بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات ذکر

به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.

 گزيده‌ی فعاليت‌ها
حاصل 30 سال تلاش بی وقفه‌ی مؤسسه‌ی نشر و تحقيقات ذكر در حوزه‌ی نشر، انتشار بيش از 600 عنوان كتاب با تيراژگان بالا در حوزه‌های كودك و نوجوان، جوان و بزرگسال همواره در همراهی با كاروان انديشه و فرهنگ بوده است.
كتاب‌های قاصدك واحد كودك و نوجوان
كتاب‌های قاصدك واحد كودك و نوجوان اين مؤسسه، تاكنون در زمينه‌ی داستان، شعر، رمان، علمی، آموزشی و كمك آموزشی در حوزه‌ی خردسال و كودك و نوجوان و در زمينه‌ی ادبيات داستانی، رمان، علمی، تربيتی، دينی، روان‌شناسی و... بيش از 400 عنوان كتاب را به چاپ رسانده است.
افتخارات
ناشر برگزيده در 6 دوره‌ نمايشگاه بين‌المللی كتاب تهران در سال‌های 68 ، 69 ، 70 ، 73 ، 78 و 80 ناشر برگزيده در اولين نمايشگاه آثار تصويرگران كتاب كودك تاكنون كتاب‌های بسياری از آثار تأليفی و ترجمه‌ منتشر شده توسط اين موسسه بالاخص در حوزه‌ كودك و نوجوان به عنوان آثار برگزيده در جشنواره‌های كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان، نمايشگاه تصويرگران كتاب كودك و نوجوان، جشنواره‌ ترويج انديشه‌های امام خمينی (س)، كتاب سال جمهوری اسلامی ايران، كتاب سال ولايت به عنوان آثار برگزيده و آثار برتر و يا آثار تشويقی انتخاب گرديده و مفتخر به دريافت ديپلم افتخار و لوح زرين و جوايز ديگری گرديده است. موسسه نشر و تحقیقات ذکر با همکاری مرکز نابینایان کشور (رودکی) وابسته به موسسه خیریه‌ و نیکوکاری ریحانه، که یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین پایگاه‌های اطلاع‌رسانی و فرهنگی نابینایان جهت تهیه کتاب ویژه‌ی نابینایان می‌باشد افتخار دارد که اعلام نماید بیش از 116 عنوان از کتاب منتشر شده در این موسسه جهت استفاده نابینایان کشور دسترس‌پذیر گردید. قابل توجه این‌که این کتاب‌ها به صورت رایگان در کتابخانه‌ی بریل مرکز نابینایان کشور (رودکی) به متقاضیان امانت داده می‌شود تا نابینایان سراسر کشور نیز از آن‌ها بهره‌مند شوند.

موضوعات کلی کتابهای انتشارات ذکر به شرح ذیل می باشد:

کتاب های مهدکودک و پیش دبستانی انتشارات ذکر (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های آموزش نقاشی و رنگ آمیزی انتشارات ذکر (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های مهارت های رفتاری و اجتماعی انتشارات ذکر (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های داستان و شعر کودک انتشارات ذکر (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های آموزش زبان انگلیسی کودکان انتشارات ذکر (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های رمان کودک انتشارات ذکر (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

پازل انتشارات ذکر (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های اریگامی انتشارات ذکر (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های پیک قاصدک انتشارات ذکر (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های علمی نوجوان انتشارات ذکر (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های داستان نوجوان انتشارات ذکر (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های رمان نوجوان انتشارات ذکر (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های کمدی و ترسناک انتشارات ذکر (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های نوجوان و سیاست انتشارات ذکر (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های زندگانی پیامبر اکرم (ص) انتشارات ذکر (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های داستان پیامبران در قرآن انتشارات ذکر (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

