بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع)

به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.

سابقه تاسیس و فرآیند حقوقی آن

ایده تاسیس مرکز تحقیقات بسیج دانشگاه امام صادق علیه السلام به سال 84 و پس از دیدار خانواده دانشگاه با مقام معظم رهبری برمی گردد. پس از آن دیدار و در راستای تقویت بنیه علمی بسیج دانشجویی دانشگاه شورای بسیج وقت طرح ریزی اولیه مرکز تحقیقات را انجام می دهد. اما سابقه تاسیس مرکز تحقیقات بسیج دانشگاه امام صادق علیه السلام به سال 88 و فراهم شدن اولین زیرساخت های حقوقی آن بازگشت دارد. اساسنامه این مرکز با تصویب در سازمان بسیج دانشجویی و مشخص شدن هیئت امنای حقوقی و حقیقی اولیه زمینه ساز تشکیل مرکز می گردد. بر این اساس آنچه امروز به عنوان مرکز تحقیقات بسیج دانشگاه امام صادق علیه السلام مشغول فعالیت است مجموعه ای دانش بنیان تاسیس شده توسط بسیج دانشگاه امام صادق علیه السلام و بدون ردیف بودجه دولتی است.

چشم انداز و حوزه ماموریتی مرکز

نظر به آنکه مرکز تحقیقات بسیج دانشگاه امام صادق علیه السلام در نسبت با مرجعیت علمی دانشگاه و رسالت تحول در علوم انسانی اسلامی تعریف گردیده است از همین رو در ترسیم چشم انداز آن توجه به شأن پژوهشی این مجموعه در حل مسائل انقلاب اسلامی، توجه به شأن ترویجی این مجموعه در گفتمان سازی تحول در علوم انسانی و توجه به شأن تربیتی این مجموعه برای تربیت نیروی متخصص دارای اهمیت بسزایی است. از همین رو در این مقام به تبیین سه شأن پیش بیان اشاره خواهد شد.

موضوعات کلی کتابهای انتشارات بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) به شرح ذیل می باشد:

کتاب های علوم اجتماعی انتشارات بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های علوم فرهنگی انتشارات بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های ادبیات انتشارات بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های مذهبی انتشارات بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های تاریخ انتشارات بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های اقتصاد انتشارات بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های دین انتشارات بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های فقه انتشارات بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

 

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

خادم ارباب کیست؟ (انتشارات بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع))


درس‌هایی از کلاس حضرت جون
حسین‌ بن‌علی(ع)، امام سوم، 61 - 4 ق. - اصحاب
جون بن حوی، - 61 ق

برای قیمت تماس بگیرید (66496367 - 021) شماره تلگرام 09037125318

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 5,000 تومان بیشترین: 15,000 تومان
ريال5000 ريال15000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.