هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات افراز

به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.

انتشارات افراز ناشر برگزیده در: 
اردیبهشت تئاتر ایران 1388
جایزه‌ی ادبی گام اول 1388
چهارمین دوره‌ی انتخاب آثار برتر نمایشی خانه‌ی تئاتر 1389
جایزه‌ی ادبیات متفاوت (واو) 1390
ادبیات گمانه‌زن 1390
جایزه‌ی ادبی هفت‌اقلیم 1389
جایزه‌ی ادبی لیراو 1390
انتشارات افراز ناشر تقدیرشده در : 
جایزه‌ی کتاب فصل 1390
جشنواره‌ی تئاتر دانشگاهی 1388/ 1389/ 1390/ 1391
جشن انجمن منتقدان و نویسندگان خانه‌ی تئاتر 1388/ 1389
جشنواره‌ی دانشجویی تئاتر نیمکت 1390
جشنواره‌ی مونولوگ مکث 1389/ 1390
ناشر آثار برگزیده در جوایز گام اول ادبیات داستانی، ادبیِ اصفهان، ادبیات متفاوت، تکنیکی‌ترین رمان سال، روزی‌روزگاری، جشن آثار برتر ادبیات نمایشی خانه‌ی تئاتر، جشنواره‌ی تئاتر فجر، جشنواره‌ی کتاب‌های آموزشی رشد و...، ناشر آثار تقدیرشده و نامزد نهایی در جوایز کتاب سال، جلال آل‌احمد، کتاب فصل، پروین اعتصامی، شهید غنی‌پور، مهرگان ادب، گلشیری، هفت‌اقلیم، کتاب سال سینمای ایران و...
 

موضوعات کلی کتابهای انتشارات افراز به شرح ذیل می باشد:

کتاب های تئاتر و سینما انتشارات افراز (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های داستان ایرانی انتشارات افراز (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های داستان جهان انتشارات افراز (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های ادبیات، هنر و اندیشه انتشارات افراز (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های شعر معاصر انتشارات افراز (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های شعر جهان انتشارات افراز (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های صوتی انتشارات افراز (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های کودک و نوجوان انتشارات افراز (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های روان شناسی انتشارات افراز (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های تاریخ انتشارات افراز (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های پزشکی و تغذیه انتشارات افراز (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های کمک آموزشی و دانشگاهی انتشارات افراز (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

شما می توانید تمامی آثار انتشارات افراز را در سایت فروشگاهی و کتاب فروشی بانک کتاب 4030book ملاحظه و با مطالعه ی توضیحاتی در مورد محتوای کتاب ها در صورت تمایل، کتاب مورد نظر خود را به روش خرید اینترنتی و آنلاین تهیه نمایید. خرید اینترنتی کتاب به شما این امکان را می دهد تا با موضوعات کتاب ها آشنا شوید و سپس اقدام به خرید آنلاین کتاب مورد نظر خود نماید. تمام سعی ما در بانک کتاب چل سی بوک 4030book که در زمینه فروش اینترنتی کتاب، محصولات فرهنگی و لوازم التحریر فعالیت دارد، ارائه آثار منتخب و مورد علاقه شما عزیزان فرهنگی و دوست دار کتاب می باشد تا خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی را به راحتی و آسانی تجربه کنید. بانک کتاب چل سی بوک (www.4030book.ir) امکان مشاهده توضیحات و خرید اینترنتی کتاب در تمامی زمینه ها از جمله: دانشگاهی ، عمومی ، آموزشی ، کمک آموزشی، کودک و نوجوان، هوش و سرگرمی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و آثار منتخب، معتبر و دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را برای شما عزیزان در سایت خود فراهم نموده است. از مزایای استفاده خرید اینترنتی کتاب های انتشارات افراز پرداخت آنلاین وجه کتاب، تحویل کتاب درب منزل، کاهش تردد در شهر، کاهش آلودگی هوا و ترافیک و حفظ آرامش شما عزیزان دوستدار محصولات انتشارات افراز می باشد.لازم به ذکر است کتاب فروشی اینترنتی بانک کتاب چل سی بوک دارای مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت – مرکز توسعه تجارت الکترونیک (نماد الکترونیکی) می باشد. همچنین می توانید لیست کتاب ها و آثار منتشره انتشارات افراز را در اینجا مشاهده نماید.

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

باد راز (انتشارات افراز)


... به تختواب نگاه کردم که دیگر کسی روی آن نخوابیده بود. گوشه ی اتاق را هم نگاهی انداختم. از مار هم خبری نبود. اتاقی بود که من و او تنها بودیم و با آن که از وسائل راحتی چیزی نبود، اما چنان احساس راحتی می کردم که واقعا باور بهشت رفتن را داشتم. خوب می دانستم با حرف هایی که شنیده بودم اصلا مرا به بهشت راه نمی دادند. ناگهان صدایش مرا به خود آورد که باعث شد گفتوگو با فکرم را تمام کنم و جواب خوش آمدی را که گفته بود، بدهم. سلام کردم و همان طور ناباورانه تماشایش می کردم که گفت: چرا نمی نشینی!...

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

6,000 تومان

باد سهمگین (انتشارات افراز)


میگوئل آنخل آستوریاس روسالس (19 اکتبر 1899 - 9 ژوئن 1974) شاعر، داستان‌نویس، نمایشنامه‌نویس، روزنامه‌نگار و دیپلمات گواتمالایی بود. او نقش بسزایی در تثبیت جایگاه آمریکای لاتین در جهان ادبیات داشت. در دوران تحصیلش در پاریس به جنبیش سوررئالیسم پیوست. موضع انتقادی‌اش نسبت به حکومت‌های دیکتاتوری باعث شد که بیشتر عمرش را در تبعید بگذارند. او دومین نویسنده‌ی امریکای لاتین بود که توانست در سال 1967 جایزه‌ی نوبل ادبیات را به خود اختصاص داد. رمان‌های «باد سهمگین» (1950)، «پاپ سبز» (1954) و «چشمان بازمانده در گور» (1960) به «سه‌گانه‌ی موز» مشهورند که آستوریاس در آن‌ها به موضوع استثمار بومیان در مزارع موز می‌پردازد. ... خنده‌ی آن روزها، یاهاها، هاها، هاهاها، مثل استفراغ خنده و خون در او ریشه می‌گرفت، و زمانی که حس می‌کرد از لای دندان‌هایش بیرون می‌ریزند، دوباره آن را می‌بلعد، برمی‌گرداند، رطوبت آب دهانش تبدیل به تندباد می‌شد، مثل دریا که باد، نور که باد، درخت‌ها که باد، سنگ‌هایی که به باد تغییر شکل می‌دادند تا وحشیانه بوزند و بوی جانورانِ دریایی بدهند، وحشی، پرغرور، مخلوطی از جیغ و غرش‌های مخلوطی که اماده‌ی مرگ می‌شد. درختان موز را ناپدید می‌کرد، همه را می‌روبید و می‌برد، از جا می‌کند تا دورتر ببرد. میزها، صندلی‌ها، تختخواب‌ها، همه‌چیز ویران می‌شد و پراکنده و صدها متر دورتر فرو می‌افتاد؛ همه‌چیز ویران می‌شد و پراکنده و صدها متر دورتر فرو می‌افتاد؛ روی درخت‌ها، زیر پل‌ها، در شلا‌ق‌های آب رودخانه‌ها که هنوز هم خشم خود را نشان می‌دادند...

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

6,600 تومان

باد کولی و گنجشک خیس (انتشارات افراز)


فرشاد فرشته‌حکمت، دکترای مطالعات عالی هنر از دانشگاه تهران، عضو هیأت علمی دانشکده‌ی هنرهای نمایشی و موسیقی پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران است و در زمینه‌های فیلم‌سازی، عکاسی، شعر و نویسندگی فعالیت دارد. کارگردانی و تهیه‌کنندگی بیش از هفتادوپنج اثر در حوزه‌ی فیلم‌های مستند، داستانی، ویدئوکلیپ، تلویزیون و رادیو در کارنامه‌ی حرفه‌ای او ثبت شده است. وی برنده‌ی شانزده جایزه از جشنواره‌های بین‌المللی و داخلی فیلم بوده و در دو دوره‌ی پی‌درپی جایزه‌ی بهترین نمایشنامه‌نویس کشور را دریافت کرده است. فرشته‌حکمت نویسنده‌ی هشت کتاب در زمینه‌ی سینما، تئاتر و ادبیات بوده و مجموعه‌شعر باد کولی و گنجشک خیس اولین کتاب او در زمینه‌ی شعر است.

