بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات علمی کالج

به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.

درسال 1348 در یک خانواده ی مأنوس باکتاب به دنیا آمدم. ارزش وجایگاه کتاب را از نسخه های خطی وقدیمی که پدرم مطالعه می کرد فهم کردم. ایشان باتوجه به سن بالایی که داشتند از عاشقان عرصه ی فرهنگ وعرفان بودند.

محل زندگی ما کمتراز متوسط اما متراکم ازکتاب وکتاب خوان بود. ازجمله امتیازات وموقعیت های کودکی من این بودکه افراد خانواده ام همه بزرگتر از من بودند. فضای اتاق بچه ها انگیزه، تلاش وخواندن برای ورود به دانشگاه آن هم در رژیم گذشته بود.

نمی­دانم این معرفت را از کجا بدست آورده بودم که همواره کتاب هایی راکه پدرم مطالعه می­کرد والا تر وعمیق تر از کتابهای خودمان می دانستم. شاید علتش این بود که گاهی می دیدم در کنج اطاق ودرحال خواندن این کتاب ها اشکی از چشمانش جاری می شد؛ اما کتاب های ما اینگونه نبود.

بزرگتر که شدم همیشه خانواده ام را متعجب می ساختم به این لحاظ که پولی را که برای خرید کفش وپیراهن به من می دادند تبدیل به کتاب می کردم. احساس نیاز برای گریز از خواندن صرف درس ومحتویات اجباریش مرا با کتاب های دیگر بیشتر مانوس کرد.

خلاصه...

با همین شوق از بسیاری از موقعیت‌ها و زمینه‌های اداری و غیر اداری گذشتم تا در سال 1379 کتاب‌سرای علمی کالج را باهدف جبران نقصان کتاب در استان کردستان بنیان نهادم؛ اما هدف والا­تر من خلق و تولید کتاب بود و این‌که بتوانم کتاب‌سرای علمی کالج را به انتشارات علمی کالج تبدیل کنم.

خوشبختانه در سال 1386 موفق به اخذ پروانه‌ی نشر از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گردیدم. کار چاپ و نشر را شروع کردم در ابتدا دوران بسیار سختی را تجربه نمودم تا بتوانم از استانداردهای جهانی نشر کتاب مطلع گردم؛ تبحر پیدا کنم و خودم را با آن وفق بدهم اما شدنی بود و شد.

اینک پس از حدود 15 سال تلاش شبانه‌روزی در امر توزیع ، چاپ و نشر کتاب با کوله باری از تجربه و خوشبختانه برگزیده شدن سالیان متمادی به‌عنوان ناشر برتر و فعال استان و حتی ناشر نمونه‌ی استانی در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران و شرکت در چندین نمایشگاه بین‌المللی کتاب در خارج از کشور آماده­ی خدمت‌گزاری به همه‌ی فرهیختگان و دوستان اهل‌قلم هستم. تا بلکه با انتقال دانش تجربیات شما عزیزان نسل امروزی بی‌احساس به کتاب را با لذتی که از آن محروم شده‌اند؛ آشناسازم.

حاصل این‌همه سال تاکنون حدود هفتاد عنوان کتاب برای کودکان و نوجوانان، بیش از بیست‌وپنج عنوان  کتاب از نوشته‌های آموزگاران و معلمان، بیش از سی‌وپنج عنوان کتاب درزمینه­ی ادبیات کردی و تاریخی و همچنین هفتادوپنج عنوان کتاب دانشگاهی بوده است. لازم به ذکراست هم‌اینک چیزی حدود شصت عنوان کتاب در زمینه­های مختلف در دست آماده‌سازی برای چاپ است.

موج بعدی تلاش اجتماعی خود را آشتی همگان خصوصاً نسل نونهال به سمت‌وسوی آگاهی عمیق و دانش انسانی قرار داده‌ام تا بیش‌ازپیش ملت سرافرازم را آگاه‌تر ببینم.

                                                                   خادم و خدمتگزار تلاش گران عرصه‌ی آگاهی و دانش                                                                                 کیومرث کرباسی  مدیرمسئول انتشارات علمی کالج

موضوعات کلی کتابهای انتشارات علمی کالج به شرح ذیل می باشد:

کتاب های فرهنگ و مرجع انتشارات علمی کالج (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های علمی و دانشگاهی انتشارات علمی کالج (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های تاریخی انتشارات علمی کالج (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های ادبیات انتشارات علمی کالج (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های کودکان انتشارات علمی کالج (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های کمک درسی و کنکوری انتشارات علمی کالج (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های هنری انتشارات علمی کالج (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های ورزشی انتشارات علمی کالج (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های دینی انتشارات علمی کالج (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های عمومی انتشارات علمی کالج (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

کوردله: سه‌ فه‌ رنامه‌ ی سه‌ رده‌می قاجاردا(انتشارات علمی کالج)


کردان - ایران - تاریخ
کردان - ایران - آداب و رسوم و زندگی اجتماعی
سفرنامه‌ها

5,000 تومان

SPSS(انتشارات علمی کالج)


اس.پی.اس.اس تحت ویندوز
علوم اجتماعی - روشهای آماری - داده‌پردازی
علوم اجتماعی - روشهای آماری - برنامه‌های کامپیوتری

20,000 تومان

آیینه‌ ی ایرانی - ایرانیان در گذر زمان


بررسی اخلاق ایرانیان در گذر زمان

10,000 تومان

انجمن ریاضی کردستان ایران ( انتشارات علمی کالج)


کتاب انجمن ریاضی کردستان ایران

محصولات انتشارات علمی کالج قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

16,000 تومان

چگونه در مدرسه و دانشگاه موفق شویم (راهنمایی برای والدین و دانش آموزان) ( انتشارات علمی کالج)


کتاب چگونه در مدرسه و دانشگاه موفق شویم (راهنمایی برای والدین و دانش آموزان)

محصولات انتشارات علمی کالج قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

5,000 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 5,000 تومان بیشترین: 20,000 تومان
ريال5000 ريال20000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.