط‌شده‌ی زیر شنیده می‌شود: «خانوم‌ها، آقایان، نمایش تا یک دقیقه‌ی دیگر شروع خواهد شد.
لطفا تلفن‌های همراه خود را خاموش کنید.» درست یک دقیقه بعد نور ضعیف می‌شود.
تاریکی.
نور قرمز تندی تمام صحنه را روشن می‌کند. سکوت.
سکوتی طولانی. سکوتی بسیار طولانی. سکوتی بسیار بسیار طولانی. سکوتی بسیار طولانی‌تر. سکوت همچنان طولانی‌تر و طولانی‌تر می‌شود. حتی ممکن است این سکوت تا پنج دقیقه هم طول بکشد... [آغاز نمایش «هیچی»]

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

2,800 تومان

آخرین انار دنیا (انتشارات افراز)


- من‌ پدر ‌ممد ‌دل‌شیشه‌ای ‌هستم‌. او ‌در ‌حال ‌مرگ‌ است‌. علت‌ مرگش ‌هم‌ بی‌وفایی نیست‌. عشق‌ است. احساس‌ می‌کنم ‌عشق‌ آن‌قدر ‌شایسته ‌نیست ‌که‌ کسی ‌در ‌راهش‌ بمیرد‌. من ‌تمام ‌عمرم ‌را ‌با مرگ‌ زیسته‌ام، ‌اما ‌هیچ‌کس‌ را‌ ندیده‌ام ‌که ‌از ‌عشق‌ بمیرد‌. پسرم‌ دارد ‌برای عشق ‌می‌میرد؛ ‌چیزی‌ که‌ هیچ‌وقت‌ فکر ‌نمی‌کردم ‌برای‌ مرگ‌ یک‌ انسان ‌کافی‌ باشد. دوست ‌دارم ‌بدانم ‌کدام ‌شما ‌لاولی ‌هستید. لاولی ‌سپید ‌گفت: - من‌ لاولی‌ام‌...
بسیاری ‌از ‌منتقدان‌، آخرین ‌انار ‌دنیا‌ را ‌بهترین ‌و ‌کامل‌ترین ‌رمان ‌در ‌ادبیات ‌کُرد‌ می‌دانند. چنانچه ‌بخواهیم ‌ترجمه ‌به ‌زبان‌های ‌مختلف ‌را‌ معیار‌ی ‌برا‌ی ‌جهانی ‌شدن ‌یک‌ رمان ‌بدانیم‌، آخرین ‌انار ‌دنیا ‌رمانی ‌جهانی ‌است‌ چرا ‌که ‌تا‌کنون ‌به ‌زبان‌های‌ آلمانی‌، روسی‌، انگلیسی‌، عربی، یونانی‌، ترکی ‌و ‌اخیراً هم ‌اسپانیایی ‌برگردان ‌شده ‌و ‌هنوز ‌هم‌ در ‌نشریات ‌ادبی‌ دنیا ‌نقدهایی ‌می‌خورد‌... ‌با ‌رمان ‌فوق‌العاده ‌قوی ‌و ‌تکنیکی ‌روبه‌رو ‌هستیم ‌که بختیار ‌علی‌، هرچند ‌جنگ‌ و‌ تبعات‌ آن را ‌دست‌مایه‌ی ‌اصلی داستانش‌ کرده ‌اما ‌به ‌تمام ‌مسائل ‌بنیادی ‌زندگی ‌بشر ‌از ‌مرگ ‌و ‌تنهایی ‌و ‌خدا ‌و ‌زیبایی ‌گرفته ‌تا ‌خیانت ‌و ‌تکثیر ‌متشابه ‌انسان‌ها ‌در ‌یکدیگر ‌نیز ‌پرداخته ‌و ‌شگفتا ‌که‌ در ‌انتهای ‌داستان ‌هم‌،‌ هیچ ‌انسانی را محکوم ‌و ‌مجرم ‌یا ‌عاری‌ از ‌خطا ‌نمی‌داند. قالب‌ داستان ‌بر ‌رئالیسم ‌جادویی‌ استوار ‌است.
آخرین انار دنیا رمانی عجیب است که در وضعیت عادی می‌توانست تیراژی یک میلیونی در جمعیتی 75 میلیونی داشته باشد. امکان خواندن این کتاب را ترجمه‌ی خوب آرش سنجابی و نشر افراز فراهم کرده‌اند.
شمس لنگرودی، روزنامه‌ی شرق، 6 آذر 1390

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

24,000 تومان

آدمای خوب (انتشارات افراز)


نامزد نهایی جایزه‌ی تونی سال 2011
نامزد نهایی جایزه‌ی درامادسک سال 2011
برنده‌ی جایزه‌ی حلقه‌ی منتقدان نیویورک سال 2011
... یه بار ماشینمو توقیف کردن.
چرا ماشینمو از دست دادم؟ چون یه قسطش عقب افتاد.
چرا یه قسطش عقب افتاد؟ چون مجبور بودم به‌جاش پول دندون‌پزشک بدم. چرا باید پول دندون‌پزشک می‌دادم؟... چون بیمه نبودم، یه دندون شکسته هم داشتم که شیش ماه بهش توجه نکرده بودم، تاجایی‌که آبسه کرد.
چرا یه دندون شکسته داشتم؟... چون یه شب فِک کردم یه‌کم پس‌انداز کنم، شام نخورم! اما گشنه‌م شد و تصمیم گرفتم یه تیکه شکلات بخورم.
همه‌ش همین بود: یه تیکه شکلات لعنتی، و دوباره یه کار رو از دست دادم...
دیوید لینزی‌ابِر (14 نوامبر 1969ـ ) نمایشنامه‌نویس، فیلمنامه‌نویس، ترانه‌سرا و نویسنده‌ی اشعار اپرا است که پیش‌تر برای نمایشنامه‌ی لانه‌ی خرگوش جایزه‌ی پولیتزر سال 2007 را به‌دست آورده است.
آدمای خوب تازه‌ترین نمایشنامه‌ی این نویسنده است که سال 2011 نخستین بار در کلوب تئاتر منهتن در برادوی به‌روی صحنه رفت و فرانسس مک‌دورمند برای بازی در آن برنده‌ی جایزه‌ی تونی شد.
این نمایشنامه همچنین در لس‌آنجلس، سنت‌لوئیس، فرانکفورت و لندن اجرا شده است.

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

9,900 تومان

آروین 1: اتاق شماره 6 و سه نمایشنامه‌ ی دیگر (انتشارات افراز)


خسرو حکیم‌رابط – زاده‌ی 1309 شیراز – نویسنده‌ای است که در حوزه‌های نمایشنامه و فیلمنامه بیش‌ترین فعالیت را داشته است.
البته او را بیش‌تر به عنوان معلم می‌شناسیم که این دوره، 60 سال تجربه را در برمی‌گیرد.
خسرو حکیم‌رابط سال 1328 در آموزش و پرورش مشغول کار شد و بعدها تحصیلات خود را در دانشکده‌ی هنرهای دراماتیک ادامه داد.
از نمایشنامه‌های او می‌توان به «آنجا که ماهی‌ها سنگ می‌شوند»، «ایوب دلتنگ خسته خندان»، «سهراب شنبه»، «سهراب و ساز و والی قبرستان» و «روز هفتم، خاطره‌ها» اشاره کرد. حکیم‌رابط بیش از 80 نمایشنامه‌ی رادیویی نوشته که از شبکه‌های مختلف رادیو پخش شده و از آن میان می توان از «آهو و احمد»، «زمانه در دست زمان»، «عطسه»، «زیر تیغ آفتاب»، «بانگ زنگ فیل فیلن» و «فیل در پرونده» نام برد. فیلمنامه‌های او عبارت است از «ارض موعود»، «فصل خون»، «دست هزار بلوچ»، «تشنگی، آب، چرخ»، «گذر از ظلمات»، «اسماعیل در قربانگاه»، «باغ آدم»، «طلوع در کوچه قهرآشتی» و «مهتاب شب اول». تدریس در دانشگاه‌های تبریز، هنرهای دراماتیک، سینما تئاتر، دانشگاه آزاد و دوره‌ی نمایشنامه‌نویسی رادیو در صدای جمهوری اسلامی ایران و عناصر دراماتیک در دوره‌ی تهیه کنندگی تلویزیون در دهه‌ی 60 و 70 از عمده فعالیت‌های این نویسنده است.