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

7,500 تومان

بادبزن (انتشارات افراز)


به‌رغم سپری شدن سالیان بسیار و بروز تحولات متعدد در هنر و ادبیات، نام کارلو گولدونی هنوز بر پیشانی هنر و ادبیات ایتالیا می‌درخشد.
این ونیزی خلاق در 25 فوریه‎ی 1707 میلادی پا به عرصه‎ی زندگی گذاشت و با 86 سال عمر، هنر و ادبیات ایتالیا را تحول و غنایی بخشید که سرمشق ملل دیگر شد.
کارلو گولدونی پرکار عمر هنری خود را فقط صرف آفرینش 306 اثر هنری نکرد، بلکه با شناسایی بیماری‌هایی که پیکر فرتوت هنر ایتالیا را در بر گرفته بود، دم مسیحایی خلاقیت خود را در آن دمید و چنان شفایش بخشید که امروز دیگر می‌توان گفت زندگی جاودانه یافته است.
بسیاری از منتقدان، کمدی بادبزن را از آثار برتر کارلو گولدونی به‌شمار می‌آورند.

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

6,800 تومان

بادها و برگ‌ ها (انتشارات افراز)


سروش مظفرمقدم:
ادبیات روشنایی است و رهایی. داستان پیوسته خویش را از چیزی می‌انبارد که زندگی است. هم وهم است و هم واقعیت...این‌گونه است که داستان بخشی از زندگی می‌شود و زندگی همواره قسمتی از داستان باقی می‌ماند. نویسنده در این بین کاشف جهان خودش است. شبیه ملّاحی سرگردان از این کرانه به کرانه‌ی دیگر سفر می‌کند و شاید در پی یافتن چیزی نباشد جز کلمه‌ها، صداها و دنیاهایی که از یکدیگر عبور می‌کنند تا پلی باشند به وهم «واقعیت» یا هر دوشان... کتابی را از قفسه‌ی کتاب‌ها برمی‌دارم خاکش را می‌گیرم و بازش می‌کنم: پارک خلوت بود برگ‌ریزان باشکوهی به‌راه افتاده بود. دست در دست هم قدم می‌زدیم و من می‌گشتم به‌دنبال یکی از آن نیمکت‌های چوبی. جای دنجی یافتیم. زیر بید مجنون کنار دریاچه. سرش را گذاشت روی شانه‌ام و ساکت ماند...کلاغ‌ها غاز کشیدند و چسبیدند به ابرها... دیگر وقتش رسیده بود... دستش را گرفتم و با هم از آن جماعت دور شدیم... لبخند دل‌ربایی زد و دستم را فشار داد.گفتم: حالا دیگه می‌تونیم بریم سروقت اون نیمکت چوبی خالی و با آرامش بشینیم کنار هم! فهمیدی عزیزم؟!

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

3,800 تومان

بازآفرینی جنبه‌ های نمایشی تاریخ بیهقی (انتشارات افراز)


کتابی که اینک خوانندگان پیش رو دارند، وجه دشوار سخن گفتن درباره تاریخ بیهقی را برگزیده است: زیرا فراتر از بحث و تحلیل‌های معمول در باب واقع‌بینی تاریخی نویسنده، یا زیبایی زبان موجز، صریح، خوش‌تراش، و بدون تملق بیهقی، سر آن دارد تا از زاویه‌ی درام‌شناسی به تاریخ بیهقی بنگرد و به تحلیل کشمکش‌ها، شخصیت‌ها، حوادث، و موقعیت‌های تاریخی و داستانی آن از زاویه‌ی ارزش‌های دراماتیک بنگرد.
به‌عبارت دیگر، پژوهشگر می‌خواهد به بُعد تاریخی و ادبی تاریخ بیهقی، بُعد هنری آن را هم بیفزاید و این کتاب سترگ را به‌عنوان منبعی غنی بنگرد که از آن می‌توان بُن‌مایه، جدل، و مصالح دراماتیک بسیار استخراج کرد.

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

20,500 تومان

بازجویی نیک و سه نمایشنامه‌ ی دیگر (انتشارات افراز)


آرتور کوپیت یکی از هوشیارترین و ژرف‌اندیش‌ترین استادان تئاتری جهان است.
نمایشنامه‌های او تأثیری ماندگار و جدی در تاریخ تئاتر جهان دارد.
از سوی دیگر او را باید آیینه‌ی تمام‌عیار مشکلات اجتماعی معاصر نامید.
او یکی از خلّاق‌ترین و بی‌مرزترین نویسندگان است، هرچند کارهایش را نمی‌توان در یک سبک یا مکتب خاص دسته‌بندی کرد.
او فریاد فروخورده‌ی یک نسل و یک دوره است. کوپیت، کوپیت است، نه چیزی کمتر و نه چیزی بیشتر، همین...

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

3,600 تومان

بازگشت بادها (انتشارات افراز)


پیش‌تر از خویش، من سوخته و
پراکنده شده‌ام،
خیلی پیش‌تر، پیش‌تر از آن‌که
از بادهای ماورا
به‌نوسان درآید
ریسمانِ زرّینِ حافظه‌ی ضعیفِ من،
پیش‌تر از آن‌که
نقشَ‌برجسته‌ی عظیمِ چهره‌ام
مرواریدِ سوده از کف‌های اقیانوس را
می‌گریست...

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

4,800 تومان

بازمانده (انتشارات افراز)


. ننه‌ام که مرد، گوشت انگشتش له شده بود و چسبیده بود به حلقه. کنار آقام خاکش کردند، حلقه به دست. همه‌ی اهالی صلوات فرستادند و گفتند: «پاک و با عزت مرد.» قبر ننه‌ام باریک بود و تنگ. ولی اینجا، گرد است و شیارشیار، گود و عمیق. قبر ننه‌ام این‌جور ترسناک نبود. یک بار مُرد و راحت شد. هرچه به این چیزها فکر می‌کنم، فایده ندارد. انگار تاریکی و تنهایی تمامی ندارد. باید دوباره جیغ بزنم. شاید مردی دلش بسوزد. مردی که نترسد و بازوهاش قوی باشد. طناب بیاندازد پایین و بکشدم بالا. بایستد جلو همه‌ی اهالی...
از داستان حلقه‌ی تاریک چاه

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

2,000 تومان

بازی پنهان (انتشارات افراز)


بازی پنهان

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

900 تومان

بازی کشتار و چند نمایشنامه‌ ی دیگر (انتشارات افراز)


این دفتر، دومین دفتر از چهار دفتری است که هر یک با حجمی کمابیش یکسان، به کارنامه‌ی نمایشی آقای داوود رشیدی پرداخته‌اند؛ دو دفتر اول و دوم، به ارائه‌ی گزیده‌ی متون نمایشی‌ای اختصاص دارند که او طی این سال‌ها، آن‌ها را به‌صحنه برده است.
دفتر سوم به‌طور ویژه، به نمایش در انتظار گودو و ترجمه‌ی این نمایشنامه‌ی معروف بکت می‌پردازد.
دفتر چهارم نیز دربرگیرنده‌ی یک گفت‌وگوی بلند با داوود رشیدی و اسناد و مدارکی از این سال‌هاست، هرآن‌چه باقی ‌مانده بود یا حداقل به دست من رسیده بود...

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

24,500 تومان

بازی‌ نامه‌ ی حکایت مرده ی بی‌ صاحب و دو نمایشِ دیگر (انتشارات افراز)


نمایشنامه‌ی حکایت مرده بی‌صاحب اقتباسی آزاد براساس بخش نخست حکایت خیاط احدب و یهودی و مباشر و نصرانی است، قصه‌ای که در پایان شب بیست‌وچهارم هزار‌و‌یک‌شب تسوجی و دردل حکایتی دیگر آغاز شده و تا شب سی‌ودوم به‌طول می‌انجامد.
حکایت پندآموز بازرگان جوان براساس حکایت شب‌های ششصدوسیم و ششصدوچهارم هزارویک‌شب تسوجی و باتوجه به معرکه‌ی پرده‌خوانی و فن بدل‌پوشی و سایر فنون و شگردهای مجالس تخت‌حوضی و به‌ویژه بقال‌بازی شکل گرفته است.
مجلس تقلید حکایت آموزنده‌ی غریبه و طراران درواقع اقتباس دیگری براساس طرح نمایشنامه‌ی حکایت پندآموز بازرگان جوان است که به همین جهت در پاره‌ای از صحنه‌ها از نمایش فوق‌الذکر وام گرفته است.

