بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات الماس پارسیان

به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.

موضوعات کلی کتابهای انتشارات الماس پارسیان به شرح ذیل می باشد:

هوش و خلاقیت انتشارات الماس پارسیان (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های تربیتی انتشارات الماس پارسیان (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های پزشکی انتشارات الماس پارسیان (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های علمی انتشارات الماس پارسیان (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های کودک انتشارات الماس پارسیان (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های علمی کانگورو انتشارات الماس پارسیان (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

روان شناسی انتشارات الماس پارسیان (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

الفبای تربیت فرزند انتشارات الماس پارسیان (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

دستگاه گوارش انتشارات الماس پارسیان (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

دستگاه تنفس انتشارات الماس پارسیان (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

قلب و گردش خون انتشارات الماس پارسیان (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

هوش و خلاقیت 19(انتشارات الماس پارسیان)


تصاویر گمشده، نقطه به نقطه، تفاوت‌ها، ماز، شیوه‌های تقویت هوش و یادگیری در کودکان همراه با داستان کیسه کوچک نمک

10,000 تومان

اسرار خوراکی ها (انتشارات الماس پارسیان)


اسرار خوراکی ها (انتشارات الماس پارسیان)

محصولات انتشارات الماس پارسیان قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

15,600 تومان

درس های زندگی (انتشارات الماس پارسیان)


محصولات انتشارات الماس پارسیان قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

21,000 تومان

کانگورو - ماهنامه تخصصی هوش و خلاقیت کودکان - جلد 1 (7 تا 12 سال) (انتشارات الماس پارسیان)


کانگورو - ماهنامه تخصصی هوش و خلاقیت کودکان
همراه با شعر و داستان و سرگرمی های آموزنده برای کودکان
شامل: اعداد - کلمات - ماز - هزار تو - جدول - بازی - سرگرمی - کاردستی
داستان چوب جادویی
دانستنی های بدن انسان
منو بشناس (کانگورو)
نقاشی با ریاضی
ساعت نویسندگی
کلاس هوش
نقاشی ماندالا

