بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات صهبا (موسسه فرهنگی هنری ایمان جهادی)

به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.

موسسه ایمان جهادی – صهـبا مجموعه‌ای خصوصی است که با تمرکز بر روی بیانات و منویات و سخنان مقام معظم رهبری به تهیه و تولید محصول می‌پردازد. محصولات صهـبا شامل دو مجموعه کتاب و گفتار است که با توجه به منابع سخنرانی‌ها ،آرشیو روزنامه‌ها و... تهیه می‌شود. مقام معظم رهبری ده‌ها سخنرانی تاریخی و محوری دارند که یک موضوع به طور کامل در آن بررسی می‌شود. نمی‌توان از کنار این سخنرانی‌ها به راحتی عبور کرد.همچنین تشنگی و نیاز‌های فکری نسل جدید انقلاب ایجاب می‌کند که بارانی از پاسخ‌های مقتضی هر نیاز در جامعه ببارد و فضا را آکنده از شور و شعور و بصیرت کند. 
در سایت فروشگاه صهبا کلیه محصولات انتشارات موسسه ایمان جهادی (صهبا) جهت فروش به مخاطب گرامی عرضه می‌گردد.

موضوعات کلی کتابهای انتشارات صهبا (موسسه فرهنگی هنری ایمان جهادی) به شرح ذیل می باشد:

کتاب های مذهبی نتشارات صهبا (موسسه فرهنگی هنری ایمان جهادی) (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های تاریخی نتشارات صهبا (موسسه فرهنگی هنری ایمان جهادی) (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های سیاسی نتشارات صهبا (موسسه فرهنگی هنری ایمان جهادی) (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های اجتماعینتشارات صهبا (موسسه فرهنگی هنری ایمان جهادی) (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های انقلاب اسلامی انتشارات صهبا (موسسه فرهنگی هنری ایمان جهادی) (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های ولایت انتشارات صهبا (موسسه فرهنگی هنری ایمان جهادی) (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

 

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

مسیح در شب قدر(انتشارات صهبا)


روایت حضور مقام معظم رهبری در منازل شهدای ارمنی و آشوری از سال 1363 تا 1389 کتاب شامل بیست‌وسه روایت داستانی، و البته مستند، از حضور آیت‌الله خامنه‌ای در منزل خانوادة شهدای مسیحی و مختصری از احوالات و خاطرات این شهدا است. حضرت آقا بدون تشریفات آنچنانی، در ایام عید میلاد حضرت مسیح، مهمان این خانواده‌ها می‌شوند. آنها که تا چند دقیقه قبل از آمدن ایشان، نمی‌دانستند مهمانشان کیست، بهت‌زده به استقبال می‌روند. آقا با صمیمیت و مهربانی، در این خانه‌ها می‌نشینند، با آنها صحبت و درد دل می‌کنند و همراهشان چای می‌نوشند.
کتاب تماماً رنگی است و تصاویر حضور حضرت آقا در منازل شهدای مسیحی، و همچنین تصاویری از این شهدای گران‌قدر، روایت‌ها را تکمیل کرده‌اند.

18,500 تومان
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.