شما می توانید تمامی آثار انتشارات ذکر را در سایت فروشگاهی و کتاب فروشی بانک کتاب 4030book ملاحظه و با مطالعه ی توضیحاتی در مورد محتوای کتاب ها در صورت تمایل، کتاب مورد نظر خود را به روش خرید اینترنتی و آنلاین تهیه نمایید. خرید اینترنتی کتاب به شما این امکان را می دهد تا با موضوعات کتاب ها آشنا شوید و سپس اقدام به خرید آنلاین کتاب مورد نظر خود نماید. تمام سعی ما در بانک کتاب چل سی بوک 4030book که در زمینه فروش اینترنتی کتاب، محصولات فرهنگی و لوازم التحریر فعالیت دارد، ارائه آثار منتخب و مورد علاقه شما عزیزان فرهنگی و دوست دار کتاب می باشد تا خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی را به راحتی و آسانی تجربه کنید. بانک کتاب چل سی بوک (www.4030book.ir) امکان مشاهده توضیحات و خرید اینترنتی کتاب در تمامی زمینه ها از جمله: دانشگاهی ، عمومی ، آموزشی ، کمک آموزشی، کودک و نوجوان، هوش و سرگرمی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و آثار منتخب، معتبر و دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را برای شما عزیزان در سایت خود فراهم نموده است. از مزایای استفاده خرید اینترنتی کتاب های انتشارات ذکر پرداخت آنلاین وجه کتاب، تحویل کتاب درب منزل، کاهش تردد در شهر، کاهش آلودگی هوا و ترافیک و حفظ آرامش شما عزیزان دوستدار محصولات انتشارات ذکر می باشد.لازم به ذکر است کتاب فروشی اینترنتی بانک کتاب چل سی بوک دارای مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت – مرکز توسعه تجارت الکترونیک (نماد الکترونیکی) می باشد. همچنین می توانید لیست کتاب ها و آثار منتشره انتشارات ذکر را در اینجا مشاهده نماید.

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

آزمایش های دانشمندان کوچک (۳۶۵ آزمایش علمی درباره ی ستاره شناسی،زیست شناسی،شیمی،زمین شناسی و...)( ذکر)


چگونگی یافتن اسرار علم از طریق آزمایش های علمی، فرزندانمان را ضمن سرگرمی، به تفکر و تلاش بیشتر برای تحقیقات و فعالیت های علمی تشویق می نماید و با تقویت قوه ی تفکر و تحقیق بچه ها را با پدیده های جهان پیرامونشان آشناتر و علاقمند می کند.


10,000 تومان

آغاز یادگیری علم برای کودکان( ذکر)


روش‌هاي جالب و هيجان‌انگيز براي آشنايي با حواس پنج‌گانه اين مجموعه با استفاده از آزمايش‌ها و توضيحات ساده و روشن، بچه‌ها را تشويق مي‌كند تا درباره‌ي كاركرد اجزاي بدنشان فكر كنند. اين‌ها همه درست همزمان با وقتي است كه نخستين گام‌هاي علمي‌شان را برمي‌دارند.


