بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات به نگار

به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.

 انتشارات به‌نگار در سال 1369 به مدیریت احمد آقایی که خود از نوجوانی دستی بر قلم داشت تأسیس شد. هدف از ایجاد این انتشارات، تولید و گسترش فرهنگ در سطح جامعه و ارتقای سطح دانش در میان عموم است. انتشارات به نگار که به منظور اعتلای ادبیات فعالیت خود را در همین زمینه آغاز کرد موفق به چاپ و نشر کتاب های موفقی در اولین سال های تأسیس خود شد. پس از آن با توسعۀ حوزه فعالیت خود کتاب‌هایی نیز در زمینۀ آموزشی به چاپ رساند. 

انتشارات به‌نگار تا سال 1383 فعالانه کتاب های خود را روانه بازار کتاب کرد و در نمایشگاه های داخلی و بین المللی شرکت کرد. با کمال تأسف بنیانگذار این نشر، احمد آقایی، در همان سال دار فانی را وداع گفت. پس از آن خانواده آن مرحوم و همسرشان سرکار خانم پروین رشیدیان ادامه دار راه وی شدند و به منظور زنده نگه داشتن این انتشارات شروع به فعالیت کرده و چندین کتاب منتشر کردند. در سال1390 با عزمی راسخ بر آن شدند که جانی دوباره به این نشر ببخشند. حوزه فعالیت انتشارات علاوه بر زمینه های ذکر شده در زمینه های علمی و هنری نیز می باشد.

انتشارات به‌نگار، با سابقه‌ای درخشان و گذشته‌ای پربار در راستای اعتلای فرهنگ این مرز و بوم گام برمی‌دارد. باشد که دانش و آگاهی نویسندگان و خُبرگان به بهترین شکل به عموم مردم منتقل گردد

موضوعات کلی کتابهای انتشارات به نگار به شرح ذیل می باشد:

کتاب های داستان ایران انتشارات به نگار (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های داستان جهان انتشارات به نگار (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های ادبیات انتشارات به نگار (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های هنر و معماری انتشارات به نگار (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های علوم طبیعی انتشارات به نگار (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های کودک و نوجوان انتشارات به نگار (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های دفاتر فانتزی انتشارات به نگار (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های دفاتر کلاسیک انتشارات به نگار (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های دفاتر یادداشت انتشارات به نگار (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های بسته فرهنگی نقد ادبی انتشارات به نگار (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

آثار داریوش مهرجویی (انتشارات به نگار)آثار داریوش مهرجویی
محصولات انتشارات به نگار قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

35,000 تومان

اسباب بازی منو بده(انتشارات به نگار)


در این کتاب از مجموعه کتاب های باب اسفنجی می خوانیم: :باب اسفنجی انقدر مواظب مرد پری‌دریایی و مرد صدی حباب سازش است که نمی‌خواهد آن را از جعبه بیرون بیاورد.اما وقتی بهترین دوستش پاتریک از او می‌خواهد که یک شب مراقب حباب ساز باشد،باب نمی‌تواند درخواست دوستش را رد کند. او تلاش میکند به دوستش اعتماد کند، اما کنجکاوی‌اش بر او غلبه می‌کند و به زودی دردسر بزرگی درست می‌شود!.
این کتاب توسط دیوید لیومن به رشته تحریر درآمده و مجتبا پور محسن آن را به فارسی برگردانده.
این کتاب از سوی نشر به نگار روانه بازار شده است.

7,500 تومان

باب اسفنجی و یک روز آفتابی در ساحل(شامل پنج پازل)(انتشارات به نگار)


