بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات سپیدبرگ

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

درسنامه بیماری‌های پوست (انتشارات سپیدبرگ)

درسنامه ی حاضر بر پایه ی برنامه ی درسی جدید (کوریکولوم) وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای آموزش دوره ی پزشکی عمومی و پزشکان عمومی تدوین شده است. در تدوین این درسنامه نکات زیر مد نظر بوده است.
1- تدوین براساس برنامه آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
-2 اولویت به بیماری های منطقه ای و بیماری هایی که در ایران شایع تر می باشند.
3- تدوین درسنامه با مشارکت حداکثری اعضای هیات علمی دانشگاه ی علوم پزشکی کشور
برای تهیه و تدوین این درس نامه از مدیران گروه دانشگاه های علوم پزشکی تربیت کننده ی دستیار و هیات بورد دعوت به عمل آمد و به استثنای یک دانشگاه که به این درخواست پاسخ نداد، بقیه ی دانشگاه ها در تدوین این درسنامه مشارکت کردند.
اولین درس نامه ی پوست به همت دبیر بورد پوست و با همکاری اعضای هیات بورد در سال 1380 تالیف و منتشر شد که مورد استقبال واقع شد. به همین جهت در هنگام تدوین کوریکولوم جدید نیز تصمیم گرفته شد درسنامه ای براساس کوریکولوم جدید تهیه شود. مراحل قانونی تصویب این درس نامه در وزارت بهداشت به انجام رسید (در ششمین نشست شورای آموزش پزشکی عمومی در تاریخ 88.12.24 مقرر شد درسنامه بازنگری شده پوست مرجع آزمون پیش کارورزی قرار گیرد.( هدف این بوده است که مرجعی در اختیار دانشجویان پزشکی و پزشکان عمومی قرار بگیرد که در عین اختصار به بیماری های بومیو منطقه ای توجه ویژه داشته باشد و فقط ترجمه ای از کتاب خارجی نباشد.
تمامی بخش های ارسال شده برای مولفین جمع آورنده ی کتاب بازخوانی و ویرایش شده است و در صورت لزوم تدوین مجدد گردیده است.
در نیل به اهداف فوق گردآورندگان و نویسندگان تا اندازه ای موفق بوده اند اما خود اذعان دارند که اینک ار عاری از نقص نبوده و مواردی وجود دارد که در صورت ادامه ی چاپ بایستی در چاپ های بعدی مورد بازنگری قرار گیرد.
این درس نامه به عنوان یکی از پروژهای قطب پوست دانشگاه علوم پزشکی تهران مورد قبول واقع شد و با هزینه ی این قطب علمی انتشار می یابد.
از اساتید و خوانندگان محترم سپاسگزاریم که این درسنامه را با نگاه نقادانه ی خود مورد بررسی قرار دهند و هرگونه ابهام کاستی یا نقص در فوصل آن را متذکر شوند تا در ویرایش های بعدی مورد اصلاح قرار گیرد.
دکترحسین مرتضوی
دکتر علیرضا فیروز
دکترمحمد شهیدی
اسفندماه سال 1391
0 تومان
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.