7,500 تومان

آموزش اشکال و کلمات متضاد در زبان انگلیسی ( گام های اول در آموزش زبان انگلیسی برای کودکان ۴)( ذکر)مجموعه‌ای که در اختیار شما عزیزان قرار دارد، شامل چهار بخش آموزشی در زمینه‌‌ی حروف الفبای انگلیسی، اعداد، کلمات ساده، اشکال هندسی و کلمات متضاد می باشد. این مجموعه با تکیه بر ابزار بصری ساده و در عین حال گویا، بر آن بوده است که ضمن تحریک قوه‌ی تخیل کودکانه در زبان‌آموز مبتدی، بتواند مجموعه‌ای پایه و ضروری از مفاهیم ملموس را در اختیار آنان قرار دهد. از آن‌جا كه تمرینات این مجموعه برای کودکان زبان‌آموز طراحی و تدوين شده است. سعی بر آن بوده که در خلال تمرینات تکالیف شمارشی و رنگ‌آمیزی نیز گنجانده شود تا با اتکاء به قوه‌ی تخیّل کودکان، امکانات شناختی و هیجانی آن‌ها را که امروزه اساس روان‌شناسی یادگیری را تشکیل می‌دهد، به عنوان بنای کار در نظر بگیرد.
توصیه‌ی می‌شود که تمرینات کتاب به تدریج انجام شود تا ضمن اطمینان از یادگیری کودکان زبان‌آموز دچار خستگی نشود و بتواند کار را تا انتها ادامه دهد. هم‌چنین اولیا و مربیان محترم به انجام صحیح تمرینات از لحاظ تلفظ صحیح و حرکت قلم و رعایت نوشتن صحیح حروف و اعداد توسط زبان‌آموزان نظارت کافی و در عین حال مشوقانه و نه جبرگرایانه داشته باشند تا اهداف آموزشی این مجموعه به دست آید.
امیدواریم این مجموعه بتواند گام مؤثری در رفع کمبود کتاب‌های آموزش زبان انگلیسی برای کودکان باشد.
اهداف آموزشی این مجموعه:
هماهنگی چشم و دست
آمادگی کودک جهت نوشتار
شناسایی حروف الفبای انگلیسی
آموزش نوشتن الفبای انگلیسی
شناخت کلمات ساده و اولیه
تلفظ صحیح کلمات ساده
آموزش کلمه‌سازی با حروف انگلیسی
شناخت اعداد
نوشتن اعداد
تلفظ صحیح اعداد
آموزش طبقه‌بندی کلمات انگلیسی
شناسایی اشکال
تلفظ صحیح اشکال و کلمات متضاد
شناخت مفاهیم متضاد


3,000 تومان

آموزش اعداد انگلیسی (گام های اول در آموزش زبان انگلیسی برای کودکان ۲ )( ذکر)


مجموعه‌ای که در اختیار شما عزیزان قرار دارد، شامل چهار بخش آموزشی در زمینه‌‌ی حروف الفبای انگلیسی، اعداد، کلمات ساده، اشکال هندسی و کلمات متضاد می باشد. این مجموعه با تکیه بر ابزار بصری ساده و در عین حال گویا، بر آن بوده است که ضمن تحریک قوه‌ی تخیل کودکانه در زبان‌آموز مبتدی، بتواند مجموعه‌ای پایه و ضروری از مفاهیم ملموس را در اختیار آنان قرار دهد. از آن‌جا كه تمرینات این مجموعه برای کودکان زبان‌آموز طراحی و تدوين شده است. سعی بر آن بوده که در خلال تمرینات تکالیف شمارشی و رنگ‌آمیزی نیز گنجانده شود تا با اتکاء به قوه‌ی تخیّل کودکان، امکانات شناختی و هیجانی آن‌ها را که امروزه اساس روان‌شناسی یادگیری را تشکیل می‌دهد، به عنوان بنای کار در نظر بگیرد.
توصیه‌ی می‌شود که تمرینات کتاب به تدریج انجام شود تا ضمن اطمینان از یادگیری کودکان زبان‌آموز دچار خستگی نشود و بتواند کار را تا انتها ادامه دهد. هم‌چنین اولیا و مربیان محترم به انجام صحیح تمرینات از لحاظ تلفظ صحیح و حرکت قلم و رعایت نوشتن صحیح حروف و اعداد توسط زبان‌آموزان نظارت کافی و در عین حال مشوقانه و نه جبرگرایانه داشته باشند تا اهداف آموزشی این مجموعه به دست آید.
امیدواریم این مجموعه بتواند گام مؤثری در رفع کمبود کتاب‌های آموزش زبان انگلیسی برای کودکان باشد.
اهداف آموزشی این مجموعه:
هماهنگی چشم و دست
آمادگی کودک جهت نوشتار
شناسایی حروف الفبای انگلیسی
آموزش نوشتن الفبای انگلیسی
شناخت کلمات ساده و اولیه
تلفظ صحیح کلمات ساده
آموزش کلمه‌سازی با حروف انگلیسی
شناخت اعداد
نوشتن اعداد
تلفظ صحیح اعداد
آموزش طبقه‌بندی کلمات انگلیسی
شناسایی اشکال
تلفظ صحیح اشکال و کلمات متضاد
شناخت مفاهیم متضاد