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

3,800 تومان

آروین 10: قلاده‌ ی سگ شکاری‌ ات را صبح زود ببند و سلول صفر (انتشارات افراز)


آروین-10: قلاده‌ی سگ شکاری‌ات را صبح زود ببند و سلول صفر

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

4,400 تومان

آروین 11: مادر همه‌ ی آن اسفندیاران و سوگ‌ مهر (انتشارات افراز)


آروین-11: مادر همه‌ی آن اسفندیاران و سوگ‌مهر

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

4,800 تومان

آروین 12: اینگرید برگمن با بوی قورمه‌ سبزی (انتشارات افراز)


آروین-12: اینگرید برگمن با بوی قورمه‌سبزی

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

4,000 تومان

آروین 13: لحظه‌ی درنگ: دو نمایشنامه (انتشارات افراز)


آروین-13: لحظه‌ی درنگ: دو نمایشنامه

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

9,600 تومان

آروین 2: پیتوک و پسر انسان دو نمایشنامه (انتشارات افراز)


حسن باستانی نویسنده و کارگردان تئاتر در سال 1340 در تهران به دنیا آمد و در سال 1355 وارد گروه تئاتر مدرسه شد.
بعدها به پیشه‌ی دبیری روی آورد و در همان سال با گروه نمایش دیلمان همکاری خود را آغاز کرد.
برای نخستین بار در سال‌های دانشجویی پس از انقلاب فرهنگی در دانشگاه صنعتی اصفهان گروه «تئاتر دانشجویی» را ایجاد و نخستین آزمون کارگردانی خود را در همان دانشگاه به روی صحنه برد.
در سال 1370 وارد آموزشگاه حوزه‌ی هنری شد و دوره‌ی نمایشنامه‌نویسی را با درجه‌ی عالی به پایان رساند.
در سال 1374 وارد آموزشگاه حوزه‌ی هنری شد و دوره‌ی نمایشنامه‌نویسی را با درجه‌ی عالی به پایان رساند.
در سال 1374 در آموزشگاه سمندریان نزد استاد خود بهرام بیضایی دوره‌ی نمایشنامه‌نویس و فیلمنامه‌نویسی را پشت‌سر گذاشت و نخستین کار حرفه‌ای خود را در سال 1376 با نمایش «پوریای دیگر» در تالار چهارسوی تئاتر شهر به‌روی صحنه برد.
وی پس از سال‌ها تجربه در سال 1385 گروه تئاتر «ادونای» را پایه‌گذاری کرد.
باستانی در کنار پژوهش بر روی نوشتارهای کهن و فرهنگ و اساطیر ایران، بیشتر به نگارش نمایشنامه‌هایی با بن‌مایه‌های فرهنگ ایرانی پرداخته.
«کیسن این پنهان مرا»، «ایران»، «دار و گیر پهلوان»، «سوگ‌ مضحکه‌ی یادگار زریران»، «سوگنامه‌ی فرود سیاوشان»، «غمنامه‌ی جریره»، «خورشید بانو»، «مادر همه‌ی آن اسفندیاران»، «سوگمهر»، «اژدهاچهرک»، «پیتوک»، «آپارتمان»، «به‌گل‌نشستگان»، «همیشه ماندگار»، «تو چارسو خبری نیست»، «قصه‌های من و تو و رستم و شاهنامه» و... از نمایشنامه‌هایی هستند که به روی صحنه رفته‌اند.

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

3,500 تومان

آروین 3: مارش پیروزی و دو نمایشنامه‌ ی دیگر (انتشارات افراز)


بهزاد صدیقی در سال 1348 در تهران به‌دنیا آمد.
وی در سال 1372 مدرک کارشناسی رشته‌ی زبان و ادبیات فارسی را از دانشگاه آزاد تهران اخذ کرد و در سال 1371 نیز در رشته‌ی کارگردانی و بازیگری تئاتر از کانون تئاتر تجربی تهران زیرنظر استاد حمید سمندریان فارغ‌التحصیل شد.
صدیقی فعالیت نمایشنامه‌نویسی را از سال 1372 آغاز کرد که در همین سال نمایشنامه‌ی «ابراهیم پسر ایمان» و در سال 1373 نمایشنامه‌ی «خانه‌ دوست کجاست» را نوشت و اجرا کرد.
نمایشنامه‌ی «بازی نقش» (1375)، «بیمار هاری» (1367)، «لبه‌ی چاقو» (1379)، «مارش پیروزی» (1381)، «تلفن بی‌موقع» (1383)، «سر شکسته» (1385)، «سلوک زایر» (1386)، «مصاحبه» (1387)، «تلفن آن سوی خط» (1388) و... از جمله نمایشنامه‌های او محسوب می‌شوند.
صدیقی علاوه بر نمایشنامه‌نویسی در حوزه‌ی نقد و پژوهش سینما و تئاتر هم فعال است و در حوه‌ی اجرایی نیز دبیر اجرایی سه‌دوره‌ی مسابقه‌ی نمایشنامه‌نویسی کانون نمایشنامه‌نویسان خانه تئاتر و در یک دوره بازرس و دو دوره عضو هیئت مدیره‌ی کانون نمایشنامه‌نویسان ایران بوده و هم اکنون نیز عضو هیئت‌مدیره‌ی این کانون و عضو هیئت‌مدیره‌ی کانون ملی منتقدان تئاتر ایران است.
وی هم‌چنین سخنرانی چند سمینار پژوهشی، دبیری تئاتر و چندین نشریه و سردبیری چندین گاه‌نامه‌ی تخصصی تئاتر، سردبیری پایگاه اطلاع‌رسانی سینما – تئاتر، دبیری گروه ادب و هنر نشریات آفرینش، فرهنگ و پژوهش و آینه و...، سردبیری برنامه‌های رادیویی با داستان‌نویسان ایران، 30 سال ادبیات داستانی و تئاتر ایران را برعهده داشته است.
این نویسنده، عضو انجمن نویسندگان و منتقدان خانه‌ی سینما و عضو کانون جهانی منتقدان تئاتر نیز هست.
تجربه ی داوری در جشنواره‌های مختلف تئاتر، دراماتورژی نمایش‌های «داستان باورنکردنی یک زن»، «مجلس غریب تنهایی»، «جگر هندی»، «مجلس برادرکشی» و... و کارگردانی پنج نمایشنامه‌خوانی از جمله دیگر فعالیت‌های او به‌شمار می‌رود.
در کارنامه‌ی نوشتاری این نویسنده، بیش از بیست مقاله‌ی پژوهشی منتشر شده و 300 نقد فیلم و تئاتر دیده می‌شود.

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

2,500 تومان

آروین 4: سه نمایشنامه (مرثیه‌ ای برای یک سبک‌ وزن، منطقه‌ ی صفر، مومیا) (انتشارات افراز)


ایوب آقاخانی – زاده‌ی 1354 تبریز – از نویسندگان مطرح و موفق نسل سوم نمایشنامه‌نویسان کشور است.
او دانش‌آموخته‌ی این رشته و کارشناس ارشد ادبیات نمایشی است و از میان آثارش، نمایشنامه‌های "تابلوی دوم، آنجا"، "پشت در"، "دوئتی کوتاه برای پائیز"، "گیل‌گمش"، "ماه‌پیشونی"، "رودکی"، "جادوگر واژگان سبز"، "روزهای زرد"، "زمین مقدس"، "رویاهای رام‌نشده"، "آسمان و زمین"، "دریا و دایره"، "امپراطور و آنجلو"، "فصل خون"، "مرثیه‌ای برای یک سبک‌وزن" و "کسوف" که در همین مجموعه با نام "منطقه صفر" به چاپ رسیده، به‌صورت حرفه‌ای اجرا شده‌اند.
او برای رادیو و تلویزیون هم می‌نویسد و در زمینه‌ی نویسندگی درام برای مدیوم‌های مختلف در دانشگاه‌های هنری کشور تدریس می‌کند.
ایوب آقاخانی برای نوشتن نمایشنامه‌ی "امپراطور و آنجلو" جایزه‌ی بهترین نمایشنامه‌ی غیراغتباسی بخش مسابقه‌ی بین‌الملل بیست‌وششمین جشنواری تئاتر فجر را از آن خود کرد.
وی که همواره در آثارش نگاهی اجتماعی دارد، در سه نمایشنامه‌ی پیش‌رویتان این نگاه اجتماعی واقع‌گرا را با بازی‌های زبانی و فرمال آمیخته است و تجربیاتی جدید را در بستر همیشگی آثارش ترکیب کرده است.

