هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات ققنوس

به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.

فروشگاه انتشارات ققنوس در بهمن‌ماه سال 1356 آغاز به کار کرد، اما این آغازِ کار نبود: امیر حسین‌زادگان، مؤسس انتشارات، کارش را در این حوزه از سال 1350، در یکی از محلات جنوب‌غربی تهران، مهرآباد جنوبی، و با راه‌اندازی کتابفروشی «امیر»، شروع کرد. کتابفروشی، چهار سال بعد، به بازار بین‌الحرمین تهران منتقل شد. البته، آن وقت دیگر کتابفروشی به انتشارات تبدیل شده بود: انتشارات «امیر».

     بعد از دو سال فعالیت در بازار، در اوایل سال 1356 با تغییر نام انتشارات از «امیر» به «ققنوس» و انتشار نخستین کتاب با نام توراندخت و برنامه‌ریزی برای انتشار دیگر کتاب‌ها که عرضه‌شان در بازار ممکن نبود، مدیر انتشارات تلاش‌هایش را برای انتقال به مرکز بازار نشر و عرضة کتاب ایران، یعنی خیابان شاه‌ رضای آن روز و اصطلاحاً «روبروی دانشگاه»، شدت بخشید.
    بعد از تلاش‌ها و پیگیری‌ها، سرانجام با مساعدتِ محمود کاشی‌چی، مدیر انتشارات گوتنبرگ، خرید فروشگاه میسر شد؛ همان فروشگاهی که هنوز هم، در دو طبقه، در بازارچة کتاب قرار دارد و ویترین و مرکز تکفروشی کتاب‌های مجموعة نشر و پخش است. این فروشگاه بیش از سی سال است که محل آمد و رفت علاقه‌مندان و اهالیِ ادبیات و فرهنگ این سر‌زمین بوده است.
    اولین کتاب‌هایی که انتشارات ققنوس منتشر کرد عبارتند از: توراندخت، اثر برتولت برشت و با ترجمة زنده‌یاد رضا کرم‌رضایی؛ منظومة خاک، سرودة محمدعلی سپانلو و شازده احتجاب، اثر زنده‌یاد هوشنگ گلشیری.
    کمی بعد، همزمان با اوج‌گیری مبارزات مردمی علیه رژیم شاهنشاهی، انتشارات ققنوس در نیمة دوم سال 1357 دست‌به‌کار انتشار آثاری شد که هر یک به طریقی در روند تکاپوهای اجتماعی آن روزگار مؤثر و نقش‌آفرین بودند. این کتاب‌ها، که در روزهای سلطة ساواک و تسلط پهلوی امکان نشر نداشتند، اصطلاحاً «جلد سفید» نامیده می‌شدند.    گذشته چراغ راه آینده است، از جامی؛بچه‌های دیروز که به میدان آمده‌اید به میدان آمدنتان مبارک باد، از مرتضی رضوان؛ پیشاهنگ و توده، از بیژن جزنی؛ مصاحبة اوریانا فالاچی با شاه و سخن در حلقة زنجیر (اسنادی از سانسور مطبوعات ایران)، نوشتة جواد مجابی شماری از این آثار بودند.
    توجه ‌ویژه به نشر آثاری متفاوت در حوزة کودک و نوجوان از همان ابتدای فعالیت انتشارات ققنوس باعث تولد «نشر سرود» شد که آثار باکیفیتی برای این گروه سنی چاپ و عرضه می‌کرد، از جمله آثار نسیم خاکسار، قدسی قاضی‌نور، داریوش عبادالهی، جواد مجابی و... نشر سرود، از زیرمجموعه‌های ققنوس، بعدها جای خود را به انتشارات آفرینگان داد.
    از آن روزگار تاکنون، ققنوس بیش از هزار عنوان کتاب در حوزه‌های گوناگونی چون ادبیات، داستان، تاریخ، فلسفه، روان‌شناسی و... منتشر کرده است.
    گرچه کشورِ ما عضو کنوانسیون برن نیست و، به تبع آن، ناشران ایرانی ملزم به رعایت قوانین کپی‌رایت نیستند، انتشارات ققنوس از سال 1380 تا به حال کوشیده است، حتی‌الامکان و به طور داوطلبانه، آثار نویسندگان خارجی را با کسب رضایت و مجوز ایشان یا ناشران آثارشان منتشر کند.
    انتشارات ققنوس در سال 1380، در میانة سومین دهة فعالیتش، ناشر برگزیدة وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شد. این افتخار، به ‌نحوی دیگر، در دوازدهمین و چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران تکرار و ققنوس به عنوان ناشر برگزیدة این دو دوره انتخاب شد.
    امیر حسین‌زادگان، در سال 1367، مرکز پخش ققنوس را تأسیس کرد تا کتاب‌ها به بهترین شکل ممکن در سراسر کشور توزیع شوند و در اختیار مخاطبان قرار گیرند. این مرکز، امروزه، با مدیریت فرزندش، محمد (هادی) حسین‌زادگان، فعالیتش را ادامه می‌دهد و، علاوه بر توزیع کتاب‌های انتشارات ققنوس و هیلا و آفرینگان، نمایندگی فروش و توزیع انحصاری حدود یکصد ناشر را به عهده دارد و با اکثر کتابفروشان کشور همکاری می‌کند.

