بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات دانشگاه جیرفت

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجو از کرمان، مجوز نشر انتشارات دانشگاه جیرفت از سوی معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره پروانهٔ ۱۲۴۶۷ با نام انتشارات دانشگاه جیرفت و به مدیر مسئولی روح الله می‌رمحموی صادر شد. 

لازم به ذکر است، تا کنون ۱۵ کتاب از اعضای هیات علمی دانشگاه جیرفت توسط سایر انتشارات به چاپ رسیده است.

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

دستور زبان شعر معاصر: نگاهی زیباشناختی به مقوله های دستور زبان در شعر معاصر ( انتشارات دانشگاه جیرفت)


معرفی اثر: هر یک از مقوله های دستوری می تواند کارکردهای زیباشناختی خاص خود را داشته باشد. بررسی ظرافت های دستور زبان با تاکید بر کارکردهای هنری آن بویژه در شعر، می تواند جلوه های تازه ای از قواعد دستوری و انعطاف پذیری زبان را نشان دهد که می توان آن را دستور زبان شعر نامید. شاعران با احاطه بر روح زبان، به مدد قدرت خلاقیت خود، قواعد دستوری را به گونه ای تازه و متفاوت با افراد و نویسندگان عادی به کار می گیرند. در این کتاب سعی شده جایگاه مقوله های دستورزبان در ادبیت کلام نشان داده شود از همین روی دسته بندی ها و مباحث و مقوله هایی که دستورنویسان داشته اند با نگاهی هنری مورد بررسی قرار گرفته و دستور زبان شعر بررسی شده است.
محصولات انتشارات دانشگاه جیرفت قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد. کانال تلگرامی ما 4030book@

12,000 تومان
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.