بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات طلایه

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

اختراعات (انتشارات طلایه)


محصولات انتشارات طلایه قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

9,000 تومان

چسب زخم برای زندگی (انتشارات طلایه)


«هنگامی که من در مورد روند منفی تجارت یا اقتصاد چیزهایی می‌شنوم، بلافاصله این عبارت تأکیدی را تکرار می‌کنم: «این موضوع ممکن است در مورد برخی از افراد درست باشد، اما در مورد من صدق نخواهد کرد. کار و کاسبی من همیشه رونق دارد صرف نظر از اینکه کجا هستم یا چه اتفاقی بیافتد.» همانطور که به این عبارات فکر می‌کنید و آنها را تکرار می‌کنید، در واقع در حال ساختن و خلق تجربیات و اتفاقات زندگی آیند خود هستید. مراقب طریقه صحبت کردن‌تان راجع به رفاه باشید. شما همیشه دو راه دارید: یا فکر کردن به فقر و یا فکر کردن به رفاه. حداقل در طول هفته، آینده، توجه کنید که چگونه در مورد پول یا در مورد کار، خط‌مشی زندگی، اقتصاد، شغل، پس‌انداز و بازنشستگی صحبت می‌کنید مراقب جمله‌هایی که به زبان می‌آورید باشید و مواظب باشید که با صحبت‌های فعلی‌تان، آینده‌ای همراه با فقر برای خودتان خلق نکنید.
آیا اکنون شغلی دارید که فکر می‌کنید در آن گیر افتاده و دست و پا می‌زنید؟ آیا از شغلتان متنفر هستید و یا اینکه متوجّه شده‌اید که فقط به خاطر درآمدش این کار را انجام می‌دهید؟ دستورالعمل‌های ویژه‌ای وجود دارد که می‌توانید آنها را انجام دهید تا تغییرات مثبتی به وجود آورید. این عقاید ممکن است ساده یا احمقانه به نظر برسند، اما من مطمئنم که بسیار کارآمد و مؤثرند. من افراد بیشماری را دیده‌ام که وضعیت کاری‌شان را تغییر داده و بهتر کرده‌اند. قوی‌ترین ابزاری که شما می‌توانید برای تغییر دادن یک موقعیت یا وضعیت به کار برید «متبرک کردن با عشق» است. مهم نیست که کجا کار می‌کنید یا چه احساسی در مورد محل کارتان دارید. آن را با عشق متبرک کنید.»
محصولات انتشارات قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

9,000 تومان

دایره‌ المعارف جامع ماساژ (ماساژ درمانی) (انتشارات طلایه)


ماساژ یک وضعیت تماس مثبت برای افراد است که از نظر روان‌شناختی بسیار عمیق و درمان کننده است. یک روش خوب برای ارتباط برقرار کردن با یک فرد دیگر و همچنین ایجاد رابطه‌های احساسی با یک نوزاد است. ماساژ به عنوان بهترین هدیه برای جلب اعتماد طرف مقابل می‌تواند کاربرد داشته باشد.
ماساژ به عنوان بهترین نیروبخش جسمی و حسی می‌تواند عمل کند. در بین دیگر مزایا، باعث شل شدن عضلات سفت می‌شود که بر روی وضعیت و حالت چهره اثر‌گذار است.
افزایش گردش خون، رنگ پوست را بهتر می‌کند و به پوست حیات دوباره می‌بخشد. آرامش اعصاب و سرحالی درونی از طریق حالت و لبخند معلوم می‌شود.
یک ماساژ خوب برای بدن و ذهن، باعث ایجاد حالت آرامش و سرحالی می‌شود.
ماساژ در گردش خون، افزایش میزان اکسیژن بافت‌‌ها و کاهش فشار سرخرگی و رفع خستگی عضله‌ها موثر است و درد مفصل‌ها را بهبود می‌بخشد. ماساژ سیستم عصبی را تحریک و به هر شکل که انجام شود برای رفع خستگی موثر است.
تمدد اعصاب و میزان استرس را کاهش می‌دهد، استرسی که متأسفانه عامل بسیاری از مشکلات سلامتی است. ماساژ می‌تواند به عنوان پیشگیری مورد استفاده قرار بگیرد. تحریک بعضی نقاط، نیروی حیاتی اندام‌های درونی را افزایش می‌دهد و باعث تسکین علائم دردهای متداول می‌شود.
وقتی بدن در حالت آرام است، ذهن می‌تواند رفع خستگی کند، وضعیتی که رسیدن به آن از طریق راهی دیگر مشکل است. ماساژ فوراً اثرات قابل مشاهده‌ای را وقتی که استرس روزانه محو می‌شود ایجاد می‌کند.
محصولات انتشارات طلایه قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

16,000 تومان

فصل آخر (انتشارات طلایه)


این رمان ایرانی روایت دختری به نام شیرین را از زبان خودش بیان می‌کند که قصد مهاجرت به آلمان را دارد و با مشکلاتی رو به رو می‌شود.
در قسمتی از این رمان می‌خوانیم:
با صدای بسته شدن در راهرو از خواب می‌پرم. به دور و برم نگاهی می‌اندازم. نمی‌‌دانم کجا هستم، فضای اتاق نا‌آشناست. هنوز حالت گیجی و خواب دارم. احساس سنگینی دارم و نمی‌توانم روی تخت جابجا شوم. تازه متوجه می‌شوم دخترکم در آغوشم خوابیده. دوباره به اطراف نگاه می‌کنم، آن طرف دختر دیگرم آرام روی تخت خوابیده. صدای تقه‌های باران روی سقف آزارم می‌دهد. به سختی جا‌بجا می‌شوم، دخترکم را روی تخت می‌گذارم و کنار پنجره می‌روم. باران شدت گرفته، از دیروز تا الان بی‌وقفه باریده. نمی‌دانم ساعت چند است. نور چراق قوه را روی ساعت کنار تخت می‌اندازم، سه و نیم صبح است.