مرکز پخش اکنون، با مساحت 800 مترمربع، که 200 مترمربع آن اختصاص به کتاب‌های کودک و نوجوان دارد، در همسایگی دفتر انتشارات واقع شده است.

    علاوه بر پخش، توسعة فعالیت‌های مجموعة ققنوس به تأسیس دو انتشارات دیگر منجر شده است: انتشارات آفریدگان، به مدیریت زهره حسین‌زادگان، که اختصاصاً آثار کودک و نوجوان را منتشر می‌کند و انتشارات هیلا،به مدیریت محمد (هادی) حسین زادگان، که در زمینه انتشار  آثار ادبی، رمان و داستان کوتاه، فعالیت دارد. مراحل آماده سازی کتاب های این دو نشر نیز در تحریریه انتشارات ققنوس انجام می گیرد.

موضوعات کلی کتابهای انتشارات ققنوس به شرح ذیل می باشد:

کتاب های آموزش زبان و واژه نامه ها انتشارات ققنوس (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir) 

کتاب های ادبیات جهان انتشارات ققنوس (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir) 

کتاب های به دنبال ... انتشارات ققنوس (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir) 

کتاب های بهداشت و تغذیه انتشارات ققنوس (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir) 

کتاب های تاریخ انتشارات ققنوس (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir) 

کتاب های تاریخ جهان انتشارات ققنوس (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir) 

کتاب های حقوق انتشارات ققنوس (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir) 

کتاب های داستان ایرانی انتشارات ققنوس (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir) 

کتاب های دندانپزشکی عمومی انتشارات ققنوس (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)  

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

کتاب سؤال، چه چیز باعث می شود پاسخ بدهید؟ ( انتشارات ققنوس)


کتاب سؤال، چه چیز باعث می شود پاسخ بدهید؟

(چه چیز باعث می‌شود پاسخ بدهید؟)
این کتاب به دنبال یک سؤال واقعاً خوب به وجود آمد: چرا مردم به ندرت سؤالات واقعاً خوب می‌پرسند؟ این سؤال به یک آزمون تبدیل شد: اگر همه سؤالاتی را که زمانی می‌خواستیم بپرسیم، ولی به دلیلی نپرسیدیم و نزد خود نگه‌شان داشتیم جمع می‌کردیم، چه اتفاقی می‌افتاد.

محصولات انتشارات ققنوس قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

14,000 تومان

کتلت سرد ( انتشارات ققنوس)