1,800 تومان

آموزش اعداد انگلیسی 1, 2, 3: گام‌های اول در آموزش زبان انگلیسی برای کودکان (انتشارات ذکر)


آموزش اعداد انگلیسی 1, 2, 3: گام‌های اول در آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

2,000 تومان

آموزش حروف الفبای انگلیسی (A B C) (انتشارات ذکر)


آموزش حروف الفبای انگلیسی (A B C)

2,000 تومان

آموزش رنگها به خردسالان (انتشارات ذکر)


آموزش رنگها به خردسالان

2,000 تومان

آموزش نخستین کلمات ساده در زبان انگلیسی (گام های اول در آموزش زبان انگلیسی برای کودکان ۳)( ذکر)


مجموعه‌ای که در اختیار شما عزیزان قرار دارد، شامل چهار بخش آموزشی در زمینه‌‌ی حروف الفبای انگلیسی، اعداد، کلمات ساده، اشکال هندسی و کلمات متضاد می باشد. این مجموعه با تکیه بر ابزار بصری ساده و در عین حال گویا، بر آن بوده است که ضمن تحریک قوه‌ی تخیل کودکانه در زبان‌آموز مبتدی، بتواند مجموعه‌ای پایه و ضروری از مفاهیم ملموس را در اختیار آنان قرار دهد. از آن‌جا كه تمرینات این مجموعه برای کودکان زبان‌آموز طراحی و تدوين شده است. سعی بر آن بوده که در خلال تمرینات تکالیف شمارشی و رنگ‌آمیزی نیز گنجانده شود تا با اتکاء به قوه‌ی تخیّل کودکان، امکانات شناختی و هیجانی آن‌ها را که امروزه اساس روان‌شناسی یادگیری را تشکیل می‌دهد، به عنوان بنای کار در نظر بگیرد.
توصیه‌ی می‌شود که تمرینات کتاب به تدریج انجام شود تا ضمن اطمینان از یادگیری کودکان زبان‌آموز دچار خستگی نشود و بتواند کار را تا انتها ادامه دهد. هم‌چنین اولیا و مربیان محترم به انجام صحیح تمرینات از لحاظ تلفظ صحیح و حرکت قلم و رعایت نوشتن صحیح حروف و اعداد توسط زبان‌آموزان نظارت کافی و در عین حال مشوقانه و نه جبرگرایانه داشته باشند تا اهداف آموزشی این مجموعه به دست آید.
امیدواریم این مجموعه بتواند گام مؤثری در رفع کمبود کتاب‌های آموزش زبان انگلیسی برای کودکان باشد.
اهداف آموزشی این مجموعه:
هماهنگی چشم و دست
آمادگی کودک جهت نوشتار
شناسایی حروف الفبای انگلیسی
آموزش نوشتن الفبای انگلیسی
شناخت کلمات ساده و اولیه
تلفظ صحیح کلمات ساده
آموزش کلمه‌سازی با حروف انگلیسی
شناخت اعداد
نوشتن اعداد
تلفظ صحیح اعداد
آموزش طبقه‌بندی کلمات انگلیسی
شناسایی اشکال
تلفظ صحیح اشکال و کلمات متضاد
شناخت مفاهیم متضاد


1,500 تومان

آموزش نقاشی و رنگ آمیزی با فی فی و گل کوچولوها (رنگ آمیزی کنیم،یاد بگیریم،سرگرم شویم)( ذکر)


