بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات تولد

به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.

انتشارات تولد تخصصي ترين مركز طراحی و عرضه كتابهاي برجسته، حجمي و متحرك (POPUP) در خاورميانه افتخار دارد كه با بهره گيري از جديد ترين متدهاي توليد كتابهای برجسته و متحرک در دنيا و ياري گرفتن از شعرا، نويسندگان و طراحان گرافيكي توانا در عرصه كودك و نوجوان اقدام به نشر كتاب براي فرزندان عزيز اين مرز و بوم نمايد و گامي در جهت بالا بردن سطح دانش و آگاهي فرزندان و در نتيجه ايران عزيز بردارد.
اکثر کتب انتشارات تولد دارای ویژگی خاصی است که تعامل مخاطب (از نوزاد تا نوجوان) با کتاب را عمیق تر و انتقال مطالب را آسان تر می نماید.

موضوعات کلی کتابهای انتشارات تولد به شرح ذیل می باشد:

کتاب های نوزادان انتشارات تولد (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های خردسالان انتشارات تولد (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های کودکان انتشارات تولد (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های نوجوانان انتشارات تولد (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های جوانان و بزرگسال انتشارات تولد (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های برجسته و متحرک انتشارات تولد (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

بازی و سرگرمی انتشارات تولد (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

شگفتی های بدن انسان (انتشارات تولد)


در این کتاب ساختمان بدن انسان و شرح آن نوشته شده است. شما می توانید به کمک تصویرهای سه بعدی و یک متن ساده و قابل فهم، بفهمید که قلب چگونه کار می کند، خون چگونه جریان می یابد، شش ها چگونه تنفس می کنند، ماهیچه ها چگونه منقبض می شوند، گوش ها چگونه می شنوند، چشم ها چگونه می بینند و سرانجام، مفصل ها چگونه حرکت می کنند.

180,000 تومان

شناخت سه بعدی از فضا (انتشارات تولد)


فضای سه بعدی را با این کتاب و شیوه ی نوین آن بشناسید.
با سیاره ی ما، زمین، آشنا شوید و رازهای فضایی آن را بکاوید.
از شگفتی های منظومه ی شمسی در شگفت شوید.
خورشیدگرفتگی، ماه گرفتگی و بارش شهاب سنگ ها را بیاموزید.
آری، اگر شما هم به درون این کتاب درآیید، درخواهید یافت که داده های گردآمده در لابه لای برگه ها، نوارها و حجم های ساخته شده ی حیرت انگیز آن، بسیار تماشایی است؛ کتابی که فضای سه بعدی کهکشان ها و آسمان پرستاره ی بالای سرمان را با روشی نو و زیبا برایتان می گشاید.

کیهان
جهان اطراف ما و هر چیزی که در پیرامون خود می توانیم تصور کنیم از ستاره ها، کهکشان ها و حتی زمان، قسمتی از کیهان هستند. نمی توانید تصور کنید که عمق کیهان چه قدر زیاد است، حتی قوی ترین تلسکوپ ها هم نمی توانند لبه ی آن را رصد کنند، بنابراین ما فقط می توانیم اندازه ی کیهان را حدس بزنیم. البته دانشمندان فکر می کنند که کیهان لبه ندارد. کهکشان ها در حال دورشدن از همدیگر هستند، پس کیهان در هر ثانیه در حال بزرگ تر شدن است. اما در حالی که به گونه ای شگفت آور گسترش می یابد این گسترش در داخل چیز دیگری نیست، زیرا بیرون از کیهان، فضا و زمان وجود ندارد.

220,000 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 180,000 تومان بیشترین: 220,000 تومان
ريال180000 ريال220000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.