کتلت سرد

آخرین بار که دیدمش جمع شده بودیم توی واحد من و او داشت کتلت می‌خورد ، مدام به من تعارف می‌کرد و میان حرف‌هایمان می‌پرید . گفتم : دوست ندارم . با آرد نخودچی و سیب‌زمینی آب‌پز که اصلاً دوست ندارم . شانه‌هایی استخوانی داشت و چشمانی نگران . خوشحال بود . از ته دل . هیچ وقت ندیده بودم با کسی آن طور حرف بزند . با این که پنج شش ماهی همخدمت بودیم اما تا قبل از آن شب هیچ وقت از خانواده‌اش صحبت نکرده بود . آن شب توی واحد موتوری شام خوردیم . داستانهای « کتلت سرد » مضامینی اجتماعی دارند که سال‌ها دغدغه نویسنده آن بوده است : همه سکه صدایش می‌کردند بجز عزیز که صداش می‌زد حلیمه خانم و آقا جون که خودش این اسم را روی او گذاشته بود . توی خواستگاری‌اش گفته بود : این سکه شانس منه . اما یک سال بعد با اینکه برایش بچه به دنیا آورده بود فقط او بود که صداش می‌زد ده شاهی . کتلت سرد ، آیرخ ، مایل به خاکستری ، سکه ده شاهی و . . . عناوین مجموعه داستانهایی هستند که امید پناهی‌آذر نوشته است .

محصولات انتشارات ققنوس قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

4,000 تومان

کره شمالی ( انتشارات ققنوس)


کره شمالی

داستان‌های عامیانه فارسی گنجینه‌هایی از مضمون، تمثیل، ضرب‌المثل‌ها و آداب و رسوم فارسی زبانان به شمار می‌روند. توجه به چنین گنجینه‌هایی، در اصل، پاسداشت فرهنگ و ادب کهن سرزمینی است به وسعت زبان فارسی. داستان امیرحمزه صاحبقران یکی از قصه‌های معروف عامیانه است که روایت‌های مختلفی از آن وجود دارد. اصل داستان‌ها به زبان عربی بوده و ماجراهای آن به زمان سلطنت انوشیروان باز می‌گردد. قصه مربوط به جوانمردی‌های پهلوانی نامدار به نام «امیرحمزه» است. حمزه در هشت سالگی پهلوان نام‌آوری را در میدان شهر شکست می‌دهد. آنگاه با دوست وفادارش- نسیم- به مکتب‌خانه می‌روند و درآنجا دوست امیرحمزه- نسیم- معلم را به ستوه به می‌آورد. امیرحمزه به تدریج بزرگ می‌شود و نسیم برای یافتن اسبی تنومند که بتواند او را سواری دهد به سرزمینی دور می‌رود و عاقبت پس از ماجراهایی اسب مناسبی پیدا می‌کند. یکی از کارهای امیرحمزه صاحبقران پس گرفتن مالیات مکه از دست گروهی راهزن است.
قصه‌های امیرحمزه آنقدر شیرین است که هر کسی دو صفحه از آن را بخواند کتاب را به زمین نمی‌گذارد مگر آنکه تا آخر آن را بخواند.
انتشارات ققنوس در چاپ جدید این داستان‌ها که چند جلد آن تحت عنوان ملک جمشید، حسین‌کرد شبستری، شیرویه‌نامدار، مختارنامه و برزونامه از سری کتاب‌های «مجموعه ادبیات عامه» سال‌ها پیش از این منتشر شده بود با بهره بردن از نسخه‌های متعدد و با به کارگیری رسم‌الخط جدید، سعی نموده حتی‌المقدور نسخه‌ای به دور از لغزش‌ها و خوشخوان ارائه کند. چه بسیار کسان که با خواندن این داستان‌ها به جرگة کتابخوانان پیوستند، زیرا این داستان‌ها که اغلب روایت پهلوانی و مردانگی و عشقند با نثری شیرین و با افسانه‌سازی و خیالپردازی خواننده را بر سر شوق می‌آورند و به خواندن بیشتر ترغیبش می‌کنند.

محصولات انتشارات ققنوس قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

11,000 تومان

کریستف کلمب، کاشف دنیای جدید - شخصیت های تاثیرگذار ( انتشارات ققنوس)


