بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات او

به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.

ما معروف نیستیم. ولی اهل تلاشیم و خواهان ارایهٔ حرفی  برای شما.  هنوز تعداد کتاب هایمان کم است. ولی آن ها را با هدف خاصی به چاپ رسانده ایم.

انتشارات کوچکی هستیم که برای مخاطبمان “بزرگی ” می خواهیم. او را به بزرگ تر اندیشیدن دعوت می کنیم. ولی از او “بزرگواری” می آموزیم.

می دانیم که همراهانمان از روز نخست، مشوقمان بوده اند در این راه.

در انتشارات او تا به حال چهار گروه فعالیتی وجود داشته:

    • کتاب های کودک و نوجوان، تالیف و ترجمه
    • کتاب های ۹ تا ۹۹  تالیف و ترجمه
    • کتاب های ترانه وفایی برای بزرگترها یا شاید برای فردای کودکان امروز، تالیف
  • کارت بازی های آموزشی زبان – تی پی کارت به انگلیسی و فرانسه، تالیف

برخی از کتاب های ما، به صورت صوتی هم تهیه شده اند. در حقیقت، کار گردانی و ضبط شده اند (فلسفه را بچشیم) و یا با طراحی صدا و موسیقی (ال؛ نیایش و او) کار شده اند. تی پی ها هم دارای وی سی دی هستند که در چاپ های آتی به صورت دیگری در خواهند آمد.

داستان ما از کجا شروع شد؟

داستان ما قدیمی است.

داستان ما از تی پی شروع شد. نه! از پیشترها شروع شد. بله از کودکی من.

ولی همین آخرش را می گویم.

کارت بازی همیشه مورد علاقهٔ من بوده چه برای یادگیری و چه سرگرمی. از زمان کودکی تا حال. هنوز هم  در کلاس هایم برای آموزش به مخاطب از کارت استفاده می کنم. این مسئله هیچ ربطی به سن ندارد. حتا بازی هم می کنیم. این شد که تی پی کارت را طراحی کردم. به عنوان ناشر – مؤلف  چاپش کردم. انگلیسی اش چاپ شد برای بخش بعدی قانون ناشر – مولف ملغی شد. من ماندم و کوهی از تی پی! یکی از مسئولی محترم ارشاد به دادم رسیدند. گفتند، مگر اجازهٔ نشر ندارم. من که همیشه کتاب هایم را با ناشرین دیگری  کار کرده بودم، پاسخ منفی دادم و ایشان هم به من گفتند تقاضا بدهم تا بررسی شود و مراحلش را طی کند. من که اصلن به آن فکر هم نکرده بودم، گفتم من؟ ایشان گفتند، شما اهل قلمیدو دارای تحصیلات عالی، هم به خودتان کمک خواهد شد هم به بقیه.  دست و پایم را گم کرده بودم. این شد که  مات و مبهوت به دنبال مراحل اداری رفتم و فکر کنم به عنوان آخرین متقاضی درخواستم را دوان دوان  گذاشتم در پروندهٔ مربوطه.

شرایط را حائز بودم. موافقت شد. امتحان دادیم برای مجوز گرفتن. محاسبات مالیش را یاد نمی گرفتم. وای که در جلسهٔ امتحان کلی خجالت کشیدم. ولی آخرش موفق شدم!

اسم پیشنهادی برای انتشارات هم که تایید شد، من تی پی زبان فرانسه را رسمن با نام انتشارات او چاپ کردم.

کتاب ۱۰۱دلیل حسابی که از بچه بودنمان خوش حال باشیم، اولین کتاب انتشارات او است. در این کتاب، سوگند نامهٔ انتشارات او ، آمده است.  آن سوگند نامه قسمتی از سوگندهای من و ما است برای خدمت به مردم. مردمی که به آن ها عشق می ورزم.

موضوعات کلی کتابهای انتشارات او به شرح ذیل می باشد:

تی پی کارت انتشارات او (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

داستان های فلسفی جهان انتشارات او (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

نیایش انتشارات او (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

نان ابری انتشارات او (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

فلسفخ رت بچشیم انتشارات او (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

استفاده از زمان و هدر دادنش (انتشارات او)


استفاده از زمان و هدر دادنش
همه‌چيز با زمان دچار تغيير و تبديل مي‌شود، آن‌قدر كه گاهي مي‌تواند آدم را بترساند. در زندگي بسياري از ما اين مهم نيست كه چگونه زمان را پركنيم بلكه هدف فقط پر كردن زمان است. شايد به همين دليل اغلب، ديگران براي ما تصميم مي‌گيرند و ما ديگر «وقت آزاد» كه خودمان براي خودمان تصميم بگيريم، نداريم. اين مسئله باعث مي‌شود تا دريابيم كه وقت طلاست و از هر لحظة كوتاه بايد براي تفكر، تامل و رسيدن به خواسته‌ها و اهداف خود استفاده كنيم. نویسندگان فلسفه را بچشیم : استفاده از زمان و هدر دادنش ( میشل پوئش و بریژیت لابه و مترجم : ترانه وفایی ) سعي دارند مخاطبان را با نگرشي نو نسبت به زندگي آشنا سازند و پاية مبحث اصلي كتاب، استفادة صحيح از زمان است. مطالب كتاب فلسفه را بچشیم : استفاده از زمان و هدر دادنش قابليت اجرا در كارگاه‌هاي آموزشي را نيز دارد.

محصولات انتشارات او قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

8,000 تومان
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.