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

14,500 تومان

بازی‌ های نمایشی برای کودکان و نوجوانان (انتشارات افراز)


آن‌چه در این کتاب می‌خوانید، مجموعه‌بازی‌های نمایشی ابتکاری مت بوچانان، نویسنده و مدرس امریکاییِ تئاتر کودک و نوجوان است.
این کتاب به کار همه‌ی کسانی می‌آید که با کودک سروکار دارند:‌ از پدرومادرها گرفته تا معلمان مهد کودک و دبستان و بالاتر،‌ از کارگردان حرفه‌ای تئاتر کودک تا روان‌شناسان کودکان، از برنامه‌سازان برنامه‌های کودک‌ونوجوان تلویزیون تا مجریان این برنامه‌ها...
این کتاب در حد خود می‌تواند به گسترش تئاتر در جامعه کمک کند؛ خانه، مهمانی، مهدکودک، کلاس، حیاط مدرسه، اردو، داخل سرویس مدرسه، خانه‌ی فرهنگ، فرهنگ‌سرا، مترو، سالن انتظار مطب پزشک، بخش‌های کودک بیمارستان، پیک‌نیک، کوچه،‌ محوطه‌ی آپارتمان و... همه، مکان‌هایی مناسب برای اجرای این بازی‌های نمایشی هستند.
گرچه ایده‌آل این است که کسی یک گروه ثابت از کودکان را در مکانی مانند یک مرکز فرهنگی یا مدرسه در اختیار داشته باشد و در جلسات منظم و به‌شکلی هدف‌دار مجموعه‌بازی‌های کتاب را با آنان کار کند.

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

6,700 تومان

بازی، خانواده و پرورش خلاقیت کودکان (انتشارات افراز)


بازی، خانواده و پرورش خلاقیت کودکان

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

600 تومان

بازیگر و هدف: راهکارهایی عملی برای عبور از بن‌ بست‌ های بازیگری (انتشارات افراز)


این «توصیه‌های تازه به بازیگران» تمام کلی‌گویی‌ها را درخصوص بازیگری بازگشایی می‌کند و آشکارا خصوصیات تازه‌ای ارائه می‌کند.
در کنار مسرت‌بخشی و شوخ‌طبعی متن، دکلان دونلن با زیرکی بازیگران جوان را به‌سمت آگاهی از فرایندهای زنده‌ی پشت فعالیت‌هایشان هدایت می‌کند.
پیتر بروک
این کتاب سیستم بسیار عملی دونلن را شرح می‌دهد و بر کار یکی از بزرگ‌ترین کارگردانان زمانه‌ی ما نور می‌تاباند.
لوموند
کاملاً کاربردی است و هرگز در تئوری گم نمی‌شود. درمقابل، تمام قواعدش را از خودِ زندگی می‌گیرد.
ال‌پاییس

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

12,800 تومان

باسگا (انتشارات افراز)


... آنها گرد و غبار عادی نیستند، ارواحی هستند پراکنده و بیرون آمده از کالبد ما. ارواحی که نمی‌توانند از سطح شهر بالاتر بروند. آن ارواح شبیه هاله‌ای شده‌اند دور شهر. ارواحی خاکستری، ارواحی که هر کدام گوشه‌ای از این شهر را به یدک می‌کشند. ارواحی که به نگهبانان شهر می‌مانند، ارواحی خاکستری. در این میان، آدم‌های عادی سوسک‌های درشت می‌بینند، نقاش‌های تنها، زندگی خوبی ندارند، عکاس‌های تازه‌کار کادرشان را گم می‌کنند و آشغال‌جمع‌کن‌ها محکوم به هر چیزی می‌شوند. و تو می‌توانی خودت را بفریبی که این تکه‌ای از شهر نیست، ماجرایی از زندگی در خودش ندارد، حتی «برشی از زندگی» هم نیست. اینها فقط ارواحی هستند که آن بالا به دام افتاده‌اند، اوراحی که نه بالاتر می‌روند، نه پایین‌تر می‌آیند و نه ناپدید می‌شوند...

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

2,000 تومان

باغ آلبالو (انتشارات افراز)


چرا ما عاشق این نمایشنامه‌ایم؟ چون درباره‌ی مبارزه بین ارزش‌های کهنه‌ی اشرافیت روسی و توسل بیهوده‌ی آن‌ها به قدرت است؟ بعید می‌دانم.
چون درنهایت، یک نمایشنامه درباره‌ی ـ و فقط درباره‌ی ـ کنش شخصیت‌ها است.
ما، در مقام تماشاگر، نمایشنامه را براساس تفکرات سطحی و حالات اجتماعی شخصیت‌ها (که درنهایت ما را از نمایشنامه جدا می‌کند) درک نمی‌کنیم، بلکه آن را برحسب کنشی درک می‌کنیم که شخصیت‌ها سعی دارند آن را تکمیل کنند. (اگر هملت را در شهر Waukegan هم اجرا کنید هنوز نمایشنامه‌ی بزرگی است.)
مسأله‌ی اصلی در باغ آلبالو این نیست که بگوییم این نمایشنامه در دوره‌ی روسیه‌ی تزاری روبه‌زوال شکل گرفته است یا این‌که دربرگیرنده‌ی سنت‌های غنی و ضعیف است.
ما به این دلیل شیفته‌ی نمایشنامه می‌شویم که با ناخودآگاه ما حرف می‌زند ـ که همان کاری است که یک نمایشنامه باید بکند و ما ناخودآگاه، کنش تکراری این صحنه‌ی تکراری را درک می‌کنیم و از آن لذت می‌بریم. دو نفر در حال کشمکش‌اند ـ و هر یک می‌کوشد جنسیت ناکام و سرخورده‌ی خود را ارضا کند.
دیوید ممت

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

6,600 تومان

باغ ایرانی (انتشارات افراز)


به دستِ مِهر یارم در بکوفت/ سایه‌ها یله گردید و بلرزید گنجینه‌ی صوت / مردمکِ چشمِ من محیط است و جهان خلوتی بازی‌گر. / جوانی‌ام را بازسازی کن، نسیم! / که برملا کردند رازم را شقایق‌های نعمانی / و اباریق به دستان، خرگه ابر زدند. / [هان] شرابِ حباب‌آگین کجاست؟

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

4,400 تومان

باغ حشرات (انتشارات افراز)


باغ حشرات

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

600 تومان

باغ وحش (انتشارات افراز)


باغ وحش

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

450 تومان

باغ وحش شیشه‌ ای (انتشارات افراز)


برنده‌ی جایزه‌ی حلقه‌ی منتقدان تئاتر نیویورک
باغ‌وحش شیشه‌ای (1945) اولین اثر موفق و بزرگ تئاتری تنسی ویلیامز بود‌‌. با گذشت زمان، او بسیار نوشت و بعضی از نوشته‌هایش از نظر کیفی، به‌راستی باارزش بود‌ند، ولی هیچ‌یک از آنها، بهتر از این نمایشنامه نبود‌‌ه است.
زیرا این نمایشنامه بود‌‌ که او را مهم‌ترین نمایشنامه‌نویس د‌‌وران بعد‌‌ از جنگ ساخت... عظمت باغ‌وحش شیشه‌ای به‌عنوان یک قطعه‌ی هنری و یک بیانیه‌ی انسانی، نهایتاً نهفته د‌ر بینش ویلیامز از افراد‌، جامعه و ابعاد‌ تجربیات د‌ینی ماست که آن را به‌طور ظریف و شاعرانه‌ای به توازن می‌رساند‌.*

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

14,000 تومان

باغ‌ های هملت (انتشارات افراز)


بیداری شَرور نیستم و نه خوابِ ستمگر / تیری در خفا نیستم / شخصی در دیروز نیستم. / اما من تکه‌ای بلورم / من هَملت و عشق‌ام / چرا که تیشه آماده می‌شود./ تیری در تهی نیستم، و نه بازیِ خوابگر./ تاریخ را برای تو وامی‌گذارم / و چون سوره، در بهاران نازل می‌شوم./ هوای دریا، تمام آن چیزی‌ست که زندگی من دارد.

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

3,000 تومان

بال‌ های خونین فطرس: چهل عکس، چهل داستان (انتشارات افراز)


با داستان‌هایی از
ایوب آقاخانی، غلامرضا احمدخانی، محمت‌سلیم ازبان، اصغر استادحسن‌معمار، ایرج افشاری اصل، جواد افهمی، فاطمه باباخانی، آراز بارسقیان، زهرا پورقربان، مجید پورولی کلشتری، راضیه تجار، امراه تونچ، علی‌اکبر جانوند، سلمان حقوقی‌اصفهانی، فریدون حیدری ملک‌میان، میترا داور، غلامحسین دولت آبادی، صدف راه‌خدا، باقر رجبعلی، هانیه سلطان‌پور، محمد عباسی، سارا عرفانی، مرتضی فخری، محمدعلی قاسمی، فرید قدمی، مجید قیصری، علی کریمی، مهدی کفاش، امید کوره‌چی، امیر مالک‌پور، یاسین محمدی، نصرت‌ا... محمودزاده، سیدمهدی مدیرواقفی، مهدی میرباقری.