کریستف کلمب

با وجود شهرت بسیار زیادی که کریستف کلمب دارد اما بسیاری از اطلاعات مربوط به او سرّی مانده است . مثلاً بخش زیادی از زندگی دوران جوانی‌اش نامعلوم است . بسیاری از مورخان بر این باورند که کریستف کلمب با نام اصلی « کریستوفورو کلمبو » حدود سال 1451 میلادی در جنووای ایتالیا به دنیا آمد . در آن زمان جنووا یکی از شهرهای بندری و شناخته شده اروپا بود . پدر « کلمب » در این شهر تجارت می‌کرد . بعدها خانواده‌شان به ساوونا شهری ساحلی نزدیک جنووا نقل مکان کردند . کریستف کلمب فرزند بزرگ خانواده بود . کریستف کلمب جوان علاقه زیادی به مطالعه نقشه‌ها و نمودارهای جغرافیایی داشت . می‌گویند او نخستین بار چهارده ساله بود که به دریا رفت . شاید سن کمی به نظر برسد اما در آن دوران پسرها اولین‌ بار در ده سالگی به دریا می‌رفتند . کلمب در نخستین سال‌هایی که در دریا گذراند ، چندین‌بار به خیوس ، جزیره‌ای نزدیک ترکیه امروزی سفر کرد . در ضمن او به انگلستان ، ایرلند و ایسلند هم رفت . طبق آنچه در روایت‌ها آمده ، گویا در یکی از نخستین سفرهای دریایی‌اش دزدان دریایی به کشتی او حمله می‌کنند .

محصولات انتشارات ققنوس قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

2,800 تومان

کریسمس مانولیتو ( انتشارات ققنوس)


کریسمس مانولیتو

جدیدترین مجلد داستان‌های مانولیتو به "کریسمس مانولیتو" اختصاص دارد. برای کریسمس تمام بچه‌های مدرسه نمایشی معرکه آماده کرده‌اند تا شهردار مادرید را مات و مبهوت کنند. مانولیتو چوپان می‌شود، گوش‌گنده شعر می‌خواند و اگر بره‌ها هار نشده بودند و گوش‌گنده دچار مشکلات روده‌ای نشده بود، همه چیز به خوبی برگزار می‌شد. مانولیتو برای جونور ــ برادر کوچکش ــ توضیح می‌دهد که چطور دخترها به او عشق می‌ورزند. راستی قرار است در خانواده گارسیا مورنو تغییراتی روی بدهد که احتمالاً مایه خوشحالی جونور نخواهد شد. مانولیتوی عینکی این بار هم داستان کریسمس خود را به پدربزرگش تقدیم کرده است. او تصمیم دارد برادرش را دیگر جونور صدا نزند و...

محصولات انتشارات ققنوس قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

2,000 تومان

کسی برای قاطر مرده گریه نمی کند ( انتشارات ققنوس)


کسی برای قاطر مرده گریه نمی کند

کتاب از داستانهای کوتاه « سه راه مرگ » ، « باران به دهانش می‌بارد » ، « سگ کشی » ، « سرباز و قمقمة خالی » و چند داستان دیگر تشکیل شده است . در « محبوبه » داستان آخر می‌خوانیم : « محبوبه گفت : می‌آیی بازی ؟ گفتم : چه بازی ؟ محبوبه گفت : « قایم باشک » . بعد خودش را توی دست‌هایش قایم کرد و روی تنة سپیدار بلند چشم گذاشت و من قایم شدم . اما هر جا پنهان می‌شدم ، محبوبه زود پیدایم می‌کرد . بعد نوبت من شد . چشم گذاشتم روی تنة سپیدار و تا صد شمردم . چشم‌هایم را که باز کردم محبوبه نبود . همه جای باغ را دنبالش گشتم اما پیدایش نکردم . هنوز هم می‌گردم . محبوبه سال‌هاست که قایم شده است . » « آن زن در باران رفت » داستان دیگری است : « زن همان روزی که از شوهر دومش جدا شد ، همین که از پله‌های دفترخانه پایین آمد ، یکراست به دیدن مردی رفت که قرار بود با او ازدواج کند . اما مرد سر قرار نیامد . باران می‌آمد . زن پانزده دقیقه دیگر هم منتظر ماند . اما مرد باز هم نیامد . به همین دلیل زن با شتاب رفت تا از قرار بعدی‌اش جا نماند . »

محصولات انتشارات ققنوس قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

3,000 تومان

کودکتان با رفتارش چه می گوید ( انتشارات ققنوس)


