بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات شبگون

به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.

موضوعات کلی کتابهای انتشارات شبگون به شرح ذیل می باشد:  

کتاب های ادبیات انتشارات شبگون (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های فلسفه انتشارات شبگون (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های روانشناسی انتشارات شبگون (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های ادبیات داستانی انتشارات شبگون (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های اجتماعی انتشارات شبگون (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های عمومی انتشارات شبگون (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

آخرین بچه سرراهی ( داستانی واقعی و تکان دهنده درباره پسر بچه ای که به پرورشگاه کودکان سرراهی سپرده شد و تلاش های مادری که می خواست او را بازگرداند) ( انتشارات شبگون)


کتاب آخرین بچه سرراهی
داستانی واقعی و تکان دهنده درباره پسر بچه ای که به پرورشگاه کودکان سرراهی سپرده شد و تلاش های مادری که می خواست او را بازگرداند

محصولات انتشارات شبگون قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

25,000 تومان

اثر مركب (انتشارات شبگون)


اثر مركب

برای قیمت تماس بگیرید (66496367 - 021) شماره تلگرام 09037125318

اربابان بی‌شعور (انتشارات شبگون)


کتاب حاضر براي خواننده عام و کارشناس فلسفه جذابيتي يکساني دارد. تحليل نويسنده از نظام سرمايه‌داري بي‌شعور يک هنرنمايي از انتقاد و تحليل سياسي زيرکانه به لحاظ فلسفي است. مطالعه شوخ طبعانه و قابل‌فهم وي در مورد مشکلات شخصي و اجتماعي که شخص بي‌شعور ايجاد مي‌کند، درخشان‌ترين او منطقي‌ترين ارائه و در حوزه فلسفه اخلاقي و سياسي است. نويسنده در اين کتاب فلسفه‌اي سرگرم‌کننده را در مورد دنياي بي‌شعورها در اختيار خواننده قرار مي‌دهد.
18,000 تومان

بی‌ شعوری بس است دیگر! (جلد اول) (انتشارات شبگون)


«بی‌شعوری بس است دیگر! کتابی برای همه‌کس و هیچ‌کس» نخستین کتاب از این سه‌گانه است که در ایران با استقبال بسیاری رو به‌رو شده است.
دو کتاب دیگر به ترتیب «بی‌شعوری: تا همیشه» و «بیشعوری: توطئه بی‌شعوری» نام داردکه به‌زودی در طاقچه قرار می‌گیرد.
در بخشی از کتاب به نام «بی‌شعوریسم» می‌خوانیم:
«جذب و استخدام بی‌شعورها در هر کشوری بخشی از فعالیت‌های دولت مرکزی است. دلیلش هم خیلی ساده است. دولت قدرت عمل زیادی در شکل‌دهی روش زندگی ما دارد و بی‌شعورها هم بدشان نمی‌آید از قدرت؛ مخصوصا قدرتی که با آن بشود به دیگران گفت «بخوان و بنویس» تا از این طریق این آدم‌ها را بتوان به استخدام دولت درآورد.
دولت از دو بخش بزرگ تشکیل می‌شود: اول سیاستمدارها؛ یعنی صاحب‌منصب‌های منتخب ما که فکر می‌کنند دولت را اداره می‌کنند. دوم سیستم بوروکراتیک فسیل‌شده؛ یعنی همان کسانی که واقعا دولت را می‌گردانند.
هر دویِ این بخش‌ها بی‌شعورها را جذب می‌کند و به‌این‌ترتیب خودشان هم قربانی بی‌شعوری می‌شوند. البته شاید ما رغبتی به پذیرفتن این واقعیت که سناتورها، نمایندگان مجلس و قانون‌گذاران محلی‌مان بی‌شعورند نداشته باشیم، به‌ویژه اگر خودمان به آن‌ها رأی داده باشیم، اما در بیش‌ترِ انتخابات‌ها، انتخاب واقعی ناممکن یا غیرممکن است. در انتخابات فقط این امکان پابرجاست که به نامزدی که خطرش را کم‌تر احساس می‌کنیم، رأی بدهیم.
آیا دولت منتخب ما خود تبدیل به بخشی از توطئه‌ی بی‌شعوری شده است؟»
محصولات انتشارات قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@
15,000 تومان

بی‌ شعوری تا همیشه (جلد دوم) (انتشارات شبگون)