باب اسفنجی یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های کارتونی برای کودکان است. محبوبیت آنها به اندازه‌ای بوده که از روی ماجراهایشان اسباب‌بازی‌ها و کتاب‌های مصور زیادی چاپ و منتشر شده است. روزبه‌ مرادی به عنوان نویسنده و فرشاد گنجور به عنوان تصویرگر، سعی کرده‌اند در کتابی جدید یکی دیگر از داستان‌های این دو موجود دوست‌داشتنی را برای بچه‌ها تعریف کنند. از ویژگی‌های جالب این کتاب، تصویرهای آن است که به شکل پازل در کتاب گنجانده شده است و بچه‌ها می‌توانند در یک صفحه ماجرای باب و پاتریک را بخوانند و در صفحه مقابل، قطعات پازل مربوط به همان بخش را در کنار هم قرار داده و آن را دوباره برای خود خلق کنند. این کتاب 10 صفحه‌ای شامل 5 پازل از رویدادهایی است که باب و پاتریک در ساحل با آن مواجه می‌شوند.
در بخشی از کتاب می‌خوانیم: « باب اسفنجی و پاتریک نگاهی به هم کردند و پاتریک گفت:« ما تنبلیم؟» باب اسفنجی سکوت کرد و گفت:«نه ما فقط آرامش را دوست داریم.» در همان حال دو هشت‌پا از کنارشان رد شدند و به خنده گفتند: «تنبل‌ها!» پاتریک با ناراحتی فریاد زد: ما تنبل نیستیم.»
این کتاب در 10 صفحه  از سوی نشر به نگار روانه بازار شده است

12,500 تومان

برای این لحظه متشکرم ( خاطرات بانوی اول سابق فرانسه)( انتشارات به نگار)


برای این لحظه متشکرم ( خاطرات بانوی اول سابق فرانسه)

مقدمه مترجم:
برای این لحظه متشکرم، دومین فصل از داستان رابطه «فرانسوا اولاند» رئیس جمهور فرانسه با «ژولی گیه» بازیگر فرانسوی است. اولاند که پس از چندین ماه پرفشار از سوی رسانه های خبری و افکار عمومی تصور می کرد به ساحل آرامش رسیده و ماجرایش با گیه به دست فراموشی سپرده شده، ناگهان با حمله ای غافلگیر کننده از سوی همسر سابقش روبه رو شد. پس از اینکه مجله کلوزر، شماره ویژه ای را به اولاند و موتور عجیب و غریبش اختصاص داد و از رابطه عاشقانه و البته مخفیانه آقای رئیس جمهور با خانم بازیگر پرده برداشت، «والری تریرویلر» بعد از اینکه چند روز را در بیمارستان گذراند، بدون هیچ واکنش خاص کاخ الیزه را ترک کرد. او که روزگاری جانشین «سگولن رویال» در زندگی اولاند شده بود، تصور نمی کرد روزی فرا برسد که فرانسوا، فرانسوای او، به زن دیگری دل ببازد. هیچ کس تصور نمی کرد سکوت والری به طغیانی چنین هولناک تبدیل شود. او که در نهایت آرامش و تنها با ادای احترام به کارکنان الیزه، کاخ ریاست جمهوری را ترک کرد، تمام تابستان را به صورت مخفیانه سرگرم نوشتن کتابی بود که تیر خلاص را به پیکر نیمه جان اولاند وارد کرد. برای این لحظه متشکرم که در دو روز نخست توزیع اش در کتابفروشی های فرانسه با فروش 200 هزار نسخه ای به رکوردی نادر دست یافت، شرحی است بر همه آنچه والری و اولاند در چندین سال زندگی مشترک از سر گذرانده اند. برای این لحظه متشکرم اما برای اولاند تنها یک کتاب نیست، بلکه ممکن است مهر پایانی باشد بر ریاست جمهوری او بر کشور خروس ها. بلافاصله بعد از انتشار کتاب، نتایج دو نظرسنجی منتشر شد که نشان می دهد فرانسوا اولاند از نظر عدم محبوبیت در فرانسه به زودی رکوردار خواهد شد: در نظر سنجی اول، 77 درصد فرانسوی ها گفته اند به او اعتماد ندارند و در نظرسنجی دوم، 85 درصد آن ها از اولاند خواسته اند که در انتخابات سال 2017 شرکت نکنند. علاوه بر این، والری تریرویلر در کتاب خود نوشته است که اولاند با لفظ «بی دندان ها» از فقرای فرانسه یاد می کرده است. این نقل قول باعث شد که آقای رئیس جمهور مورد انتقاد شدید فرانسوی ها قرار گیرد. فرانسوا اکنون تنهاترین مرد فرانسه است؛ همان طور که صبح افشای رابطه اش با گیه، والری تریرویلر تنهاترین زن پاریس بود.