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

3,300 تومان

آروین 5: مردی برای تمام فصول ایرانی (خواجه نظام‌ الملک) (انتشارات افراز)


شکرخدا گودرزی، متولد 1339، لیسانس کارگردانی از دانشکده‌ی هنرهای زیبا (با احراز رتبه‌ی اول) و فوق‌لیسانس کارگردانی از دانشکده‌ی تربیت مدرس.
کارگردانی نمایش‌های پرواز را به‌خاط بسپار، مسعود سمیعی، تالار آوینی دانشگاه تهران 1373، توده‌ی هیزم آگوست استریندبرگ، تالار مولوی 1374، سرود بال سروش سعید شاپوری، تالار اصلی تئاتر شهر 1375، کیست این پنهان مرا، تالار چهارسو 1376، ایران حسن باستانی، تالار قشقایی 1377، نیرنگ‌های اسکاپن مولیر، تالار آویینی فرهنگسرای بهمن 1377، سوگ مضحکه‌ی یادگار زریران حسن باستانی، تالار چهارسو 1378، خورشیدبانو حسن باستانی، تالار چهارسو 1379، سوگ‌مهر حسن باستانی، اهواز، جشنواره‌ی ایران‌زمین (نمایش‌تقدیرشده) 1381، اطلسی نو برشندره‌ی کهنه‌ی شهرزاد قصه‌ساز علیرضا نادری، تالار سایه 1381، غول زنگی قلعه سنگباران جمشید خانیان، تئاتر شهر، تالارنو 1383، استخوان‌های طلایی دکتر ناظرزاده‌کرمانی، تالار کوچک تئاتر شهر 1384، حریر سرخ صنوبر محمد ابراهیمیان، تالار قشقایی 1385، هفت خاج رستم یارعلی پورمقدم، تالار قشقایی 1387، بهرام چوبینه به‌نویسندگی خود او، تالار قشقایی 1388 و خواجه نظام‌الملک به‌نویسندگی خود او، تالار چهارسو 1390.
بازی در نمایش‌های زیباترین سکوت اعظم بروجردی، تالار محراب 1373، کیست این پنهان مرا به کارگردانی خود او، تالار چهارسو 1376، شبی در تهران به‌کارگردانی گلاب آدینه، سالن اصلی تئاتر شهر 1379، پستوخانه حمید امجد، تالار قشقایی 1381، خاطرات هنرپیشه‌ی نقش دوم هادی مرزبان، تالار سنگلج 1382، شرق بوسه مصطفی عبداللهی، تالار کوچگ تئتار شهر 1383، ویتسک معسود دلخواه، تالار قشقایی 1384، هفت نمایش کوتاه اسماعیل خلج، فرهنگسرای هنر 1385، نمایشنامه‌خوانی دیدار در دمشق محمد ابراهیمیان، فرهنگسرای دانشجو 1386، و نمایشنامه‌خوانی رودکی محمد ابراهیمیان، تئاتر شهر 1386.
او همچنین در سریال‌های تلویزیونی و فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی متعددی به‌عنوان بازیگر یا بازی‌گردان از جمله حلقه‌های سبز، شب دهم، معبد جان و... حضور داشته است.
وی در حال حاضر به تدریس تئاتر در دانشگاه‌های مختلف می‌پردازد.
از او سه مجموعه شعر با عناوین رویای خدایان کوچک، کوچ، می‌خواهم به کودکی بازگردم و نمایشنامه‌ی بهرام چوبینه منتشر شده است.

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

3,300 تومان

آروین 6: مجلس برادرکشی و دو نمایشنامه‌ ی دیگر (انتشارات افراز)


سیروس همتی، متولد تهران، 1351.
بازی در نمایش‌های کامو (محسن هوشیار)، خروسک پریشان (داود کیانیان)، بازی تابلوی آخر (نصرالله قادری)، مسافران مرو (سید جواد هاشمی)، رویاهای خلیج فارسی (امیر دژکام)، بهرام چوبینه (شکرخدا گودرزی)، بلوط‌های تلخ (شهرام کرمی)، حریم (آرش دادگر)، اسب‌های پشت پنجره (روح‌الله جعفری)، بسه‌دیگه خفه‌شو، بحرالغرایب و کالیگولا شاعر خشونت (آتیلا پسیانی)، دزد آب، خانمچه‌ و مهتابی و مومیا (هادی مرزبان)، نامه (گلاب آدینه)، عید پاک، در چهارسو خبری نیست و روز سرباز (حسن باستانی)، مجلس برادرکشی، قربانی، ح دو چشم (سیروس همتی)
کارگردانی نمایش‌های مونی و کاروان‌هایش، غروب تا غروب، جایی میان خوک‌ها، برگ‌ریزان، محال هم ممکن است، خون تو را جنون پدر برزمین ریخت، رسم بر این است، مجلس برادرکشی، قربانی، ح دو چشم و...
او نویسنده‌ی اغلب آثاری است که خود کارگردانی کرده؛ البته می‌توان به برخی از نوشته‌های او که توسط سایر کارگردانان به روی صحنه رفته نیز اشاره کرد: حکایت دختری که خاتون مغربی را دید (جلال خباز)، قربانی (علی فرحناک)، جاثلیق (رسول نقوی)، ما سه نفر بودیم (مسعود رحیم‌پور)، یک شاخه گل سرخ (وفا طرفه)، هفت هشتم (سعید نجفیان) و...
برخی از جوایز:
برگزیده‌ی سوم در پنجمین دوره‌ی آثار برتر نمایشی برای نمایشنامه‌ی نیلوفر
تقدیر کانون ملی منتقدان تئاتر برای نمایشنامه‌ی محال هم ممکن است
تقدیر برای نمایش قربانی در جشنواره‌ی تئاتر جاده ابریشم (آلمان 2008)
تقدیر ویژه‌ی هنرمندان ششمین جشنواره‌ی بین‌المللی امریکای‌لاتین برای نمایش روز سرباز (کلمبیا 2011)
تقدیر ویژه‌ی مسابقه‌ی نمایشنامه‌نویسی مشاهیر اسلام
جایزه‌ی اول بازیگری جشنواره‌ی سراسری تئاتر ماه
جوایز نویسندگی، کارگردانی، طراحی صحنه در دوره‌های مختلف جشنواری سراسری تئاتر عاشورایی
جوایز نویسندگی، کارگردانی، طراحی صحنه در دوره‌های مختلف جشنواری سراسری تئاتر دفاع مقدس
تقدیر ویژه از جشنواره‌ی بین‌المللی تئاتر آئینی سنتی در دوره‌های مختلف

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

4,800 تومان

آروین 7: چهارمین در (انتشارات افراز)


غلام رضا احمدخانی، متولد تهران، بیستم مرداد 1355.
دانش آموخته ی سینما
او از سال 1381 در سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران مشغول به کار شده و در طول این سال ها مسئولیت برگزاری برنامه های متعدد فرهنگی و هنری را برعهده داشته است.
از آثار مکتوب او می توان به موارد زیر اشاره کرد:
مجموعه داستان فرمانده ما برای چه می جنگیم؟! نشر ثالث، 1385
نمایشنامه ی گاو مجسم، انتشارات آوای کلار، 1391

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

1,391 تومان

آروین 8: نیلوفر مرداب (انتشارات افراز)


آروین-8: نیلوفر مرداب

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

3,000 تومان

آروین 9: به آخرین کلمات این قصه گوش کن و یک نمایشنمامه‌ ی دیگر (انتشارات افراز)


آروین-9: به آخرین کلمات این قصه گوش کن و یک نمایشنمامه‌ی دیگر

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

3,800 تومان

آرکادیا (انتشارات افراز)


برنده‌ی جایزه‌ی لارنس الیویویر سال 1993
نامزد نهایی جایزه‌ی تونی سال 1993
نامزد نهایی جایزه‌ی درامادسک سال 1993
... در نمایشنامه آرکادیا، استوپارد کلان‌روایت‌ها را کنار گذاشته و بیشتر به خرده‌روایت‌ها و پانوشته‌ها اهمیت می‌دهد.
او در این اثر افراد بزرگی چون لرد بایرون را در حاشیه‌ی نمایشش قرار داده، درحالی‌که دختربچه‌ی سیزده‌ساله‌ای مهم‌ترین شخصیت نمایشنامه‌اش است.
استوپارد در هیچ‌کدام از آثارش شیوه‌ی کلاسیک را برای روایت انتخاب نکرده است، او همواره به‌دنبال راهی جدید برای شکستن چارچوب‌های روایی بوده است.
مهم‌ترین تلنگری که استوپارد با نوشتن این اثر می‌خواهد به ما بزند، این است که به تاریخ نمی‌توان به‌طور کامل اعتماد کرد.
مسأله همان «تأثیر بال پروانه» است؛ همان که می‌گویند بال زدن پروانه‌ای در آرژانتین سبب توفان‌های سهمگینی در استرالیا می‌شود...