21,000 تومان

ماندانا «مادر کوروش بزرگ» (انتشارات طلایه)


آژی‌ دهاک، پادشاه قدرتمند ماد و آخرین پادشاه این سلسله بود. مقتدرترین شاه این سلسله «هوخشتره» بود که قبل از آژی‌دهاک برکشور ماد حکومت می‌کرد و فتوحات بسیاری داشت. سلسله‌ی ماد حدوداً یکصد و پنجاه سال حکومت کردند.
کوروش بزرگ نوه‌ی دختری آژی‌دهاک آخرین پادشاه ماد بود که برجد خود یعنی آژی‌دهاک در جنگی غلبه کرد و او را به اسارت درآورد ولی هرگز با او بدرفتاری نکرد، بلکه او را در یکی از نواحی ایران برمسند حکومت نشاند.
نام مادر کوروش «ماندانا» بود که عمده قصه‌های این کتاب بر محور زندگانی این بانوی گرامی و خوش قلب دور می‌زند.
پدر کوروش، کامبیز یا کمبوجیه نام داشت که بر سرزمین پارس یا «انشان» حکمفرایی می‌کرد. کامبیز با ماندانا دختر آژی‌دهاک ازدواج کرد که حاصل آن ازدواج دو پسر به نام‌های «کوروش، ویشتاسپ» بودند.
در بخشی از کتاب می‌خوانیم:
بعد از آن که کامبیز در شهرری با اسپهبدان مازندران گفتگو کرد، فرمان‌دار سابق را تحت‌الحفظ به طرف اکباتان روانه نمود و خود در حضور اسپهبدان ماند تا جواب نامه‌ی شاه بیاید و آنان نظر شاه را در این زمینه بدانند. بعد از گذشت دو روز نامه‌ای از طرف ماندانا به وسیله‌ی پیک مخصوص و تندرو به دست کامبیز رسید.
کامبیز نامه‌ی ماندانا را خواند و بسیار شاد و خوشحال شد و چندین‌بار آن نامه را بوسید و بارها مورد مطالعه قرار داد.
کامبیز به وسیله‌ی آن نامه متوجه شد که ماندانا او را هرگز از یاد نبرده است و مورد مهر او قرار گرفته و امیدوار گردید که همین امر می‌تواند دلیلی باشد بر این‌که زمینه برای وصلت آن دو دلداده ریشه دوانده است. کامبیز وقت را تلف نکرد و نخواست دلداده‌ی خود ماندانا را در انتظار بگذارد، لذا بلافاصله بر آن شد تا نامه‌ای مِهرآمیز برای ماندانا بنویسد.
محصولات انتشارات طلایه قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

19,000 تومان

مردان مریخی زنان ونوسی (انتشارات طلایه)


مرد زمانی که قصد خریدن اتومبیل و یا برنامه‌ریزی و تحقق مسافرتی هیجان‌انگیز را انجام می‌دهد که بسیار مهم هستند، انتظار دارد که در نگاه زنش امتیاز و شرایطی داشته باشد. او به کارهایی شبیه به باز کردن درب اتومبیل، خرید یک دسته گل و یا رفتار محبت‌آمیز چندان اهمیت و ارزشی قایل نیست. مرد باور دارد که با به کارگیری درست از زمان، انرژی و توجه خود، می‌تواند کارهای بزرگی را انجام دهد، این فرمول چندان کارساز نیست، زیرا دیدگاه‌های زنان در نگاه مردان متفاوت از محاسبات مردان است.
زن زمانی که امتیازبندی لازم را می‌کند، برای هر نوع عشقی در قالب هدایای بزرگ و کوچک امتیاز مساوی می‌دهد و آن را ارج می‌نهد. حال آن که مرد برای هر کدام از هدایای زندگی خود امتیازات متفاوتی قایل است.
برای هدیه کوچک یک می‌دهد و برای هدایای بزرگ امتیازات زیادی تا شماره ۳۰ را قایل می‌شود. مرد به دلیل عدم آگاهی به این که زنان امتیازبندی خاصی دارند و به هر چیز امتیاز یکسانی می‌دهند، از اینرو تمام انرژی خودش را برای کسب امتیازات بیشتر صرف می‌نماید و یک یا دو هدیه بزرگ می‌خرد.
زن وقتی امتیازبندی می‌نماید، ارمغان محبت و عشق او هر اندازه کوچک هم بوده باشد، یک امتیاز برای آن قایل می‌شود. در نگاه زن هر نوع هدیه‌ای دارای امتیاز یکسانی است.
مرد به خاطر این که واقف به نحوه امتیازبندی زن نیست، چیزهای بزرگ را به تصور خود شایسته امتیاز بزرگ دانسته و برای چیزهای کوچکتر امتیاز پایین‌تری در نظر می‌گیرد. به طوری که نمی‌داند امتیاز خریدن یک دسته گل با امتیاز پرداخت کرایه خانه در نگاه زن یکسان است.

14,000 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 9,000 تومان بیشترین: 21,000 تومان
ريال9000 ريال21000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.