بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات سوفیا

به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.

موضوعات کلی کتابهای انتشارات سوفیا به شرح ذیل می باشد:

کتاب های فلسفه و عرفان انتشارات سوفیا (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های دین انتشارات سوفیا (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های ادبیات انتشارات سوفیا (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های مذهبی انتشارات سوفیا (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

 

     

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

چشم اندازهای معنوی و فلسفی اسلام ایرانی خاصان عشقف تشیع و تصوف ( انتشارات سوفیا)


کتاب حاضر، جلد سوم از مجموعه چهارجلدي اسلام ايراني، حاصل بيش از بيست سال پژوهش نويسنده درباره ابعاد معنوي و فلسفي اسلام است آن‌گونه که بر ذهن و ضمير ايراني پديدار شده است. اين اثر ره‌آورد تجربه ژرف نويسنده از عوالم معنوي ايرانيان و ارتباط وجودي کم‌نظيري است که با آن عوالم برقرار داشته است. اين جلد، حاوي دو دفتر سوم و چهارم از دفترهاي هفت‌گانه اين مجموعه است. دفتر سوم به روزبهان بقلي شيرازي اختصاص دارد. در دفتر چهارم به عارفان و حکيمان سده‌هاي هشتم و نهم پرداخته شده است.

محصولات انتشارات سوفیا قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما 4030book@

49,000 تومان
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.