بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات صدای معاصر

به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.

موضوعات کلی کتابهای انتشارات صدای معاصر به شرح ذیل می باشد:

کتاب های ادبیات انتشارات صدای معاصر (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های ادبیات داستانی انتشارات صدای معاصر (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های تاریخ و جغرافیا انتشارات صدای معاصر (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های عمومی انتشارات صدای معاصر (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های عرفانی انتشارات صدای معاصر (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های روان شناسی انتشارات صدای معاصر (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

 

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

همه‌ ی ماجراهای ریچارد فاینمن (انتشارات صدای معاصر)


همه‌ ی ماجراهای ریچارد فاینمن (انتشارات صدای معاصر)

این کتاب مجموعه‌ی کامل داستان‌های خواندنی دو کتاب پر فروش ریچارد فاینمن، نکنه شوخی می‌کنید. آقای فاینمن! و به تو چه که دیگران چی فکر می‌کنند، است. همه‌ی این داستان‌ها واقعی هستند و راوی آن‌ها خود فاینمن است. بی‌تردید ریچارد فاینمن نگینی درخشان و اسطوره‌ای بی همتا در تاریخ علم است. روزنامه‌ی نیویورک تایمز می‌نویسد، فاینمن ناب- شوخ طبع، باهوش، گاهی هم هرزه... این کتاب چقدر خواندنی است.
و روزنامه‌ی واشنگتن پست در نقد این کتاب می‌نویسد، او انسانی مبتکر، باهوش، کنجکاو، پرانرژی، التقاطی، و تمام عیار سنت شکن بود که به علم عشق می‌ورزید، علاقه‌ی سیری ناپذیری به اصول اولیه داشت و نگرش او به واقعیت منحصر به فرد بود. وقتی چیزی را شرح می‌داد که دوست داشت، نبوغ ذاتی‌اش از درون آن‌چه می‌گفت و می‌درخشید...فاینمن هم شما را می‌خنداند و هم به فکر وامی‌دارد... .

محصولات انتشارات صدای معاصر قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما 4030book@

37,500 تومان

خرستان ( انتشارات صدای معاصر)


خرستان

مجموعه‌داستان، یه مجموعه‌داستان طنز از«لوریس چکناوریان» آهنگساز و رهبر ارکستر ایرانی

کتاب«خرستان» یه مجموعه‌س از ۳۱ داستان کوتاه طنز که شخصیت اصلی همه‌ی داستان‌هاش یه خره! به نظر نویسنده: «توی زبون فارسی هر موقع اسم خر میاد وسط ناخودآگاه خنده‌مون می‌گیره! خر یه حیوون زیبا و مظلومه. بین حیوونا خر از همه مظلوم‌تره. من خیلی تحت تاثیر خر قرار گرفتم. یه بار جلوش وایسادم و نگاش کردم؛ بعد زدم زیر خنده! هر موقع یه خر می‌بینم یاد خودم و سادگی‌های خودم می‌افتم. من یاد گرفتم که به خودم بخندم نه به بقیه! اصل و اساس داستان‌های مجموعه‌ی خرستان، همین خندیدن به خوده!!!»
«لوریس چکناوریان» آهنگساز و رهبرارکستر ارمنی‌تباره که متولد شهر بروجرد ایرانه و از شناخته‌شده‌ترین چهره‌های فرهنگی ایران و ارمنستان به حساب میاد! لوریس به عنوان رهبر ارکستر تا حالا چند تا ارکستر توی کشورهای اتریش، بریتانیا، آمریکا، کانادا، فنلاند، ارمنستان و تایلند رو رهبری کرده. ساخته‌های چکناواریان توسط گروه ارکسترهای مختلفی مثل: ارکستر سمفونیک لندن، ارکستر فیلارمونیک لندن، ارکستر هال، ارکستر فیلارمونیک هلسینکی، ارکستر سمفونیک هلسینکی، ارکستر سمفونیک تهران و ارکستر سمفونیک نیویورک اجرا شدن!!!

