بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات بهار سبز

به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.

انتشارات بهارسبز فعالیت خـود را ازسال۱۳۸۰آغاز و باچاپ کتاب”یادمادردرسروده های شاعران”به کوشش اسـتادعلی دهباشی پابه عرصـه نشرگذاشت.همکاری بانویسندگان جوان وخوش ذوق کشورمان وچاپ کتاب هایشان ،تجربه کتابهای روانشناسی موفقیت رابهمراه داشت.
به لطف استقبال خوانندگان ودرک نیازمخاطبین اینگونه کتابها،بسرعت برتعداد مجلدات آنها اضافه شدودراین مسیرنویسندگان ومترجمان جوان دیگری به ماپیوستندکه رشدتوامان ناشرونویسندگان جوان به یکی ازویژگیهای منحصربفرد این نشرتبدیل گشت که ازاین نظربه خودمی بالیم.
این نشرکه به تعبیردوستان وهمکاران ، جزو ناشرین گزیده کارمحسوب میگردد ، باسرلوحه قرادادن مرامنامه داخلی خود، سعی درانتخاب وچاپ موضوعات پرمحتوا ، غیرتکراری ،کاربردی ، منطبق برنیازفرهنگی- اجتماعی جامعه امروز ودارای ارزش های انسانی و اسلامی ودرنهایت برخوردار از نبوغ و نوآوری درسبک نگارش وموضوع داشته و دارد.
بررسی عناوین کتاب های ما ،حاکی از آنست که بیش از آنکه به ترجمه اندیشه های نویسندگان سایرکشورها تکیه کنیم به تقویت و رشد قلم جوانان اندیشمند کشورمان بها داده ایم وخوشبختانه افتخارات کارنامه نشرما،مدیون همین اندیشه های جوان وپویا بوده است .
خوشبختانه اقشارمختلف مردم اعم از دانش آموزان ،دانشجویان ،معلمان واساتید دانشگاهها،مدیران سازمان ها وشرکت ها، صاحب نظران و صاحبان قلم واندیشه وحتی کسانی که با کتاب اندک الفتی داشتند این نشروآثارش را هم از نظر مادی وهم ازنظرمعنوی حمایت نموده تا بتوانیم با شمارگان مطلوب وچاپ مکرر آنها، نقشی هرچند اندک درارتقا سطح فرهنگی جامعه وترویج وتوسعه فرهنگ کتاب وکتابخوانی داشته باشیم.
البته این مهم به سرمنزل مقصودنمی رسید اگر همکاری عوامل اجرایی مرتبط با این نشرکه از بهترین وحرفه ای ترین عناصرتولیدوچاپ کتاب درکشورهستند نبود وهمچنین حمایت های همه جانبه خوانندگان وکتاب دوستان و صاحبنظران و صاحبان قلم واندیشه شامل حال ما نمی شد ومارا در این میسریاری و رهنمود نمی کردند. دستان یکایک تان را می بوسیم و به پاس فرهنگ دوستی تان سرتعظیم فرود می آوریم.
این نشرچاپ بیش از۷۰ اثرروانشناسی وادبی وچندین دوره حضوردرنمایشگاه های بین المللی کتاب وجذب بیشمارخوانندگان فهیم وسبزاندیش رادرکارنامه خود دارد.

موضوعات کلی کتابهای انتشارات بهار سبز به شرح ذیل می باشد:

کتاب های روان شناسی انتشارات بهار سبز (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های ادبیات انتشارات بهار سبز (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های سی دی (مجموعه شما عظیمترها) انتشارات بهار سبز (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های فلسفه انتشارات بهار سبز (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های روانشناسی انتشارات بهار سبز (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های علوم اجتماعی انتشارات بهار سبز (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب ادبيات انتشارات بهار سبز (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

راز جذب پول در ایران ،جلد دوم(انتشارات بهارسبز)


کتاب «راز جذب پول ۲» نوشته‌ی علی اکبری است. این کتاب از ۲ بخش تشکیل شده که بخش اول شامل ۱۳ قسمت و بخش دوم  ۱۰ قسمت است. «سیزده اصل طلایی پولدار شدن در ایران»، « آدمیزاد بودن»، « قیمت پایین‌تر از رقبا برای همیشه»، «بلد نبودن تست پیکاسو»، «هنر فروشندگی را بلد نیستیم و اصل نمک گیر» عنوان برخی از قسمت‌ها است. در توضیحات کتاب آمده است: «قبل از خواندن این کتاب باید به نکته‌ای توجه کنید و آن نکته این است که، واژه کلیدی این کتاب کاسبی است، دانستن علم کاسبی نیاز اول و آخر هر شغلی است. اگر در اطراف خود استاد دانشگاه کم‌درآمد، پزشک بی‌کار و بالاخره هر فرد بی‌پولی می‌بینید، بدانید و آگاه باشید علت آن ندانستن دانش و هنر کاسبی است. این کتاب به شما نشان خواهد داد که چه‌طور با یاد گرفتن علم کاسبی می‌توانید در هر شغلی، حتی رفتگری، پولدار و میلیونر شوید! با این کتاب دو اتفاق فوق‌العاده برای شما می‌افتد! قوانین میلیونرها و دو قانون طلایی که شما را پولدار می‌کند را یاد خواهید گرفت.» این کتاب را انتشارات «بهار سبز» منتشر کرده است.

