بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات علمی

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

تئوری فرهنگ مصرف كننده (انتشارات علمی)


تئوری فرهنگ مصرف كننده

37,500 تومان

گل تی تی (نشر علم)


در سکوت شبی آرام و بی دغدغه، (ثریا -ر) یکی از باناون محترم از خاندان اصیل مازندرانی ماجراهای حقیقی زندگی گل تی تی را برایم تعریف کرد و توضیح داد که بسیاری از میانسالان استان مازندران، به ویژه مردم ساری کم و بیش داستان شگفت انگیز و سرنوشت پر ماجرای این زن شجاع و صبور را به خاطر دارند.
این قصه از همان لحظه نخستین که راوی لب به سخن گشود مرا درگیر واژه شگفت انگیز سرنوشت کرد که از آغاز تاریخ بشریت، برای تعبیر و توجیه بسیاری از حوادی ناشناخته زندگی آن را دستاویز قرار داده و افسانه ها از آن ساخته و پرداخته اند و این واژه پر رمز و راز در طول زندگی گل تی تی بیش تر از هر وازه دیگر خود را به نمایش گذاشته است.
به غیر از نام گل تی تی به معنای گل گوجه که نام حقیقی قهرمان قصه ماست برای حفظ حریم زندگی خصوصی آن ها که با این قصه مربوط می شوند ، اسامی شان را تغییر داده ام و برای درک و تصویر محل های حادثه زندگی گل تی تی ، مدتی را در ساری و حومه آن سر کردم اگرچه بسیاری از محل های حادثه و همینطور روستای محل زندگی گل تی تی مثل عملکرد دیگر شهرهای بزرگ، به وسیله شهر بزرگ ساری بلعیده شده است . با این همه من روحا و ذهنا آن محل ها را دریافتم و تصویر زدم . با امید اینکه گل تی تی از تصویر زنی های من راضی باشد.
نویسنده
ر - اعتمادی
5,500 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 5,500 تومان بیشترین: 37,500 تومان
ريال5500 ريال37500
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.