بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات تیسا

به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.

انتشارات تیسا، متشکل از جمعی از فعالان حوزه نشر، در سال 1390 رسماً کار خود را آغاز کرد. هدف مؤسسان و حاضران در انتشارات تیسا، دغدغه‌های نشر و گسترش فرهنگ کتابخوانی بود. ازهمین‌رو، تیسا شعار خود را «فرصتی برای گسترش افکار» برگزید. تیسا که در گویش عامیانه مازنی «خالی و بی‌پیرایه» تعبیر می‌شود، در زبان طبری به معنای «تنها» و «واحد» و مجاز از «یکتا» و «یگانه» است. پانزدهم مرداد 1390 مجوز نشر تیسا به شمار 9929 صادر شد، و در کمتر از شش ماه، شش اثر منتشر کرد. اکنون در سی‌ودومین ماه از فعالیت خود، 106 کتاب منتشر شده و 37 عنوان تا نمایشگاه کتاب 93 در دست انتشار دارد.

موضوعات کلی کتابهای انتشارات تیسا به شرح ذیل می باشد:

کتاب های علوم انسانی انتشارات تیسا (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های ادبیات انتشارات تیسا (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های ادبیات داستانی انتشارات تیسا (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های اجتماعی انتشارات تیسا (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های سیاسی انتشارات تیسا (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

اجازه هست شما را بخورم (انتشارات تیسا)


اجازه هست شما را بخورم

محصولات انتشارات تیسا قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

11,900 تومان

بررسی مدیریت رسانه (انتشارات تیسا)


بررسی مدیریت رسانه

21,000 تومان

برنامه‌ ریزی بازاریابی استراتژیک برای کسب و کارهای کوچک تا متوسط (انتشارات تیسا)


بازاریابی برای کسب و کار، در رقابت تنگاتنگ امروزی در بازار، در بهترین حالت کار بسیار دشواری است. پول به سختی به دست می‌آید. مشتریان زیاده‌خواه و پر توقع شده‌اند. افزون بر این، تنوع و فراوانی راه کارهای بازاریابی موجود، برای صاحبان تجارت و بازاریابان می‌تواند گیج‌کننده و خسته‌کننده باشد. این کتاب حاصل ۳۰ سال تجربه در بازاریابی محصولات و خدمات در سطح داخلی و بین‌المللی بوده و یک ابزار مناسب و لازم برای توسعه تجارت‌هایی با اندازه کوچک تا متوسط است. ایجاد یک برنامه بازاریابی استراتژیک برای تجارت شما ممکن است کاری دلهره‌آور به نظر برسد. در حقیقت، بسیاری از صاحبان تجارت در پی چنین برنامه‌ای نیستند و بسیاری هم، یک برنامه ناقص را پیاده می‌کنند؛ چرا که آنها، یک فرایند کاربردی و قابل کنترل را به کار نمی‌گیرند.
کتاب برنامه‌ریزی استراتژیک برای کسب و کارهای کوچک تا متوسط با تئوری‌های بازاریابی و رویه‌های عملی به این موضوع‌ها می‌پردازد. این کتاب اطلاعات و چهار چوب مورد نیاز برای توسعه یک برنامه بازاریابی را، از توسعه یا اصلاح مأموریت، هدف‌ها و استراتژی شرکت تا تأمین بودجه و اعمال تاکتیک‌ها، فراهم می‌آورد که به رشد تجارت شما کمک خواهد کرد.

10,000 تومان

بقای سرمایه داری (انتشارات تیسا)


محصولات انتشارات تیسا قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

13,000 تومان

بقای سرمایه‌ داری / بازتولید روابط تولید (انتشارات تیسا)


محصولات انتشارات تیسا قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

13,000 تومان

بیشعوران ، آینه‌ ای برای خویشتن و دیگران (انتشارات تیسا)