11,000 تومان

قصه هایی برای از بین بردن غصه ها ۱


زنی به خاطر ابتلا به بیماری ایدز در حال مرگ بود. کشیش را خبر می‌کنند تا باعث آرامش روحی او شود. اما هیچ نتیجه ای حاصل نمی‌شود. زن می‌گوید: من باخته‌ام. من تمام زندگی خود و اطرافیانم را ویران کرده‌ام. من دارم با درد و رنج به جهنم می‌روم. امیدی برایم نمانده است. کشیش چشمش به تصویر زیبایی روی کمد می‌افتد و از زن می‌پرسد: اون عکس کیه؟ زن با قیافه ای خوشحال پاسخ می‌دهد: اون عکس دخترمه، زیباترین کسی که در دنیا دارم. ببینم. اگر دخترت به دردسر بیفتد یا خطایی ازش سر بزند، کمکش می‌کنی؟ می بخشیش؟ باز هم دوستش داری؟ زن نالان می‌گوید: البته که می‌کنم. من حاضرم هر چیزی که از دستم بر بیاید برایش انجام دهم. چرا یه همچین سوالی می‌کنی؟ چون می‌خواهم بدانی که خدای تبارک و تعالی هم روی کمدش عکسی از تو دارد.

5,000 تومان

آرامش خودرا دریابید (انتشارات بهارسبز)


بدیهی است استرس شدید موجب کاهش کارایی ، بهره وری و خلاقیت ، کاهش تمرکز ، تشدید بیماریها و از دست رفتن آرامش می شود.
در این کتاب یاد خواهیم گرفت با درک بهتری از معنا و هدف زندگی و در عین حال نگاه علمی به مدیریت پدیده استرس ، از آرامش بیشتری در زندگی برخوردار شویم.

14,000 تومان

آنچه هرمعلمي بايد بداند


آموزش و پرورش از جمله حساس‌ترين گستره‌هاي زندگي بشر است. چرا كه شامل پديده‌هاي گوناگوني مي‌شود كه از يك‌سو ريشه در روان‌شناسي و ساير علوم انساني داشته و از سوي ديگر به‌فيزيولوژي مغز، ساختار حافظه و يادگيري مربوط است.
اگر دانش‌آموزان «در خطر» دچار ترس و اضطراب هستند. اين حالت كاركردهاي مغزي و شناختي آنها را مختل مي‌كند. از همين‌رو در اين كتاب به مباحث گوناگوني پرداخته شده كه كارايي بسيار بالايي در امر تدريس، افزايش انگيزه در دانش‌آموزان، فنون برخورد والدين با دانش‌آموزان و شيوه‌هاي برنامه‌ريزي دارد. براي مثال: برنامه‌ريزي تدريس، يك نرم‌افزار است. از آنجا كه هماهنگي ميان سخت‌افزارهاي آموزشي (كلاس‌ها، باغچه مدرسه، نماي ظاهري مدرسه و…) و نرم‌افزارهاي آموزش برنامه‌ريزي تدريس، برنامه‌ريزي تحصيلي، سامانه‌هاي ايجاد انگيزه…) براي بهبود وضع تحصيلي شاگردان از اهميت بالايي برخوردار است، هر روشي كه به‌اين هماهنگي كمك كند را مورد استقبال قرار دهيد. بدون توجه به‌بچه‌ها و ساختاري كه در آن آموزش مي‌بينند، هيچ برنامه‌ريزي توانايي دگرگوني اوضاع را نخواهد داشت

3,000 تومان

ازمن تا من(سه اثردر روانشناسی اجتماعی)(انتشارات بهارسبز)


سه اثر در روانشناسی اجتماعی، دستاورد بررسی روانشناختی جامعه ی خودمان است. از تنگسیر تا کازابلانکا، و از ملانصرالدین تا نیچه، و سرانجام از من تا من. یک دگرگونی از مکان تا اندیشه و از من تا من. منی که شاید مولانا بود اما نه مولانای پس از واقعه ی شمس.
این کتاب با نگاهی اگزیستانسیال به  مفهوم ایرانیِ امروز، با همه داشته ها و نداشته هایش می پردازد. به سه دليل آن را بخوانيد: اين كتاب قرار بوده سه اثر باشد كه به دلايلي تاكنون نشده اما شما روح جمعي همه آن هفتصد صفحه را اكنون در دستان خود داريد.
اين كتاب مستقل است. همه جا اين مردم هستند كه از آثار مستقل پشتيباني مي كنند. اين كتاب، كتاب شماست نگاهي به آن بياندازيد، خودتان متوجه منظورم مي شويد…

5,500 تومان

ازموج تا اوج(انتشارات بهارسبز)


ازموج تا اوج

7,500 تومان

اسرار معنوی موفقیت (انتشارات بهارسبز)


چاپ دوم
موفقیت مقوله ای است که در مورد آن سخن بسیار گفته اند، اما نگاه معنویت گرا به این موضوع کمتر مورد توجه قرارگرفته است، اسراری که انسان را متوجه قابلیت های ذاتی و فطری خویش می کند.