کودکتان با رفتارش چه می گوید

مزیت زندگی در عصر کنونی این است که درباره هر موضوعی انبوهی از مطالب و اطلاعات شخصی وجود دارد. مشکل این‌جاست که ما همیشه نمی‌دانیم کجا می‌توانیم این اطلاعات را پیدا کنیم یا به چه کسی می‌توانیم اطمینان کنیم. بویژه اینکه وقتی نوبت به ترتیب فرزندان می‌رسد این مشکل خصوصاً درد سر ساز می‌شود. هرکسی اولین درس خود را درباره تربیت فرزند، در کودکی فرا می‌گیرد. آن هم با حضور افرادی که به او توجه کافی دارند و او را تربیت می‌کنند و پرورش می‌دهند. هر کسی با توجه به دوران کودکی خود، و حساساتی قوی و تئوری‌های خاص خودش را درمورد این که کودکان به چیزهایی نیاز دارند یا ندارند استخراج می‌کند. خیلی از افراد در این باره کاملاً ناآگاهند ولی با این حال افکاری قوی در مورد آن دارند. وقتی افراد خودشان پدر و مادر می‌شوند کاملاً به وسیله این اطلاعات محاصره شده‌اند، گویی جامعه مشتاق است که فوراً مفید فایده باشد و در مورد چیزهایی که همیشه برای والدین تکان دهنده است، به آنها اطمینان ببخشد ولی احتمالاً افراد نسبتاً محتاط با وجود تمام این اطلاعات همان کاری را می‌کنند که اکثر مردم طی سالیان انجام می‌داده‌اند.
این کتاب به ما نشان می‌دهد که ما مجبور به انتخاب نیستیم، ما می‌توانیم از آنچه بهترین متخصصان به ما می‌گویند استفاده کنیم و شگفت زده شویم که ما قبلاً چقدر آگاه بودیم.

محصولات انتشارات ققنوس قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

16,000 تومان

کوروش کبیر - رهبران جهان باستان ( انتشارات ققنوس)


کوروش کبیر

هیچ راه مطمئنی وجود ندارد که بتوان پیش‌بینی کرد چه کسی رهبری نیک خواهد بود و چه کسی رهبری پلید . اما نگاهی به مجموعه مردان و زنانی از رهبران جهان باستان برخی معیارهای مفید را ارائه می‌کند . در سال 1903 میلادی ، ای وی. ویلیامز جکسون ، استاد زبان‌های ایرانی در دانشگاه کلمبیا ، فرصتی مطالعاتی به دست آورد که طی آن می‌توانست به سرزمین شاهان ، ملکه‌ها ، پیامبران و پیشگامان سفر کند. عمر علمی – پژوهشی پروفسور جکسون به مطالعه درباره سرزمین پرشیا ، مردم و زبان‌های آن گذشته بود . اکنون خوشحال بود که فرصتی فراهم آمده است تا این محوطه‌های باستانی را از نزدیک ببیند . پروفسور جکسون در ماه مارس از جانب شمال وارد پرشیا شد ( نام این کشور از سال1935 میلادی در روابط بین‌المللی از پرشیا به ایران تغییر یافته است ) ، و با اسب و گاری در شمال سرزمینی که روزگاری از آنِ کوروش کبیر بود ، به راه خود ادامه داد . پروفسور از صمیم قلب دلبستة کوروش و دیگر پادشاهان پیشرو ایران بود ، اما در عین حال زندگی و آموزه‌های زردشت پیامبر نیز شیفته‌اش کرده بود . پروفسور جکسون مشتاق بود زردشتیان روزگار جدید را ببیند ، اگرچه می‌دانست که شمار اندکی از آن‌ها باقی مانده‌اند . پروفسور جکسون که از طریق کوه‌های قفقاز به سمت جنوب آمده بود ، وارد شهر همدان شد . او وقتی دید از آن همه شکوه و عظمت باستانی چیز چشمگیری باقی نمانده است ، دلسرد شد ؛ در حقیقت تخریب آثار تاریخی، همواره باعث تأسف باستان‌شناسان شده است . با وجود این ، حدود چهل کیلومتر مانده به کرمانشاه ، کنار جاده همدان ، نقش برجستة بیستون قرار دارد که یکی از شگفتی‌های جهان باستان به شمار می‌آید .