«کم کم باید چمدان ها را باز کنیم.» این توصیه «فیلیپ لابرو» به من بود بعد از انتخاب فرانسوا اولاند. فیلیپ نویسنده و از فعالان رسانه ای است و من برایش احترام زیادی قائل هستم اما نمی توانستم به توصیه او عمل کنم. نتوانسته بودم خودم را راضی کنم که نشان دهم چه کسی بوده ام. مسئله این نبود که باید بخش هایی از زندگی، خانواده یا ماجرایم با رئیس جمهور را فاش می کردم، ماجرا این بود که من برعکس عمل کرده بودم و همه چیز را قفل کرده بودم.
با این حال روزنامه نگارها باید می نوشتند و حرف می زدند. بعضی از روی بی اطلاعاتی و البته عده ای برای به راه انداختن جار و جنجال، شروع کرده بودند به ساختن چهره زنی که شباهت بسیار کمی با من داشت. بیش از بیست کتاب، ده ها مجله و هزاران مقاله درباره این زن منتشر شد و همه آن هادر حکم آینه هایی بودند که چهره مرا تغییر می دادند و تحریف می کردند. بعضی هایشان جز مشتی حدس و گمان و «گفته می شود» چیز دیگری نداشتند و برخی دیگر هم افسانه پردازی صرف بودند. این زن نام و چهره مرا با خود داشت اما من او را نمی شناختم. احساس می کردم این فقط زندگی خصوصی ام نیست که به آن دستبرد زده شده، بلکه شخصیتم نیز مورد تجاوز قرار گرفته است.
درها را به روی خودم بسته بودم و تصور می کردم می توانم در برابر همه مقاومت کنم. هرچه حملات سنگین تر می شد، بیشتر در خودم فرو می رفتم. فرانسوی ها می دیدند که چهره ام سرد، سخت و گاهی درهم است اما نمی فهمیدند چرا. به جایی رسیدم که حتی دیگر نمی توانستم از یک خیابان رد شوم بدون اینکه مجبور نباشم نگاه سنگین رهگذران را تحمل کنم.
و سرانجام در نخستین ساعات ژانویه 2014، زندگی ام ویران و آینده ام به جنجالی بزرگ تبدیل شد. خودم را تنها، گیج و به شدت اندوهگین یافتم. برایم کاملاً روشن شد که تنها راه در دست گرفتن دوباره کنترل زندگی ام این است که آن را روایت کنم. رنج می کشیدم از اینکه مرا درک نکرده و به چشم انسان بسیار کثیفی به من نگاه کرده بودند.
بنابراین تصمیم گرفتم حصارهایی را که خودم ساخته بودم بشکنم و قلم به دست بگیرم تا داستانم، داستان واقعی ام را روایت کنم. اگرچه همچنان برای حفظ حریم زندگی خصوصی ام می جنگیدم، اما باید بخشی از آن را برملا و نکات مهمی را مطرح می کردم که بدون بیان آن ها هیچ چیز قابل فهم نبود. در این ماجرای جنون آمیز، همه چیز سرجای خودش قرار دارد و من بیش از هر چیز به حقیقت نیاز داشته ام تا بر این چالش پیروز شده و به پیش بروم. در این راه مدیون فرزندان، خانواده و نزدیکانم هستم. نوشتن برای من سرنوشت ساز شده است. طی چندین ماه، شب و روزو در سکوت، «چمدان ها را باز کردم»...

محصولات انتشارات به نگار قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

20,000 تومان

پرندگان(انتشارات به نگار)


دافنه دوموریه را در ایران اغلب با رمان مشهورش «ربه‌کا» می‌شناسند. اما این نویسنده انگلیسی رمان زیبای دیگری دارد که آلفرد هیچکاک آن را به اثری شاخص و قابل تأمل در سینما تبدیل کرد. همچنان که از نام هیچکاک پیداست این رمان را می‌توان در ژانر وحشت طبقه‌بندی کرد.  
داستان دربارۀ دهکده‌ای ساحلی است که در شروع زمستان با حادثه عجیبی روبه‌رو می‌شود. فوجی از پرندگان مختلف به دهکده هجوم می‌آورند و واقعه‌ای تراژیک رقم می‌زنند. ماجرا درست از همان اولین هشدارها آغاز می‌شود. آقای نت، نیمه شب با صدای گریه بچه هایش متوجه حمله این پرنده‌ها می‌شود ولی روز بعد با هرکسی درباره‌اش صحبت می‌کند او را جدی نمی‌گیرند. فضای رمان از همان ابتدا دلهره‌آور است و منتظری که آن اتفاق شوم رخ بدهد و با همین دلهره پابه‌پای راوی داستان را جلو می‌بری.  
رمان «پرندگان» را علی مسعودی‌نیا به فارسی برگردانده و به خوبی توانسته با استفاده از کلمات به‌جا و جمله‌بندی‌های مناسب دلهره‌ای را که بر کل متن حاکم است به خواننده انتقال دهد.
در بخشی از رمان می‌خوانیم: « «پتو تبدیل شده بود به وسیلۀ دفاعی او؛ آن را دور سرش پیچید و بعد، درحالی‌که اتاق در نظرش تاریک‌تر شده بود، با دست خالی به متفرق کردن پرنده‌ها پرداخت. جرئت نداشت خودش را به در برساند و آن را باز کند. می‌ترسید پرنده‌ها تعقیبش کنند.» این کتاب در 83 صفحه  از سوی نشر به نگار روانه بازار شده است.

