بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات قائن

به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.

انتشارات قائن از سال ۱۳۸۱ با شماره پروانه ۵۸۸۱ شروع به فعالیت نموده و تا به حال کتابهای زیادی را چاپ و روانه بازار کرده است.از مهم ترین کتاب هایی که به تازگی چاپ و در کتابفروشی ها توزیع شده است کتاب قوانین فوتبال می باشد که توسط جناب آقای علیرضا فغانی داور بین المللی فوتبال ترجمه و با همکاری انتشارات قائن به چاپ رسیده است.
از آنجایی که چاپ کتاب در تیراژ بالا, بار مالی زیادی برای نویسنده و به ویژه دانشجویان دارد و با توجه به آمار پایین خرید کتاب و میزان کم مطالعه در ایران, چاپ کتاب در تیراژ بالا به صرفه نیست و علاوه بر اصراف در مصرف کاغذ,هزینه و انرژی ,باعث کاهش انگیزه نویسنده می شود.زیرا با اینکه داشنجو هزینه زیادی (حداقل ۳ تا ۴ میلیون تومان) انجام داده است اما کتابهایش به فروش نرفته و باید در کتابفروشی ها خاک بخورد.و یا مجبور است در خانه خود کتابها را انبار کند.
انتشارات قائن با هدف کاهش هزینه چاپ کتاب و کمک به نویسنده های جوان و به ویژه دانشجویان و اساتید دانشگاه اقدام به چاپ کتاب در تیراژ پایین کرده است
از مزیت های چاپ کتاب در تیراژ پایین عبارت است از:
صرفه جویی در مصرف کاغذ
صرفه جویی در هزینه
پس از چاپ کتاب و ارایه آن به اساتید,همکاران,دوستان ,آشنایان و دیگر مخاطبین ,می توان از نقد و پیشنهاد این افراد برای اصلاح و ویرایش کتاب در نسخه های بعدی استفاده کرد(در حالی که اگر کتاب در تیرآژ بالا چاپ شده باشد این مساله هزینه زیادی را متحمل نویسنده می کند).
دانشجویان,اساتید و دیگر پژوهشگران می توانند مقاله ها و پایان نامه خود را به کتاب تبدیل کنند به این ترتیب مطالب علمی خود را در اختیار دیگر افراد حوزه علمی خود قرار دهند (در حالیکه بسیاری از پایان نامه ها در گوشه کتابخانه ها خاک می خورند و درصد کمی از افراد به آن دسترسی دارند).

موضوعات کلی کتابهای انتشارات قائن به شرح ذیل می باشد:

دین انتشارات قائن (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

ادبیات انتشارات قائن (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

دستور زبان عربی انتشارات قائن (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

مفتاح السعاده فی شرح نهج البلاغه انتشارات قائن (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

شرح خطبه حضرت زهرا (س) انتشارات قائن (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

فرازی بر اهمیت انتخابات ریاست جمهوری در ایران انتشارات قائن (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

 

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

فرازی بر اهمیت انتخابات ریاست جمهوری در ایران(انتشارات قائن)


فرازی بر اهمیت انتخابات ریاست جمهوری در ایران

12,000 تومان
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.