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

9,800 تومان

آغاز فصل سرد (انتشارات افراز)


ضحی کاظمی:
دهه‌ی دوم زندگی‌ام ایران نبودم. دهه‌ی اول و سوم را اما در تهران گذرانده‌ام. بارها و بارها به محیط جدید خو گرفته‌ام.
سرگردان‌ام بین گذشته و آینده، فارسی و انگلیسی، سنت و تجدد، دنیای مهندسی و شیرینیِ ادبیات.
تهران را دوست دارم. مثل نسل ما، مثل من، خاکستری و پیچ‌درپیچ و پرهیاهو است. یا بسیار سرد است یا بی‌نهایت گرم. مدام از پایه ویران می‌کند و از نو می‌سازد. تجربه می‌کند. خود را بازمی‌آفریند. شلوغی و آشفتگی‌اش وام‌دار گفت‌وگوهای ساکنانش است، که هر یک، به‌نوعی و در جایی، بقای خود را با «گفتن» تضمین می‌کنند.

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

5,000 تومان

آگوست در اسیج‌ کانتی (انتشارات افراز)


برنده‌ی جایزه‌ی پولیتزر نمایشنامه‌نویسی 2008
برنده‌ی جایزه‌ی تونی نمایشنامه‌نویسی 2008
برنده‌ی جایزه‌ی منتقدان تئاتر نیویورک 2008
برنده‌ی جایزه‌ی دراما دِسک 2008
تحسین‌شده‌ترین نمایش سال برادوی، شیکاگو و لندن نمایشنامه‌ای که پیش‌روی شماست، جزو متونی است که تراژدی‌کمدی خوانده می‌شود؛ به بیان ساده‌تر یک کمدی سیاه.
اشتباه نکنید، کار از جنس بکت و چخوف و مامت نیست.
از زبان استعاره همچون نویسندگان قبل از خود سود نمی‌برد و همین موضوع ارتباط با متن را ساده می‌کند.
تا جایی‌که می‌شود در نگاه اول گفت متنی سطحی است؛ اما روایتی است وحشتناک درباره‌ی رابطه‌های موجود در یک خانواده؛ یا بهتر است بگویم بی‌رحمی افراد نسبت به هم.
شاید هوشمندی نویسنده در همین ترکیب باشد.
ترکیب آدم‌های زیاد، برای ایجاد بُرد و بُعد در داستان.
خب، ما در دستمان چه داریم؟ نمایشی که اجرایش بیش از سه ساعت به‌طول می‌انجامد، حداقل با هشت شخصیت محوری مواجه هستیم. نمایشنامه‌ای داریم زنده، پویا و سرشار از انرژی.
انرژی‌ای که در هر خط از متن قابل لمس است... مترجم تریسی لتس نویسنده‌ی نمایشنامه هایی جو قاتل، حشره و مردی از نبراسکا است.
نمایشنامه‌ی مردی از نبراسکا نامزد جایزه‌ی دریافت پولیتزر سال 2004 بوده است.
او یکی از اعضای کمپانی استفان وولف است؛ یعنی جایی که اولین بار نمایش آگوست در اُسیج کانتی در آن به صحنه رفت.
این نمایشنامه در سال 2008 توانست جوایز پولیتزر، تونی، میزنمایشنامه نویسی، منتقدان نیویورک و انجمن منتقدان تئاتر کسب کند.

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

برای قیمت تماس بگیرید (66496367 - 021) شماره تلگرام 09037125318

آموزش سفال و داستان خرس‌ های سفالی (انتشارات افراز)


آموزش سفال و داستان خرس‌های سفالی

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

1,000 تومان

آن زن دیگر (انتشارات افراز)


سوگل مهاجری:
شبیه دعوتی است به مهمانی. آگهی فوت سیاه‌و‌سفید را گوشه‌ای از روزنامه پیدا می‌کنم. نوشته: به‌درخواست خدابیامرز، برای مراسم دَفنش همه سفید بپوشند و چیزی شیرین هم با خودشان بیاورند.
مراسم جایی‌ست در شهر. اینجا قبرستان‌ها را وسط کارِ و زندگی زنده‌ها می‌سازند. مثل یک پارک. چمن و درخت می‌کارند و مجمسمه‌های سنگی قد و نیم‌قد بینشان سبز می‌کنند. زمین را نگاه نکنی، فکر می‌کنی آمده‌ای گردش و هواخوری. فقط آن صلیب‌ها و فرشته‌های غمگینِ سنگی کار را خراب می‌کنند.
فکرم می‌رود به چشم گشودن در جزیره‌ای کوچک. به یک عمر با رضایت در جاده‌ها راندن، به ندیدن طلوع سرزمین‌های دور و مرگ زیر آسمانی آشنا.
من از تنهایی می‌ترسم. از مردن در شهر غریب می‌ترسم.

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

5,000 تومان

آن‌ چیزها که می‌ توانستند باشند (انتشارات افراز)


در فکر آن چیزها هستم که می‌توانستند باشند
و هرگز نبودند
مانند عهدی که در افسانه‌ی ساکسون‌ها بود و بد آن را از قلم انداخت
یا آن کار تصورناکردنی که دانته به نگاهی آنی انجام‌اش بخشید
به‌محض این‌که اصلاح آخرین قطعه از کمدی‌اش را تمام کرد
تاریخ بدون دو بعدازظهر:
یکی آن‌که شوکران
تاریخ بدون چهره‌ی هلن
مردی بی‌چشم که ماه را به ما ارزانی کرد
بیش از سه روز گیتسبورگ پیروزی جنوب
یا عشقی که هرگز فاش‌اش نکردیم
یا امپراتوریِ پهناورِ وایکینگ‌ها که کاهش یافت تا کشف شود
یا کُره‌ی گردِ خاکی بدون چرخش
بدون گلِ سرخ
یا قضاوت شکسپیر از زبان فلان شخص ناشناس
یا شاخ دوم اسب تک‌شاخ
یا افسانه‌ی آن پرنده‌ی ایرلندی که در یک لحظه می‌توانست
به دوسمت پر بکشد
یا فرزندی که من هرگز نداشتم.

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

5,000 تومان

آندروماک (انتشارات افراز)


ژان راسین نمایشنامه‌نویس نمونه‌ای کلاسیک فرانسه است و آندروماک نمایشنامه‌ی نمونه‌ای راسین. آثار او به‌خاطر درون مایه‌های سیاسی، روان‌شناسانه و ساختارهای ادبی خاص خود بسیار مورد توجه منتقدان و گروه‌های نمایشی در قرن بیستم قرار گرفتند.
در سال 1667 پیروزی قطعی راسین در نوشتن تراژدی با نمایشنامه‌ی آندروماک (Andromaque) حاصل شد.
این اثر به‌شدت مورد توجه محافل ادبی و درباریان قرار گرفت.
در اوج این افتخارات بود که راسین درصدد رقابت با مولیر برآمد... پیرنگ این نمایشنامه همچنین به‌خوبی بیانگر دو درون‌مایه‌ی است: درون‌مایه‌ی سیاسی که خود را در رابطه‌ی ظریف میان قدرتمند و قدرت‌پذیر نشان می‌دهد و درون‌مایه‌ی روان‌شناسانه که در حیطه‌ی مسأله‌ی عشق قرار می‌گیرد. حتا در یک ترکیب نهایی این دو به درون‌مایه‌ی واحدی بدل می‌شوند: روان‌شناسی قدرت.

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

5,000 تومان

آندروماک (انتشارات افراز)


آندروماک

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

8,500 تومان

آهای صلاح... جات امنه؟! (انتشارات افراز)


... و من باز هم همه‌جا را آتش دیدم و نعره کشیدم و باز دوباره همه‌جا را آب دیدم و احساس می‌کردم که در آن معلق‌ام. آن‌قدر زیاد فریاد کشیده بودم که دیگر صدا از حنجره‌ام بیرون نمی‌آمد. عده‌ای دورم را گرفتند و من همه‌شان را مچاله کردم. اصلاً له کردم. اگر آن کار را نمی‌کردم اصلاً نمی‌گذاشتند بروم و به کارهایم برسم...