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

20,000 تومان

بالماسکه‌ ی دزدان (انتشارات افراز)


ژان اَنوی (1987 تا 1910) موفق‌ترین نمایشنامه‌نویس اروپا بعد از جنگ محسوب می‌شود.
او خالق سی نمایشنامه است که در نقاط مختلف جهان و به زبان‌های گوناگون به‌روی صحنه رفته‌اند.
«بالماسکه‌ی دزدان» که جزو اولین آثار او است، یک کمدی دل‌چسب است با رگه‌هایی از فانتزی خیره‌کننده که اجرای آن به‌کارگردانی آندره بارسک یک موفقیت برای انوی محسوب می‌شود.
در نمایش «بالماسکه‌ی دزدان»، انوی خود را به‌دست خیالات و فانتزی سپرده.
در این اثر دو نوع کاراکتر وجود دارد: «عروسک‌های خمیه‌شب‌بازی» که انسان‌هایی هستند غالیا قدیمی، مضحک، مردد و متناقض و «عاشق‌ها» که اغلب جوانان صادقی هستند که به عشقشان باور دارند...

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

5,800 تومان

بامدادی دیگر: نگاهی تازه به شعر احمد شاملو (انتشارات افراز)


با توجه به گونه‌گونی شعرهای احمد شاملو می‌توان آن‌ها را بدون در نظر گرفتن شعرهای سنتی از قبیل غزل، قصیده یا مثنوی، به سه گروه عمده نئوکلاسیک، نیمایی و سپید قسمت کرد و نیز با توجه به انواع شعرهای سپید در بین آثار شاعر، گروه اخیر را مجدداً به انواعی مثل: خطابه- شعر منثور- نثر شاعرانه و شعر سپید تقسیم و طبقه‌بندی کرد. گرچه در این میان، یعنی بین شعرهای نیمایی و شعرهای سپید، شعرهایی قرار می‌گیرند که باید آن‌ها را «شعر آزاد» نامید، یعنی شعرهایی که به گونه‌یی با وزن- وزن عروضی- سروکار دارند، البته نه از نوع وزن مرتب و منظمی که در شعرهای نیمایی وجود دارد.

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

4,500 تومان

بانوی ارغوانی (انتشارات افراز)


به دنیا که آمدم خوب یادم هست. با آتش و خاکستر آشنا بودم و با می و معشوق آشناتر. یک نفر با دستان بزرگ و سنگینش به پشتم زد. آمدم بگویم چرا می‌زنی که کار از کار گذشته بود. همه نیششان تا بناگوش باز شد. کینه‌اش را به دل نگرفتم، هرچند که مرا همان‌طور سروته در هوا معلق نگه داشته بود. هوا ابری بود. هیچ‌وقت هم باریدن نگرفت. بعدها نمی‌دانم چرا کاغذ و قلم را دادند دستم و گفتند بنویس. من هم چون عادت ندارم دنبال دلیل بگردم، همین کار را کردم. ولی دلم برای جنگل‌ می‌سوخت...

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

2,000 تومان

بانوی سرخ‌ پوش بر زمینه‌ ی خاکستری (انتشارات افراز)


میگل دلیبس (2010-1920) از برجسته‌ترین و پُرکارترین ادبای معاصر اسپانیا بود. در طول هفت دهه نوشتن، آثار زیادی از داستان و فیلمنامه تا سفرنامه و نقد برجای گذاشته است. او در بیست‌وهشت‌سالگی اولین جایزه‌ی ادبی خود را (جایزه‌ی نادال) با کتاب سایه‌ی بلند سرو به‌دست آورد و از آن زمان بی‌شک یکی از استوارترین ستون‌های ادبیات و زبان اسپانیا بود. سال‌های دراز رئیس یا عضو فرهنگستان سلطنتی زبان اسپانیا بود و در این رهگذر تقریباً تمامی جوایز ادبی مهم اسپانیا را به‌دست آورد و به‌اعتقاد بسیاری از صاحب‌نظران شایسته‌ی دریافت جایزه نوبل بود.
کتاب بانوی سرخ‌پوش بر زمینه‌ی خاکستری تا حد زیادی با سبک و سیاق سایر نوشته‌های دلیبس متفاوت است و به‌گفته‌ی منتقدان، حال و هوای درونی این ادیب ارزنده است و نوشتاری از انسانیت و عشق در اوج پختگی ادبی نویسنده.
این کتاب که در سال 1991 میلادی به چاپ رسید، به‌گونه‌ای با استقبال روبه‌رو شد که در کمتر از مدت دو سال، پانزده بار تجدید چاپ شد.

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

6,600 تومان

باور (انتشارات افراز)


... - آره. اگه چیزایی رو که می‌بینی باور کنی، جالب می‌شه. - حتی اگه دروغ باشه؟ - دروغ و راستش مهم نیست، مهم اینه که اگه باور کنی، اتفاق می‌افته. - اگه اون باور بد باشه، منفی باشه، نه؟ - آدم خودش باید عقل داشته باشه و بفهمه که چی رو باور کنه، چی رو باور نکنه. - اما همه نمی‌تونن این کار رو بکنن... ممکنه راهشون کج بشه. - هر کسی مسئول اعمال خودشه، هر چی هم که سر آدم می‌آد، چه خوب و چه بد، تقصیر خودشه. - منطقیه. - دوست داری برات یه فال بگیرم؟...

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

5,900 تومان

باور (انتشارات افراز)


باور

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

2,000 تومان

بر فراز ابرها: پیوند دوباره‌ ی پدر و پسر (انتشارات افراز)


نگاهی متفاوت به زندگی ریچارد باخ خالق اثر ماندگار جاناتان، مرغ دریایی
جاناتان باخ، پسر ریچارد باخ نویسنده، پس از معروف‌ترین کتاب آموزنده و معنوی پدرش ـ جاناتان مرغ دریایی ـ نام‌گذاری شد.
زمانی‌که ریچارد خانواده را ترک کرد و از همسرش جدا شد، و چیزی را که جامعه «خانه‌ی درهم شکسته» می خواند به‌وجود آورد، جاناتان تنها دو سال داشت. از روزی که به او گفته شد ریچارد نمی‌خواهد یک «بابا» باشد، جاناتان بهانه‌ی معقولی برای نفرت از پدرش، و تصور او به‌عنوان یک فرد شکست‌خورده و عوضی، داشت.
بر فراز ابرها یک داستان واقعی است در مورد این‌که چگونه جست‌وجوی جاناتان برای درک حقیقت، در میان دریایی از حقیقت‌های نصفه و نیمه، در سن بیست‌ویک‌سالگی به او شجاعت برخورد با پریشانی‌اش و ملاقات با ریچارد را داد. داستانی است در مورد این‌که چطور جاناتان و ریچارد سرانجام شروع به شناخت یکدیگر کردند.
همچنان‌که جاناتان رابطه‌ای دوستانه با پدرش برقرار می‌کرد، دریافت که ریچارد، به‌عنوان یک پدر، فردی شکست‌خورده نیست. او فهمید که عضوی از یک خانه‌ی درهم‌شکسته بودن، سرنوشتی محتوم برای نابودی خویشتن نیست. ما می‌توانیم انتخاب کنیم که هرگز چیزی را نفهمیم و یا می‌توانیم فرضیاتمان را با باز کردن ذهنمان تغییر دهیم. می‌توانیم در سرزمین امن‌مان در میان دیوارهایی که برای حفاظت از خودمان ساخته‌ایم، باقی بمانیم و یا می‌توانیم آن دیوارها را در هم بشکنیم و با گذشته‌مان کنار بیاییم و به آرامش برسیم؛ و به امید آینده‌ای روشن زندگی کنیم.

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

22,800 تومان

بر لبه‌ های زندگی و داستان‌ های دیگر (انتشارات افراز)


کلود شنرب (18 آوریل 1914- 19 ژوئیه 2007)، روزنامه‌نگار و منتقد نشریات و روزنامه‌های گوناگونی بوده است. رمان رواق‌های اورشلیم (انتشارات دونوئل) را در 1962 منتشر کرد و نمایشنامه‌هایی را در تالار لابرویر، کمدی‌پاریس، تالار پارک و بروکسل، در تورها و نیز در رادیو فرانسه به‌اجرا گذاشت. او بازیگر هم بود و در نمایش‌های پیرموندی، روبرواتیه، فرانسواگرن، دنیزگره، ژاک پرن و کلود پیپلو به ‌ایفای نقش پرداخت.
***
بر لبه‌های زندگی، میان دنیای واقعی ـ اما نامتعارف ـ و جهان خیالی و گاه، وهم‌انگیز در نوسان است.
در این داستان‌ها به افراد مختلفی برمی‌خورید؛ همچون پسر پری و وزغ، اشراف‌زاده‌ی لهستانیِ ورشکسته‌ای که در بازارها تقویت‌کننده‌ی روان می‌فروشد، بانویی که پدر و مادرش را کمتر از شکلات دوست دارد، نابغه‌ی جنایت، شبح فرانسویِ یک کاخ در بریتانیا، بلانش دوکاستی که دلبسته‌ی یک بوکسور می‌شود، کارشناس تئاتر وودویل که در بن‌بست واپسین انتریگش گیر افتاده و راه گریزی ندارد، پسربچه‌ای نیک‌سرشت به‌نام ژوزف فوکه، نوجوانی که درون کهکشان‌ها و آنتی‌موندهای هزاره‌ی بیستم سرگردان است و در اندیشه‌ی بهشتِ ازدست‌رفته‌ی افسانه‌ای و دوردستِ زمین، افسوس می‌خورَد...