مجموعه کتاب‌های فی‌فی و باغ گل‌کوچولوها براساس انیمیشنی تهیه شده که از سال 2005 تاکنون در تلویزیون‌های بسیاری کشورها پخش می‌شود. شخصیت‌های اصلی این مجموعه، گل‌ها و موجودات کوچکی مانند زنبور و حلزون هستند که معمولاً در باغ و باغچه‌ها‌ یافت می‌شوند. برای آشنایی بیشتر با شخصیت‌ها و فضای داستان، در آخر هر کتاب بچه‌ها با ساکنان باغ گل‌کوچولوها آشنا می‌شوند تا در مطالعه‌ی داستان‌های فی‌فی دچار مشکل نشوند.
در این مجموعه‌ی آموزشی دو جلدی، بچه‌ها به همراه فی‌فی و ساکنان باغ گل‌کوچولوها می‌توانند مهارت‌های خود را در بسیاری از زمینه‌ها تقویت کنند. امیدواریم در این مجموعه با آموزش مهارت‌های شناختی به همراه شادی و بازی در جهت رشد و شکوفایی استعداد، توانایی، ذوق هنری و خلاقیت کودکان پیش‌دبستانی گام مؤثری برداشته شود.


3,500 تومان

آموزش و سرگرمی با فی فی و گل کوچولوها (فکر کنیم،یاد بگیریم،سرگرم شویم)( ذکر)


مجموعه کتاب‌های فی‌فی و باغ گل‌کوچولوها براساس انیمیشنی تهیه شده که از سال 2005 تاکنون در تلویزیون‌های بسیاری کشورها پخش می‌شود. شخصیت‌های اصلی این مجموعه، گل‌ها و موجودات کوچکی مانند زنبور و حلزون هستند که معمولاً در باغ و باغچه‌ها‌ یافت می‌شوند. برای آشنایی بیشتر با شخصیت‌ها و فضای داستان، در آخر هر کتاب بچه‌ها با ساکنان باغ گل‌کوچولوها آشنا می‌شوند تا در مطالعه‌ی داستان‌های فی‌فی دچار مشکل نشوند.
در این مجموعه‌ی آموزشی دو جلدی، بچه‌ها به همراه فی‌فی و ساکنان باغ گل‌کوچولوها می‌توانند مهارت‌های خود را در بسیاری از زمینه‌ها تقویت کنند. امیدواریم در این مجموعه با آموزش مهارت‌های شناختی به همراه شادی و بازی در جهت رشد و شکوفایی استعداد، توانایی، ذوق هنری و خلاقیت کودکان پیش‌دبستانی گام مؤثری برداشته شود.


3,500 تومان

آموزش و سرگرمی با فی‌ فی و گل کوچولوها (انتشارات ذکر)


محصولات انتشارات ذکر قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

3,500 تومان

این جا را نگاه کن (بیاییم یادگیری علم را شروع کنیم)( ذکر)


روش‌هاي جالب و هيجان‌انگيز براي آشنايي با حواس پنج‌گانه اين مجموعه با استفاده از آزمايش‌ها و توضيحات ساده و روشن، بچه‌ها را تشويق مي‌كند تا درباره‌ي كاركرد اجزاي بدنشان فكر كنند. اين‌ها همه درست همزمان با وقتي است كه نخستين گام‌هاي علمي‌شان را برمي‌دارند.


1,500 تومان

این را بو کن (بیاییم یادگیری علم را شروع کنیم)( ذکر)


روش‌هاي جالب و هيجان‌انگيز براي آشنايي با حواس پنج‌گانه اين مجموعه با استفاده از آزمايش‌ها و توضيحات ساده و روشن، بچه‌ها را تشويق مي‌كند تا درباره‌ي كاركرد اجزاي بدنشان فكر كنند. اين‌ها همه درست همزمان با وقتي است كه نخستين گام‌هاي علمي‌شان را برمي‌دارند.


1,500 تومان

این را لمس کن (بیاییم یادگیری علم را شروع کنیم)( ذکر)


روش‌هاي جالب و هيجان‌انگيز براي آشنايي با حواس پنج‌گانه اين مجموعه با استفاده از آزمايش‌ها و توضيحات ساده و روشن، بچه‌ها را تشويق مي‌كند تا درباره‌ي كاركرد اجزاي بدنشان فكر كنند. اين‌ها همه درست همزمان با وقتي است كه نخستين گام‌هاي علمي‌شان را برمي‌دارند.