سخن سردبیر
خلاق، از اسامی خداوند است و «خالق بودن» نخستین صفت خداست و پروردگار عالمیان، صفت خود، یعنی «خلاقیت» را در انسان به ودیعه گذاشته شده است. همه ی صفات انسانی در حد اعلای خود، هم نام با نام خداوند می شوند و به عبارت بهتر، اگر انسان، صفاتی مانند صفات خداوند داشته باشد، «خدایی» خواهد شد. «خلاقیت» (creativity) عبارت است از تحولات دامنه دار و جهشی در فکر و اندیشه ی انسان، به نحوی که حایز توانایی در ترکیب عوامل قبلی به طرق جدید باشد و به تعبیری دیگر، خلاقیت عبارت است از به کارگیری کامل توانایی های ذهنی برای ایجاد یک فکر یا راه حل یا مفهوم «تازه» نسبت به خود شخص خلاق. مفهوم «تازه» محور اصی این تعریف را در بر می گیرد و با توجه به آن، در دیرگان، توقع و انتظار به وجود می آورد. همه ی انسان ها به دلیل داشتن تفاوت های فردی، دارای خلاقیت و نوآوری هستند و نباید تصور کرد که خلاقیت منحصر به افراد تیزهوش و با استعداد است. ولی آنچه اهمیت دارد، شکوفایی این استعدادها است. در واقع، این از حکمت خداوند خلاق است که تمام افراد بتوانند در یک رشته دارای خلاقیت باشند و هر کدام از طریقی به جامعه بشری خدمت نمایند. خلاقیت مقدمه ظهور استعدادها و ذوق ها، و باب آن برای تمامی افراد بشر باز است و نکته ی مهم، شناختن خود و حرکت به سمت این دروازه است.می توان خلاقیت را دیدن چیزها از یک منظر غیرمعمولی و نو، توجه به مسایل از زاویه ای که افراد دیگر نمی بینند و سپس ارائه رهیافت های جدید، غیرمعمولی و اثربخش دانست. تفکر خلاق را نمایش بالاترین درجه سلامت عاطفی و علامت ابراز وجود افراد سالم در جریان خود بهسازی و تکامل نفس خویش دانسته اند. در دنیای پیشرفته ی کنونی، باید آموزش مهارت های «سازگاری» و «وفق دادن» در سطوح مختلف و به ویژه در مدارس به صورت یک «اصل» درآید و مهارت های تفکر خلاق، مهم ترین مهارت های سازگاری و قابلیت انطباق به شمار آید.
از صفات افراد خلاق، می توان به موارد زیر اشاره کرد:
1 - داشتن تخیل قوی
2 - کنجکاوی فراوان
3 - دقت خاص (دقت به مواردی که دیگران به آنها توجه ندارند)
4 - توانایی نوع دیگر دیدن مسایل و موضوعات
5 - شوخ طبعی و بذله گویی (به طور کلی داشتن شخصیت غیرمتعارف و غیررسمی)
6 - توجه به زمان و وقت شناسی
7 - اعتماد به نفس بالا و وقار
8 - خودانگیختگی
9 - داشتن تفکر شهودی
10 - داشتن طرز فکر انتقادی
11 - داشتن نوعی شجاعت خاص در بین آرا و نظرات خود و دفاع از آنها
12 - علاقه مند و آماده بودن برای دریافت از درون و بیرون
برای خلاق ساختن دانش آموزان باید اقدامات زیر را به کار بست:
1 - آشنا ساختن مدیران و معلمان با مفاهیم خلاقیت و راهکارهای پرورش و تقویت آن در فراگیران.
2 - ایجاد تغییرات اساسی در کتاب های درسی و ارائه مطالب به نحوی که زمینه را برای بحث و گفت و گوی دانش آموزان فراهم سازد و سوالات بیشتر به صورت «واگرا» بیان شوند، نه «همگرا» یعنی هر سوال، تنها یک پاسخ معین و مشخص نداشته باشد، تا از این طریق، زمینه ی مشارکت دانش آموزان در بحث و ارائه پاسخ های متفاوت، تقوت شود.
3 - علاقه مند ساختن دانش آموزان به مطالعه
کتاب ها و نشریات علمی و هنری متعدد و مفید و به ویژه نشریات مرتبط با هوش و خلاقیت و شرکت در کلاس های مربوط به این رشته.
در نشریه حاضر، که در دو مقطع سنی 3 تا 7 سال و 7 تا 12 سال در دسترس علاقه مندان قرار می گیرد، به بهترین شکل و با استفاده از معتبرترین منابع بین المللی به امر مهم هوش و خلاقت فرزندان این مرز و بوم پرداخته شده است. با امید ارتقای سطح هوشی و خلاقیت امیدهای آینده کشور عزیزمان، ایران سربلند.

محصولات انتشارات الماس پارسیان قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

90,000 تومان

کانگورو - ماهنامه تخصصی هوش و خلاقیت کودکان - جلد 2 (7 تا 12 سال) (انتشارات الماس پارسیان)


کانگورو - ماهنامه تخصصی هوش و خلاقیت کودکان
همراه با شعر و داستان و سرگرمی های آموزنده برای کودکان
شامل: اعداد - کلمات - ماز - هزار تو - جدول - بازی - سرگرمی - کاردستی
آزمایشگاه شیمی
قصه روباه و زاغ
ترفند جادویی ریاضی
منو بشناس (خرگوش)
داستان چوب جادویی
دانستنی های بدن انسان
مسابقه، مسابقه
همراه با شعر و داستان و سرگرمی های آموزنده برای کودکان