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

7,800 تومان

برای این‌ که در محله گم نشوی (انتشارات افراز)


برای این‌که در محله گم نشوی تکه‌ای از پازل مودیانو است. هر رمان تازه‌ی مودیانو یک اتفاق است. نه‌تنها به‌خاطر وجهه‌ی ادبی نویسنده‌اش، بلکه آثار او پازلی است که هر تکه‌ی آن شبیه تکه‌ی دیگری است ولی درعین‌حال تکه‌ها با هم ممزوج نمی‌شوند و می‌گذارند تا خواننده کم‌به‌کم تابلوی درونی نویسنده را حدس بزنند. آخرین رمان مودیانو زیبایی مالیخولیایی دارد. / ‌ژولین بیسون، اکسپرس
از خلال بازی پژواک‌های آشفته، این راز نیست که تم اصلی رمان را تشکیل می‌دهد، بلکه نوشتن راز و به‌طور دقیق‌تر راز نوشتن است. / کریستوف بیگوت
آدم‌های مودیانو به‌طور طبیعی اسرارآمیزند، همانند همه‌ی آدم‌ها. خواننده‌ی وفادار مودیانو همراه با آخرین اثر او برای این‌که در محله گم نشوی مطمئن است که در جهان خودش، خود را بهتر پیدا می‌کند. این پردازش جغرافیای شهری است با استفاده از عابران سرزمین مودیانو. / پیر اسولین
داراگان پرسید: «و بچه؟ شما خبری از این بچه داشتید؟»
«هیچ. اغلب از خودم پرسیدم که سرنوشتش چی شد... چه رفتن عجیبی تو زندگی...»
«اونا قطعا اسمش رو تو یه مدرسه نوشتن...»
«بله، تو مدرسه‌ی فوره، خیابان بورن. یادمه یه چیزی نوشته بودم برای موجه شدن غیبتش به‌خاطر گریپ.»
«و در مدرسه‌ی فوره، شاید بشه ردّی ازش پیدا کرد...»
«خیر، متأسفانه، دو ساله مدرسه فوره رو خراب کردن. مدرسه‌ی خیلی کوچیکی بود، می‌دونین...»

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

8,800 تومان

برای شب‌ های بی‌ ستاره (انتشارات افراز)


فاطمه بهبودی:
گاهی در شلوغی این مردم گم می‌شوم، آن‌قدر گم می‌شوم که دیگر نمی‌توانم خودم را پیدا کنم. آن وقت از خودم می‌پرسم که در این لکنت پردندانه‌ی پردرد چه باید به‌کار بست! گاهی نیز در خود فرومی‌روم و کسی نمی‌تواند پیدایم کند؛ آن وقت است که واژه‌ها میان من و تو پل می‌سازند. واژه‌ها ترسیم حکایت لحظه‌ی اکنون را به دوش می‌کشند. واژه‌ها گاهی سلحشورند و گاه مغموم و دل‌مرده. گاهی باردار یک حس تلخ‌اند و گاه امان و فرصت و مفر، اما همواره دارای حسی ناب هستند!
زمان خوش‌رقصی واژه‌ها رسیده است که بی‌بهانه ببارند بر من. واژه‌ها گاه غربتشان می‌گیرد، می‌نشینند میان شب‌های بی‌ستاره و ذهن را می‌سپارند به داستان کسی...

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

4,800 تومان

برج تاریک 1: هفت‌ تیرکش (انتشارات افراز)


... این کتاب، به نوبه‌ی خود داستان کاملی دارد. (اما در واقع کامل نیست!)، قسمت‌های بعدی این داستان طولانی‌تر از قسمت اول هستند و تعداد صفحاتشان به 3000 یا حتی بیشتر می‌رسد. من برای خلق این داستان حتی به مرز جنون و قدرت‌طلبی هم رسیدم. کار با شتاب هرچه تمام‌تر پیش می‌رفت و باید به اندازه‌ 300 سال زندگی می‌کردم تا داستان برج را تکمیل کنم؛ نوشتن این بخش از داستان برج تاریک، «هفت‌تیرکش»، بیش از دوازده سال طول کشید. این طولانی‌ترین زمانی است که تا به حال صرف نوشتن کتابی کرده‌ام و با آنکه نوشتن این بخش از داستان طولانی شد، اما سوژه‌ی آن همواره در ذهنم زنده و پویا بود...*
استیون کینگ

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

5,500 تومان

برج تاریک 2: انتخاب سوم (انتشارات افراز)


در جلد اول این داستان، رولند، آخرین بازمانده‌ی هفت‌تیرکش‌ها، در حال سفر و جست‌‌‌و‌جوست و سرانجام مرد سیاه‌پوش را می‌یابد؛ جادوگری که مدت‌هاست تعقیبش می‌کند و ما هنوز نمی‌دانیم او کیست. این کتاب، دومین جلد از مجموعه کتاب هفت‌جلدی برج تاریک است. جلد سوم، سرزمین متروک، جزئیات نیمی از جست‌و‌جوی رولند، ادی و سوزانا در راه رسیدن به برج تاریک را شرح می‌دهد. جلد چهارم، جادوگر و گوی شیشه‌ای، روایت جادوها و اغواگری‌هاست و خوانندگان در جریان آنچه بر رولند گذشته است- پیش از آنکه به دنبال مرد سیاه‌پوش راهی سفر شود- قرار خواهند گرفت. جلد دوم این مجموعه که طولانی‌تر از جلد اول است، سؤالات بدون پاسخ بسیاری را مطرح می‌کند و اوج داستان در جلدهای بعدی رخ می‌دهد. اما من احساس می‌کنم جلد دوم این مجموعه کامل‌تر از جلد اول آن است. اکنون رولند به برج نزدیک‌تر شده است.* استیون کینگ

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

11,800 تومان

برج تاریک 3: سرزمین متروک (انتشارات افراز)


کتاب سرزمین متروک، سومین جلد از مجموعه‌ی برج تاریک است. در این کتاب، قهرمان داستان، رولند، آخرین هفت‌تیرکش، به برج‌ تاریک رؤیاها و کابوس‌هایش نزدیک‌تر می‌شود. او از بیابان نفرین‌شده در دنیای مخوفی که بازتاب تصویر تغییریافته‌ی دنیای ما است، عبور می‌کند.
دو نفری که از این دنیا انتخاب کرده، همراه او هستند؛ ادی دین باهوش و سوزانا دین شجاع. با گذشت زمان او متوجه می‌شود که مغزش دو قسمت شده است. قسمت شیطانی مغز او کم‌وبیش در تضاد با قسمت انسانی آن است. خواننده با خواندن ماجراهای مهیج و خواندنی و خطرناک این داستان، با رمانی نفس‌گیر مواجه می‌شود که هم تخیلی و هم ترسناک است.

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

22,000 تومان

برفی: فیلمنامه‌ ی سینمایی برای کودکان و نوجوانان (انتشارات افراز)


ارسلان ، بابک ، و برفی در فضای بازی جلوی ایستگاه مترو مشغول هنرنمایی هستند.
ارسلان تنبک می‌زند و برفی آواز قشنگی را با لهجه‌ی خودش می‌خواند. بابک دست می‌زند. در دور آخر ترانه، ارسلان به او اشاره می‌کند که از مردم پول بگیرد. بابک خجالت می‌کشد اما مردم خودشان پول‌ها را جمع کرده به دست بابک می‌دهند. برفی آخر ترانه را یک‌باره با زبان خاصی می‌خواند که در عین ناشناخته بودن بسیار جالب و دل‌انگیز است و باعث تشویق بیشتر مردم می‌شود. بابک تعجب می‌کند. برفی از تشویق مردم لذت می‌برد و از ته دل لبخند می‌زند...