7,500 تومان

پیرمرد صد ساله ای که از پنجره بیرون پرید و ناپدید شد ( انتشارات به نگار)


پیرمرد صد ساله ای که از پنجره بیرون پرید و ناپدید شد این رمان دربارۀ یک پیرمرد است. هرکسی عنوان رمان را بخواند فکر می‌کند قرار است یک رمان تخیلی بخواند اما به محض این‌که فصل اول رمان که فصلی بسیار کوتاه است تمام شود متوجه می‌شود که این رمان در عین واقعی بودن کم از تخیل ندارد.
کتاب «پیرمرد صدساله‌ای که از پنجره بیرون پرید و ناپدید شد»، آمیزه‌ای از یک داستان پلیسی، داستان طنز و داستان سیاسی است.
این داستان همان‌طور که گفته شد شرح حال یک پیرمرد است اما ظاهراً قرار نیست در آن شنوندۀ ناله‌ها و مویه‌های یک پیرمرد زهواردررفته باشیم که با مرور خاطراتش سر ما را درد می‌آورد بلکه برعکس ماجرای زندگی یک پیرمرد بسیار زبل است که گاهی کارهای خبیثانه و جذابی ازش سر می‌زند و با همین سن و سال ما را به هیجان وامی‌دارد. در بخشی از این رمان می‌‌خوانیم: «این مسافر در این فکر بود که چرا چمدان بزرگ طوسی‌رنگ چهارچرخه‌ای را دزدیده است. آیا علتش فقط این بود که توانسته بود این کار را بکند و صاحب چمدان هم آدم نفهمی بود، یا به این دلیل که فکر کرده بود شاید داخل چمدان یک جفت کفش و یک کلاه پیدا شود؟ یا شاید به این خاطر بود که پیرمرد چیزی برای از دست دادن نداشت. آلن واقعاً نمی‌دانست چرا این کار را کرده. با خودش فکر کرد، وقتی زندگی وارد وقت اضافه می‌شود به راحتی می‌توان به خود اجازۀ بعضی کارها را داد. بعد کمی جابه‌جا شد و جایش را در صندلی راحت کرد.» رمان را شادی حامدی به فارسی برگردانده است. فصل‌های رمان کوتاه هستند و هر فصل دقیقاً با یک تاریخ مشخص می‌شود. مترجم از عهدۀ ترجمۀ اثر به خوبی برآمده است و جملات کوتاه و مستقیم به علاوۀ بی‌طرفیِ رعایت شده در اثر خواننده را با کتابی خوش‌خوان و جذاب مواجه می‌کند.
یک اقتباس سینمایی از همین کتاب با کارگردانی فلیکس هرنگرن و بازیگر کمدین سوئدی -رابرت گوستافسن- صورت گفته که گویا قرار است سپتامبر امسال به نمایش درآید. دربخشی از کتاب می خوانیم: درسوی دیگر جهان، در واشینگتن دی سی، پرزیدنت هری ترومن مشکلات خودش را داشت. انتخابات نزدیک بود و مهم بود که او سیاست هایش را روشن کند.این یعنی باید اول سیاست هایش را تعیین می کرد.بزرگ ترین پرسش استراتژیک این بود که او چقدر آماده حمایت از سیاهان در جنوب است.باید تعادل خوبی را میان مدرن بودن و زیادی سازشکار به نظر نیامدن حفظ می کرد.به این ترتیب می توانست حامیانش را در نظرسنجی ها حفظ کند.
این کتاب در444 صفحه  از سوی نشر به نگار روانه بازار شده است.