محصولات انتشارات بهارسبز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

12,000 تومان

افتاده باش اما نه از دماغ فیل(انتشارات بهارسبز)


افتاده باش اما نه از دماغ فیل

12,000 تومان

امپراتوری یک نتورکر(انتشارات بهارسبز)

کتاب «امپراتوری یک نتورکر» نوشته‌ی «یزدان حسن‌زاده سورشجانی» به شما می‌آموزد چگونه تجارت بزرگ بازاریابی شبکه‌ای را به‌عنوان یک شغل تمام‌وقت و یا پاره‌وقت برای رسیدن به آرزوها و اهدافتان در اختیار بگیرید. نویسنده درباره‌ی کتاب گفته است: «در این کتاب سعى شده است به قلمى ساده و قابل فهم براى عموم مردم و به دور از به‌کارگیرى جملات پیچیده و کلمه‌هاى ناآشنا مطالب کاملا تجربى و کاربردى و نکات مثبت و منفى موجود دراین تجارت را هم براى دوستداران و هم منتقدان بازاریابى شبکه‌اى بیان کنیم. اگر هدف این است که صنعت بازاریابی شبکه‌ای در ایران استوار بر موازین اصولی حرکت کرده و بتواند به جایگاه واقعی خود دست یابد، باید نگاه شخصی نسبت به این تجارت را کنار گذاشته و واقع‌بینانه و به دور از هر گونه تعصب، همه دوشادوش یکدیگر در راستای تقویت آن گام برداریم.» این کتاب در هفت فصل تدوین شده و شامل موضوعاتی است که از “یوزر”بودن تا “تاپ‌ایرنر”شدن به آن نیاز دارید. عنوان فصل‌های کتاب از این قرار است: نهال مورد نظرت را انتخاب کن؛ مقدمات لازم برای کاشت و باغ‌داری را فراهم کن؛ نهال مورد نظرت را انتخاب کن؛ نهالت را بکار و شیوه‌های پرورش درخت را بیاموز و به کار ببند؛ در هنگام رشد، شاخه‌های زائد را هراس کن، آبیاری کن و خاک را تقویت کن؛ پس از خواباندن، قلمه‌زدن و کاشتن، دوباره درختانت را توسعه بده؛ اگر می‌خواهی همیشه از سایه و میوه درختان لذت ببری، از باغت مواظبت کن. کتاب حاضر را انتشارات «بهار سبز» منتشر کرده است.

18,000 تومان

اورا عاشق خود کنید


روری رای درمانگر و متخصص روابط بوده و ابزارها و فنونی را برای زنان طراحی کرده است تا به کمک آنها بتوانند روابط عاشقانه دلخواهشان را برقرار کنند. خوانندگان کتاب های ایشان معتقدند که راهکارهای ارایه شده ،بسیار موجز و کاربردی و بر اساس روحیات فطری و ذاتی زنان و مردان می باشد. امیدوارم با مطالعه این کتاب بتوانید بصورت منطقی تر بر احساسات خود حاکم شده و روابط دلخواه خود را بیافرینید.

20,000 تومان

اول فکر،بعدبسکتبال(انتشارات بهارسبز)


این یک کتاب روانشناسی، ویژه جوانان و نوجوانان است. داستان پسری بنام شهروز که پدرومادرش از هم جداشده اند و او باید وارد مرحله جدیدی از زندگی شود. شهروز باکمک آقای سینا(مربی بسکتبالش) راهکارهایی برای حفظ آرامش و اینکه چگونه به موضوعات مهم و اصلی زندگی به جای مسایل حاشیه ای توجه کند را می آموزد. تا بتواند آرام تر و خونسردتر بوده و بیشتر روی رفتار و افکارش تسلط داشته باشد.

7,000 تومان

بدنیا آمده ایم تا آن را تغییر دهیم


بدنیا آمده ایم تا آن را تغییر دهیم

12,000 تومان

به بلنداي فكرت پروازخواهي كرد(شماعظيمترازآني هستيدكه مي انديشيد۵)(انتشارات بهارسبز)


چاپ بیست و دوم
تا قبل از اختراع هواپيما، عده‌اي محال بودن پرواز انسان را اين‌طور توجيه مي‌كردند كه اگر اراده خداوند بر پرواز انسان بود به‌او بال مي‌داد درست مثل پرنده‌ها. از طرف ديگر افرادي كه به‌توانايي‌ها و قابليت‌هاي انسان نظر مثبتي داشتند اين‌طور استدلال مي‌كردند كه اراده خداوند بر صعود و پرواز انسان است و به‌اين خاطر به‌او بال داده است، بالي به‌نام فكر و انديشه. آسمان زندگي در انتظار ماست اما ما به‌بلنداي فكرمان پرواز خواهيم كرد. سهم ما را از اين آبي بي‌نهايت، بلندپروازي‌هاي ما مشخص مي‌كند. پيام پنجمين جلد از مجموعه كتاب‌هاي شما عظيم‌تر از آني هستيد كه مي‌انديشيد با نام «به‌بلنداي فكرت پرواز خواهي كرد» اين است كه عظمت انسان عظمت فكر اوست. براي بودن در اوج، بايد رؤياي پرواز در سر داشت.
ما به‌فلك مي‌رويم عزم تماشاكه راست

8,500 تومان

بهشت یاجهنم انتخاب باشماست(انتشارات بهارسبز)


بهشت یاجهنم انتخاب باشماست

12,000 تومان

تانغمه ای در دل دارید باید زنده بمانید


من با این باور بزرگ شده ام که هر یک از ما ” نغمه ای ” در دل داریم و برای هدفی خاص پا به عرصه هستی گذاشته ایم. این کتاب ماحصل تجربیات من در کنار والدین فرهیخته ام هست و باعث شد بفهمم که هیچ چیز ارزشمندتر از این نیست که به آرمان و رسالت زندگی خودمان افتخار کنیم و برای تحقق آن بکوشیم.من با این باور بزرگ شده ام که هر یک از ما ” نغمه ای ” در دل داریم و برای هدفی خاص پا به عرصه هستی گذاشته ایم. این کتاب ماحصل تجربیات من در کنار والدین فرهیخته ام هست و باعث شد بفهمم که هیچ چیز ارزشمندتر از این نیست که به آرمان و رسالت زندگی خودمان افتخار کنیم و برای تحقق آن بکوشیم.