1,500 تومان

این غذا را بچش (بیاییم یادگیری علم را شروع کنیم)( ذکر)


روش‌هاي جالب و هيجان‌انگيز براي آشنايي با حواس پنج‌گانه اين مجموعه با استفاده از آزمايش‌ها و توضيحات ساده و روشن، بچه‌ها را تشويق مي‌كند تا درباره‌ي كاركرد اجزاي بدنشان فكر كنند. اين‌ها همه درست همزمان با وقتي است كه نخستين گام‌هاي علمي‌شان را برمي‌دارند.


1,500 تومان

بچه های حیوانات دوست داشتنی (دنیای شگفت انگیز زندگی بچه های حیوانات)( ذکر)


این مجموعه از کتاب‌های دنیای شگفت‌انگیز زندگی بچه‌های حیوانات خوانندگان را مجذوب خود می‌کند. متن ساده و تصاویر زیبا و جامع، موضوع‌های موردعلاقه‌ي کودکان و نوجوانان را برای آن‌ها جذاب‌تر کرده‌اند. در خواندن مطالب جالب این کتاب با فرزندان خود سهیم شوید.
جوجه پنگوئن‌های پر سر و صدا، بچه فیل‌هایکنجکاو و توله خرس‌های بازیگوش فقطچند نمونه از حیوان‌هایی هستند که با خواندن اینکتاب جذاب با آن‌ها آشنا می‌شوید.کتاب را ورق بزنید تا پاسخ سؤال‌هایمربوط به بچه‌های حیوان‌ها را پیدا کنید وتصاویر تغییرهای جالب رشد آن‌ها را ببینید.


3,000 تومان

بچه های حیوانات را دوست دارم ( دنیای شگفت انگیز زندگی بچه های حیوانات)( ذکر)


این مجموعه از کتاب‌های دنیای شگفت‌انگیز زندگی بچه‌های حیوانات خوانندگان را مجذوب خود می‌کند. متن ساده و تصاویر زیبا و جامع، موضوع‌های موردعلاقه‌ي کودکان و نوجوانان را برای آن‌ها جذاب‌تر کرده‌اند. در خواندن مطالب جالب این کتاب با فرزندان خود سهیم شوید.
جوجه پنگوئن‌های پر سر و صدا، بچه فیل‌هایکنجکاو و توله خرس‌های بازیگوش فقطچند نمونه از حیوان‌هایی هستند که با خواندن اینکتاب جذاب با آن‌ها آشنا می‌شوید.کتاب را ورق بزنید تا پاسخ سؤال‌هایمربوط به بچه‌های حیوان‌ها را پیدا کنید وتصاویر تغییرهای جالب رشد آن‌ها را ببینید.


3,200 تومان

به این صدا گوش کن (بیاییم یادگیری علم را شروع کنیم)( ذکر)


روش‌هاي جالب و هيجان‌انگيز براي آشنايي با حواس پنج‌گانه اين مجموعه با استفاده از آزمايش‌ها و توضيحات ساده و روشن، بچه‌ها را تشويق مي‌كند تا درباره‌ي كاركرد اجزاي بدنشان فكر كنند. اين‌ها همه درست همزمان با وقتي است كه نخستين گام‌هاي علمي‌شان را برمي‌دارند.


1,500 تومان

بيا بيا نقاش باشي (جادوي نقاشي با كف پا:نقاشي خلاق،شعر،رنگ آميزي)( ذکر)


