بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات زوار

به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.

موضوعات کلی کتابهای انتشارات زوار به شرح ذیل می باشد:

کتاب های ادبیات انتشارات زوار (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های ادبیات داستانی انتشارات زوار (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های تاریخی انتشارات زوار (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های سفرنامه انتشارات زوار (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های زبان شناسی انتشارات زوار (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های مذهبی انتشارات زوار (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های علوم اجتماعی انتشارات زوار (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

 

 

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

تذکره الاولیاء ( انتشارات زوار)


تذکره الاولیاء عنوان کتابی است از محمد بن ابراهیم عطار که در 914 صفحه و توسط انتشارات زوار در سال 1395 به چاپ رسیده است. موضوع اصلی این کتاب عارفان است. از محمد بن ابراهیم عطار، کتاب‌های دیوان عطار نیشابوری(الهام)، داستانهای کوتاه از مثنوی فریدالدین عطار نیشابوری(مهتاب)، دیوان عطار نیشابوری(به نشر)، دیوان عطار نیشابوری(مهر آوید)، نیز در بازار کتاب موجود می‎باشد.

محصولات انتشارات زوار قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما 4030book@

180,000 تومان

خدا شناسی (جبر و اختیار- قضا و قدر) (انتشارات زوار)


خدا شناسی (جبر و اختیار- قضا و قدر)

محصولات انتشارات زوار قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

9,500 تومان

سفرنامه ناصر خسرو قبادیانی ( انتشارات زوار)


سفرنامه ناصر خسرو قبادیانی مروزی عنوان کتابی است از ناصر خسرو که در 446 صفحه و توسط انتشارات زوار در سال 1389 به چاپ رسیده است. موضوع اصلی این کتاب نثر فارسی است. از ناصر خسرو، کتاب‌های دیوان ناصر خسرو(موسسه انتشارات نگاه)، دیوان ناصر خسرو قبادیانی(پیمان)، گزیده اشعار ناصرخسرو(شرکت نشر قطره)، سفرنامه ناصرخسرو(ققنوس)، نیز در بازار کتاب موجود می‎باشد.

محصولات انتشارات زوار قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما 4030book@

68,000 تومان

سنت و تجدد در جهان اسلام به خوانش ادونیس (انتشارات زوار)


محصولات انتشارات زوار قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

35,000 تومان

فطرت ( انتشارات زوار)


فطرت عنوان کتابی است از حسین علی پور که در 344 صفحه و توسط انتشارات زوار در سال 1395 به چاپ رسیده است. موضوع اصلی این کتاب فطرت است. از حسین علی پور، کتاب جدال اژدها و عقاب(نسل نواندیش) نیز در بازار کتاب موجود می‎باشد.

محصولات انتشارات زوار قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما 4030book@

برای قیمت تماس بگیرید (66496367 - 021) شماره تلگرام 09037125318

مادر کافی (انتشارات زوار)