10,000 تومان

جانب عشق عزیزاست فرو مگذارش(انتشارات بهارسبز)


جانب عشق عزیزاست فرو مگذارش

8,000 تومان

جمله هايي كه زندگي ام راتكان دادند(۱)(انتشارات بهارسبز)


“جمله هايي كه زندگي ام راتكان دادند”هم نام اين كتاب است وهم نام حقيقتي است درزندگي من. اين جمله هازندگي مراتكان دادند!شايدزندگي شماراهم تكان دهند.

7,500 تومان

چگونه فرزندانی بدون استرس داشته باشیم


کودکان امروز شدیداً تحت تأثیر فن آوری های جدید، بمباران پیامها و تصاویر رسانه ها و نیز آلودگی صوتی قرار دارند. بی شک انتخاب آگاهانه این کتاب به این معناست که می خواهید فرزندانتان علاوه برموفقیت درزندگی آینده، از آرامش درون نیز برخوردار باشند.
این کتاب سازوکارهای لازم برای رسیدن به این مهم را به شما ارائه خواهد نمود.

11,000 تومان

داستان زندگی من(انتشارات بهارسبز)


دکتر وین دایر، نویسنده توانا و معنویت گرا که عمر خود را صرف افزایش آگاهی دیگران نمود، معتقد بود تمام کائـنات از جمله خلقت انسانها، هدفمند و حکیمانه است . این کتاب که شاید آخرین کتاب وی پیش از مرگش هست ، دارای این ویژگی منحصر به فرد است که نویسنده تمام مراحل زندگی خود و رویدادهای آن ، از کودکی تا آخرین روزهای عمرش را از دیدگاه انسانی با تجربه و آگاه و دارای ۷۴ سال سن ، تجزیه و تحلیل می کند و درسهایی ارزشمند به خوانندگان کتاب ارایه می نماید.

24,000 تومان

دایره اول(انتشارات بهارسبز)


می‌دانم که شاید در مسیر بازاریابی شبکه‌ای، گاهی علی‌رغم بیشترین زمان و توانی که می‌گذارید، کمترین اثربخشی و نتیجه را می‌بینید. این‌گونه به‌نظر می‌رسد که تیم‌تان مانند شما کار نمی‌کنند و انگیزه، تلاش و ثمربخشی کافی را در تیم‌تان نمی‌بینید.
همه اینها زمانی اتفاق می‌افتد که شما یک مفهوم اساسی را در کارتان گم کرده‌‌باشید: تکثیر. واژه تکثیر در بین نتورکرها آن‌قدر تکرار شده که شاید تبدیل به یک شعار بی‌اثر شده‌باشد. همه می‌دانند که باید تکثیر در سازمان‌شان اتفاق بیفتد؛ اما به‌ درستی نمی‌دانند تکثیر چیست!
تکثیر فلسفه‌ای شگرف دارد و بی‌شک بسیار گسترده‌تر از آن است که ما تاکنون فکر می‌کرده‌ایم. اما این فلسفه مانند اکسیژن برای حیات و رشد سازمان‌مان الزامی‌است.
“رندی گیج” دراین کتاب، مفاهیم و کاربردهای عملی لازم برای ایجاد تکثیر در سازمان‌تان را در اختیارتان قرار می‌دهد.
اگر می‌خواهید درآمدتان از طریق یک سازمان پویا ، پرانرژی، بانگرش و مانا ده‌ها برابر شود، در هر سطحی که کار می‌کنید این کتاب را بارها و بارها بخوانید.

6,500 تومان

راز جذب پول در ایران (انتشارات بهارسبز)


کتاب «راز جذب پول در ایران – جلد چهارم» نوشته علی اکبری است. موضوع این کتاب هدف‌گذاری در ایران با توجه به بی‌ثباتی اقتصادی است. شما در این کتاب قانون خرید مغازه «محل کسب و کار» برای همه اقشار کاسب را می‌آموزید. این کتاب دارای سه بخش با این عناوین است: یک داستان واقعی برای پولدار شدن جناب‌عالی؛ آموزش اصول کسب‌وکار به سبک ایرانی؛ و به آینده خوش‌آمدید.
در بخشی از این کتاب می‌خوانید: «آقایی آمد سر کلاس من و بهم گفت: آقای اکبری این ۳۰۱ امین جلسه مشاوره‌ی منه! من تا الآن دوازده میلیارد تومن زمین دارم و یه کارخونه‌ی شن‌شویی. خدا رو شاهد می‌گیرم از همون زمان که کارگر شن‌شویی بودم تا حالا که رییس آن هستم، همیشه برای مشاوره هم پول داشتم و هم وقت. یادتون باشه کتاب خوندن + مشاوره گرفتن + همایش رفتن = پولدار شدن. یادتون باشه: تلویزیون نگاه نکردن + مدام کار کردن = پولدار شدن. یادتون باشه: تو قدم بردار، پل در برابرت خواهد بود. یادتون باشه: یک سفر هزار کیلومتری با اولین قدم آغاز می شه..! پس یا علی بگو و با من و کتاب راز جذب پول ۴ همراه شو…» کتاب «راز جذب پول در ایران – جلد چهارم» اثر علی اکبری توسط انتشارات بهار سبز منتشر شده و در اختیار مخاطبان قرار گرفته است.

