هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات باقیات

به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.

الْمالُ وَ الْبَنُونَ زينَةُ الْحَياةِ الدُّنْيا
وَ الْباقِياتُ الصَّالِحاتُ خَيْرٌ عِنْدَ رَبِّكَ ثَواباً وَ خَيْرٌ أَمَلا 
(کهف-46)

در سالی که با ذکاوت و بصیرت هوشمندانه مقام معظم رهبری، سال جهاد برای تولید ملی نام گذارده شده است،
و در زمانی که مبارزه با استکبار و صهیونیزم جهانی مجبور به برنامه ریزی جهت پایه ریزی برای اقتصاد مقاومتی شده ایم،

و در دنباله خیزش های آگاهی طلبانه در منطقه دنیای اسلام که به بیداری اسلامی معروف گشته است،

و در روزهایی که جهان بیش از پیش تشنه شنیدن و درک معارف و حقایق ناب الهی و راهنمایی توسط ادیان راستین است،
امکان تولید و معرفی بین المللی آثار و کتب ارزشمند و فخیم ارزشی و مذهبی (اعم از کلیه انواع آثار مکتوب، شنیداری و تصویری) توسط گروهی از جوانان دوستدار حق، جهت عرضه به همه حق جویان در سراسر جهان، تحت لوای نام مبارک و نورانی باقیات با امکان کسب درآمد حاصل از صادرات کالای فرهنگی دینی اسلامی فراهم آمده است.

از همین رو از کلیه هنرمندان و نویسندگان و همچنین ناشران و موسسات ارزشی دعوت می شود تا با کمک تجربه، تجهیزات و تکنولوژی های نوین اطلاعاتی و ارتباطی ما، اقدام به تهیه، تولید، و عرضه بین المللی کلیه آثار فرهنگی اسلامی با ارزش تهیه شده در داخل کشور جهت تغذیه فرهنگی تشنگان حق و حقیقت در سراسر گوشه کنار اقصی نقاط جهان نماید.

با این امید که این گام کوچک سنگ بنای حرکتی سترگ در معرفی هر چه بیشتر حقایق اسلام حقیقی پیامبر بزرگ حضرت محمد (ص) و خاندان پاکش (علیهم السلام) باشد.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

از همین رو گروه فرهنگی باقیات در خجسته روز نیمه شعبان سال 1433 هجری قمری، سالروز خجسته میلاد پر سعادت منجی عالم بشریت حضرت بقیه الله (ارواحنا فداه) و با استعانت از آن حضرت (عجه الله تعالی فرجه)، در رویکردی نوین با برقراری ارتباط موثر حرفه ای با رابط شرکت بین المللی آمازون، امکان انتشار، معرفی و توزیع جهانی آثار فرهنگی ارزشی داخل کشور را به زبان های مختلف از جمله فارسی، عربی، اردو، انگلیسی و.. در کشورهایی چون آمریکا، آلمان و انگلستان و توزیع آنها در سرتاسر جهان فراهم آورده است.

بدین ترتیب محصولات اسلامی ناشران و موسسات مختلف اعم از کتب، سخنرانی، مداحی، فیلم آموزشی و … می تواند ضمن حفظ کلیه حقوق مادی و معنوی برای آن موسسات توسط پایگاه های مختلف شرکت آمازون در کشورهای آمریکایی و اروپایی تولید و توسط فروشگاه های زنجیره ای عرضه کتاب و دیگر محصولات فرهنگی و وب سایت های تخصصی مربوطه به حق جویان معرفی و یا برای ایشان در سراسر جهان به صورت محموله پستی ارسال گردد.

بدین صورت موسسات فرهنگی ارزشی مختلف در داخل کشور می توانند از طریق این تسهیلات، و با محول نمودن امر بازاریابی و فروش جهانی آثار خود را به شکل حرفه ای به این شرکت بین المللی در خارج از کشور، بر امر تولید محتوای مفید و هدایتگر خود تمرکز نموده و به آسانی با مشاهده گزارش فروش محصولات خود در وب سایت این شرکت، بر میزان حق فروش خود نیز نظارت داشته باشند.

در پایان امید است تا با همکاری کلیه سازمان ها، ارگان ها، نهادها، پژوهشگاه ها، موسسات، شرکت ها و ناشران دولتی و خصوصی داخل کشور که در امر تهیه و نشر آثار ارزشمند اسلامی فعال هستند معارف ناب و مطالب عمیق و روحانی را در دسترس جهان تشنه حاضر قرار دهیم.

موضوعات کلی کتابهای انتشارات باقیات به شرح ذیل می باشد:

مذهبی انتشارات باقیات (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

روان شناسی انتشارات باقیات (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

فلسفه انتشارات باقیات (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

منهاج الصالحین انتشارات باقیات (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

فتوحات اسلامیه انتشارات باقیات (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

مدرک العروه انتشارات باقیات (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

انقلاب اسلامی ایران انتشارات باقیات (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های عربی انتشارات باقیات (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

روش های تربیت کودک مسئولیت‌ پذیر از منظر قرآن و روایات(انتشارات باقیات )


روش های تربیت کودک مسئولیت‌ پذیر از منظر قرآن و روایات

12,000 تومان
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس گرفته و ثبت سفارش نمایید.