محصولات انتشارات ققنوس قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

4,800 تومان

کیفیات ذهنی و برهان معرفت - دانشنامه ی فلسفه ی استنفورد ( انتشارات ققنوس)


کیفیات ذهنی و برهان معرفت

مجموعه دانشنامه استنفورد -40
زیر نظر دکتر مسعود علیا
بسیاری از علاقه‌مندان به فلسفه در ایران که با فضای مجازی بیگانه نیستند نام دانشنامه فلسفة استنفورد را شنیده‌اند و چه بسا از این مجموعة کم نظیر بهره هم برده‌ باشند. این دانشنامه حاصل طرحی است که اجرای آن در سال 1995 در دانشگاه استنفورد آغاز شد و همچنان ادامه دارد. این مجموعه از مدخل‌های مناسبی برای ورود به گستره‌های متنوع فلسفی برخوردار است و کسی که می‌خواهد برای اولین بار با مسأله یا مبحثی در فلسفه آشنا شود، یکی از گزینه‌های راهگشایی که پیش ‌رو دارد این است که ابتدا به سراغ مدخل یا مدخل‌های مربوط به آن در این دانشنامه برود.
نگارش، تدوین و انتشار مدخل‌های دانشنامة فلسفة استنفورد به سرپرستی "دکتر ادوارد. ن. زالتا" افزون بر این‌که پیوندی فراگیر میان فضای دانشگاهی و عرصه عمومی برقرار کرده، ویژگی‌های درخور توجه دیگری هم دارد و آن اینکه این دانشنامه به ویژه به کار دانشجویان و محققانی می‌آید که می‌خواهند در زمینه‌ای خاص پژوهش کنند.
ترجمه و انتشار تدریجی این دانشنامه به زبان فارسی و فراهم کردن امکان مواجهه شمار هرچه بیشتری از خوانندگان علاقه‌مند با آن از جمله اهدافی بوده که چه بسا مورد نظر بانیان این طرح بوده لذا "انتشارات ققنوس" با همکاری گروهی از مترجمان به سرپرستی "دکترمسعودعلیا" و با کسب اجازه از گردانندگان دانشنامه فلسفه استنفورد (SEP) اقدام به ترجمه و انتشار این دانشنامه می‌نماید و امیدوار است چاپ این مجموعه استمرار پیدا کند.

محصولات انتشارات ققنوس قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

9,000 تومان

یاکوبی - دانشنامه ی فلسفه ی استنفورد ( انتشارات ققنوس)


یاکوبی

دانشنامه فلسفه استنفورد-66 بسیاری از علاقه‌مندان به فلسفه در ایران که با فضای مجازی بیگانه نیستند نام دانشنامه فلسفة استنفورد را شنیده‌اند و چه بسا از این مجموعة کم نظیر بهره هم برده‌ باشند. این دانشنامه حاصل طرحی است که اجرای آن در سال 1995 در دانشگاه استنفورد آغاز شد و همچنان ادامه دارد. این مجموعه از مدخل‌های مناسبی برای ورود به گستره‌های متنوع فلسفی برخوردار است و کسی که می‌خواهد برای اولین بار با مسأله یا مبحثی در فلسفه آشنا شود، یکی از گزینه‌های راهگشایی که پیش ‌رو دارد این است که ابتدا به سراغ مدخل یا مدخل‌های مربوط به آن در این دانشنامه برود.

محصولات انتشارات ققنوس قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

7,000 تومان

یه کار تر و تمیز ( انتشارات ققنوس)