بیشعوران، کتابی که می‌توان آن‌را مکمل کتاب بیشعوری دانست، شاید تکان‌دهنده‌ترین کتاب طنزآمیزی باشد که یک ایرانی در زمان و موقعیت کنونی می‌تواند بخواند. اگر یکصد سال پیش، در دوران انقلاب مشروطه، گمان می‌رفت که با بالا رفتن سطح سواد و معلومات عمومی و تاسیس مدارس نوین و مراکز آموزش عالی و آشنایی با دستاوردهای فنی و فکری غرب، وضعیت فلاکت‌بار جامعه بزودی دگرگون خواهد شد، تجربه‌ی امروز ما نشان می‌دهد که الزاما چنین نیست. نه فقط چنین نیست که اتفاقا همان‌ها که امید بهبود وضعیت بیش از همه به آنها می‌رود گاهی فاجعه می‌آفرینند. با این‌حال تشخیص اولیه‌ی پیشینیان درست بود. آنها بیش از هر چیز به دنبال یک کلمه یعنی «قانون» بودند، قانونی که همه به آن عمل کنند و در برابر آن مساوی باشند. بیشعوران هم که مسبب اصلی نابسامانی‌ها و فلاکت‌ها هستند اتفاقا بیش از هر چیز با قانون مشکل دارند و چنانکه این کتاب، با ذکر نمونه‌های متعدد ایرانی نشان می‌دهد، جوهره‌ی بیشعوری آنها در این نهفته است که همواره قوانین انسانی و اخلاقی و اجتماعی را به نفع یا دلبخواه خود تغییر می‌دهند. تفاوت عمده در این است که در گذشته گمان می‌شد اگر مردم با فوائد قانون آشنا شوند و سطح سواد و معلومات آنها بالاتر رود الزاما متمدن‌تر و قانون‌مدارتر می‌شوند؛ بیشعوران نشان دادند که عمرا!

19,000 تومان

بیشعورها (نظریه‌ ای درباره دونالد ترامپ) (انتشارات تیسا)محصولات انتشارات تیسا قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

19,000 تومان

بیشعوری (انتشارات تیسا)


آیا از اینکه همسایه‌تان زباله‌هایش را در جوی آب می‌ریزد عصبانی هستید؟ آیا تابه‌حال پیش آمده که در اداره‌ای برای گرفتن یک امضا روزها و ساعت‌ها در آمدوشد باشید؟ آیا احساس می‌کنید برخوردهای رئیس‌تان با شما توهین‌آمیز است؟ تابه‌حال دلتان خواسته یک صندلی را بر فرق پزشکی بکوبید که وقتی بعد از ساعت‌ها انتظار و پرداخت حق ویزیت کلان موفق به دیدارش شده‌اید، بدون آنکه اجازه بدهد در مورد بیماری‌تان توضیحی بدهید شروع به نوشتن نسخه کرده است؟ آیا از دیدن مجری‌های تلویزیون عصبی می‌شوید؟ آیا با شنیدن حرف‌های سیاستمداران دچار رعشه و ناسزاگویی می‌شوید؟ آیا وسوسه خفه‌کردن بزرگ‌ترهای فامیل که دائماً مشغول فضولی و نصیحت و بزرگ‌تری‌اند زیاد به سراغتان می‌آید؟ با همکاران از زیر کار دررو و زیرآب‌زن زیاد دست‌به‌یقه می‌شوید؟ آیا هر هفته دوستانی به سراغتان می‌آیند که بخواهند شما را به فعالیت تجاری یا آیین مذهبی جدیدی دعوت یا دست‌کم چاکرایتان را باز کنند؟ رابطه‌تان با همسرتان چطور است؟ به فکر جداشدن از او هستید یا آنقدر شرور است که حتی جرئت جداشدن از او را هم ندارید؟
اگر پاسخ‌تان به این پرسش‌ها مثبت است، این کتاب برای شماست؛ زیرا شما با بی‌شعورها سروکار دارید و این کتاب درباره پدیده بی‌شعوری در جوامع کنونی است که راهنمای عملی ارزشمندی برای شناخت و درمان بی‌شعوری، خطرناک‌ترین بیماری تاریخ بشریت و نحوه رفتار با مبتلایان به این بیماری است. اما اگر پاسختان به پرسش‌های بالا منفی است، احتمالاً خطر جدی‌تری شما را تهدید می‌کند... حتما این کتاب را بخرید!