محبوبیت نخستین کتاب خاویر کرمنت، «بی‌شعوری بس است دیگر»، باعث شد تا او کتابی دیگر با عنوان «بی‌شعوری تا همیشه» بنویسد.
او در این کتاب، مبتلایانی را مورد بررسی قرار می‌دهد که در آن‌ها بیماری بی‌شعوری شدت گرفته و ظاهرا کار از درمان هم گذشته است. آن‌ها انسان‌هایی هستند که بی‌شعوری تا ابد را انتخاب کرده‌اند.
کرمنت افسوس می‌خورد که با توجه به این‌که دیگر برای بی‌شعوری درمانی وجود دارد (به لطف کتابِ اول بی‌شعوری: بی‌شعوری، بس است دیگر) باز هم هستند افرادی که از قبول بی‌شعوری‌شان و این‌که به دنبال درمانش باشند سر باز می‌زنند.
دکتر کرمنت فهرستی از آدم‌هایی که بیش‌تر در معرض بی‌شعوری تا همیشه قرار دارند پیشنهاد می‌کند. او در این کتاب توضیح می‌دهد که چگونه می‌شود آن‌ها را شناخت و جلویشان را گرفت.
در بخشی از کتاب به نام «بی‌شعور قربانی» می‌خوانیم:
«هرچند که برخی افراد سعی نمی‌کنند بر سختی‌های‌شان چیره شوند؛ فقط در آن‌ها می‌غلتند. تا حالا بهترین تلاش خود را با ادامه‌ی زندگی در سکوت و ناامیدی کرده‌اند. اما سپس زندگی ساکت‌شان از هم می‌پا‌شد. با تکانی شدید از انزوای خود به سوی توجهِ شدید پرتاب می‌شوند. آن‌ها به نوعی جدید از «قهرمان» تبدیل می‌شوند: قربانی.
باید به خاطر داشت که این‌ها افردی‌اند که تسلیم شده‌اند. به جای التیام‌دادن خود و غلبه‌کردن بر مشکلات‌شان، نفسِ آسیب‌دیده‌شان را در آغوش گرفته و رفتار عصبی خود را پذیرفته‌اند. آن‌ها احساسات جریحه‌دار خود را به نشان اصالت و نجابت تبدیل کرده‌اند. حالت قربانی‌شدن را حفظ می‌کنند تا از آن به عنوان اجازه‌نامه‌یی برای سواستفاده‌کردن از افرادی که در باقیِ زندگی‌شان می‌بینند استفاده کنند».
محصولات انتشارات شبگون قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

15,000 تومان

توطئه‌ ی بی‌ شعوری (جلد سوم) (انتشارات شبگون)


«با خودتان فکر کنید؛ اگر یک بی‌شعور رویاپرداز بودید که طرح به دست گرفتن جامعه را در سر می‌پروراند، اولین اهداف‌تان چه ‌بود؟ به دست گرفتن تمام نظام آموزشی از مهدکودک تا دانشگاه. چرا که اگر می‌توانستید یکی دو نسل را ناآگاه کنید، کل جامعه را به فنا می‌دادید.
• جوان‌ها برای استخدام شدن و کار کردن آماده نمی‌شدند.
• برای هوشمندانه رای دادن آماده نمی‌شدند.
• حتی به تاثیرپذیری از بی‌شعورها بیش‌تر مستعد می‌شدند.
عوامل زیادی برای کاهش کیفیت نظام آموزشی کنونی وجود دارد؛ مواد مخدر، خشونت، فرزندان نامشروع، خانواده‌های تک‌سرپرست، بی‌بها شدن انضباط و خیلی چیز‌های دیگر. اما اگر پشت این فاکتورها را بنگرید چه می‌یابید؟
بی‌شعورها را، بدون شک. به بیانی دقیق‌تر، انجمن. بگذارید شاهد آن را بررسی کنیم.
سی سال پیش، مشکلات اصلی در مدارس، آدامس جویدن، تاخیر داشتن، صحبت کردن در کلاس و فریاد زدن در سرسرا‌ها بود. امروزه این لیست شوم‌تر است: قتل، جیب‌بری، بارداری، مصرف و فروش مواد مخدر، مستی و حمله‌ی فیزیکی به معلم‌ها.
آیا مدارس امروز برای دست‌وپنجه نرم کردن با چنین مشکلاتی آماده‌اند؟»
محصولات انتشارات قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

15,000 تومان

دانشکده کسب و کار (انتشارات شبگون)


دانشکده کسب و کار

13,000 تومان

شانس دوم (انتشارات شبگون)


شانس دوم

25,000 تومان

عشق در زمان وبا ( انتشارات شبگون)


کتاب عشق در زمان وبا

محصولات انتشارات شبگون قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

32,000 تومان

مادر پنهان من ( انتشارات شبگون)


کتاب مادر پنهان من

محصولات انتشارات شبگون قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

25,000 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 13,000 تومان بیشترین: 32,000 تومان
ريال13000 ريال32000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.