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

5,500 تومان

آواز دهکده (انتشارات افراز)


آثول فوگارد (1932-) نمایشنامه‌نویس، داستان‌نویس، بازیگر و کارگردان اهل آفریقای جنوبی است که بیشتر شهرتش را مدیون نمایشنامه‌های سیاسی‌ای است که در مخالفت با رژیم آپارتاید نوشته است.

در نمایشنامه‌ی «آواز دهکده» و دیگر نمایشنامه‌های پساآپارتایدی او، بیشتر به مسائل شخصی افراد پرداخته تا مسائل سیاسی.
به‌نظر نمی‌رسد آثول فوگارد نمایشنامه‌ای به زیبایی «آواز دهکده» نوشته باشد. به ظاهر ساده، اما فوق‌العاده قوی که به‌نظر می‌رسد سرشار از مهر و محبت و رحمت الهی است... اثری به‌یادماندنی و غم‌انگیز است. نمایشنامه‌ای سراسر با زبان انجیل و تصاویری از رویش طبیعت، که در نهایت یک شعر صادقانه‌ی پرمایه است.
دیلی تلگراف

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

2,500 تومان

آوای آلاباما (انتشارات افراز)


برنده‌ی جایزه‌ی گنکور 2007
***
آلاباما، 1918. وقتی زلدا «زیبای جنوب»، با ستوان اسکات فیتزجرالد دیدار می‌کند، زندگی اسکات دستخوش دگرگونی مهمی می‌شود و او سوگند یاد می‌کند نویسنده شود: نخستین رمان او با موفقیت پرسروصدایی مواجه می‌شود و این زوج به شهرت می‌رسند؛ اما آنها هنوز کودک‌اند و آتش این شهرت بال‌هایشان را می‌سوزاند... ژیل لوروا به‌زیر پوست زلدا می‌خزد تا به شادی‌ها واندوه‌هایش نزدیک‌تر شود، تا سرنوشت او را که به‌دست همسر نویسنده‌اش نابود شده، به تصویر بکشد، و نیز جنگ او را برای بقای جسم و جانش... لوروا «رمان امریکایی» مهمش را با تلفیق واقعیت و تخیل خلق کرده است.

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

4,000 تومان

آوای جیرجیرک (انتشارات افراز)


... اگر از من بپرسی چه‌خبر چی بهت بگویم؟ خبر سلامتی؟ یک عمر، یک احساس، فقط یک احساس را که هیچ‌جوری نتوانستم منکرش شوم، با خودم کشاندم که تو از من بپرسی چه‌خبر؟ اصلاً چه حرفی برای گفتن داشتیم اگر برای تو یک خاطره هم به چشم نمی‌آمدم؟ اصلاً مگر بی‌کاری که مرا این‌همه مدت توی ذهنت بپرورانی؟ یعنی من بی‌کار بودم؟ با یک دنیا حرف و گله و به‌خاطر تو جواب بدهم که چه‌خبر؟ با خودت نمی‌گویی این‌همه حرف و گله و عشق برای کسی که تا حالا حتی ندیدم‌اش؟... خب حس هم دیدنی نیست کسی منکرش می‌شود؟ منکرش می‌شد؟ اگر چشم انتهای یقین بود که وجود جیرجیرک‌های باغچه‌تان هم انکار می‌شد. عشق هم دیدنی نیست...

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

5,500 تومان

آوای گرسنگی (انتشارات افراز)


برنده‌ی جایزه‌ی نوبل ادبی سال 2008 زمانی که مادرم از بولرو می‌گفت، احساسات خود را با فریاد و سروصدا نشان می‌داد. در همان اتاق، در جایی، مرد جوانی بود که او هرگز ملاقات‌اش نکرد؛ کلود لوی اشتراوس. کسی که بعدها مادرم گفت که موسیقی زندگی‌اش را تغییر داده بود. حالا می‌فهمم چرا، و می‌دانم برای نسل او تکرار عبارتی که توسط ریتم و اوج تحمیل می‌شود، به چه معنا بود. بولرو مانند دیگر موزیکال‌ها نیست. یک پیشگویی است. داستانی از شور است و گرسنگی. هنگامی که در خشونت به پایان می‌رسد، سکوت بعد از پایان، برای بازماندگان متحیر وحشتناک است. این داستان را به یاد دختر جوانی که با وجود بیست سالگی یک قهرمان بود، نوشتم. ژان‌ماری گوستاو لوکلزیو برترین کتاب سال 2008 از نظر من «آوای گرسنگی» است. من از نویسندگان عصبانی خوشم می‌آید. این کتاب پنجاه‌وچهارمین کتاب ژان‌ماری گوستاو لوکلزیو تا امروز است... و از زیبایی‌ای آرام، موقر و کلاسیک بهره می‌برد. داستان در پاریس دهه‌ی 1930 می‌گذرد و به روایت زندگی دختر جوانی به‌نام اِتِل می‌پردازد که باید خود و والدینش را که به‌دلیل مسائل سیاسی روز از هم دور افتاده‌اند و از یکدیگر کینه به دل گرفته‌اند، نجات دهد. داستان ظاهری ساده دارد. راوی که می‌تواند نویسنده‌ی کتاب باشد یا نباشد، داستان دختر جوانی (اِتِل براون) را روایت می‌کند که می‌تواند مادر لوکلزیو باشد یا نباشد... اگنس پواریه، منتقد فرانسوی

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

4,200 تومان

آیا با لاکان می توان انقلابی بود؟ (مقالاتی در روان کاوی و فلسفه ی پست مدرن) ( انتشارات افراز)


آیا با لاکان می توان انقلابی بود؟ (مقالاتی در روان کاوی و فلسفه ی پست مدرن)

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما 4030book@

23,000 تومان

آیا با لاکان می‌ توان انقلابی بود؟ (مقالاتی در روان‌ کاوی و فلسفه‌ ی پست‌ مدرن) (انتشارات افراز)


درک اندیشه‌های جدید، بدون درک ژاک لاکان امری غیرممکن است، اما درک اندیشه‌های لاکان نیز یکی از کارهای بسیار دشوار و سختی است که هر روشن‌فکری با آن باید دست‌و‌پنجه نرم کند. از همین‌رو، بررسی لاکان همیشه کاری خطرناک و مخاطره‌آمیز است. اما خطرناک‌تر از این نیز، دوری کردن و طفره رفتن از بررسی اندیشه‌های اوست...
در این نوشتار من در پی پاسخ‌گویی به یک سؤال مهم هستم: آیا می‌توان با کمک لاکان انقلابی بود؟ اگر لاکان اعتقادی به‌وجود سوژه ندارد و معتقد است انسان در دام نظام نمادین و ساختار رمزی گرفتار است که «دیگری» آن را ساخته است، و در یکی از عبارات مشهور خود می‌گوید: «میل، میل دیگری است»، یعنی انسان حتا مالک آرزو و امیالش نیز نیست. آیا طرح چنین سوالی با در نظر داشتن اندیشه‌های لاکان، شایسته می‌نماید؟...

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

15,500 تومان

آیین معصومیت (انتشارات افراز)


... ما در یک سیاه‌چال هستیم. شما از رؤیا سخن می‌گویید آن‌ها می‌آیند تا به شما خلأ ذهنی نشان دهند. شما از خواب و خیال سخن می‌گویید، آن‌ها به شما فضای تهی نشان خواهند داد. صبح بیرون رفتم و آسمان پر بود. غروب بازگشتم و آسمان افسرده بود. دوشنبه یک گاو دیدم. سه‌شنبه یک لاشه دیدم که مگس‌ها بر روی آن نشسته بودند. وقتی دخترم سیزده‌ساله بود، از خانه فرار کرد. در چهارده‌سالگی تخته‌های چوب به پاهایش بستم تا شاید بماند. اوه، ما با هم از حکومت‌های باستانی و عدالت حرف زدیم، اما فقط با یکدیگر...
***
آیین معصومیت سومین نمایشنامه‌ی بلند رونالد ریبمن است.
دو نمایشنامه‌ی پیشین او، هری، ظهر و شب و سفر اسب پنجم را The American Place Theatre اجرا کرد.
سفر اسب پنجم برای نویسنده‌اش یک جایزه‌ی Obie برای بهترین نمایشنامه‌ی آف- برادوی در سال 1966 به ارمغان آورد و در همان دوران در شبکه NET تهیه و اجرا شد.
ریبمن، نویسنده، شاعر و نمایشنامه‌نویس امریکایی، متولد 1932 و اهل نیویورک است، ابتدا در کالج بروکلین و سپس در دانشگاه پیتسبرگ تحصیل و مدرک دکترای خود را در رشته‌ی ادبیات انگلیسی از آن دانشگاه دریافت کرده است.
آیین معصومیت را هم اولین بار The American Place Theatre در شهر نیویورک در 14 دسامبر 1967 اجرا کرد.

