بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات دادجو

به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.

انتشارات دادجو در زمینه کودک و نوجوان فعالیت دارد. 

موضوعات کلی کتابهای انتشارات دادجو به شرح ذیل می باشد:

کتاب های داستانی انتشارات دادجو (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های رمان انتشارات دادجو (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های ادبیات داستانی برای نوجوانان انتشارات دادجو (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های کتاب های عروسکی برای پیش دبستانی انتشارات دادجو (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)
3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

از خاک رس تا سفال (انتشارات دادجو)


ظرف‌های سفالی از جمله ظرف‌های سنتی هستند که در کشور ما سابقۀ مصرف طولانی دارند.کتاب حاضر از مجموعه‌ای 24 جلدی است. در این کتاب، مخاطب دربارۀ چگونگی تبدیل خاک رس به ظرف سفالی می‌خواند. در ضمن خواندن متوجه‌می‌شود، خاک رس با ماشین‌های مخصوص جمع‌آوری و به کارگاه برده و نرم می‌شود، طی فرایند پیچیده‌ای این خاک به خاک مخصوص سفالگری تبدیل می‌شود، سپس کوزه‌گر از آن ظرف‌های سفالی می‌سازد، آن‌ها را در کوره می‌پزد و بعد رنگشان می‌کند.

5,000 تومان

از دریا تا نمک (انتشارات دادجو)


دانستن مراحل تهیه و ساخت بعضی فراورده‌ها لذت بخش و درس آموز است. کتاب حاضر از مجموعه‌ای 24 جلدی است. در این کتاب، مخاطب دربارۀ چگونگی به دست آوردن نمک نکاتی یاد‌ می‌گیرد. در ضمن، می‌آموزد که نمک را از آب دریاها یا از زیر زمین استخراج و سپس تصفیه می‌کنند. سپس کوبیده و نرم می‌شود و پس از بسته‌بندی برای فروش به بازار عرضه می‌شود.

5,000 تومان

از گاو تا کفش (انتشارات دادجو)


دانستن مراحل تهیه و ساخت بعضی فراورده‌ها لذت بخش و درس آموز است. کتاب حاضر از مجموعه‌ای 24 جلدی است. در این کتاب، مخاطب دربارۀ چگونگی تهیۀ چرم کفش از پوست گاو نکاتی یاد‌ می‌گیرد. دربارۀ چگونگی دباغی کردن پوست می‌خواند، روش تهیۀ چرم را می‌آموزد، دربارۀ چگونگی الگو کشیدن روی پوست می‌خواند، مراحل تهیۀ کفش از چرم را یاد‌می‌گیرد و دربارۀ انواع کفش نیز چند نکته را متوجه می‌شود

5,000 تومان

از هسته تا گلابی (انتشارات دادجو)


چگونگی تبدیل دانه به گیاه و سپس میوه فرایندی زمان‌بر و درعین حال جالب و پیچیده دارد. کتاب حاضر از مجموعه‌ای 24 جلدی است. در این کتاب، مخاطب دربارۀ چگونگی تبدیل هسته به میوه نکاتی یاد‌ می‌گیرد. دربارۀ چگونگی کاشتن بذر و هسته گلابی می‌خواند، روش نگهداری از نهال را می‌آموزد، دربارۀ چگونگی تبدیل نهال به درخت پرمیوه می‌خواند، مراحل داشت و برداشت را یاد‌می‌گیرد و درنهایت نیز متوجه می‌شود میوه پس از رسیدن چگونه بسته‌بندی و به بازار فرستاده می شود و به دست مصرف‌کننده می‌رسد.

5,000 تومان

کتاب جامع آموزش مفهومی جدول ضرب


عنوان کتاب: کتاب جامع آموزش مفهومی جدول ضرب همراه با تصویر و سرگرمی
موضوع کتاب:
ضرب (ریاضیات) - راهنمای آموزشی (ابتدایی)
ضرب (ریاضیات) - جدول‌ها
پدیدآوران کتاب:
نويسنده کتاب : زهرا جعفری
نويسنده کتاب : مرضیه فردوسیان
نويسنده کتاب : خیری‌النساء غفرانی
گرافيست کتاب : ماهرخ پورحنیفه
ناشر کتاب: انتشارات عصر میعاد - انتشارات دادجو
تعداد صفحات کتاب: ۶۴ صفحه
قطع کتاب: وزیری
نوع جلد کتاب: شومیز
نوبت چاپ کتاب: چاپ اول
شابک کتاب: ISBN: 978-600-5644-85-2
كد دیویی کتاب:۵۱۳.۲۱۳۰۷۶
زبان كتاب : فارسی
محل نشر کتاب : تهران - تهران

15,000 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 5,000 تومان بیشترین: 15,000 تومان
ريال5000 ريال15000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.