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

2,000 تومان

برهان (انتشارات افراز)


برنده‌ی مقام اول بخش ترجمه‌ی نمیشنامه در نخستین جشنواره تئاتر افراز، سال 1389
برنده‌ی جایزه‌ی پولیتزر نمایشنامه‌نویسی سال 2001
برنده‌ی جایزه‌ی تونی بهترین نمایشنامه‌ی سال 2001
برنده‌ی جایزه‌ی درامادسک برای بهترین نمایشنامه‌ی جدید سال 2001
برنده‌ی جایزه‌ی حلقه‌ی منتقدان نیویورک برای بهترین نمایشنامه‌ی سال 2001
برنده‌ی جایزه‌ی لوسیل لورتل برای نمایشنامه‌نویسی برجسته‌ی سال 2001
دیوید آبرن، نمایشنامه‌نویس امریکایی، متولد سال 1970 در شیکاگو است.
او در دانشگاه شیکاگو ادبیات انگلیسی خواند و بعد از آن دوره‌ی دوساله‌ی نمایشنامه‌نویسی را در نیویورک گذراند و از اساتیدی چون مارشا نورمن و کریستوفر دورانگ استفاده برد.
نخستین نمایشنامه‌ی بلندش با نام آسمان‌خراش‌ها در سال 1997 در برادوی به‌روی صحنه رفت؛ اما او به‌خاطر نمایشنامه‌ی برهان (2000) به شهرت رسید که تمام جوایز معتبر سال 2001 را به خود اختصاص داد.
پس از این موفقیت، اقتباسی سینمایی از آن نوشت که در سال 2005 به‌روی پرده رفت.
برهان نخستین بار در سال 2000 در کلوب تئاتر منهتن به‌روی صحنه رفت و بعد از آن، در همان سال با کارگردانی دنیل جِی سولیوان در برادوی اجرا شد.

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

6,600 تومان

برهوت عشق (انتشارات افراز)


برنده‌ی جایزه‌ی نوبل ادبی 1952* برنده‌ی جایزه‌ی بزرگ رمان از آکادمی فرانسه* ...
کدام منطق باید ما را از رنجِ تحمل‌ناپذیر لحظه‌ای نجات دهد که در آن، فردی که می‌پرستیمش و نزدیکی او برای زندگی و حتا تنِ‌مان حیاتی است، با قلبی بی‌تفاوت (و شاید راضی) با غیبت همیشگی ما کنار می‌آید؟ برای آن که برای‌مان همه‌چیز است، هیچ‌چیز نیستیم.* از متن کتاب
***
« برهوت عشق یک جواهر تکنیک و هنر است. در این رمان، حال و گذشته، تک‌گویی درونی و راوی دانای کل چنان با هم درمی‌آمیزند و روی هم می‌لغزند که تنوع ریتم و تمپو نامحسوس باقی می‌ماند. این کتاب شاهکار نویسنده‌اش است و جایگاهِ او را به‌عنوانِ بهترین رمان‌نویسِ ما تثبیت می‌کند.»* آندره بیلی، عضو آکادمی گنکور

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

5,000 تومان

برو دیده‌ بانی بگمار (انتشارات افراز)


هارپر لی، نویسنده‌‌ی مشهور امریکایی، متولد سال 1926، آلاباما که با اولین کتاب خود تحت عنوان کشتن مرغ مقلد به شهرت جهانی رسید و جوایز متعددی ازجمله جایزه‌‌ی پولیتزر را از آن خود کرد، پس از پنجاه‌‌وپنج سال دومین کتاب خود را در تابستان 2015 منتشر کرد. به‌گفته‌‌ی این نویسنده کتاب برو دیده‌‌بانی بگمار درواقع قبل از کشتن مرغ مقلد نوشته شده اما داستان آن مربوط به حدود بیست سال پس از وقایع کتاب اول می‌‌شود. این کتاب در حالی منتشر شد که گمان می‌‌رفت دست‌‌نوشته‌‌ی آن گم شده باشد، اما در اوایل سال جاری به‌‌طور غیرمنتظره‌‌ای اعلام شد که این کتاب توسط وکیل خانم لی پیدا شده و به‌‌زودی منتشر خواهد شد. ناشر اختصاصی خانم لی که دو میلیون نسخه از این کتاب را چاپ کرده، انتشار آن را یک رویداد ادبی خوانده است.

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

17,500 تومان

بعضی‌ ها هیچ‌ وقت نمی‌ فهمن! (انتشارات افراز)


تا اونجایی که یاد‌مه من روز نهم ژانویه‌ی هزار و هشتصد‌ و نود‌ د‌ر سمت کارمند‌ی هفته‌نامه‌ی «ولت بونه» تو برلین به د‌نیا اومد‌م. تو یکی از روزنامه‌های محلی نوشته بود‌ن اجد‌اد‌م بالای د‌رختا می‌شستن و انگشت تو د‌ماغشون می‌کرد‌ن. من‌‌ که خود‌م آروم و آسود‌ه تو پاریس زند‌گی می‌کنم، هر روز هم بعد‌ از غذا یه نیم ساعتی با د‌و تا از رفقا چهاربرگ بازی می‌کنم که برام زیاد‌ کاری ند‌اره. تو زند‌گیم فقط یه آرزوی کوچولو د‌ارم و اون اینه که یه بار چشامو وا کنم، ببینم زند‌ونیای سیاسی آلمان و قاضیای اونا جاهاشون با هم عوض شد‌ه...

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

7,500 تومان

بل کانتو (انتشارات افراز)


رمان برنده ی جایزه ی ادبی اورنج 2002 و پن فاکنر به چاپ رسید
جشن تولدی در خانه ی معاون رئیس جمهوری یکی از کشورهای آمریکای لاتین برژاست. مهمان ها از سراسر دنیا آمده اند و در میان آنها یک خواننده ی سوپرانو و میلیاردی ژاپنی حضور دارند. همه چیز خوب پیش می رود تا اینکه گروهی تروریستی وارد خانه می شوند. هدف آنها رئیس جمهوری است اما او در این جشن حضور ندارد. اکنون دیگر راه بازگشتی نیست؛ نه برای مهمانان نه برای تروریست ها. آنچه باقی می ماند کلنجار با موقعیتی مهیب، احساسات عاشقانه و روابطی انسانی است که سیاست و اپرا و عشق را به هم گره می زند...

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

30,000 تومان

بلیز (انتشارات افراز)


... استیون کینگ، بلیز را در اوایل دوران نویسندگی‌اش نگاشته است. اما به هر روی، در این رمان فضایی مهیا شده تا کینگ نگاهی صریح‌تر به اتفاقات مشمئز‌کننده، منزجر‌کننده، آزاردهنده و...
به‌طور کلی هراس‌انگیز زندگی انسان‌ها داشته باشد. این‌گونه اتفاقات، در داستان‌های کینگ، اغلب در جامعه‌ی امریکا و در برخی مواقع در جامعه‌ی جهانی به‌وقوع می‌پیوندند. اما کینگ (همان‌طور که خود بیان کرده و تا حدودی در داستان نیز مشخص است) در رمان بلیز نگاهش را مشخصاً متمرکز به جامعه‌ی امریکایی کرده است؛ و با توجه به گفته‌ی خود او، تلاش کرده تا زمان مشخصی را برای وقوع داستان ارائه ندهد، چراکه به‌واقع قصد داشته تا این مطلب را بیان کند که این اتفاقات، هر روزه در چنین جامعه‌ای رخ می‌دهد. از این‌رو می‌توان رمان بلیز را یک شناسنامه‌ی کامل از فرهنگ آمریکایی دانست...

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

8,800 تومان

بن در جهان (ادامه‌ ی رمان فرزند پنجم) (انتشارات افراز)


رمانی فوق‌العاده...
شاهکاری است که زندگی امروزی بریتانیا و مفهوم انسان بودن را به روشنی مورد تأمل قرار می‌دهد.
* ساندی تایمز
***
بن در جهان، روایت ماجراهای بن لووات، ناکودک رمان فرزند پنجم است که به انسان‌های اولیه می‌ماند و در کودکی، خانواده را به‌‌عنوان کانونی تجربه می‌کند که تبلور عداوت، دافعه، و کمال‌گرایی علیه اوست. حال در بزرگسالی، بن، دنیایی را تجربه می‌کند که به‌رغم مدرن بودن، دنیایی غیرعادی است: دنیای بی‌خانمان‌ها، بی‌نام و نشان‌ها و نا‌خواسته‌ها. با ذهن کودکانه‌ای که در پیکری تنومند و بوزینه‌مانند جای گرفته است، او هم‌زمان آسیب‌پذیر و تهدیدکننده، قادر به اعمال خشونت و نیازمند تأیید و اعتماد است... لسینگ، در عین سادگی، ارزش اخلاقیات انسان را به زیبایی به ما نشان می‌دهد. پیام تأثیرگذار لسینگ در این رمان جذاب و غم‌انگیز، نشانگر مرز عشق و قدرت ویرانگر خودپرستی است؛ و بیش از هر چیز دیگر، مبیّن میل حیوانی ما برای نوعی زندگی است که تحت تأثیر نیازمندانی که به‌خاطر نیاز به محبت، سرعت ما را در زندگی کاهش می‌دهند، قرار نمی‌گیرد. * راشل کاسک، ساندی اکسپرس *** این رمان، تفسیر کنایه‌آمیز و اثرگذار «تفاوت» است که به‌تنهایی رمانی کامل می‌نماید. با این حال، آنان که مجذوب فرزند پنجم شده‌اند، چیز آشنایی در این رمان می‌یابند که به‌شکل هیجان‌آوری غیر‌منتظره است: کودک غول‌آسای آن رمان که عواطفی آشنا دارد و قدرت تکلم یافته است.* جون اسمیت، ساندی تایمز *** بن در جهان، رمانی فراگیر و قدرتمند از نظر موضوعات انسانی و احساسی است. لسینگ، هیولایی آفریده است که نه‌تنها میل انسان به تعلق داشتن را به نمایش می‌گذارد بلکه ما را وادار می‌کند به او عشق بورزیم.* شِنا مک‌کی، دیلی تلگراف ***