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

2,800 تومان

آیینه قدی صدساله (انتشارات افراز)


«... هرآن زنی که طالع او سرطان باشد، زنی باشد میان‌بالا، سفیدچهره، ابرومشکی، خوش‌رفتار.
اعضای حال ایشان نشونه‌ی اقبال و دولت.»
پیرهن سفید عروس به تنم لق می‌زنه. می‌دونم یه جایی همین دور و برایی... کجا؟ نمی‌دونم. قوم و خویشا دوره‌ام کردن و از خوشی سرودست تکون می‌دن. از همه بیشتر مامان. پوستش داره می‌ترکه از خوشی.
ماشالا ماشالا می‌گه و اسپندو دور سرم می‌چرخونه. «اسپند دانه‌دانه، اسپند صدوسی دانه، بترکه چشم حسود و بیگانه...» بابا هم یه دستمال یزدی آب‌ندیده رو تو هوا می‌چرخونه، سرفه می‌زنه و کِل می‌کشه. یادش رفته دندون عاریه‌شم بذاره. دخترای دم‌بخت هم، بله برونه می‌خونن، بشکن می‌زنن و دسته‌گل و مدل پیرهن عروسمو ازبر می‌کنن واسه کپ زدن... ولی تو! همه چشم‌شون به دره، من بیشتر. می‌دونم نمی‌آی... ولی... درمی‌رم از اسپند و عود، می‌گردم تو کوچه‌ها... صدات می‌زنم... همه نگام می‌کنن... خنده... پچ‌پچ... هیس‌هیس... دندونِ جلوم لق شده... تا بهش دست می‌زنم، می‌افته... عر می‌زنم، دندونه تو دستمه و اشکام آبش می‌ده...
دست می‌برم تو دهنم. سر جاشونن. هر سی تاش. دهنم تلخ و شوره. بالش از آب دهنم نم برداشته. یه نور بدرنگ از جرزهای پرده می‌ریزه تو چشام. بازم ریزگرد‌ا... آخ‌خ‌خ... سیاتیکم...
صدای مامان می‌ریزه تو گوشم.
«بجنب دخی! ببین چه کله‌پاچه‌ای گرفته بابات!»
«می‌آم.»
«بیل می‌ندازم زیرت ها!»
پتو رو پس می‌زنم. هوا گرفته‌س. ابر و خاک و باد. کاش بباره و بشوره. وووی! درخت توتم سرده‌شه. داره می‌لرزه.
دیشب، تو خواب رفته بودم بالا ازش. یه دفه دیدم آقای علوی، دست به سینه ایستاده، غش‌غش می‌خنده. دندوناش دیگه عاریه نبود. گفت: «از کی تا حالا درخت توت، گیلاس عمل می‌آره دختر؟»
خندیدم، ولی از رو نرفتم. مامان درو باز می‌کنه، می‌پره تو.
«مگه با تو نیستم؟ دو د فه که صلات ظهر برسی، قید این کارم باید بزنی. می‌خوای بهانه دست اون جونور بدی؟»
همرام زنگ می‌زنه. جواب می‌دم. جواب نمی‌ده. شماره نیفتاده. پرایدم هشت ماهیه کنج حیاط کز کرده. از وقتی که خریدمش. گواهینامه‌مو باید بذارم در کوزه. شاید اگه یه مدت با داداش می‌رفتم تمرین، حل بود. دیروزم که قرار بود بریم تمرین، نیومد. گفت باید با فریبا برم دکتر، جراحی داره. گفتم: « وای چش شده؟»
گفت: «نگران نشو، سوراخ گوشش گشاد شده، گوشواره نگه نمی‌داره، دکتر می‌خواد بخیه‌ش کنه.»
هفته‌ی پیشم که منتر دوا درمون فربد فوتبالیس بود. بچه‌ها یه توپ حواله‌ش کرده بودن، باد کرده بوده طفلی!
دستمو می‌کشم به تن پراید. به اندازه‌ی نیم‌سانت خاک روشه. رو شیشه‌ی عقبش می‌نویسم «لطفا مرا از گور بشویید». مامان سرشو از پنجره می‌کشه بیرون.
«چترت!»
ازش می‌گیرم. نم داره.
«این‌که خیسه.»
«آبش کشیدم. دیروز همین‌جور ولش داده بودی رو جاکفشی.»
چترو می‌ندازم رو پله‌ها و می‌زنم بیرون. بازم غرولند مامان.
«خدا بگم چی‌کارت کنه دخی! دوباره نجسش کردی که...»
مطمئن‌ام بارون نمی‌آد.
سمند مهران، از انتهای کوچه پیداش می‌شه. از در و پنجره‌ش خاک می‌ریزه. یه ماسک سفید نشونده رو دهن، دماغش، داره با رادیوش ور می‌ره. از بغلم رد می‌شه. موجشو پیدا کرد. اخبار، ساعت هفتو اعلام می‌کنه. سرفه می‌آد... تموم نمی‌شه... ماسک یادم رفت.

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

8,500 تومان

آیینه و آه (انتشارات افراز)


درونِ ابرها چشمم به تو افتاد
تو بودی.
همان چشم و همان ابرو
شیارِ گوشۀ لب‌ها،
امان از باد.

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

9,900 تومان

اتاق (انتشارات افراز)


اتاق شاهکاری است اثر اِما داناهیو نویسنده‌ی ایرلندی. داستان از زبان پسر پنج‌ساله‌ای به‌نام جک روایت می‌شود که با مادرش در اتاقی کوچک زندانی شده‌اند. این رمان برگرفته از زندگی جنایتکار اتریشی است که در محافل و رسانه‌های جهان بازتاب وسیعی داشت. این کتاب در مدت کوتاهی توجه مخاطبان و منتقدان را به خود جلب کرد و جوایز متعددی به خود اختصاص داد و در میان پرفروش‌ترین کتاب‌های سال قرار گرفت.

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

28,500 تومان

اخلاق، قانون و سیاست [متن کامل] (انتشارات افراز)


فلسفه‌ی مؤلف جهان به‌مثابه‌ی اراده و نمایش بخش قابل‌ملاحظه‌ای از تاریخ تفکر مدرن باقی می‌مانَد، در عین حالی که از بسیاری جوانب، یکی از گران‌بهاترین گنج‌های خِرد انسانی را تشکیل می‌دهد. یقیناً شوپنهاور اغلب در تلخیِ اندیشه، بدگمانی نسبت به هم‌نوعانش و شک‌گرایی اخلاقی افراط کرده است؛ شاید سرخوردگی‌ها و غصه‌های زندگی بیش از حد اوقاتش را تلخ کرده بودند. اما او با زدودن درخشش مصنوعی و فریبنده‌ی تمام بت‌ها، با قرار دادن شما رودررو با واقعیت، واقعیتی هرقدر هم بی‌رحم، چشمانتان را می‌گشاید، از اشتباه بیرونتان می‌کشد و آشکارا به شما خدمت می‌کند. زندگی انسان دارد بیش از پیش تبدیل به نبردی بی‌رحمانه می‌شود، نیازی نیست این را کتمان کنیم، و اگر کسی نمی‌خواهد به‌طور قطع مغلوب باشد باید بتواند در این کارزار هولناک مقابل دشمنانش سلاح‌هایی آب‌داده دست‌کم برابر با آب‌دادگی سلاح‌های آن‌ها برافرازد. شناخت، در معنای فلسفی کلمه، شناخت کامل و محتوم، بهترینِ این سلاح‌ها است.
از مقدمه‌ی کتاب

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

13,000 تومان

ادبیات ماندگار: بیست داستان کوتاه از بیست نویسنده‌ ی بوشهر (انتشارات افراز)


ادبیات ماندگار: بیست داستان کوتاه از بیست نویسنده‌ی بوشهر

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

7,800 تومان

ادبیات معاصر ایران در گذر زمان - 1: احمد محمود (انتشارات افراز)