سخن سردبیر
تجربه چندین ساله من درخصوص کار با کودکان و نوجوانان موفق سبب شد تا قالب های استعداد سازی و استعدادیابی آنها را شناسایی و مسیر رشد فکری و جسمی شان را در یک چهار چوب علمی و عملی تحت عنوان Kids MBA (آموزش مدیریت زندگی و کسب و کار به کودکان و نوجوانان) ارائه کنم.
در این مدل آموزشی که با مدل ذهنی، استعداد و زندگی کودکان و نوجوانان مشخص می شود، 3 اصل مهم برای شروع دوران تحصیل آنها در نظر گرفته شده که والدین متفاوت می توانند این 3 اصل مهم را برای موفقیت فرزند دلبندشان به کار ببندند.
لازم به ذکر است که مجموع اصول پایه ای موفقیت کودکان 12 عنوان است که از دوران جنینی تا دوران نوجوانی فرزندان را در بر می گیرد، تمامی این اصول را در مجموعه آموزشی کودکان طلایی ارائه کرده ام.
سه اصل مهم مربوط به شروع دوران تحصیلی عبارتند از:
- تقویت اعتماد به نفس اجتماعی
بسیاری از افراد و بزرگسالان حتی کودکان در کارهای فردی اعتماد به نفس بالایی دارند و به نوعی می توانند در کار فردی خوب عمل کنند و موفق شوند. اما همین افراد با وجود مهارت بالا در کار فردی خود، نمی توانند آن طور که باید در اجتماع کوچک و بزرگ بدرخشند و توانایی های خود را ارائه کنند.
2 - مسئولیت پذیری
یکی دیگر از مهارت های زندگی و موفقیت در کسب و کار، مسئولیت پذیری است که می بایست از دوران کودکی به فرزندان آموزش دهیم، مسئولیت پذیری یکی از موارد بسیار مهمی است که به تصمیم گیرهای بزرگ و کوچک افراد در زندگی فردی و اجتماعی شان کمک شایانی می کند. مجموع قدرت تصمیم گیری و مسئولیت پذیری، اساس کسب پیروزی هایی پی در پی هر فرد محسوب می شود.
با آغاز دوران تحصیلی مسئولیت های فرزندان در زندگی بیشتر می شود و اگر نتوانیم در این مقطع از زندگی، مسئولیت پذیری را به آنها آموزش دهیم در بزرگسالی با مشکلات متعددی روبرو خواهند شد. مسولیت پذیری اجتماعی، مهارت هایی فراتر از مسئولیت پذیری فردی را در بر می گیرد که در سی دی همراه به ارائه آنها پرداخته ام.
3 - تقویت تعاملات اجتماعی
مهارت های ارتباطی ضامن سعادت اشخاص در زندگی با افراد مختلف خانواده، دوستان، همکاران، رقیبان و ... به شمار می رود.
اگر فرزندان ما در دوران کودکی یاد بگیرند که با افراد مختلف که هر یک از آنها دارای شخصیت، رفتار، گفتار، روحیات و حالات مختلف هستند، چگونه رفتار کنند مطمئن باشید در آینده می توانند به سادگی با دوستان، همکاران، همسر، فرزندان و سایر افرادپیرامون شان ارتباط برقرار نمایند و برای پیشبرد اهداف شان با سایرین تعامل داشته باشند.
در کارگاه های آموزشی که با جمع کودکان موفق برگزار می کنم به دفعات شاهد این موضوع بودم که هر کدام از آنها با وجود اعتماد به نفس اجتماعی و موفقیت های مختلفی که دارند محدود به توانایی های فردی هستند و در تعاملات اجتماعی نمی توانند آن طور که باید عمل کنند، به همین دلیل یکی از آیتم های مهم آموزشی در دوره ی Kids MBA را تقویت تعاملات اجتماعی قرار دادم. بهترین زمان برای تقویت این مهارت از سن 5 تا 8 سالگی فرزندان است.

محصولات انتشارات الماس پارسیان قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

9,000 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 9,000 تومان بیشترین: 780,000 تومان
ريال9000 ريال780000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.