9,500 تومان

راز جذب پول در ایران (انتشارات بهارسبز)


کتاب «راز جذب پول در ایران» نوشته‌ی «علی اکبری» و در زمینه‌ی پولدار شدن در بازار کنونی ایران با صد اسکناس هزارتومانی نگاشته شده است. این کتاب از در دو بخش اصلی و ۱۱ فصل تدوین شده است. «باورت در مورد خودت چیه؟»،‌ «وسعت فکری خودتونو گسترش بدین!»، «شوهر بی‌خاصیت من» و «همیشه باید خوب بود و از هر فرصتی استفاده کرد!» عنوان برخی از این فصل‌ها است. نویسنده در نخستین فصل کتاب، با نثری روان آورده است: «وقتی من باور و ایمان ندارم که صد متر رو می‌تونم توی نه ثانیه و حتی کمتر از اون بدوم،‌ بدون شک نمی‌تونم و هرگز هم به خودم زحمت دویدنش رو نمی‌دم! چرا؟ می‌دونم که نمی‌تونم بدوم.» وی در ادامه این فصل کوشیده با ارایه راه‌حل‌هایی مانند «تبدیل نمی‌توانم به می‌توانم!» مخاطب را در درک بهتر مطالب کتاب یاری دهد. بخش دوم کتاب حاوی سه بخش شامل «چرا اکثر فعالیت‌های اقتصادی من و شما سرانجام نافرجامی دارن؟»، «با بازی پول همین لحظه و همین الان در ایران می‌تونی پولدار بشی» و «یاد بگیر چطوری کار کنی تا پولدار بشی!» است. این کتاب را نشر «بهارسبز» منتشر کرده است.

11,000 تومان

راز جذب پول در ایران(انتشارات بهارسبز)


کتاب «راز جذب پول در ایران – جلد پنجم» نوشته «علی اکبری» است. در این کتاب به معرفی این موضوع که راه و رسم آدم‌های موفق در ایران چیست، پرداخته‌شده است. در قسمتی از متن این کتاب می‌خوانید: «خواننده گرامی و عزیزتر از جانم: تا آخر این کتاب تکرار تکرار تکرارهایی رو از آدم‌های موفق می‌بینی که همه و همه به هم ربط دارن و من از این روش در کتابم استفاده کردم تا بتونم در پایان کتاب چند تا از این تکرارها را جایگزین اخلاق‌های ضد موفقیت شما کنم. لطفا توهم همراه با تکرارهای من تکرار کن تا در پایان کتاب تبدیل به یک آدم موفق‌تر و بهتری شده باشی. بذار این سیستم تکرار تکرار تکرار را بیشتر برایت توضیح بدم: شما چرا فارسی رو آنقدر خوب صحبت می‌کنی؟ شما چرا رانندگی‌ات خوب شده؟ شما چرا آنقدر خوب شنا می‌کنی؟ و… درواقع همه‌ی این موفقیت‌ها مربوط به تکرار است. از این به بعد تا می تونی تکرار تکرار تکرار کتاب‌های موفقیت و آدم‌های موفق باش. بعد از یک مدتی مانند اونها می شی، شک نکن.» این کتاب توسط انتشارات «بهار سبز» منتشر شده است.
9,000 تومان

راز جذب پول در ایران،جلد سوم(انتشارات بهارسبز)


کتاب «راز جذب پول در ایران ۳» نوشته علی اکبری، از سوی انتشارات بهار سبز منتشر و وارد بازار کتاب شده است. آن‌چه در این کتاب می‌آموزید: -قانون گرفتن وام «آیا وام‌های خانگی مناسب من هستند؟»
– قانون خرید زمین
– قانون خرید خانه
– شناسایی شور و استعداد و علاقه در کار
– انواع و اقسام قانون‌های طلایی موفقیت در ایران و بازار ایران

8,500 تومان

روش‌های پژوهش کیفی در علوم اجتماعی(انتشارات بهارسبز)


روش‌های پژوهش کیفی در علوم اجتماعی

8,000 تومان

شما عظيمتر از آني هستيد كه مي انديشيد ۱(انتشارات بهارسبز)


چاپ سي ونهم
كوچك كه بوديم يكي از قصه‌هايي كه بزرگترها براي ما مي‌گفتند داستان جوجه اردك زشت بود: پرنده‌اي زيبا كه تصور مي‌كرد موجودي زشت و بي‌مقدار است.
متأسفانه داستان جوجه اردك زشت حكايت زندگي اكثر ما آدم‌هاست با دنيايي از استعدادها، توانايي‌ها و زيبايي‌هاي خدادادي به‌دنيا مي‌آييم، اما شرايط به‌گونه‌اي پيش مي‌رود كه دچار روحيه خود كم‌بيني و كمبود اعتماد به‌نفس مي‌شويم. خود را نه متعالي و توانمند كه موجودي حقير و درمانده فرض مي‌كنيم و اين دست‌كم گرفتن خود، مقدمه تمام ناكامي‌ها و رنج‌هاي زندگي‌مان مي‌شود تمامي تلاش من در كتاب شما عظيم‌تر از آني هستيد كه مي‌انديشيد و ديگر آثارم اين است كه با استفاده از ابزار داستان‌هاي كوتاه و نقل قول‌هاي روحيه‌بخش پيام «من مي‌توانم» را به‌خوانندگان عزيز يادآور شوم: ما عظيم‌تر و عزيزتر از آني هستيم كه مي‌انديشيم.