فهرست مطالب کتاب مادر کافی
دیباچه
مقدمه
مراحل رشد
برقراری روال معین و تعیین قوانین
تعیین حد و حدود و خط قرمزها
لباس پوشاندن& شستشو و نظافت
آموزش توالت رفتن (کنترل دفع)
تغذیه کودک
رفتارها و مهارت های اجتماعی
زمان خواب
وقت شخصی و اوقات فراغت
نمایه
دیباچه کتاب مادر کافی اثر جی . ا.فراست
ترجمه: دکتر مهبد ابراهیمی
زیر نظر: محمدولی سهامی
من مدت ها قبل و از طریق سری برنامه های تلویزیونی Supernanny با کارهای خانم جو فراست آشنا شده بودم و پیشنهادها و نحوه ی عملکردشان را می پسندیدم تا این که چند ماه پیش در لندن، از انتشار کتاب حاضر مطلع شدم . به نزدیک ترین کتاب فروشی محل اقامتم مراجعه کردم اما با شرایط غیر منتظره ای رو به رو شدم چرا که برای ورود به این شعبه ی کوچک، باید صفی به طول بیش از صد متر منتظر می ایستادم. تصمیم گرفتم به کتابفروشی دیگری بروم که چشمم به تابلوی کوچکی افتاد که بر روی آن نوشته شده بود: امروز خانم فراست در این شعبه حضور دارند و می توانید با یشان آشنا شده و از نزدیک با وی صحبت کنید. این موضوع را به فال نیک گرفته و در انتهای صف ایستادم . در هنگام امضای کتاب، گفتگوی کوتاهی با هم د اشتیم و ایشان چندین توصیه ی عملی و مفید در مورد بچه های سر سخت که اگردکترای مادر آزادی نداشته باشند، حداقل فوق لیسانس دارند به بنده ارائه نمودند. کسانی که حرف های مرا شنیده یا خوانده اند، شاید به یاد بیاورند، من اغلب می گویم: تربیت کودک ، هزار راه دارد اما آن هزا رراه مربو طبه دوران پس از پنج سالگی است. زیرا پس از این دوره است که می توان بر اساس انتظارهای والدین، وضعیت اقتصادی - اجتماعی - فرهنگی ، نظام ارزشی و تجربه ی پدر و مادر برای آموزش فرزندان پیشنهادهایی مطرح کرد. البته بهتر است بدانید در پنج سال نخست کودک نیاز به آموزشی جدی و مستقیم ندارد زیر به طور طبیعی تحولات و تغییرات را پشت سر می گذارد و نقش اصلی مادر این است که این تحولات را شناخته با آن ها بدون اضطراب مواجه شده و سعی نکند کودک را در این مسیر سریع تر به پیش براند.
به یاد داشته باشید ، نوزادان نیازهای خود را واضح ، آشکار و با گریه اعلام می کنند، بنابراین در ابتدا به کودک اجازه دهید تقاضا کند و سپس خواسته هایش را اجابت نمایید. والین عزیز فرصت دهید نوزاد مراحل رشد را به تدریج طی کند یعنی یاد بگیرد غذا بخورد، ادرار و مدفوعش را کنترل نماید و لباسش را ببوشد. البته اضطراب مادر میتواند هر یک از این مراحل را به بحرانی برای خانواده مبدل سازد. به این معنا که اگر کودک متوجه شود با برآوردن نکردن خواسته ها و انتظارهای پدر و مادر قادر به جلب توجه آنان می باشد، به شدت از انجام این امور خودداری کرده و اضطراب مادر را افزایش خواهد داد و همین جاست که کنترل اوضاع به دست کودک می افتد. این قانون را همواره به خاطر بسپارید : کودک توجه شما یعنی چهره ، چشم ها و صدای شما را می طلبد و هرگز از آن سیر نمی شود.
از طرف دیگر او تفاوتی بین این که تحسینش کنید یا آنکه حتی اگر تحملتان به پایان رسیده داد و فریاد کرده و جنجال به راه اندازید، قایل نمی شود. شاید حتی داد و فریادتان برایش مطلوب تر باشد چون در عمل برای او راحت تر است که با جیغ و فریادش شما را که هراسان و مضطرب شده اید به سوی خود بکشاند و توجهتان را جلب کند. او این شگرد را با موفقیت اجرا خواهد کرد و در این مورد کوچک ترین تردیدی به خود راه نمی دهد.
اگر کودک با رفتاری خاص چه منفی و چه مثبت موفق به جلب توجه والدین گردید، بدون تردید آن رفتار را ادامه خواهد داد زیرا از نظر او این رفتار در جلب توجه والدین موثر واقع شده و به هیچ عنوان در مورد ناشایست بودن این رفتار با آنان هم عقیده نخواهد بود.
هرگز فراموش نکنید، در این میان هیچ کس مقصر نیست زیرا نوزاد به طور غریزی سعی می کند مادر را نزد خود نگاه دارد تا امکان بقایش افزایش یابد. اگرچه مادر را نیز غریزه ای بسیا قوی در انسان غریزه ی مادری حتی از غریزه ی بقا قوی تر است به طرف نوزاد گریان و بی تاب می کشاند من تردید ندارم اگر غریزه ی مادری برخلاف سایر پستانداران بسیر ناتوان به ددنیا می آیند بدین معنا که قادر به توانایی مقابله با سرمای محیط را ندارند و بدون پوشش مناسب و با تماس مستقیم با بدن مادر قادر به حفظ حیات خود نیستند علاوه بر همه این موارد قدرت دفاع از خود را نداشته و فقط حمایت صدر در صد مادر است که عامل بقای آنان محسوب می شود.
18,000 تومان

