بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات غزال جوان

به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.

انتشارات غزال جوان ، نماینده انحصاری شرکت Pearson در ایران می باشد، که در طی سالهای اخیر اقدام به بومی سازی کتابهای آموزش زبان انگلیسی، تحت نظارت ناشر اصلی پرداخته و سپس با اخذ مجوز از وزارت آموزش و پروش و فرهنگ و ارشاد اسلامی، این کتب را در ایران چاپ و با قیمت مناسب به زبان آموزان ارائه نموده است. انتشارات غزال جوان، همچنین به منظور ارتقاء کیفیت آموزش زبان و افزایش بهره مندی از امکانات موجود، خدمات ویژه ای به شرح زیر به مشتریان خود -که از منابع بومی سازی شده این شرکت استفاده می کنند- ارائه  می دهد:

  • بهره گیری از کتابهای منتخب آموزش زبان انگلیسی در سطوح مختلف تحصیلی که تحت نظارت آموزش و پرورش بومی سازی شده و با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد منتشر و توزیع می شوند.
  • بهره گیری کامل از منابع تکمیلی کتابهای آموزشی نظیر راهنمای معلم، تولید تست، فیلم، صدا و سایر مواردی که ابزار معلم را در کلاس تکمیل نموده، و موجب سهولت در انتقال مهارت ها به دانش آموزان و بالنتیجه ارتقاء سطح آموزش می شود.
  • اعمال اصلاحات فرهنگی روی کلیه کتب آموزشی و منابع تکمیلی آنها تحت نظارت وزارتخانه های فوق الذکر، که علاوه بر متون شامل صدا، تصویر و فیلم نیز می شود.
  • ارايه گواهینامه پایان دوره به زبان آموزان با هماهنگی ناشر اصلی (Pearson-Longman).
  • برگزاری کلاس های آموزش معلمان زیر نظر اساتید مجرب ایرانی دارای گواهینامه های بین المللی و ارائه گواهینامه حضور در دوره به شرکت کنندگان
  • مشاوره و تعامل آموزشی با توجه به استانداردهای آموزشی ذکر شده در منابع کتاب

موضوعات کلی کتابهای انتشارات غزال جوان به شرح ذیل می باشد:

کتاب های زبان انگلیسی کودک و نوجوان انتشارات غزال جوان (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های زبان انگلیسی جوان انتشارات غزال جوان انتشارات غزال جوان (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های زبان انگلیسی بزرگسال انتشارات غزال جوان انتشارات غزال جوان (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های گرامر انتشارات غزال جوان انتشارات غزال جوان (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir) 

کارامل تری انتشارات غزال جوان انتشارات غزال جوان (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir) 

کتاب های دیکشنری انتشارات غزال جوان انتشارات غزال جوان (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir) 

 

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

Pockets 3: workbook (انتشارات غزال جوان)


Pockets 3: workbook زبان انگلیسی واژگان - آموزش زبان انگلیسی

محصولات انتشارات غزال جوان قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

8,000 تومان
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.