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

12,800 تومان

بن‌ بست (انتشارات افراز)


... ـ اقرار می‌کنید که مأمور را حین انجام وظیفه خلع سلاح کرده و او را کتک زده‌اید؟ ـ اقرار می‌کنم، او هم مرا کتک زد و دندانم را شکست. ـ بسیار خوب! سلاح ژ3 را با یک خشاب فشنگ چکار کرده‌اید؟ ـ یاغی رامیار از من دزدید. ـ یاغی رامیار کجاست؟ ـ تو کوها. ـ کدام کوه؟ ـ نمی‌دانم. ـ از کی یاغی رامیار را می‌شناسی؟ ـ نمی‌دانم. ـ یعنی چه؟ چه مدت با او بودی؟ ـ یک شب و یک روز. ـ چطور اسلحه‌ت را برد و مقاومت نکردی؟ ـ تو خواب بودم. ـ خودت هم این حرفا را باور می‌کنی؟ ...

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

5,800 تومان

بندهایم را به آب بده (انتشارات افراز)


تکان می‌دهد خانه را
سالی که می‌آید
سرگرمی خوبی‌ست
تو عکس قابت را
من قاب عکست را
عوض می‌کنیم
و آغاز می‌شود
ــ سال تنهایی ــ

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

3,600 تومان

بنویس دل، بخون... (انتشارات افراز)


آسمان مانند یک پر از چلچلهای که کنار حوضی سایه آب بر او افتاده است رنگ شادی دارد بوی گلها مثل خاطراتی از آب روی یک شاخه سبز از درخت نارون به هوا میبرم و من اینجا تنها؛ سایبان خویشم در میان تپش قلب شبی که هزاران خورشید پولک نقرهای عشق به تن میپاشند

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

1,700 تومان

به شما مربوط نیست (پژوهشی ژرف و سترگ در باب مفهوم تعهد در تئاتر) (انتشارات افراز)


مجموعه‌ی سی‌وشش نوشتار، یک گفت‌وگو، یک شعر، یک نمایشنامه و یک قصه از
فرهاد آئیش، محمود استادمحمد، فرشید ابراهیمیان، حمید امجد،
محمد امیریاراحمدی، نرگس امینی، منصور براهیمی، پانته‌آ بهرام، علیرضا بهنام، آتیلا پسیانی، حمید پورآذری، نغمه ثمینی، امیر جعفری، عباس جوانمرد، محمد چرم‌شیر، محسن حسینی، اسماعیل خلج،
داوود دانشور، آروند دشت‌آرای، پیام دهکردی، اکبر رادی، ریما رامین‌فر، رضا رویگری، رضا ژیان، احمد ساعتچیان، قطب‌الدین صادقی،
سیامک صفری، محمود عزیزی، افروز فروزند، نصرالله قادری،
هوشنگ قوانلو، حسین کیانی، کیومرث مرادی، فرهاد مهندس‌پور، علیرضا نادری، کورش نریمانی، سیدافشین ‌هاشمی، اصغر همت و
محمد یعقوبی

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

13,300 تومان

به شیوه‌ ی همه‌ ی مادران‌ ام (انتشارات افراز)


امروز، هم- بی تو، آمد!

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

1,000 تومان

به همین سادگی!: داستان‌ های کوتاه کوتاه (انتشارات افراز)


دختر چند بار گفت: بابا، بابا! وقتی جوابی نشنید رویش را به زن کرد و پرسید: مامان... چرا بابا جوابم رو نمی‌ده؟ زن روی سر دخترک دست کشید. زیر چشمی به مرد نگاه کرد و گفت: عزیزم اون بابای تو نیست. مرد کنار خیابان پارک کرد. دو دستی روی فرمان کوبید و گفت: نوشین. زن گفت: آخرش چی؟ آخرش باید بفهمه که تو باباش نیستی. پس بهتره همین امروز بفهمه. دخترک متعجبانه گفت: بابا! مرد تنها به او نگاه کرد. زن اشک‌هایش را پاک کرد. دختر را به سینه‌اش فشار داد و گفت: عزیزم!

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

1,000 تومان

به‌ دنبال خوشبختی (انتشارات افراز)


کریس گارد‌نر که پد‌رش او را ر‌ها کرد‌ه و نزد‌ ناپد‌ری تبه‌کار، شرور و بد‌زبان خود‌ زند‌گی می‌کند‌، تصمیم می‌گیرد‌ با صرف‌نظر از تمام اتفاقاتی که د‌ر زند‌گی‌اش افتاد‌ه است، پد‌ر نمونه‌ای برای فرزند‌انش باشد‌. او بار‌ها د‌ر مقابله با مشکلاتی که خود‌ و پسر نوپا و بی‌خانمانش با آنها روبرو بود‌ند‌، از جمله خوابید‌ن د‌ر خیابان‌‌های سانفرانسیسکو، لحظات سختی را تجربه کرد‌. اما هرگز تسلیم نشد‌. سپس برای تحقق رؤیایش به عنوان د‌لالی موفق، پسرش را ترک کرد‌ و وارد‌ د‌نیای تجارت شد‌، گرچه نه مد‌رک د‌انشگاهی د‌اشت و نه تجربه‌ای د‌ر د‌نیای سرمایه‌د‌اران نیویورک. حالا کریس گارد‌نر تاجری موفق و مؤسس شرکت Gardner Rich & Company، شرکت سهامی چند‌ میلیونی د‌لاری، آنچه را که هر کسی د‌ر رویاهایش به د‌نبال آن است، محقق می‌سازد‌. حتی اگر همه د‌ر تحقق آن ترد‌ید‌ د‌اشته باشند‌...

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

7,800 تومان

بهار زندگی دوشیزه جین برودی (انتشارات افراز)


میوریل اسپارک، نویسنده و شاعر اسکاتلندی، از مشهورترین نویسندگان تاریخ
ادبیات انگلیسی است. وی نوشتن را از همان سال های کودکی آغاز کرد و در
دوازده سالگی برای شعری کوتاه برنده جایزه والتر اسکات شد. در طی سا لهای
عمرش در نشریات متعددی فعالیت حرفه ای داشت و جوایز و افتخارات ادبی
بسیاری را از آن خود کرد. بهار زندگی دوشیزه جین برودی معروف ترین رمان این
نویسنده است که به عقیده بسیاری از منتقدان جزء صد رمان برتر دنیا از ابتدای تاریخ است

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

11,500 تومان

بهرام چوبینه (انتشارات افراز)


نویسنده‌ی بهرام چوبینه را می‌شناسم: آقای شکرخدا گودرزی که تابه‌حال چندین نمایشنامه نوشته که «بهرام چوبینه» آخرین و بهترین آن‌هاست و پیشرفت او را در کار نشان می‌دهد. با این‌که این نمایش نثری فاخر دارد، نویسنده توانسته گلیم خود را از آب بیرون بکشد و نوید آن را بدهد که در این راستا چه توانایی‌ها دارد و چه توانایی‌ها را می‌تواند کسب و به خویش اضافه کند.
نوع ترکیب‌بندی‌ها، تابلوهای نمایش (بیست‌وشش تابلو) و ترتیب کنار هم چیدن آن‌ها، درام او را می‌سازد.
در این تابلوها سعی شده تا با جوهر نمایش نوشته شود و در بعضی موارد، طنز نیز چاشنی شده تا نوشداروی خستگی تماشاگر باشد.
اما داستان پر از شمشیر و کشتار و خون را، از قصرهای بالا رفته‌ی پادشاهان که رعیت را در آن راهی نیست آغاز کرده و به پایان برده و در آخر حقیقتی را که می‌خواست از مردمان بداند، دریافته و چه حقیقت تلخی! از مقدمه‌ی اسماعیل خلجی

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

2,800 تومان

بهین - 1: عاشقی با طعمِ سیب (انتشارات افراز)


بهاره مهرنژاد
متولد آبان 1362 در تهران
فارغ‌التحصیل مترجمی زبان ایتالیایی از دانشگاه آزاد اسلامی
او فعالیت مطبوعاتی‌اش را از سال 1381 در مجله‌ی اطلاعات هفتگی آغاز کرد و به‌عنوان مترجم مشغول به کار شد.
در ادامه با روزنامه‌هایی چون فرهنگ آشتی، شرق، آفتاب یزد، سرمایه، فرهیختگان و مجله‌ی حرفه هنرمند به همکاری پرداخت.
او همچنین نویسندگی و سردبیری برنامه‌ی رادیویی کتاب امروز و روزنگار 31 را در سال‌های 1388 و 1389 در شبکه‌ی رادیویی فرهنگ برعهده داشت.
ترجمه‌ی رمان تنهایی اعداد اول اثر پائولو جوردانو و نیز نمایشنامه‌ی تراژدی‌های خنده‌دار نوشته‌ی آکیله کامپانیله از زبان ایتالیایی از دیگر آثار این نویسنده و مترجم است که به‌زودی در انتشارات افراز منتشر خواهد شد.

