بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات جوانان موفق

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

ردپای گرگ ( انتشارات جوانان موفق)


نويسنده در کتاب حاضر، راه‌هاي نفوذ دشمن را با بياني روان با توجه به آيات، روايات و فرمايشات رهبر انقلاب نگاشته است. کتاب در پنج بخش تبيين شده است. ابتدا نفوذ اعتقادي را خطرناکترين جريان نفود در جامعه مي‌داند و از اقسام دشمنان، اهداف و شيوه‌هاي دشمن در مبارزه با نظام اسلامي و راه مبارزه با آنان را بيان مي‌کند. در بخش نفوذ فرهنگي به بيان مباحثي چون ويژگي‌هاي تهاجم فرهنگي، اهداف و ابزار نفوذ فرهنگي دشمن و راه‌هاي مقابله با آن مي‌پردازد. سپس به چهار روش نفوذ اقتصادي اشاره مي‌کند و اقتصاد مقاومتي را مانع اصلي نفوذ مي‌داند. آنگاه به بررسي راه‌هاي مقابله با نفوذ آمريکا در ايران، نفوذ از ديدگاه رهبر انقلاب و دلاليل نفوذ سياسي آمريکا مي‌پردازد. در پايان ابعاد و وجوه امنيت ملي، اهداف اصلي آن، امنيت در کلام امام(ره) و رهبري و مباحث ديگر پيرامون نفوذ امنيتي بيان شده است.

محصولات انتشارات جوانان موفق قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما 4030book@

6,000 تومان
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.