بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات سیته

به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.

انتشارات سیته در سال ۱۳۸۱ با هدف آموزش و فراهم کردن بستری جدید برای رشد و شکوفایی در حوزه‌ی بازاریابی، تبلیغات و برندینگ کشور تأسیس شد و از سال ۱۳۸۵ فعالیت مستمر خود را آغاز نمود. این انتشارات هم اکنون با چاپ بیش از ۷۰۰ عنوان کتاب در حوزه‌های بازاریابی، تبلیغات، ارتباطات و برندینگ که همگی در زمره‌ی کتاب‌های برگزیده، ارزشمند و به روز دنیا هستند، جایگاه خود را به عنوان نخستین ناشر کتاب‌های تخصصی بازاریابی و تبلیغات در این حوزه ثبت کرده است. پشتوانه‌ی سال‌ها فعالیت در حوزه‌ی تبلیغات باعث شده است تا انتشارات سیته با نگاه و بینش متفاوت‌تری نسبت به سایر رقبا به فعالیت خود ادامه دهد.

این انتشارات در طول ۸ سال فعالیت حرفه‌ای خود توانسته است:

- حوزه‌های تخصصی در نشر کتاب‌های بازاریابی و تبلیغات کشور ایجاد نماید؛

- در شیوه‌های بازاریابی و فروش در صنعت نشر کشور تغییرهای ساختاری ایجاد کند؛

به ایجاد و طراحی هویت بصری یک برند تخصصی در حوزه‌ی نشر بپردازد.  

هدف انتشارات سیته این است که روزی نه چندان دور خواندن کتاب‌های این حوزه برای هر ایرانی یک ضرورت باشد.

موضوعات کلی کتابهای انتشارات سیته به شرح ذیل می باشد:

کتاب های تبلیغات انتشارات سیته (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های برندینگ انتشارات سیته (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های بازاریابی و فروش انتشارات سیته (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های موفقیت در کسب و کار انتشارات سیته (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های زندگینامه انتشارات سیته (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های کسب و کار انتشارات سیته (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های مدیریت انتشارات سیته (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

 

 

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

1001 راهکار تبلیغاتی (انتشارات سیته)


محصولات انتشارات سیته قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

18,000 تومان

ادبیات تبلیغ (انتشارات سیته)


محصولات انتشارات سیته قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

26,000 تومان

از رویا تا واقعیت، نکات آموزنده و برجسته ی مدیریت کسب و کار موفق ( انتشارات سیته)


از رویا تا واقعیت، نکات آموزنده و برجسته ی مدیریت کسب و کار موفق

محصولات انتشارات سیته قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما 4030book@

5,000 تومان

تاکتیک‌ ها و تکنیک‌ های تبلیغات (انتشارات سیته)


محصولات انتشارات سیته قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

12,500 تومان

شکست های نام های تجاری ( انتشارات سیته)


شکست های نام های تجاری

توضیحات پشت جلد :
انتشارات سیته منتشر کرد:
قرن بیست و یکم و به سرعت از راه رسید و تصاویر متفاوتی پیش چشم ما نمایان گشت.
ره آورد این قرن برای نام های تجار ،دردسرهای فراوان بود.گرچه امروزه ساخت نامهای تجاری اهمیتی به مراتب افزون تر از قبل دارد،بازهم شرکت ها در این مسیر به بیراهه میروند.هدف این کتاب بررسی دامنه گسترده و متنوع دلایل شکست ها و تنگنای پیش روی نام های تجاری است.
همان طور که از نمونه های ذکر شده در این کتاب بر می آید شکست برند،مختص نوع خاصی از کسب و کار نیست.غول های جهالنی هم هنگام خلق برندهای جدید،به اندازه شرکت های تازه کار و کم تجربه در معرض خطا و ناکامی هستند...