11,500 تومان

صدای پای زندگی(انتشارات بهارسبز)


صدای پای زندگی

13,000 تومان

عالمی دیگرببایدساخت وزنو آدمی(انتشارات بهارسبز)


عالمی دیگرببایدساخت وزنو آدمی

11,000 تومان

عشق بدون اشك(انتشارات بهارسبز)


گاهي اوقات پيدا كردن متهم كارها را بدتر مي‌كند. به‌جاي پيدا كردن متهم و يا تلافي كارهاي او با زبان عشق او آشنا شويد.
ـ به‌نظر شما عشق طول عمر دارد؟
ـ فرمول طلايي ارتباط با ديگران را مي‌شناسيد؟
ـ چرا برخي از بيان احساسات‌شان ناتوانند؟
ـ آيا زبان‌هاي عشق را مي‌شناسيد؟
ـ در طول نگارش اين كتاب بارها از مراجعينم شنيدم كه مگر عشق، بدون اشك هم مي‌شود. در طول اين كتاب با هم سفري خواهيم داشت براي لمس اين باور كه عشق بدون اشك يك واقعيت كتمان نكردني است كه با شناختن برخي از رازهاي ارتباطي مي‌توان به‌آن دست يافت. در اين كتاب به رازهايي اشاره شده كه پيش ازا ين هيچ‌گاه به اين روشني و به صورت يكجا به‌چاپ نرسيده يا در دورهاي آموزش نشان داده نشده است.

5,000 تومان

قفل یعنی کلیدی هم هست


قفل یعنی کلیدی هم هست

12,000 تومان

گفتمان… درباره حقوق شهروندی (انتشارات بهارسبز)


در این کتاب که به کوشش دکتر رامین کریمی و براساس منشور کوروش و پیش نویس معاونت محترم حقوقی ریاست جمهوری و … تالیف گردیده است. سعی شده تا با ساده ترین روش، یعنی گفتگوی سه نفره کمی ما را با حقوق متقابل مردم با مردم و دولت با مردم آشنا کند. زندگی در سایه رعایت اصول و قوانین شهروندی یعنی زندگی با آرامش و امنیت روانی بیشتر.

12,500 تومان

مثل زرافه باش يك سروگردن ازبقيه بالاتر(شماعظيمترازآني هستيدكه مي انديشيد۸)(انتشارات بهارسبز)


مثل زرافه باش يك سر و گردن از بقيه بالاتر هشتمین جلد از مجموعه کتابهای شما عظیم ترازآني هستيد كه مي انديشيد است.هر چند مانند مجلدات قبل اساس این کتاب را ، داستان وجملات انگیزه بخش تشکیل میدهد اما رویکرد جدید وجذاب ودر عین حال متفاوت اين كتاب كه همانا استفاده از داستان ها ومطالب طنز و روحیه بخش در موضوعاتی چون موفقیت، مهارتهای زندگی،  خلاقیت ونو آوری، شخصیت ،اخلاقیات، عشق ومعنویت میباشد آنرا از ۷جلد قبلی متمایز کرده است. منتظر جلدهای بعدی این مجموعه با شید.

9,000 تومان

مسیر خلق ثروت با مدل عاپا (انتشارات بهار سبز)مسیر خلق ثروت با مدل عاپا
محصولات انتشارات بهار سبز قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

29,000 تومان

مشکلات را شکلات کنید


مشکلات را شکلات کنید

12,000 تومان

ملانصرالدين زندگي خويشتنيم(شماعظيمترازآني هستيدكه مي انديشيد۷)(انتشارات بهارسبز)


قدرت چيست؟ انسان قدرتمند چه كسي است؟ در كتاب «ملانصرالدين زندگي خويشتنيم» به‌عنوان هفتمين جلد از مجموعه كتاب‌هاي «شما عظيم‌تر از آني هستيد كه مي‌انديشيد» سعي در پاسخ دادن به‌اين دو سؤال است. پيش‌فرض كتاب اين است: هر فكر، احساس و عملي كه از انسان صادر مي‌شود از دو انـگيزه قـدرت يا ضعف نشأت مي‌گيرد. در اين كتاب با استفاده از طنـزها و حكايات شخصيـت تاريخي ـ افسانه‌اي ملانصرالدين به‌تبيين نظريه قدرت و رفتارهاي معطوف به‌قدرت و ضعف پرداخته شده است. قسمت دوم كتاب نيز شامل بازتعريفي از مفهوم ثروت و دارايي است. 

12,500 تومان

ملانصرالدین چگونه زندگیتان را تغییر می دهد(انتشارات بهارسبز)


آیا شما برعادات خود سوارید یا عادات بر شما مسلط است؟
یکی از مهم ترین تفاوت های افراد ثروتمند وفقیر، الگوهای عادتی متفاوت است.عادات مثبت وکارآمد برگ برنده شما درزندگی وشاهراه موفقیت شماست.موجودی حساب بانکی شما کاملا متاثر از الگوهای فکری ورفتاری شماست. دراین کتاب با ۲۳باور بنیادین که موجودی حساب بانکی زندگیتان را تعیین میکند آشنا می شوید.

8,000 تومان

میلیونرهای دات نت(انتشارات بهارسبز)


چاپ هشتم
من به قدرت نتورک مارکتینگ برای تغییر مادی و معنوی زندگی مردم ایمان داشتم.می دانستم روزی ایران هم میزبان این تجارت زیبا و پولساز خواهد بود.برای همین وقت را بیهوده صرف نکرده و زمانی که بسیاری از مردم در خواب ناز بودند، من به عنوان یک نتورکر بیدار ماندم و به مدت ده سال با سفر کردن و زندگی در ده پایتخت دنیا به کسب تجربه برای خودم و آموزش نتورک به دیگران پرداختم.دلم می خواهد هر کسی که این کتاب را می‌خواند احساس خوبی از تجارت نتورک مارکتینگ پیدا کند.

