بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات علم عمران

به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.

ارائه آيين‌نامه‌ها‌ و استانداردهای مختلف ساختمانی در دهه‌‌های اخير نشانگر توجه به اهميت صنعت ساخت و ساز می باشد. زلزله‌خيزی ايران و مشكلات فراوان ناشي از بروز بلايای طبيعی از عوامل مهمی است كه توجه ما را به اين نكته جلب می كند كه از ساخت و ساز سنتي به سوی ساخت و ساز صنعتی و علمی حركت نماييم. اين حركت در سالهای اخير شروع شده و با جديت بيشتری دنبال می شود. يكی از اهرمهای اصلی اين حركت، ارائه آموزشهای مناسب و تربيت افراد متخصص با وجدان كاری است. در اين راه بهره‌گيری از كتابهای مرجع مناسب و نرم‌افزارهای تحليل و طراحی مفيد مي‌باشد.
نشر علم عمران در سال 1382 با هدف ارائه كتابهای كاربردی در زمينه مهندسی عمران و توليد نرم‌افزارهای مهندسی سازه در داخل كشور تأسيس شد. ارائه چند كتاب مختلف در سال اول و مشورت با برخي از اساتيد صاحب‌نظر باعث شد تا تجربه‌های مناسبی برای چاپ مجموعه‌های بعدی فراهم گردد. يكي از نكات مهمی كه به آن توجه داريم، ارائه كتابهای علمی مناسب به نحوی است كه يادگيری مطالب آن آسان بوده و همچنين در سطح استانداردهای صنعت چاپ نيز باشد. از ديگر فعاليتهای اين مجموعه توليد نرم‌افزارهايی است كه مطابق با استانداردهای داخلی كشور باشند. هم‌اكنون نشر علم عمران در ابتدای راه است و اين مسير پايانی ندارد. در اين راه علاقه‌منديم تا از نظرات، پيشنهادات و انتقادات سازنده شما بهره‌مند شويم تا با رفع نواقص خود به هدف اصلی نزديكتر گرديم. همچنين نشر علم عمران از نويسندگانی كه قادر به ارائه كتابهای تخصصی كاربردی در زمينه مهندسی عمران هستند دعوت به همكاری می كند تا دانسته‌های علمی خود را به صورت مناسب در اختيار همگان قرار دهند.

موضوعات کلی کتابهای انتشارات علم عمران به شرح ذیل می باشد:

کتاب های مهندسی عمران انتشارات علم عمران (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های مهندسی سازه انتشارات علم عمران (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های تحلیل سازه انتشارات علم عمران (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های روش ها و نکات طراحی ساختمان های بتنی - فولادی انتشارات علم عمران (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های روش ها  و نکات مدلسازی انتشارات علم عمران (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

فیلم های آموزشی انتشارات علم عمران (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

 

 

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

فناوری ساخت درهای چوبی (انتشارات تربیت دبیر شهید رجایی)


فناوری ساخت درهای چوبی
محصولات انتشارات تربیت دبیر شهید رجایی قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد. کانال تلگرامی ما 4030book@

15,000 تومان
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.