بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات انجمن خوردگی ایران

به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.

انجمن خوردگی ایران با قدمت نزدیک به 20 سال موفق به انتشار و چاپ بیش از 80 عنوان کتاب در زمینه خوردگی، شامل مجموعه مقالات كنگره‌های خوردگی شده است. از این بین، مجموعه كتب "كنترل خوردگی در صنایع" به‌عنوان كتاب سال جمهوری اسلامی ایران در سال 1379 در بخش فنی و مهندسی انتخاب و معرفی گردیده است.
علاوه بر انتشار كتب، انجمن خوردگی ایران با هدف انتشار آخرین یافته‌های علمی كاربردی در جهت ارتقاء سطح دانش خوردگی، گسترش تحقیقات و برقراری ارتباط هرچه بیشتر به‌منظور آشنایی مسئولین و صاحبان صنایع، اساتید دانشگاه‌ها، كارشناسان و پژوهشگران، پس از نشر سه شماره خبرنامه و سه شماره آهنگ خوردگی درسال 1379 نشریه انجمن را بصورت فصلنامه و به‌نام "زنگ" منتشر نموده است.
همچنین، انجمن خوردگی ایران با كسب مجوز نشریه علمی پژوهشی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دست به انتشار فصلنامه‌ای جدید با عنوان "علوم و مهندسی خوردگی" (علمی پژوهشی) زده است.

موضوعات کلی کتابهای انتشارات انجمن خوردگی ایران به شرح ذیل می باشد:

کتاب های فنی و مهندسی انتشارات انجمن خوردگی ایران (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های خوردگی در صنایع انتشارات انجمن خوردگی ایران (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir) 

کتاب های راه کارهای عیب زدایی انتشارات انجمن خوردگی ایران (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir) 

کتاب های اصول و مبانی مهندسی خوردگی انتشارات انجمن خوردگی ایران (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir) 

 

logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.