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

3,000 تومان

بهین - 2: بازی‌ نامه‌ ی حاسد و نمّام (انتشارات افراز)


مهدی میرباقری
متولد شهریور 1361
تحصیلات:
کارشناسی ارشد مهندسی عمران از دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی‌تکنیک تهران)
کارشناسی ارشد تئاتر – ادبیات نمایشی از دانشگاه سوره تهران
تالیفات:
ادبیات نمایشی:
-نمایشنامه‌ی زمستان در آتش (سیاوش در آتش)، انتشارات افراز، 1387 (برگزیده بخش تولید متون بیست‌وهفتمین جشنواره‌ی بین‌المللی تئاتر فجر 1387، نامزد نهایی چهارمین دوره‌ی جایزه‌ی ادبیات نمایشی ایران 139)
-نمایشنامه‌ی زندگی یک رویاست، انتشارات افراز، 1388 (نامزد نهایی چهارمین دوره‌ی جایزه‌ی ادبیات نمایشی ایران 1389)
- نمایشنامه‌ی آخرین حکایت فرهاد، انتشارات نمایش 1390 (برگزیده‌ی بخش تولید متون سی‌امین جشنواره‌ی بین‌المللی تئاتر فجر 1390)
ادبیات داستانی:
-مجموعه داستان خیانت و داستان‌های دیگر، انتشارات افراز، 1386

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

5,000 تومان

بهین - 3: همیشه همه‌ چیز یه‌ جور نیست [متن دوزبانه] (انتشارات افراز)


محسن عظیمی
متولد 1358
از سال 1376 به‌عنوان بازیگر، کارگردان و نمایشنامه‌نویس به‌شکل تجربی در زمینه‌ی تئاتر فعالیت دارد و هم‌اکنون به‌طور تخصصی در زمینه‌ی نمایشنامه‌نویسی با گروه تئاتر ناتمام و در زمینه‌ی خبر، تحلیل و نقد تئاتر با مطبوعات و رسانه‌های آزاد همکاری می‌کند.
نمایشنامه‌های منتشرشده:
همیشه خیلی زود دیر می‌شه (نمایشنامه کوتاه)، 1387/ اتاق زیر شیروانی، 1387/ لکاته‌ی اثیری، 1388/ نطفه (نمایشنامه کوتاه)، 1389
از جمله نمایشنامه‌های اجرا شده:
پیراهن آسمانی، 1378/ و این من‌ام زنی تنها، 1380/ زیر پتوی خاکستری، 1381/ همیشه‌ خیلی زود دیر می‌شه، 1385/ خط سوم، 1386/ نطفه، 1387/ همیشه همه‌چیز یه‌جور نیست، 1389/ هاری، 1391

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

4,400 تومان

بهین - 4: خرمگس و یک نمایشنامه‌ ی دیگر (انتشارات افراز)


صحرا رمضانیان
متولد 1362
نویسنده ، مترجم، کارگردان و بازیگر
نویسنده‌ی نمایشنامه‌های:
شب به خیر آقای بوگارت، مرگ کسب و کار من است، ملکه‌ی موریانه‌ها، تله‌موش پرنسس، آوازهای عقیم زیر آفتاب، خون و ماتیک، اوکاریتوی قهوه‌ای و نمایشنامه‌های زنبور مرده، سندبادنامه به‌روایت شبانه‌های شهرزاد، و وقتی که یاد می‌رود (مشترک با حامد امان‌پور قرایی)
جوایز:
تقدیر نمایشنامه‌نویسی از سی‌امین جشنواره‌ی بین‌المللی تئاتر فجر (1390)
رتبه‌ی دوم در دومین دوره‌ی انتخاب آثار برتر ادبیات نمایشی ایران (1386)
نمایشنامه‌نویس برگزیده‌ی دو دوره‌ی جشنواره‌ی بین‌المللی دانشجویی (جایزه‌ی ویژه‌ی اکبر رادی) (1388 و 1389)
مقام‌ اول در دو جشنواره‌ی ایثار و ارتش و نمایشنامه‌نویسی مقاومت (1385، 1388 و 1391)
نویسنده‌ی برگزیده‌ی استان خراسان در چهار سال پیاپی در اردیبهشت تئاتر ایران
تقدیرشده در روز جهانی تئاتر در تهران به‌عنوان نویسنده در سال 1391

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

4,000 تومان

بهین - 5: روایت ساده‌ ی یک رابطه و یک نمایشنامه‌ ی دیگر (انتشارات افراز)


لیدا شیرمرد
متولد 1355
* کارشناسی ارشد ادبیات نمایشی، دانشگاه تهران.
* کارشناسی ادبیات نمایشی، دانشگاه تهران.
* تألیف نمایشنامه‌های
یک استکان چای داغ، هم‌خونه، زوم،‌ قفسه، واقعیت مجازی زندگی پرستار و دیگران، پرده‏ی نارنجی و...
* ترجمه‌ی نمایشنامه‌های
اشراف‏زاده‏ها نوشته‏ی براین فری‏یل، بعدِ مرگ نوشته‏ی مایکل فرین، و پدران و پسران نوشته‏ی براین فری‏یل.
* دو مقاله‏ی چاپ‌شده در دفترهای دهم و یازدهمِ تئاتر نیلا.
* کار با سمت نویسنده در رادیو سلامت، نمایش، جوان، صدای آشنا و...
* کسب رتبه‌ی برتر در بخش اصلیِ سومین جشنواره‌ی نمایش‌های رادیویی.
* نامزد جایزه‌ی اکبر رادی در یازدهمین، دوازدهمین و سیزدهمین جشنواره‌ی تئاتر دانشگاهی.

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

4,800 تومان

بهین - 6: توهم سرخ (انتشارات افراز)


سلما رفیعی
متولد 30 تیر 1363، شیراز.
* لیسانس ادبیات نمایشی از دانشکده‌ی هنرهای زیبا.
* نویسنده‌ی نمایشنامه‌های خمیازه، پچپچه‌های فرشته‌های پشت گنبد، به مراسم مرگ داداش خوش آمدید، حلزون‌های بی‌پوست و رگ، کلکسیون فیلم همایونی، کافه عمل‌گراها‌، لونای چاق و...
* برنده‌ی جایزه‌ی بهترین نمایشنامه‌نویس از سی‌امین جشنواره‌ی تئاتر فجر، برنده‌ی جایزه‌ی بهترین متن خلاق از جشنواره‌ی تئاتر تجربه و...
* نگارش چند نمایشنامه‌ی رادیویی، همکاری با ماهنامه‌ی هفت به‌عنوان منتقد و داستان‌نویس در فاصله‌ی سال‌های 85 تا 87.
* شرکت در بزرگ‌ترین فستیوال نمایشنامه‌نویسان جوان جهان (اینترپلی یوروپ) با نمایشنامه‌ی خمیازه (2010)، حضور در ورک‌شاپ رویال‌کورت انگلستان و...

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

5,000 تومان

بوسه‌ ی عنکبوت (انتشارات افراز)


مانوئل پوئگ، داستان‌نویس، نمایشنامه‌نویس و فیلمنامه‌نویس چپ‌گرای آرژانتینی، پس از آن‌که در چهل‌ویک سالگی ناچار به جلای وطن و مهاجرت به مکزیک شد، آثار مهمش ازجمله «بوسه‌ی عنکبوت» را در تبعید نوشت.
دیالوگ‌های نمایش بین دو مرد زندانی در سلولی در آرژانتین جریان دارد و داستان روند دوستی ناخوش‌آیندشان را پی می‌گیرد.
سختی حکم زندان شش‌ماهه‌ای را با هم تقسیم می‌کنند، یکی سوسیالیستی انقلابی است و دیگری بی‌بهره از هرگونه دانش سیاسی... سرانجام هر یک اما متفاوت از دیگری است. دانشنامه‌ی ادبی مریام وبستر

محصولات انتشارات افراز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

4,400 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 0 تومان بیشترین: 88,000 تومان
ريال0 ريال88000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس گرفته و ثبت سفارش نمایید.