بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات فرهنگ صبا

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

پریمیر Pr ،Premiere CC ( انتشارات فرهنگ صبا)


پریمیر Pr ،Premiere CC

محصولات انتشارات فرهنگ صبا قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما 4030book@

12,000 تومان

چگونه در زندگی برنده شوید (انتشارات فرهنگ صبا)


چگونه در زندگی برنده شوید

فهرست مطالب
پیشگفتار
مقدمه
مقالات، دارایی ها و استفن کینگ
ابتکار
اهمیت کار گروهی
عید شکرگزاری زود هنگام
یادگیری، شروعی دوباره است
سریع فکر کردن را یاد بگیرید
در جست و جوی کلیت
به خود بهترتان فرصت بدهید
درایت
هرچه بیش تر یاد می گیرید، بیش تر می فهمید که نمی دانید
مثل یک فهرمان فکر کن
کارم را یک جور هنر می دانم
ساختن افکار مرتبط
با ترس های تان رو به رو شوید
تخیل: کلید دستیابی به درک مالی
موفقیت در کسب و کار، یک استعداد خدادادی است؟
کارتان را مختصر، سریع و سر راست انجام دهید
برای انجام کار، ذهنیت درست داشته باشید
باید برای حفظ جریان موفقیت، تلاش کنید
از شکست ها و اشتباعات تان درس بگیرید
از موفقیت تان به دیگران بگویید
پیش بینی
بازار پر آشوب
دانش مالی
سرنوشت
هر موفقیتی، شروع موفقیت بعدی ست
دوره هایی هست که باید کار کشید
همیشه تصویر کلی را در ذهن داشته باشید
بهترین آدم ها را بیاورید
برنده ها، مشکلات را راهی برای اثبات خود می بینند
کل اسکاتلند را استخدام کردم
موقع کار، ریتم تان را حفظ کنید
هرچه قدر خوبید، باز هم بهتر شوید
آن ها فکر می کردند کارهای خیلی بزرگی می کنم
کسب و کار را یک موضوع شخصی نکنید
مثل یک نابغه فکر کن
خلاف جریان آب شنا کنید
مثبت فکر کنید
هرکس راه خودش را برای رسیدن به موفقیت دارد
کشف کنید و هدف تان را محقق سازید
استانداردها را تعیین کنید
با غریزه تان جلو بروید
مخاطب تان را بشناسید
موج خوب، موج بد، موج زشت
شهرت خود را بسازید
هرچه قدر بیش تر کاری می کنم، خوش شانس تر می شوم
چگونه پولدار شویم؟
با آدم هایی کار کنید که دوست شان دارید
به جز کسب و کار، چه چیزی ست که یک شخص موفق باید بداند؟

پیش گفتار
نوشته ی رابرت کیوساکی
نویسنده یک کتاب پدر پولدار، پدر بی پول
یکی از مزیت های کارکردن با دونالد این است که می توانید او را در زندگی واقعی تماشا کنید. در این سال ها، این فرصت را داشته ام که هم دونالد واقعی و هم دونالد مشهور را بشناسم و فهمیده ام که هر دو، یکی هستند. البته خود واقعی اش حتا از خود مشهورش هم بهتر است.
در حین کار، او را در حال فکر کردن دیده ام، افکارش را در قالب کلمات شنیده ام و بعد، دیده ام که کلمات اش به حقیقت می پیوندند. در اکثر مواقع، افکار، کلمات و کارهایش یکی هستند. شاید این دلیل رک بودن اوست. او رک است چون افکار، کلمات و کارهای اش یکپارچه ، متجانس و هم سو هستند.
همه ی ما کسانی را می شناسیم که در حقیقت سه شخصیتی هستند. آن ها یک جور فکر می کنند، جور دیگری حرف می زنند و به آن چه می گویند یا حتا فکر می کنند، عمل نمی کنند. این آدم ها که در واقع، 3 نفرند، به موفقیت محدودی دست پیدا می کنند و در تضاد دائم به سر می برند.
در اوایل سال 1980، من در اولین کسب و کار اصلی ام شکست خوردم. همان طور که حدس می زنید ورشکستگی، وحشت ناک است. از دست دادن همه چیز به بازنده ی درون من قدرت داد. بدتر از همه این که اعتماد به نفس ام را از دست دادم. می دانستم چه کار باید بکنم، ولی به دلایلی، کاری را که می دانستم باید انجام دهم، انجام ندادم. بین سال های 1980 تا 1990 در جنگ برای غلبه بر افکارم بودم. برای غلبه بر افکارم شروع کردم به خواندن و گوش دادن به افکار بزرگ از انسان های بزرگ ... و آن افکار، تبدیل به افکار خودم شدند. آهسته ولی پیوسته، زندگی کاری من تغییر کرد و دوباره موفقیت ام را از سر گرفتم.
در سال 1987 درست پس از سقوط بازار سهام، کتاب «هنر معامله» نوشته ی دونالد را پیدا کردم. من و همسرم کیم، آب دست مان بود، زمین گذاشتیم و آن کتاب را خواندیم. در حالی که تمام دنیا در حال از هم پاشیدن بود، این فرصت و مزیت را داشتیم تا از طریق افکار، کلمات و اعمال دونالد، دنیای کسب و کار را ببینیم. تا سال 1994 من و کیم از نظر مالی مستقیم شدیم. اغلب درباره ی این حرف می نیم که چه قدر کتاب دونالد برای ما الهام بخش بود تا با وجود این که دنیای اطراف مان در حال از هم پاشیدن بود، جلو برویم.
در سال 1997 و با خواندن کتاب «هنر بازگشت» به ما ثابت شد که از افکار یک مرد بزرگ تبعیت می کنیم. آدم های کمی هستند که جلوی جمع، درباره ی اشتباهات شان، درس های زندگی و بازگشت شان به تجارت حرف بزنند؛ چه رسد به این که درباره آن بنویسند.
من و کیم در سال 2004 برای اولین بار با دونالد ملاقات کردیم. واضح است که ما را نمی شناخت، ولی با این حال، خیلی خوش برخورد بود. ما از او برای به اشتراک گذاشتن افکارش با ما، در قالب کتاب های اش تشکر کردیم.
در سال 2006 من و دونالد، کتاب مشترک مان را چاپ کردیم به نام «ما می خواهیم شما ثروتمند باشید، دو مرد با یک پیام». علاقه ی مشترک ما به انسان ها و اشتیاق مان برای آموزش، باعث شد من و دونالد در نوشتن آن کتاب با هم همکاری کنیم و در آن، بخش اعظمی از فروپاشی اقتصادی سال 2008 را پیش بینی کردیم.
نوشتن پیش گفتار کتاب «چگونه در زندگی برنده شوید؟» باعث افتخارم است، چون فکر کردن مثل یک برنده هدیه ای است که دونالد به من و همسرم بخشیده ... هدیه ای که او با همه ی دنیا تقسیم می کند ... هدیه ای با ارزش تر از پول.