همانطور که در مقدمه‌ی این کتاب آمده، شکست ، روشنایی بخش راه موفقیت است و با نگاهی به عامل ناکامی های برندهای بزرگ و معروف میتوان از علل این شکست آگاه شد.
امروزه اهمیت ساخت برند اهمیتی به مراتب بیشتر از گذشته دارد. برندهای بسیاری طلوع و غروب می‌کنند و همچنان شرکت‌ها در این مسیر از اشتباهات یکدیگر درس نمی‌گیرند و حتی آن‌ها را تکرار می‌کنند و به بیراهه می‌روند.
هدف کتاب شکست نام‌های تجاری، بررسی این اشتباهات و دلایل شکست برندهاست تا بلکه کارآفرینان با مطالعه‌ی آن از شرایطی که منجر به شکست برندشان میشود اجتناب کنند. مواردی مانند فراموشی، خود بزرگ بینی، فریبکاری و نامرتبط بودن از علل شکست برندهای بزرگ دنیا هستند.
آنچه از شکست‌ها می‌توان آموخت بسیار بیشتر از درس‌هاییست که از موفقیت‌ها دریافت می‌شود. این کتاب حاوی توصیه‌های ارزشمند و سودمندی است که لازم است از آنها مطلع باشید.
کتاب شکست‌های نام‌های تجاری نوشته‌ی مت هیگ با ترجمه‌ی احمد روستا و فاطمه اللهیاری در سال 1392 توسط انتشارات سیته به چاپ رسید.

محصولات انتشارات سیته قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

24,000 تومان

مدیریت استراتژیک برند (انتشارات سیته)


نام کتاب: مدیریت استراتژیک برند
ناشر کتاب: انتشارات سیته
قیمت کتاب: ۳۵۰,۰۰۰ ریال
دسته‌بندی کتاب: مدیریت
موضوع کتاب: کالاهای مارک دار- مدیریت
نویسنده کتاب: کوین لین کلر
مترجم کتاب: عطیه بطحایی
قطع کتاب: وزیری
سال انتشار کتاب: ۱۳۹۶
نوبت چاپ کتاب: ششم
عرض کتاب: ۱۶
ارتفاع کتاب: ۲۳
نوع جلد کتاب: شومیز
تعداد صفحات کتاب: ۴۸۰ صفحه
قیمت کتاب: ۳۵۰,۰۰۰ ریال

درباره کتاب: امروزه یکی از با ارزش‌ترین دارایی‌های بسیاری از شرکت‌ها برندهای محصولات و خدمات آن‌هاست. کتاب مدیریت استراتژیک برند که به آن لقب «انجیل برند» داده‌اند، کمک می‌کند تا درک عمیق‌تری از اهداف اصلی برندسازی به دست آورید. یکی از ضروریات مدیریت ارشد هر سازمان ایجاد برندهای قدرتمندی است که ضمن عمل به وعده‌ها، قدرت و توانمندی خود را در طول زمان ارتقا دهند.

معرفی چشم‌اندازهای نوین در مدیریت برند، شناسایی و تثبیت جایگاه و ارزش‌های برند، برنامه‌ریزی و پیاده‌سازی برنامه‌های بازاریابی برند، از بخش‌های این کتاب هستند. تأکید اصلی این کتاب بر درک اصول روان شناختی در سطوح فردی و سازمانی برای بهینه سازی تصمیم‌گیری در خصوص برندها، با تشریح بسیاری از مفاهیم به روز در حوزه‌ی مدیریت استراتژیک برند به طور عملی به همراه مثال‌های فراوان می‌باشد.

شما می توانید کتاب مدیریت استراتیک برند از انتشارات سیته و همچنین تمامی کتا بهای انتشارات سیته را در بانک کتاب و فروشگاه آنلاین کتاب www.4030book.com مشاهده و در صورت نیاز اقدام به خرید کتاب به صورت آنلاین از بانک کتاب www.4030book.com نمایید.

35,000 تومان

هنر جنگ (انتشارات سیته)


نام کتاب: هنر جنگ
موضوع کتاب: جنگ فن متون قدیمی تا 1800 میلادی
نویسنده کتاب: سان تزو
مترجم کتاب: محمود حمیدخانی
ناشر کتاب: سیته
قطع کتاب: جیبی
سال انتشار کتاب: ۱۳۹۶
تعداد چاپ کتاب: ۴
نوع جلد کتاب: شومیز
تعداد صفحات کتاب: ۱۴۴
قیمت کتاب: ۶۰,۰۰۰ ریال

6,000 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 5,000 تومان بیشترین: 35,000 تومان
ريال5000 ريال35000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.