...در این فاصله قانون خرکی داشت با موفقیت شلنگ تخته خودش را می‌انداخت و پیش‌تر و پیش‌تر می‌رفت و خرکی‌تر و خرکی‌تر می‌شد، دنیا دیگر خودش را راحت کرده بود از شر مرز ملیت و فرهنگ و سنت و آداب و رسوم و حتا زبان. همه با خیال راحت فقط عرعر می‌کردند و بس، و وقت و بی‌وقت، در پیشگاه مجسمه‌ طلای خر، خم و راست می‌شدند.

ما نمی دانیم از کجا آمده ایم و به کجا می رویم . شاید من در زندگی قبلی ام خر بوده ام و شاید هم در زندگی بعدی خر باشم. پس بهتر است یاد بگیریم که هر روز به خود بخندیم. این فقط خر نیست که هر روز بار سنگینی را روی پشت خود می برد . ما آدم ها هر روز باری سنگین تر از بار خر را بر دوش خود می بریم .
چکناواریان موسیقیدان و رهبر ارکستر با نگارش داستان هایی طنز با محوریت خر وجه دیگری از استعداد هنری خود را به منصه ظهور گذاشته است.
او پیشرفت تکنولوژیک را دلیل رشد بشر نمی داند و بر این باور است که این پیشرفت به مثابه پول بیشتربه جیب زدن و خرتر شدن انسان هاست .

محصولات انتشارات صدای معاصر قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

برای قیمت تماس بگیرید (66496367 - 021) شماره تلگرام 09037125318

روح کانترویلا ( انتشارات صدای معاصر)


روح کانترویلا

"کتاب حاضر، شامل سه داستان کوتاه انگلیسی قرن نوزدهم با مضمون عشق و عرفان و با عنوان‌های «روح کانترویلد»، «مدل میلیونر» و «تصویر دوریان گری» است. در داستان «روح کانترویلد» آمده است: «آقای هایرام بی اُتیس» به اتّفاق همسر، پسرش «واشنگتن»، دختر پانزده ساله‌اش «ویرجینیا» و دوقلوهایش از آمریکا به انگلیس می‌آید و «کاخ کانترویلد» را از «لرد کانترویلا» می‌خرد. در آن کاخ روحی به نام «سایمون دِکانترویلد» که به دلیل کشتن همسرش در سال ۱۵۸۴، به دست برادران همسرش کشته شده بود، زندگی می‌کرد. روح به راه‌های مختلف سعی می‌کرد خانواده «اُتیس» را بترساند، امّا موفّق نمی‌شد. روح سرگردان به دلیل مهربانی «ویرجینیا» به وی علاقه‌مند می‌شود و از او می‌خواهد که برایش تقاضای مرگ کند تا به آرامش برسد. «ویرجینیا» نیز درخواست وی را قبول می‌کند و «سایمون» می‌میرد، در حالی که جواهراتی به «ویرجینیا» هدیه می‌دهد و «ویرجینیا» طی ماجراهایی درمی‌یابد که عشق قوی‌تر از مرگ است.

امروز زادروز اسکار وایلد، شاعر و نویسنده‌ی ایرلندی قرن نوزدهم و یکی از بزرگترین نمایش‌نامه‌نویسان تاریخ ادبیات جهان است که تاثیر بسیاری روی نویسندگان بعد از خود گذاشت. به همین مناسبت به معرفی کتابی از این نویسنده می‌پردازیم.

کتاب «روح کانترویلا» از انتشارات صدای معاصر شامل سه داستان کوتاه با مضمون عشق و عرفان و با عنوان‌های «روح کانترویل»، «مدل میلیونر» و «تصویر دوریان گری» است.

«روح کانترویل» داستان کوتاهی است که اول در یک مجله چاپ شد، بعد در مجموعه داستان «جرم ارباب سویل و داستان‌های دیگر» منتشر گردید و در نهایت بخاطر محبوبیت بالایش بطور مستقل در قالب یک کتاب عرضه شد. ویژگی این داستان، طنز تلخ و روحیه‌ی امید و استقلال طلبی است. داستان در مورد خانواده‌ای است که به قلعه‌‌ای تسخیر شده، نقل مکان می‌کنند. شبح کانترویل، مردی که همسر خود را به قتل رساند و توسط برادران وی کشته شد، در این قلعه زندگی می‌کند و سعی دارد تازه‌ واردها را بترساند. فیلم‌ها و نمایش‌های بسیاری بر اساس این داستان ساخته شده است.