مقدمه
در کل این سال ها، آدم های زیادی را دیده ام که در آرزوی موفقیت بوده اند. خودم هم یکی از آن ها هستم و با این که هنوز به اوج موفقیت نرسیده ام، ولی تا همین جا هم به موفقیت های بزرگی رسیده ام. اغلب از من می پرسند که رازهای موفقیت ام چیست؟ به نظرم رازی وجود ندارد و هر کس باید فرمول موفقیتی را که برای خودش جواب می دهد، پیدا کند.
این مجموعه نوشته ها، یک جور راهنایی ست به طر فکری که به نظرم می تواند مردم را به موفقیت برساند. حداقل، من را که به موفقیت رسانده است. در واقع این جنبه ی دگیری از شخصیت من است، وجهی که بیش تر فکر می کند و این را نشان می دهد که اندوخته های فکری اش را چه جوری در هدفی که دارد به کار می گیرد، هدفی به نام زندگی. شخصیتی که شما از طریق رسانه های جهان از من می بینید، شخصیتی است اجتماعی، با اعتماد به نفس، گاهی گستاخ و در عین حال صادق. رک بودن من یکی از دلایلی است که مردم دوست ام دارند و در ضمن همین قضیه باعث شده است که یک عده از من بی زار باشند. ولی یکی از دلایل موفقیت ام این است که فوری از کنار مطالب بی نتیجه رد می شوم و یک راست می روم سر اصل مطلب.
«چگونه در زندگی برنده شوید؟» یک نمونه است از این جور نگاه به زندگی و کار. در برخورد با هر مساله ای، اول از همه راجع به آن فکر می کنم، توضیح اش می دهم و بعد، آن را تبدیل می کنم به یک فرمول. فرمولی که می شود به صورت یک نظر و مشاوره ی مطمئن، تحویل آدم ها داد. همیشه لذت می برم از این که انرژی و وقت ام را بگذارم تا به عمق یک مشکل برسم و راه حل منحصر به فرد و کارآمدی برای اش پیدا کنم.
در دوران دانشجویی پدرم هر هفته برای ام نقل قول های الهام بخش می فرستاد. بیش ترشان درباره ی رهبری کسب و کار و قهرمان شدن در زندگی بودند. از آن ها چیزهای زیادی یاد گرفتم و هنوز هم لا به لای حرف های ام گریزی می زنم به آن ها و برای همین هم آن ها را در این کتاب آورده ام.
من خیلی خوشبخت ام که در زندگی، راهنمایی مثل پدرم داشته ام و امیدوارم این نوشته ها برای شما هم مفید باشند. این کتاب را به روح پدرم و همه ی آموخته های اش تقدیم می کنم. امیدوارم که به اشتراک گذاشتن افکارم در این کتاب، شما را راهنمایی کند و برای راهی که در پیش گرفته اید، الهام بخش باشد.

محصولات انتشارات فرهنگ صبا قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما 4030book@

20,000 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 12,000 تومان بیشترین: 20,000 تومان
ريال12000 ريال20000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.