محصولات انتشارات تیسا قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

19,000 تومان

در آینه ایرانی؛ تصویر غرب و غربی‌ها در داستان ایرانی (انتشارات تیسا)


واقعیت این است که مسئله مواجهه ایرانیان با آنچه «غرب» نامیده شده، همچنان در چشم‌اندازهای متفاوت و حتی متضاد، در فضای اندیشگی ایران در جریان است و حتی در فراگشت‌های تاریخی به طرح پرسش‌های جدید نیز انجامیده است. با این وجود، پرسش‌های اصلی همچنان پابرجاست: «غرب چیست؟» یا بهتر بگوییم «غربی که به سمت آن رهسپاریم یا از آن می‌گریزیم چیست؟» نویسنده کتاب نه از رهگذر مألوف مطالعات سیاسی بلکه از گذرگاه فرهنگی و با استفاده از استعاره استاندال به چینن پرسش‌هایی پاسخ داده است. استعاره استاندال به ما می‌گوید؛ امن‌ترین گذرگاه برای درک آگاهی‌های مردم یک جامعه و تغییرات بنیادین آن، موشکافی در متون ادبی آنان است. به تعبیر گرین‌بلات هرگونه مذاکره، مجادله، نزاع و جنگ طبقاتی، اجتماعی و سیاسی در لابه‌لای فریاد‌ها و سکوت‌های قهرمانان داستان‌ها و تئاتر‌ها دیده می‌شود؛ بنابراین در اینجا ادبیات داستانی یا آن‌چیزی که غربی‌ها به آن افسانه‌های اجتماعی می‌گویند، مورد بحث اصلی کتاب است. «در آینه ایرانی» یکی از معدود‌ کتاب‌هایی است که از طریق خوانش متون داستانی، تصویر ایدئولوژیک و سیاسی شده غرب و غربی‌ها در نزد ایرانیان را از آغاز تا به امروز، به نمایش گذاشته است.

12,000 تومان

دیگری در اندرونی (انتشارات تیسا)دیگری در اندرونی
محصولات انتشارات تیسا قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

8,900 تومان

عصر مجازی (انتشارات تیسا)


محصولات انتشارات تیسا قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

19,900 تومان

قصه قسمت (انتشارات تیسا)


قصه قسمت فرجامی مانند اولیس، شاهکار جیمز جویس، در یک روز اتقاق می‌افتد و البته مانند اثر جویس، خواندن آن هم نسبتاً دشوار است. قصة پیکی موتوری که مأموریت ساده‌اش با تسلسلی ناگسستنی از اتفاقات، دیالوگ‌های درونی و تداعی آزاد معانی به داستانی بدل می‌شود که باید آن را با دقت و تعهد خواند. از نظر شکل و محتوای اخلاقی قصه قسمت کوچکترین شباهتی به هیچ‌یک از آثار داستانی یا غیرداستانی دیگر فرجامی (از راننده تاکسی تا بیشعوران) ندارد. این داستانی است با عمق معنائی و ادبی بسیار، که باید نه‌تنها به مثابه یک اثر ادبی نوآورانه بلکه به عنوان یک منبع جدی در جامعه‌شناسی اقتصادی ایران مورد مطالعه قرار گیرد.

8,000 تومان

متون كلیدی حقوق و روابط بین الملل (انتشارات تیسا)


متون كلیدی حقوق و روابط بین الملل
محصولات انتشارات تیسا قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد. کانال تلگرامی ما 4030book@

8,800 تومان

مديران منزوی (انتشارات تیسا)


مروري بر آمار مربوط به منتخبين زن در ادوار گذشته انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا نشان از افزايش مداوم تعداد زناني دارد كه برنامه ها و مباحث مطرح شده از سوي ايشان مورد اقبال راي دهندگان در شهرها و روستاهاي ايران واقع شده است. اما در عين حال به نظر مي رسد هنوز هم ميزان حضور زنان در جمع اعضاي شوراها از حد مورد انتظار فاصله زيادي دارد و از اين رو توجه به دلايل مربوط به فاصله موجود ميان وضع مطلوب و وضع موجود در اين زمينه حايز اهميت است.

8,000 تومان

مدیریت شهری و اقتصاد فرهنگ (انتشارات تیسا)


مدیریت شهری و اقتصاد فرهنگ

8,000 تومان

مدیریت شهری و توسعه فضاهای فرهنگی (انتشارات تیسا)


مدیریت شهری و توسعه فضاهای فرهنگی

8,000 تومان

نظریه فراغت اصول و تجربه ها (انتشارات تیسا)


محصولات انتشارات تیسا قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

23,500 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 8,000 تومان بیشترین: 23,500 تومان
ريال8000 ريال23500
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.