کتاب دیگر این مجموعه، «تصویر دوریان گرِی» یکی از مشهورترین آثار اسکار وایلد می‌باشد. این کتاب که یک رمان فلسفیست، در زمان انتشار با سانسور گسترده روبرو گردید اما با اینحال از دید مردم، پر از ایده‌های شیطانی تشخیص داده شد. نثر زیبا و داستان جذاب، از ویژگی‌های این داستانست که باعث شد یک قرن پس از مرگ نویسنده در سال 2010 کتاب سال دابلین شناخته شود.

کتاب «مدل میلیونر» در مورد مردی به نام هوگی راسکین است که عاشق شده و قصد ازدواج دارد اما پدر دختر مورد علاقه‌اش راضی به این امر نیست چرا که هوگی آه در بساط ندارد. یک روز هوگی در آتلیه‌ی دوست نقاشش با گدایی رقت‌انگیز روبرو میشود و تنها سکه‌ای که در اختیار دارد را به او می‌بخشد. آن گدا در اصل یک نجیب‌زاده‌ی متمول است و محبت راسکین را با مبلغی هنگفت جبران می‌کند.

محصولات انتشارات صدای معاصر قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

7,500 تومان

معجزه ی شکرگزاری ( انتشارات صدای معاصر)


معجزه ی شکرگزاری

پیشکش به تو
باشد که معجزه شکرگزاری درهای دنیای نوینی را بر تو بگشاید و برای تمامی سال ها ی زندگی ات شادمانی به ارمغان آورد.این خواسته ی قلبی من برای تو تمامی جهان است.

"کسانی که به معجزه‎ی شکرگزاری اعتقاد ندارند، آن را نمی‎یابند."
راندا برن در کتاب «معجزه‌ی شکر گزاری» به مفهومی پرداخته است که گرچه پیوسته پیش روی ماست و به راههای مختلف با آن سر و کار داریم، اما همواره مورد غفلت ما قرار می‌گیرد. این مفهوم در دل جمله‌ای از انجیل متی که در کتاب به آن اشاره شده مستتر است: "هرکس که قدردان و سپاسگزار باشد بیشتر و به حد کفایت به او عطا خواهیم کرد. هرکس که قدردان نباشد، هرآنچه راکه دارد از او بازمی‌ستانیم." احتمالا با خواندن این سطرها این ضرب المثل فارسی در ذهنتان تداعی شده است: "شکر نعمت نعمتت افزون کند، کفر نعمت از کفت بیرون کند."
همانطور که آهنربا آهن را جذب می‌کند، قدرشناسی ما، نعمت‌ها و موهبت‌های بیشتری را به سوی خود جذب خواهد کرد. این یک قانون جهان شمول است و تمامی جنبه‌های زندگی ما را در برمی‌گیرد.
این کتاب حاوی 28 تمرین است که به ما آموزش می‌دهد چگونه نیروی قدرشناسی را در زندگی‌مان به کار بگیریم تا کیفیت زندگی خود را بهبود ببخشیم.

محصولات انتشارات صدای معاصر قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

15,000 تومان

ناله ای از نای نای ( انتشارات صدای معاصر)