35,000 تومان

نا امنی در عشق (انتشارات بهار سبز)


نا امنی در عشق

محصولات انتشارات بهار سبز قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

16,000 تومان

ناگفته های كودك درون(انتشارات بهارسبز)


چاپ سوم
خيلي‌ها تو مسير زندگي گم و گور شديم. توي كوله‌پشتي‌مون يا پُر از كنايه يا پُر از اسكناسه. پُر از تلاش‌هاي بي‌وقفه‌ايم براي كسب آسايش و نه آرامش. براي خودمان در زندگي قوانيني گذارده‌ايم كه بود و نبودشان تغييري در شرايط ايجاد نمي‌كند. كودك درون ما گاهي چنان در حاشيه زندگي‌مان قرار مي‌گيرد كه تا به‌خود بياييم نصف عمرمان سپري شده و به‌هيچ چيز خاصي هم نرسيده‌ايم. كتابي كه در دست داريد بر پايه ديدگاه روان‌كاوي تحليل رفتار متقابل (T.A)  به‌نگارش درآمده و هدف آن بازيابي كودك درون است كه در هزارتوي زمان، آن را در گوشه‌اي از زندگي‌مان يا گم كرده‌ايم و يا از ياد برده‌ايم…

5,000 تومان

نامه ای به یک دوست(انتشارات بهارسبز)


نامه ای به یک دوست

9,000 تومان

نتورک مارکتینگ تجارت لاکپشت ها نیست (انتشارات بهار سبز)


نام کتاب: نتورک مارکتینگ تجارت لاک پشت ها نیستم
ناشر کتاب: بهار سبز
مولف کتاب: حمید ادگی
قطع کتاب: رقعی
نوع جلد کتاب: شومیز
موضوع کتاب: دوره حرفه ای بازاریای شبکه ای
موضوع: بازاریابی چند سطحی
قیمت کتاب: 20000 تومان
شابک کتاب: 2-09-8124-600-978

درباره کتاب نتورک مارکتینگ تجارت لاک پشت ها نیست
برای رسیدن به موفقیت در نتورک مارکتینگ گام ها و اقداماتی را باید انجام دهید. عموما این گام ها و اقدامات در یک مسیر دو قسمتی انجام می شود. به عبارت دیگر این راه از دو بخش عمده که در امتداد هم قرارداد تشکیل شده است. قسمت اول ار از زمانی شروع می شود که شما هیچ آگاهی و اطلاعاتی از نتورک مارکتینگ ندارید و به عنوان یک عضو جدید پا در این عرصه می گذارید. معمولا روزها و هفته های اول هیچ درک و آگاهی مناسبی از انجام کار ندارد. در این مرحله کسانی هستند که راه را به شما نشان می دهند و برای طی کردن مسیر در کنار شما قرار می گیرند که به آنها رهب رو لیدر گفته می شود . شما باید گام هایی را بردارید تا بتوانید شبکه ای بسازید. و کم کم به جایگاه آن رهبران و لیدرها برسید. قسمت دوم کار زمانی است که شما لیدر شده اید و برای هدایت سازمانتان به لیدر شیپ نیاز دارید. این کتاب برای مرحله رهبری و لیدرشیپ شماست و به شما کمک م یکند که سازمانتان را در سیر درست رهبری و هدایت کنید و از عهده ی چالش های آن زمان برآیید. به شما یاد می دهد که چگونه با لیدرهای سطوح پایین ترتان برخورد کنید و چگونه پرزنتورها را آموزش دهید. هر چند ممکن است بخش های از کتاب را تازه کاران نیز مطالعه کنند و از آن استفاده ببرند ولی اساسا کتاب را برای لیدرها و کسانی که اصول کار را می دانند نوشته ایم. اگر قبلا بازاریابی شبکه ای را انجام می داده اید و اصول آن را به خوبی می دانید و حال می خواهید دوباره از اول شبکه سازی را انجام دهید، این کتاب را اکیدا به شما توصیه می کنیم. این کتاب اساسا برای دو قشر طراحی شده است.
1- رهبران قدیمی که کار را رها کرده بودند و حال دوباره می خواهند کار را از ابتدا شروع کنند.
2- رهبرانی که در حال شبکه سازی هستند و درگیر شده اند.
برای این که کتاب بتواند ارتباط خوبی با خوانندگان عزیز برقرار کند از اص کلمات که زبان اصلی می باشد نیز استفاده کرده ایم. مثلا بارها و بارها به جای وازه ی رهبر از لیدر استفاده کرده ایم و برای واژه ی معرفی (یا معارفه) از همان پرزنت استفاده کرده ایم. طرح درآمدزایی را پلن در آمدی و بازاریابی شبکه ای را نتورک مارکتینگ عنوان کردیم و ... به هر حال تلاش ما بر این بود که نحوه ی گفتار کتاب غریب و ناآشنا برای شما نباشد.