شناختن احمد محمود با انتشار رمان همسایه‌ها، 35 سال پیش برای من یک حادثه بود و من به‌عنوان خواننده و جوانی که کوشش می‌کرد نویسنده شود این حادثه را در بستر ادبیات معاصر ما به قوت خود باقی می‌دانم...
* محمود دولت آبادی ***
نام واقعی احمد محمود، احمد اعطاء است و ما آن زمان او را عطا می‌خواندیم. بعدها که با ایشان آشنا شدم فهمیدم که وی خوزستانی و اهل اهواز است و داستان‌هایش را با توجه به فرهنگ بومی خوزستان می‌نوشته است... آیا سیاست جزء لاینفک ادبیات است؟ آیا نویسندگانی که سیاسی نمی‌نویسند نویسندگان خوبی نیستند؟ یا نویسندگان سیاسی بهترین نویسندگان‌اند؟ این سؤالاتی بود که من در طول سال‌ها از خود پرسیدم. چه‌بسا سیاستمدارانی که اصولاً نویسنده نبودند، اما برای بیان عقاید خود از ادبیات استفاده کردند. و نویسندگانی بودند که تمام معیارهای یک نویسنده‌ی خوب و درجه‌ی اول بودن را داشتند و آن‌ها به‌نوعی یک مأموریت سیاسی انجام داده‌اند، بدون اینکه به‌طور رسمی نماینده یا مأمور یک سازمان سیاسی باشند. و چرا مردم ما به نویسندگان و شاعران ما مسائل سیاسی جامعه را تشریح می‌کنند؟...
* ناصرتقوایی ***
همسایه‌ها از کتاب‌های محبوب من است. اما این‌که به چه دلیلی رمان محبوب من است، خیلی می‌شود راجع‌به آن حرف زد. از شخصیت‌پردازی بگیر، فضاسازی، روند قصه و آن تکنیک روایی و نثر به‌اصطلاح خیلی سلیس که خواننده را همین‌طور با خودش می‌برد، پی خواهید برد که همه از لحاظ اثر شسته و رفته و کارشده و درست و حسابی است. بخصوص آن فضای دوران قبل از 28 مرداد، دوران مصدق و فعالیت توده‌ای‌ها، خود آن فضای 30 تیر - 28 مرداد 32 آن هم در اهواز...
* داریوش مهرجویی

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

4,500 تومان

ادبیات معاصر ایران در گذر زمان - 2: احمد شاملو در 16 نگاه (انتشارات افراز)


... شاملوی نوگرا و ظاهراً مدرن‌تر از نیما نیز، مایه‌های اصلی زبان خود را از ادب کهن، خصوصاً نثر قرون چهار و پنج هجری به وام گرفت و با توفیق در امروزی کردن آن، جای خود را مشخص ساخت...* منوچهر آتشی*** ... این‌گونه دقت‌نظرها از یک قصه‌نویس بعید نیست و حتماً توقع آن هست؛ اما از یک شاعر چشمداشت آن چندان آسان نیست و شاملو در تجسم حالات در شعر مانند یک قصه‌نویس تواناست...* سیمین بهبهانی*** ... راستی چه دوران پرتلاطمی را باید از سر گذراند تا چون شاملو هر واژه شعرت، بار سنگینی مسؤولیت چندین نسل را به دوش بکشد و فرهنگ سترگ و ریشه‌دار ملّتی چون ملت ایران در هر لحظه شعرت بدرخشد؟...* علی‌اشرف درویشیان*** ... شاملو روش کاربرد کلام و زبان را می‌آموزد و من از او آموخته‌ام، کلامی که با قدرت و زیبایی شایسته به مرز مستی و بازگشت، به لحظه لبریز شدن و لب پر نزدن می‌رسد، و از طریق شاملو به هزار سال نثر پارسی راه پیدا می‌کند که او عصاره‌هایش را به دست آورده است...
محمود دولت‌آبادی*

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

3,200 تومان

ادبیات معاصر ایران در گذر زمان - 3: عدنان غریفی (انتشارات افراز)


«ببینین آقای غریفی؛ مجموعه‌ی آدمایی که رفتن برای کار، برای موندن، برای یه نوع زندگی، اینا توشون مثل عدنان غریفی، یا مثل روشن‌فکرها، یا نویسندگان ، از هنرمندان کم بودن، خیلی کم بودن. اصلاً میلی به دانستن ندارن، نه حتی اصلاً مسائلی که مربوط به سرزمین خودشونه، اصلن در کل میلی به دانستن ندارن... اینه که متأسفانه اون اول باید بدونه فرضاً این فاخته که درمی‌آد، این عدنان غریفی کیست؟ این گذشته رو باید بدونه...»
مسعود کیمیایی
«به هرحال عدنان استاد منه، اون دهه‌ای که داشتم رو آسمونا پرواز می‌کردم و دستم به هیچ‌کجا بند نبود، توی اون روزگار دبیرستان می‌رفتم و عدنان چهره‌ی معروفِ داستان‌نویسی جنوب بود؛ یعنی کارش رو کرده بود... زندانشو هم رفته بود. یعنی دهه‌ی چهل، اینا چند تا بودن تو جنوب مجله‌ای درمی‌آوردن و جزو مدرنیست‌های دهه‌ی چهل بودن و کارهایی علیه شاه نوشتن و رفتن اون تو و اومدن بیرون! ولی به‌هرحال، حالا من درباره‌ش صحبت می‌کنم؛ زندگی‌ش سه قسمته از نظر من. در واقع از 23 تا مثلاً فرض کنید 63 یک دوره‌شه، از 63 تا 84 یه دوره‌شه، 84 به بعد هم دوره ی سومشه...»
محمد محمدعلی
«عدنان غریفی (1323، خرمشهر) را بیشتر به‌عنوان داستان‌نویس، مترجم، گوینده و مصلح اجتماعی (زندان در 1346) می‌شناسند. او پس از اتمام تحصیلات ابتدایی و متوسطه در زادگاه، به شهر آبادان رفت و از دانشکده‌ی نفت فارغ‌التحصیل شد. بی‌شک و به‌جرأت می‌توان گفت که 60 سال زندگی پربار روشن‌فکرانه‌ی او با دغدغه‌ها و تعهدهای اجتماعی و پویه در راستای ادبیت نوگرای ملّی همراه بوده است...»
هاشم حسینی
«از عدنان غریفی و دستاوردهای ادبی‌اش در حوزه‌های مختلف، از جمله نقد، ترجمه، شعر، قصه‌نویسی، ژورنالیسم ادبی و حتی فعالیت صریح اجتماعی- سیاسی که منجر به زندانی شدنش در دهه‌ی چهل شد، اطلاعی نبود و این‌ها، پرسش‌ها و کنجکاوی‌هایی برای نگارنده پدید آورد؛ که عدنان غریفی در این سال‌ها چه می‌کند و کجاست و آیا اصلاً زنده است؟...»
از مقدمه

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

5,500 تومان

ادبیات معاصر ایران در گذر زمان - 4: بوطیقای شعر حجم (یدالله رویایی کیست و چه می‌ گوید؟) (انتشارات افراز)


... شعر حجم، شعر حرف‌های قشنگ نیست. شعر کمال است، در کمالش وحشی است و در کشف زیبایی خشونت می‌کند.
عتیقه نیست، ولی از بوی باستان بیدار می‌شود.
تغییر جا دادن واقعیت هم نیست. در زندگی روز و در زبان کوچه توقف نمی‌کند، شاعر حجم‌گرا همیشه بر سر آن است که واقعیتی خلق کند ناب‌تر و شدیدتر از واقعیت روزانه و معمول:
ما تصویری از اشیا نمی‌دهیم، منظری از علت غایی آن‌ها می‌سازیم. و عواملی را که بدین گونه وام می‌گیریم، در جایی دوردست با فاصله‌ای از واقعیت می‌نشانیم.
کار شعر، گفتن نیست. خلق یک قطعه است، یعنی شعر باید خودش موضوع خودش باشد.
فصاحت و جست‌وجوهای زبانی رؤیای ما نیست؛ ولی جادوی عجیب واژه‌ها را در کارمان فراموش نمی‌کنیم...
از متن بیانیه‌ی شعر حجم

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

8,800 تومان

ادبیات کهن جهان از باستان تا قرون وسطی (انتشارات افراز)


ادبیات کهن گنجینهی ارزندهای از نحوهی زندگی، اندیشیدن و آمال مردمان
قرنهای پیش از ماست. این آثار نهتنها در زمان خود بدیع و درخور توجه بوده اند، بلکه برای عصر حاضر نیز حرفهای زیادی برای گفتن دارند و ریشهی بسیاری از آثار شاخص ادبیات امروز در دل همین آثار کهن است.
از این رو درک و شناخت ادبیات کهن برای اهالی ادبیات و هنر و سایر علوم مرتبط امری ضروری و حیاتی است.
کتاب حاضر بهطور اجمالی به آثار مهم ادبی کهن غرب میپردازد و شناخت اولیهای را فراهم میکند تا خواننده بتواند با پشتوانهای مناسب زمینهی مطالعاتی خود را در این حوزه گسترش دهد.

