بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات جویا

به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.

انتشارات جويا از سال 1361 فعاليت فرهنگي خود را آغاز كرده است. در آغاز فعاليت عمده ما متمركز بر چاپ رمان ادبي بود. آثار گراهام گرين، بورخس و كاواباتا از جمله نخستين كتابهاي منتشر شده اين انتشارات بود. نوشته‌هاي بعضي از نويسندگان ايراني از جمله علي موذني و جولايي و... نيز در ميان اين كتابها جاي داشتند. بعدها كتابهايي در زمينه‌ي رمان تاريخي و كودك و نوجوان و روانشناسي هم به فهرست ما افزوده شد. در حال حاضر تمركز ما بر روي كتابهاي رمان تاريخي، روانشناسي و كتابهاي علمي است كه بخشي از آنها به نوجوانان اختصاص دارد.

از جمله رمان‌هاي تاريخي موفق اين انتشارات به عشقها و خاطرات كلئوپاترا، سلن دختر كلئوپاترا و معشوقه خورشيد مي توان اشاره كرد 
مجموعه 8 جلدي آموزشهاي آبراهام با موضوع روانشناسي توجه علاقه‌مندان زيادي را به خود جلب كرده است: بخواهيد تا به شما داده شود؛ قدرت شگفت انگيز آرزوهاي شما؛ قدرت شگفت انگيز عواطف شما؛ و مجموعه سه جلدي سارا از جمله كتابهاي اين مجموعه هستند. 
مجموعه‌هاي علمي نوجوانان از جمله: در جستجوي تمدنهاي گمشده و مجموعه سفر به ناشناخته ها مورد استقبال زياد نوجوانان و حتي بزرگسالان واقع شده و كتابهاي اين مجموعه به چاپهاي متعدد رسيده است. 
از جمله ويژگيهاي انتشارت جويا گزينش تخصصي كتابهاست. در هر زمينه دقت بسيار در انتخاب كتاب صورت مي‌گيرد. ترجمه‌هاي روان نيز از ويژگي‌هاي ديگر اين انتشارات است و كتابها پس از ويرايشهاي متعدد به چاپ سپرده مي‌شوند. همچنين توجه به انتشار كتابهايي كه مي‌تواند نيازهاي علمي و روانشناسي گروههاي مختلف سني را بر طرف كند و در عين حال از سادگي و جذابيت هم برخوردار باشد ويژگي مشهودي است. كار انتشارات كاري دشوار، پرهزينه و كم منفعت است. اما سي و چند سال كار مداوم حكايت از علاقه ما به بالا بردن سطح دانش و بينش مردم كشورمان دارد و رضايت فرهنگي كه با گسترش كتابهايمان در جامعه حاصل مي‌شود، دشواريها را از ميان مي‌برد و ما را به ادامه‌ي كار وا مي‌دارد.

رضا جولايي 
مدير انتشارات جويا

موضوعات کلی کتابهای انتشارات جویا به شرح ذیل می باشد:

کتاب های ادبیات انتشارات جویا (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های باستان شناسی انتشارات جویا (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های تاریخ انتشارات جویا (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های رمان تاریخی انتشارات جویا (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های روانشناسی انتشارات جویا (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

مجموعه کتاب های جهان عجایب انتشارات جویا (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

مجموعه کتاب های بخواهید تا به شما داده شود انتشارات جویا (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

آثار رضا جولایی انتشارات جویا (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

مجموعه کتاب های سفر به دنیای باستان انتشارات جویا (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

ذرت سرخ - مو یان (برنده جایزه نوبل ادبیات)(انتشارات جویا)


در کتاب حاضر تاريخ و داستان با هم يکي شده‌اند تا افسانه‌اي بسازند، بديع و فراموش‌نشدني. داستان اين کتاب زندگي سه نسل متفاوت را در برمي‌گيرد که با بازگشت‌هايي به گذشته روايت مي‌شود و وقايع دهشتناک دهه 1930 را که هم‌زمان تهاجم ژاپني‌ها و درگيري‌هاي داخلي چين بود، در پس‌زمينه‌اي از زيبايي جواهر گونه نشان مي‌دهد. در داستان مي‌خوانيم:«نهمين روز ماه هشتم قمري سال 1939 ميلادي، پدرم که فرزند يک راهزن بود و پانزده سال از عمرش مي‌گذشت».

25,000 تومان

مثلث برمودا


بررسی علمی یکی از عجیبترین نقاط ناشناخته‌ی جهان، منطقه‌ای که سالهاست وقایع غریبی از جمله ناپدید شدن کشتیها و هواپیماها اتفاق میافتد.

12,500 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 12,500 تومان بیشترین: 25,000 تومان
ريال12500 ريال25000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.