20,000 تومان

کاراضطراب و افسردگی به زبان آدمیزاد(انتشارات بهارسبز)


درباره شناخت و درمان اضطراب كتاب هاي فراواني نوشته شده و خوانندگان كتاب هاي روانشناختي با توجه به ازدياد شيوع اين دو اختلال، درباره ي آن، كتابها يا مطالبي خوانده اند و اگر كتابي در اين رابطه در دست مي گيرند ، اغلب مي دانند كه در جستجوي چه چيزي هستند.
مجموعه كتاب هاي به زبان آدميزاد را در دنيا به عنوان كتابهايي كه مفاهيم دشوار را به ساده ترين شكل بيان مي كنند مي شناسند. خودتان آن را امتحان كنيد… وقت شما با ارزش تر از آن است كه به جاي راهنمايي براي درمان ، با تعداد زيادي نظريه روانشناختي آشنا شويد و ما اين را درك كرده ايم  .
آنچه ديگران در فصل پاياني كتاب هايشان اشاره اي گذرا بة آن مي كنند ، در اين كتاب از ابتدا مورد توجه بوده است.

17,500 تومان

کتاب ۱+۴۰ فکر سمی در اضطراب و افسردگی (انتشارات بهارسبز)


در مجموعه کتاب‌های ۱+۴۰ فکر سمی، نویسنده با بیان یک مورد پژوهشی، به تحلیل آن‌ها می‌پردازد و زمزمه‌های درونی مثبتی را برای تغییر هیجان‌های منفی و یک باور مثبت در جهت پایداری این زمزمه‌های درونی پیشنهاد می‌دهد.
در این کتاب‌ها شما به مجموعه‌ای ارزشمند از موردپژوهی‌های واقعی برخورد می‌کنید، روش‌های واقعی برای پیشگیری و درمان.

7,500 تومان

کتاب بیداری(انتشارات بهارسبز)


کتابی که خواندن آن خاطره‌ای ماندگار در زندگی شما می‌شود، زیرا تحولی ژرف در زندگی‌تان پدید می‌آورد.
بی‌تردید، این کتاب بهترین هدیه‌ای‌ست که می‌توان به کسی داد.

32,000 تومان

کتاب در کمتر از ۳ دقیقه بازارتان را بسازید (انتشارات بهارسبز)


این کتاب به طور خلاصه درباره یک چیز صحبت می‌کند: چطور هر چیزی را به هر مشتری بفروشیم، به شما یاد می‌دهد چطور جواب منفی مشتری را به جواب مثبت تبدیل کنید. در تک تک صفحات کتاب موجی از روانشناسی بازارسازی را برای اولین بار در صنعت نتورک جهان مشاهده می‌کنید.
نیما طبری‌فرد؛ نتورکر، نویسنده و سخنران بین‌المللی است. او در این کتاب تجربه ۱۱ سال بازارسازی در عرصهجهانی نتورک مارکتینگ و فروش مستقیم کالا را در اختیار خواننده‌هایش قرار داده است.

محصولات انتشارات بهارسبز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

79,000 تومان

کتاب زندگی سخت است اما من از آن سخت ترم (انتشارات بهارسبز)


کتاب «زندگی سخت است اما من از آن سخت‌ترم» نوشته‌ی مسعود لعلی، بنیانگذار سبک کتاب‌های قصه‌درمانی در ایران است. این اثر شصت و سه داستان بی‌نظیر و جدید برای یادآوری کردن عظمت و قدرت درونی انسان را دربردارد و از کامل‌ترین و جذاب‌ترین مرجع قصه‌های کوتاه جهان در زمینه مهارت‌های زندگی، رشد درونی و موفقیت شخصی به شمار می‌آید. داستان «پادشاه یک‌چشم» از این مجموعه را با هم می‌خوانیم: «پادشاهی بود که فقط یک چشم و یک پا داشت. او به تمام نقاشان قلمرو خود دستور داد پرتره‌ای زیبا از او نقاشی کنند؛ اما هیچ‌کدام نتوانستند. آنان چگونه می‌توانستند با وجود نقص در یک چشم و یک پای پادشاه، نقاشی زیبایی از او بکشند؟ سرانجام یکی از نقاشان گفت می‌تواند این کار را انجام دهد. او تصویری کلاسیک از پادشاه نقاشی کرد. نقاشی او فوق‌العاده بود و همه را غافلگیر کرد. او شاه را در حالتی نقاشی کرد که یک شکار را هدف قرار داده بود: نشانه‌گیری با یک چشم بسته و یک پای خم‌شده. چرا ما نتوانیم با پنهان کردن ضعف‌ها و برجسته‌ساختن قوت‌های دیگران، از آنان چنین تصاویری نقاشی کنیم؟»
کتاب «زندگی سخت است اما من از آن سخت‌ترم» نوشته‌ی مسعود لعلی از سوی انتشارات بهار سبز منتشر شده و در اختیار مخاطبان قرار گرفته است.

محصولات انتشارات بهارسبز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

11,000 تومان

کودکان شاد، با اعتماد به نفس و موفق (انتشارات بهارسبز)


چه عواملی بر شادمانی، شکوفایی و موفقیت یک کودک مؤثر است؟ آیا این عامل هوش است؟ یا داشتن یک زندگی بدون فشار روانی و راحت؟ شاید مدرسه یا منطقه محل زندگی او باشد؟ خبر خوش اینست که كليد ايجاد تفاوت‌های واقعی در دست شماست. والدين می‌توانند براي ايجاد روانِ سالم در كودك و آماده سازی او برای یک زندگی شاد، رو به‌ رشد و موفقیت‌آمیز نقش مؤثری ایفا کنند. ما اثري علمي و كاربردي از ميان آثار چاپي معتبر در ايالات متحده انتخاب و ترجمه کردیم و آن را در اختیارتان گذاشته ایم.

12,000 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 3,000 تومان بیشترین: 79,000 تومان
ريال3000 ريال79000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.