ناله ای از نای نای

بسیاری از شارحان مثنوی، نی را در نی‌نامه، نماد «انسان کامل» دانسته‌اند. پاره‌ای نیز نی را همین انسان معمولی دانسته‌اند که ژان پل سارتر فیلسوف آن را «فرد جاندار آزاد» می‌داند.
بی‌گمان نی نامه را نمی‌توان با نگرشی انسان مدارانه (اومانیستی) و «ماتریالیستی» فهم کرد، زیرا نی ناله گر مولانا، انسانی خدا آگاه است که خود را در این جهان غریب و جدا یافته است که در هوای نیستان (وطن ازلی) فغان و ناله می‌کند.
نی، در نی‌نامه، همان طوطی در قفس است که از «جنگل هندوستان غیب» دور مانده است و رنج گزنده‌‌ی این غربت را فهمیده و حس کرده است.
کتاب حاضر دستاورد گفتگویی با استاد دکتر میر جلال‌الدین کزازی است که سخنگوی راستین ادب پارسی در روزگار ماست.
در این کتاب نخست خاستگاه تاریخی سرودن مثنوی و ساختار و پیام آن کاویده می‌شود سپس هیجده بیت اول مثنوی- که بنا به گزارش افلاکی در کتاب مناقب العارفین، مولانا با دست خود نگاشته شده است- شرح داده می‌شود.

محصولات انتشارات صدای معاصر قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

20,000 تومان

ویس و رامین ( انتشارات صدای معاصر)


ویس و رامین

شعر، منظومه‎ی عاشقانه‎ی«ویس و رامین» به همراه دو گفتار از«صادق هدایت» و«مینورسکی»
منظومه‎ی ویس و رامین یکی از شاهکارهای ادبیات فارسیه که«فخرالدین اسعد گرگانی» بر اساس یکی از نوشته‎های پهلوی، اون رو به نظم درآورده. اون چیزی که این منظومه رو از بقیه‎ی منظومه‎های عاشقانه‎ی کهن فارسی متمایز می‎کنه موضوع کتابه. چون برخلاف داستان‎های عاشقانه‎ی قدیمی که بیش‎ترشون از افسانه‎ها یا شخصیت‎های تاریخی الهام گرفته شده بودن و مولف سعی می‎کرد که از جزییات زندگی اون‎ها درس اخلاق و دلاوری و بخشش و ... به مخاطب بده، موضوع ویس و رامین خیلی گستاخانه انتخاب شده و گویا به همین دلیل شاعر برای این داستانش شخصیت‎های خیالی رو انتخاب کرده!
داستان درباره‎ی عشق دوطرفه و شهوانی دختری به اسم ویس با رامین، برادرِ شاه «موبد»ـه. ویس همسر شاهه و از این ازدواج به شدت ناراضیه!

توضیحات پشت جلد :
انتشارات صدای معاصر منتشر کرد:
آنچه ویس و رامین را از سایر رمان‌های عاشقانه باستان ممتاز می‌سازد نخست موضوع کتاب است، زیرا بر خلاف پهلوانان داستان‌های عشقی قدیم که عموماً از افسانه و یا اشخاص تاریخی گرفته شده‌اند و داستانسرا کوشیده که از جزییات زندگی آنها به خواننده درس اخلاق و دلاوری و گذشت و غیره بیاموزد موضوع «ویس و رامین» بسیار گستاخانه انتخاب شده و گویا به همین علت پهلوانان آن خیالی است و با افسانه و تاریخ وفق نمی‌دهد» به طور خیلی خلاصه موضوع داستان عبارتست از: عشق متقابل شهوانی و افسار گسیختهٔ دختری به نام ویس با برادر شاه «موبد» به‌نام رامین، که البته ویس در عقد شاه «موبد» است و سخت از این پیوند ناراضی‌است.

محصولات انتشارات صدای معاصر قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

33,000 تومان

یک مطلب خنده دار (انتشارات صدای معاصر)


محصولات انتشارات صدای معاصر قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

15,000 تومان

بنجامین فرانکلین زندگی من


بنجامین فرانکلین زندگی من
دسته بندی کتاب: کتاب عمومی
موضوع اصلی کتاب: زندگی نامه و خاطره
موضوع فرعی کتاب: زندگی نامه ، سرگذشتنامه
نویسنده کتاب: بنجامین فرانکلین
مترجم کتاب: بهنام چهرزاد
ناشر کتاب: صدای معاصر

برای قیمت تماس بگیرید (66496367 - 021) شماره تلگرام 09037125318

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 7,500 تومان بیشترین: 55,000 تومان
ريال7500 ريال55000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.