بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات سهروردی

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

ترجمه انگلیسی قرآن کریم (انتشارات سهروردی)


ترجمه انگلیسی قرآن کریم

28,000 تومان

زنان قرآنی از حوا تا مریم (علیها السلام)، بررسی روایات تفسیری درباره ی زنان در ذیل آیات قصص قرآن - اعظم فرجامی (انتشارات سهروردی)


کتاب حاضر - همان گونه که از عنوان آن پیداست - پژوهشی است در باب برخی از مبانی نظری حقوق زن. این پژوهش با استناد به منابع دست اول، به بررسی برخی از روایات تفسیری موجود در ذیل آیات مربوط به زنان می پردازد، و در چهار بخش اصلی تنظیم گردیده است.
در بخش نخست که به منزله ی پیش درآمدی بر مباحث اصلی کتاب است، به اختصار به مباحثی نظیر «تعریف روایت تفسیری»، «تعریف قصه ی قرآنی»، «حجیت خبر واحد در تفسیر»، «جایگاه بررسی سند در روایات تفسیری» و «میزان اعتبار روایات تفسیری» پرداخته شده است.
بخش دوم کتاب که بخش اصلی آن به شمار می آید و بیش ترین حجم کتاب را به خود اختصاص داده است، روایات تفسیری مربوط به آن دسته از زنانی را که در قرآن کریم از آنان یاد شده است مورد بررسی قرار می دهد. در این بخش، اسناد پنجاه و هفت روایت تفسیری در ذیل آیات مربوط به یازده نفر از زنان قرآنی، یعنی همسران حضرت آدم، نوح، لوط، ایراهیم و موسی (علیه السلام) همسران عزیز مصر و فرعون، مادر و خواهر حضرت موسی (علیه السلام)، و نیز ملکه ی سبا و حضرت مریم (علیها السلام) مورد بررسی و نقادی قرار گرفته است.
بخش سوم کتاب به ارزیابی متون همان پنجاه و هفت روایت نفسیری که در بخش پیشین ذکر گردیده می پردازد.
بخش چهارم که آخرین بخش کتاب است، به جمع بندی و نتیجه گیری از مباحث بخش های قبل اختصاص یافته است. در این بخش نیز، میزان اعتبار روایات یاد شده در قالب یک جدول و نمودار ارائه گردیده است.

10,000 تومان

ماجراهای قهرمانان یونان - مالی مکلین و آن وایزمن (انتشارات سهروردی)


داستان های جذابی که اسطوره های یونانی را می سازند، با هیجانات دوران نوجوانی و روحیه ی ماجراجویی نوجوانان سازگار است. با وجود توجه و علاقه ی فراوان به این اسطوره ها، تا کنون کم تر صورت ساده و قابل فهمی از آن ها برای نوجوانان فراهم آمده است.
در این مجموعه، ماجراهای شش تن از قهرمانان معروف اسطوره های یونان و شرح دلاوری های آنان به صورت ساده و همراه با تصویرهای رنگی و زیبا برای دانش آموزان سال های آخر دبستان و اوایل راهنمایی بازنویسی شده است.
در این کتاب، ماجراهای هرکول، پرسه، تزه، ارفه، ملیجر و ... را می خوانید.

4,000 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 4,000 تومان بیشترین: 28,000 تومان
ريال4000 ريال28000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.