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

13,000 تومان

ارباب (انتشارات افراز)


این کتاب حاوی نمایشنامه‌ای کمدی از کارلو گولدونی، درام‌نویس بزرگ قرن هجدهم ایتالیا است.
ارباب از آثار برجسته‌ی این نویسنده‌ی بزرگ و معرف شیوه و سبک او در نوشتن کمدی است.
در کمدی ارباب، فئودال جوان هوس‌بازی که با مرگ پدر وارث و ارباب دهکده‌ای شده، با مادر خود به دهکده می‌آید تا زمام امور و اداره‌ی املاک و دارایی‌اش را به‌دست بگیرد، اما بیش از هر چیز به‌فکر خوش‌گذرانی و هوس‌رانی است.
از سوی دیگر مالک اصلی دهکده، که دختری جوان است، قصد دارد با شکایت بردن به دادگاه، املاک پدرش را که پدر ارباب جوان با قیمتی نازل از چنگش درآورده، از او پس بگیرد.
درنهایت مادر ارباب جوان که هم بی‌عرضگی پسرش را در اداره‌ی املاک می‌بیند و هم تلاش هوشمندانه‌ی دختر را برای پس گرفتن حق خود، تدبیری می‌اندیشد تا هم پسرش دهکده را از دست ندهد، هم دختر جوان به حقش برسد...

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

6,200 تومان

ارباب انتقام (انتشارات افراز)


فیلیپ میلتون راث (متولد 1933) رمان‌نویس امریکایی است که در سال 1959 با کتاب بدرود کلمبوس جایزه‌ی ملی کتاب امریکا را به‌دست آورد و به‌شهرت رسید. ده سال بعد با رمان دادخواست پورتنوی تبدیل به یکی از چهره‌های مشهور جهان ادبیات شد. راث از آن زمان به بعد، یکی از پرافتخارترین نویسندگان نسلش محسوب می‌شود: آثار او تاکنون دو بار جایزه‌ی ملی کتاب امریکا، دو بار جایزه‌ی حلقه‌ی ملی منتقدان کتاب امریکا، و سه بار جایزه‌ی پن/ فاکنر را از آن خود کرده‌اند. به‌علاوه او در سال 1997 جایزه‌ی پولیتزر بهترین رمان سال را به خود اختصاص داد و جایزه‌ی دوسالانه‌ی بوکر هم در سال 2011 به او اعطا شد. از خصوصیات آثار او می‌توان به محو کردن مرز واقعیت و داستان چه به‌لحاظ فلسفی و چه به‌لحاظ فرمی با استفاده از شخصیت‌هایی که انگار زندگی‌شان را روایت می‌کنند، اشاره کرد.

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

27,000 تومان

ارباب زمان (انتشارات افراز)


زمان همواره جزو مهم‌ترین عوامل زندگی بوده و نقش تعیین‌کننده‌ای داشته است. عمر انسان‌ها را نیز می‌توان بر بردار زمان نشان داد. حال اگر توانایی متوقف‌کردن زمان و عمر جاودان داشته باشید، چه می‌کنید؟ حاضرید زنده بمانید و عزیزترین کسانتان را از دست بدهید؟ تا چه‌حدی از جاودانگی عمرتان استفاده می‌کنید؟ اصلاً آیا عمر مبتنی بر زمان است؟ کیفیتش مهم است یا کمیتش؟ چرا برخی از عمرشان سیر می‌شوند و برخی در تکاپوی عمر بیشترند؟ حق با کدامشان است؟
میچ آلبوم این بار در قالب داستانی زیبا و دلنشین، این پرسش‌ها و چالش‌های حاصل از آن را بررسی می‌کند.
دلیل دارد که خداوند روزهای زندگی انسان را محدود آفریده است.
چرا؟
تا قدر هر روزش را بداند.

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

11,800 تومان

ارباب هارولد و پسرها (انتشارات افراز)


برنده‌ی جایزه‌ی درامادسک بهترین نمایشنامه سال 1982
برنده‌ی جایزه‌ی بهترین نمایشنامه حلقه‌منتقدان تئاتر لندن 1983
برنده‌ی جایزه‌ی بهترین نمایشنامه اونینگ استاندارد لندن 1983
نامزد جایزه‌ی تونی بهترین نمایشنامه سال 1982
هالی، در طول نمایش این موضوع را آشکار می‌کند که به‌لحاظ عاطفی، بیشتر به سَم، پیشخدمت سیاه‌پوستی که با او دوستانه رفتار می‌کند، وابسته است تا به والدین خودش، که صاحب رستورانی هستند که سَم در آن کار می‌کند...
افتتاحیه‌ی جهانی ارباب هارولد و پسرها در تئاتر رپرتوار ییل در مارس 1982 صورت گرفت.
فوگارد خود نمایش را کارگردانی کرد.
این نخستین نمایشنامه‌ی او بود که در خارج از آفریقای جنوبی به‌روی صحنه رفت.
مکان نمایش، یک چایخانه- رستوران بود که در آن غذای سبک سرو می‌شد و طوری برداشت شده بود که شبیه چایخانه‌ای است که درواقع مادر فوگارد وقتی او بچه بود، در پورت‌الیزابت اداره می‌کرد...

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

3,700 تومان

ارواح ماه مهر (انتشارات افراز)


احمد بیگدلی:
ساعت 2 و 21 دقیقه و 13 ثانیه شنبه 29 اسفند توشفان ئیل
تا من خودنویسم را دربیاورم، پری‌نازخانم از تو گنجه، یک خرگوش کوچکِ کاموایی بیرون می‌آورد و می‌گذارد وسط سفره و پیاله‌های کوچک چینی را دورش می‌چیند. بعد خیلی نرم می‌رود آشپزخانه که چای را دم بکند. نگاه می‌کنم: سماق، سیر، سرکه، سکه، سنجد. می‌دانم که مثل تمام سال‌هایی که بر او گذشته، به‌جای سبزی، قاب عکس سینا سامان را می‌گذارد. این تکه را ذبیح بارها بازنویسی کرده تا بتواند قاب عکس را کنار تنگ ماهی بگذارد و آینه را طوری میزان کند که پرهیب چهره‌ی تمام‌رخ سینا، در پرتو نور شمع‌ها بیفتد توی آب و یک جفت ماهیِ قرمز، میان لب و دهان نیمه‌باز و ابروهای هلالی‌اش بروند و بیایند و حباب‌های ریز سطح آب را بترکانند.

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

6,200 تومان

از این ضمایر یکی می‌ ماند (انتشارات افراز)


از این ضمایر یکی می‌ماند

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

5,500 تومان

از بیت‌ المقدس تا اریحا (انتشارات افراز)

ر ایگناسیو آمستوی در سال 1947 در شهر بیلبائوی منطقه‌ی باسک اسپانیا به‌دنیا آمده است و فارغ‌التحصیل رشته‌ی علوم اطلاعات از دانشگاه نابارا است.
او در کنار بزرگانی چون ویلیام لیتون، میگل ناروس ریکاردو دومنک در انستیتوی تئاتر مادرید در رشته‌ی بازیگری و کارگردانی فارغ‌التحصیل شده و سال‌های متوالی در مقام ریاست مدرسه‌ی عالی هنرهای دراماتیک و در سمت استاد ادبیات نمایشی مشغول‌به‌کار بوده است.
آمستوی ازجمله نویسندگانی است که به تئاتر همچون جلوه‌ای از زندگی نگاه می‌کند. او نویسنده‌ای خالص نیست، بلکه تاریخ، دوره‌های اجتماعی و زندگی کوچه و خیابان بر او اثری عمیق داشته‌اند.
داستان نمایشنامه‌ی از بیت‌المقدس تا اریحا، ضرب‌آهنگی سنگین و موقعیتی بسیار سخت دارد.
این اثر، نویسنده به‌خوبی از پس شخصیت‌پردازیِ کاراکتر‌های زن بر‌آمده و آن را به‌کمال رسانده است.

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

4,800 تومان

از پاره‌ های دوست داشتن (انتشارات افراز)


تصویرهای بامدادی و
پله های خاموش
چه کسی با تو به خاک می نشیند؟
وقتی به درونم باز می گردی
خیال جهان
در
تو تمام می شود

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

3,300 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 0 تومان بیشترین: 88,000 تومان
ريال0 ريال88000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.