محصولات انتشارات به نگار قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

21,000 تومان

خاطره: سفرنامه پاریس، عوج كلاب (انتشارات به نگار)


خاطرات تهيه كنندگان و كارگردانان سينماي ايران.

17,000 تومان

روزی که مداد شمعی ها دست از کار کشیدند(انتشارات به نگار)


کتاب"روزی که..."یک کتاب مصور مخصوص کودکان است که در آن مجموعه نامه هایی با دست خط های مختلف خطاب به شخصی با نام دانِکن نوشته شده.این نامه ها از زبان مداد شمعی هایی با رنگ های گوناگون می باشد.
دربخشی از کتاب میخوانیم:
یک روز توی کلاس، دانکن رفت تا مداد شمعی هایش را بردارد ولی با یک دسته نامه روبرو شد که روی تمام آن ها اسم خودش نوشته شده بود.
سلام دانکن.
من مداد شمعی قرمزم.ماباید با هم صحبت کنیم.تو از من بیشتر از بقیه مداد شمعی ها کار میکشی...
نویسنده این کتاب، درو دیوالت و مترجم آن رضی هیرمندی می باشد.

10,000 تومان

سفر به سرزمين فرشتگان (انتشارات به نگار)


محصولات انتشارات به نگار قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@
12,000 تومان

کاپیتان زیرشلواری 1(انتشارات به نگار)


«کاپیتان زیرشلواری» نام مجموعه داستان‌هایی است که اتفاقاتش را مدیر یک مدرسه و دو شاگرد دبستانی شرور رقم می‌زنند. مدیر مدرسه تصادفی به دست این دو پسربچه‌ی شیطان هیپنوتیزم شده و کارهای عجیب و غریب می‌کند. هرچند جورج و هارولد، اولین‌بار از هیپنوتیزم کردن مدیر سخت‌گیر و بداخلاق مدرسه خوشحال به‌نظر می‌رسند اما این‌کار بعدها برایشان دردسرهای بزرگی درست می‌کند. نویسنده کتاب بر اساس آنچه از گذشته خودش تعریف می‌‌کند در دوران تحصیل شاگرد بازیگوشی بوده و همیشه آرزو داشته یک‌نفر ماجراهایی را که توی ذهنش بوده تصویر کند، اما چون کسی آرزویش را برآورده نمی‌کند تصمیم می‌گیرد خودش دست‌به کار شود. 
کتاب‌ها داستان‌هایی کمیک استریپ هستند، یعنی متن و تصویر‌هایی دنباله‌دار که با کمک هم ماجرا را شکل می‌دهند و ما همراه جرج و هارولد داستان‌هایی را که نتیجه بازیگوشی آنهاست دنبال می‌کنیم. 
در همه‌ی کتاب‌ها ( به جز کتاب شماره یک که مربوط به تبدیل شدن مدیر به کاپیتان زیرشلواری) است، دو بخش ثابت وجود دارد: اول ماجرای تبدیل شدن مدیر مدرسه به کاپیتان زیرشلواری و دوم بخشی جذاب به نام (فلیپ – او – راما) که کودکان را وادار می‌کند در داستان مشارکت کنند (بهتر است خودتان ببینید چطور).  این کتاب با ترجمه زیبای انسیه بهبهانی  در 128 صفحه  از سوی نشر به‌نگار روانه بازار نشر شده است. 

6,500 تومان

پیرمرد صد ساله ای که از پنجره بیرون پرید انتشارات به نگار

پیرمرد صد ساله ای که از پنجره بیرون پرید انتشارات به نگار شابک کتاب : 9786006835419 کد کتاب : 28756 تاريخ ورود کتاب : 1396/07/05 رده ديويي کتاب : 839/738 ناشر کتاب : به‌نگار مولف کتاب : يوناس يوناسن مترجم کتاب : شادي حامدي قطع کتاب : رقعي نوع جلد کتاب : شوميز نام گروه کتاب : رمانهاي خارجي تيراژ کتاب : 1000 تعداد کل صفحات کتاب : 444 وزن - به گرم کتاب : 484 قيمت کتاب : 300,000 ريال
30,000 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 6,500 تومان بیشترین: 35,000 تومان
ريال6500 ريال35000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.