مجمع النوادر (معروف به چهار مقاله) (انتشارات زوار)


مجمع النوادر (معروف به چهار مقاله)

محصولات انتشارات زوار قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

12,000 تومان

مصباح الهدایه و مفتاح الکفایه (انتشارات زوار)


مصباح الهدایه و مفتاح الکفایه مشهور به مصباح‌الهدایه (به معنی چراغ راهنما) کتاب مهم عرفانی از عزالدین محمود کاشانی که صاحب‌نظران زیادی بر آن شرح نوشته و یا براساس آن، آموزه‌های عرفانی مکاتب عرفانی نظری و یا سلوک عملی شکل گرفته است. کتاب مصباح‌الهدایه مشتمل بر ده باب است و هر بابی ده فصل دارد که در مجموع یکصد فصل دارد. ابواب دهگانهٔ کتاب عبارت‌اند از: «اعتقادات، علوم، معارف، اصطلاحات صوفیان، مستحسنات متصوفه، آداب، اعمال، اخلاق، مقامات، احوال» به طوری که از فهرست مطالب و باب‌ها و فصل‌های کتاب مشخص است، نگارنده در این کتاب از نخستین پایه دین که اعتقاد به وجود خالق و توحید است، تا آخرین مقام و منزل سالکان که مرتبه فنا فی الله و بقا بالله و حال اتصال است، تمام مراحل را به همراه مسایل اعتقادی و اصول و فروع دین و آداب و رسوم، شرح داده، که در نوع خود در میان کتب فارسی قدیم، همتا ندارد. این کتاب توسط جلال‌الدین همایی در سال ۱۳۲۵ خورشیدی تصحیح شده است. هم چنین این کتاب را عماد فقیه کرمانی شاعر مشهور، در اثرش طریقت نامه در حدود ۲۷۷۰ بیت، به نظم درآورده است. نسخه قدیم صحیحی از طریقت نامه به خط عبدالحق بن محمدبن خلیل معروف به رضی قزوینی در بغداد (در تاریخ ۷۹۴ ق) نوشته شده و در کتابخانه مجلس شورای ملی موجود است و با این بیت آغاز می‌شود: بنام آنکه جان را دانش آموخت به نور عقل شمع دل برافروخت
و در این بیت به نام کتاب تصریح می‌کند. این مثنوی را عماد فقیه کرمانی در حدود چهل سالگی به نام امیر مبارزالدین محمدبن مظفر (۷۶۵–۷۱۳ ق) سروده است. چهل سالم بفضل ایزد چنان داشت که بادا چشم بد از دولتش درو محمد خسرو غازی منصور که بادا چشم بد از دولتش دور
در مقدمه این منظومه تصریح می‌کند که مصباح الهدایه را نظم کرده و از عوارف المعارف و کتاب التعرف لمذهب التصوف مطالبی بر آن افزوده و منظومه خود را همچون مصباح الهدایه به ۵ باب و هر بابی ده فصل مرتب ساخته است.
48,000 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 9,500 تومان بیشترین: 180,000 تومان
ريال9500 ريال180000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.