نقّاشی کردن همواره برای کودک سرگرمی جذّاب و لذّت‌بخش است.اگر این سرگرمی با بار آموزش همراه شود سبب رشد هوش و خلّاقیت در او می‏‌شود.
مجموعه‌ی حاضر با هدف افزایش مهارت‏‌های هنری، پرورش استعداد و ایجاد احساس لذّت از موسیقی شعر برای مخاطب کودک تنظیم شده است و با ارائه‌ی الگوهای ساده و خلّاقانه سعی دارد نگاه کودک را به دنیای پیرامونش دقیق‏‌تر کند تا جایی که بتواند از مضمون‏‌های ساده، مفاهیم عمیق کشف کند و در ضمن بازی، نقّاشی و رنگ‏‌آمیزی بیاموزد.
اولیا و مربیان محترم می‏‌توانند از طرح‏‌های این کتاب به عنوان واحد کار آموزشی در خانه، مهدکودک و مراکز پیش‌دبستانی، برای کودکان با نیازهای ویژه استفاده کنند. هم‌چنین می‏توان با استفاده از تکنیک‏‌های مختلف نقاشی مانند مدادرنگی، پاستل، آبرنگ و روش‏‌های برجسته‏‌سازی و کلاژ به عنوان کاردستی از طرح های این کتاب بهره گرفت.
اهداف آموزشی این کتاب عبارتند از:
پرورش خلّاقیت؛ پرورش ادراک بینایی و دنبال کردن خطوط؛ هماهنگی چشم و دست؛ تشخیص شکل‌ها؛ تمرکز و دقت؛ تقویت نقّاشی و مهارت رنگ‏‌آمیزی؛ شناخت رنگ‏‌ها، حیوانات و اشیا.


2,500 تومان

بيا بيا نقاش باشي (جادوي نقاشي با كف دست:نقاشي خلاق،شعر،رنگ آميزي)( ذکر)


نقّاشی کردن همواره برای کودک سرگرمی جذّاب و لذّت‌بخش است.اگر این سرگرمی با بار آموزش همراه شود سبب رشد هوش و خلّاقیت در او می‏‌شود.
مجموعه‌ی حاضر با هدف افزایش مهارت‏‌های هنری، پرورش استعداد و ایجاد احساس لذّت از موسیقی شعر برای مخاطب کودک تنظیم شده است و با ارائه‌ی الگوهای ساده و خلّاقانه سعی دارد نگاه کودک را به دنیای پیرامونش دقیق‏‌تر کند تا جایی که بتواند از مضمون‏‌های ساده، مفاهیم عمیق کشف کند و در ضمن بازی، نقّاشی و رنگ‏‌آمیزی بیاموزد.
اولیا و مربیان محترم می‏‌توانند از طرح‏‌های این کتاب به عنوان واحد کار آموزشی در خانه، مهدکودک و مراکز پیش‌دبستانی، برای کودکان با نیازهای ویژه استفاده کنند. هم‌چنین می‏توان با استفاده از تکنیک‏‌های مختلف نقاشی مانند مدادرنگی، پاستل، آبرنگ و روش‏‌های برجسته‏‌سازی و کلاژ به عنوان کاردستی از طرح های این کتاب بهره گرفت.
اهداف آموزشی این کتاب عبارتند از:
پرورش خلّاقیت؛ پرورش ادراک بینایی و دنبال کردن خطوط؛ هماهنگی چشم و دست؛ تشخیص شکل‌ها؛ تمرکز و دقت؛ تقویت نقّاشی و مهارت رنگ‏‌آمیزی؛ شناخت رنگ‏‌ها، حیوانات و اشیا.


2,500 تومان

بیا قلعه ی شنی بسازیم (ماجراهای پری دریایی،بازی های پیتر و کتی)( ذکر)


يتر و كتي در ماجراهاي خود به بچه‌ها شناخت اعداد، رنگ‌ها، اشكال هندسي و اشيا، گياهان و جانوران اطراف خود را آموزش مي‌دهند و به كودكان حس كمك به ديگران و مهارت‌هاي تمركز دقت و ايجاد نظم و ترتيب را تمرين مي‌كنند. اين مجموعه براي کودکان پیش‌دبستانی و اول دبستان مناسب است. تصاوير شاد و رنگارنگ و متن ساده و روان اين مجموعه را بسيار جالب و لذت‌بخش نموده است.
در كتاب‌هاي اين مجموعه كودكان آموزش‌هاي مختلفي را به همراه بازي و سرگرمي با پيتر و كتي تجربه مي‌كنند.


1,500 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 0 تومان بیشترین: 164,000 تومان
ريال0 ريال164000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.