بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات زعفران

به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.

موضوعات کلی کتابهای انتشارات زعفران به شرح ذیل می باشد:

کتاب های داستان خردسال انتشارات زعفران (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های داستان کودک انتشارات زعفران (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های داستان نوجوان انتشارات زعفران (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های ادبیات داستانی انتشارات زعفران (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های رنگ آمیزی انتشارات زعفران (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های شعر کودک و نوجوان انتشارات زعفران (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

 

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

لی لی و کانگوروی آبی ۹ (انتشارات زعفران)


مجموعه «لیلی و کانگوروی آبی» نوشته چیچستر کلارک توسط انتشارات زعفران، چاپ و وارد بازار شد.
این مجموعه نوشته‌ چیچستر کلارک نویسنده و تصویرگر انگلیسی است که به دست مریم رزاقی به فارسی بازگردان شده و به زودی توسط انتشارات زعفران چاپ و وارد بازار کتاب کودک و نوجوان می‌شود.
«تولدت مبارک، کانگوروی آبی!»، «حالا چی کار کنیم، کانگوروی آبی!»، «حالا نشانت می دهم، کانگوروی آبی!»، «خیلی دوستت دارم کانگوروی آبی»، «کجایی، کانگوروی آبی؟»، «کریسمس مبارک کانگوروی آبی!» و «‏‫کار تو بود، کانگوروی آبی!» کتاب‌های این مجموعه‌ ‮‬۷ جلدی هستند.
کانگوروی آبی و لی‌لی دو شخصیت اصلی این کتاب‌ها هستند که در این مجموعه به زندگی این دو و کار‌هایی که انجام می‌دهند، پرداخته می‌شود. ‌لی‌لی دخترک بسیار بازیگوشی است و در هفت داستان این مجموعه به همراه کانگوروی شگفت انگیز خود کار‌های عجیب و غریبی انجام می‌دهند.
در داستان «کار تو بود، کانگورو» لی‌لی و کانگوروی محبوبش دست به کار‌هایی می‌زنند تا خود را سرگرم کنند. پس از مدتی لی‌لی کارهای اشتباهی انجام می‌دهد و آن‌ها را به گردن کانگوروی آبی می‌اندازد. این کار لی‌لی باعث می‌شود مادراو کانگورو را بگیرد و اجازه بازی با او را به لی‌لی ندهد.
در «حالا چی کار کنیم، کانگوروی آبی!» داستان به ‌گونه‌ای دیگر رقم می‌خورد. در این کتاب ‌لی‌لی برنامه بازی‌هایش را به دست کانگروی آبی می‌سپارد. کانگوروی آبی همواره از صاحبش تقلید می‌کند و کار‌هایی را که او می‌گوید را انجام می‌دهد، اما در این ماجرا لی‌لی واقعا نمی‌داند چگونه وقت خود را بگذراند برای همین از کانگوروی سوال می‌کند که با چه کاری می‌تواند خود را سرگرم کند.
در سومین کتاب از این مجموعه لی‌لی و کانگوروی داستان، منتظر تحویل سال هستند و برای رسیدن کریسمس لحظه شماری می‌کنند. لی‌لی برای رسیدن کریسمس بسیار شگفت زده است. او کارت تبریک‌هایی برای اعضای خانواده خود درست کرده و در چیدمان لوازم خانواده به مادر خود کمک کرده است. کانگوروی آبی در این داستان به دنبال این است که هدیه‌ای خوب برای لی‌‌لی تهیه کند و او را خوشحال سازد.
زاویه دید داستان‌های این مجموعه اول شخص من است. کار‌هایی که دو شخصیت داستان در این مجموعه انجام می‌دهند برای مخاطب پرتحرک جذاب است.
این مجموعه از پرفروش‌ترین‌ کتاب‌های کودک و نوجوان انگلستان بوده است.
هر یک از کتاب‌های این مجموعه ۳۲ صفحه هستند و برای مخاطبی با گروه سنی الف و ب مناسب‌اند.
پیش از این یکی از کتاب‌های این مجموعه با عنوان «عاشقتم، کانگوروی آبی» با ترجمه پارسا مهين پور و نسرين وكيلی و به دست انتشارات مبتكران پيشروان به چاپ رسیده.
اما چیچستر کلارک نویسنده، تصویگر و طراح انگلیسی است که در سال ۱۹۵۵ به دنیا آمد. او در کالج سلطنتی هنر لندن در رشته ادبیات انگلیسی تحصیل کرد و در این رشته فارغ‌التحصیل شد. کار این نویسنده از مجلاتی در ایرلند آغاز شد و پس از مدتی به تصویرگری و نویسندگی کتاب‌ کودک روی آورد. در سال ۱۹۸۸ کلارک جایزه‌ «مادر جوزه» را برای بهترین نویسنده کودک سال، به خاطر کتاب «خیلی دوستت دارم کانگوروی آبی» از آن خود کرد. او تاکنون کتاب‌های زیادی را برای کودکان و نوجوان نوشته و تصویرگری کرده است. اغلب کتاب‌هایی که کلارک خود تصویرگری کرده و آن‌ها را نوشته، شخصیت‌های داستان یک کودک و یک حیوان هستند. در این داستان‌ها فضاهای واقعی و فانتزی با یکدیگر در هم می‌آمیزند و جهانی جدید آفریده می‌شود. مجموعه «لی‌لی و کانگوروی آبی» کلارک در طی ۲۲ سال نوشته شده است. از آثار دیگر این نویسنده می‌توان به «افسانه‌ها»، «در بهشت» و «ما به موش‌های صحرایی علاقه‌ای» نداریم، اشاره کرد.
شما عزیزان کتاب دوست می توانید کتاب لیلی و کانگوروی آبی 9 و همچنین تمامی محصولات انتشارات زعفران به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کتاب www.4030book.ir خریداری نمایید.
10,000 تومان
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.