یه کار تر و تمیز

بیست و یک داستان کوتاه تشکیل دهنده این کتاب است. گویش محلی شیرازی در اولین داستان- راشه- به چشم می‌آید: «شب عروسی برایش چای دو رنگ بردم. کوچکه یه بیست تومنی نو گذاشت کنار سینی و استکان رو برداشت و لاجرعه هورت کشید. اما راشه لب‌تر نکرد. مواظبش بودم همه‌اش به اندازه «ها» که بگه لباش از هم فاصله داشت... می‌گفتن لوله رنگو وقتی رفته بوده اشکلک دید وکوچکه رو مجبور کرده یکی برایش بخره.
کوچکه گفت از بی گوشتی مردیم بریم؟ گفتم بریم. برف تا کمرمون می‌رسید. ابر از زمین تا آسمونو پر کرده بود. شول همی طوره آدم یا بالای ابره یا قاطی ابره. هنوزم که هنوزه قصابی نداره سالی به دوازده ماه بوی گوشت سرسیخ حسرت رو دله. همی شد که یکی یه حسن موسی رو کول انداختیم و دست به کمر، خم، از شیب تند جیر محله راه افتادیم رو به بالا...»
داستان‌های دیگر این مجموعه «آقای دوست داشتنی»، «چاره‌ای نیس»، «باید خودم را جا بگذارم»، «خنده‌ها و پنجره خاکستری»، «خواهر مرگ»، «درویش و بانو»، «رنگ تلخ»، «دوشنبه‌ها» و ... هستند که مهناز کریمی از سال ها پیش برای انتشار آن را آماده کرده بود اما به دلایلی منتشر نشدند.
«مهناز کریمی» نویسنده شیرازی مقیم آمریکا پیش از این رمان «سنج و صنوبر» را منتشر کرده است.

محصولات انتشارات ققنوس قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

7,500 تومان

یونان باستان - مجموعه ی تاریخ جهان ( انتشارات ققنوس)


یونان باستان

هنگامی‌ که‌ به‌ بررسی‌ چشم‌انداز رنگارنگ‌ و هیجان‌انگیز تمدن‌ یونان‌ باستان‌ می‌پردازیم‌ به‌ آسانی‌ می‌توانیم‌ در شور و هیجان‌ رخدادها غرزز شویم‌. قصه‌های‌ پهلوانان‌ جنگ‌ تروا که‌ با شمشیرها و نیزه‌های‌ مفرغی‌ در برابر دیوارهای‌ سنگی‌ و سر به‌ فلک‌ کشیده‌ تروا می‌جنگیدند و هنوز هم‌ تخیل‌ مردم‌ را به‌ خود مشغول‌ می‌کند و... اما چنین‌ رخدادها و دستاوردهایی‌ تنها بخشی‌ از تاریخ‌ یونان‌ را تشکیل‌ می‌دهند. یونانیان‌ برای‌ فرهنگ‌های‌ بعدی‌ چیزی‌ بیش‌ از قصة‌ دور و دراز رخدادها و بازمانده‌های‌ رو به‌ زوال‌ هنر و معماری‌ شکوهمند برجا گذاشتند. آرا و عقاید یونانی‌ در گذر قرن‌ها باقی‌ مانده‌اند. این‌ عقاید بخشی‌ از مفاهیم‌ بنیادی‌ علم‌، حکومت‌ و فلسفه‌ مدرن‌ را تشکیل‌ داده‌اند.

محصولات انتشارات ققنوس قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

11,000 تومان

یوهانس گوتنبرگ، مخترع دستگاه چاپ - شخصیت های تاثیرگذار ( انتشارات ققنوس)


یوهانس گوتنبرگ، مخترع دستگاه چاپ

زندگی در اوایل قرن پانزدهم میلادی با دنیای امروزی ما کاملاً متفاوت بود . گوتنبرگ تمام زندگی خود را در دو شهر ماینتس و استراسبورگ آلمان گذراند . در آن ایام امکانات رفاهی اندک بود و راه‌های مسافرت و ایجاد ارتباط پیشرفته نبود . مردم برای آگاهی از حوادث و رویدادها روزنامه و مجله نمی‌خواندند ، زیرا هیچ یک وجود نداشت . در آن زمان ، برای نوشتن مطلبی روی کاغذ راهی جز نوشتن با دست نبود . به همین علت ، خبرها دهان به دهان پخش می‌شد . مسافران و داستان‌سرایان با مردم شهر در مسافرخانه‌ها جمع می‌شدند و رخدادهای دیگر نقاط جهان را برایشان تعریف می‌کردند . با وجود تعداد بسیاری مدارس ، شمار کتاب‌ها خیلی کم بود . غالباً فقط معلم نسخه‌ای از کتاب‌های درسی را در اختیار داشت . به کودکان از طریق پرسش و پاسخ درس آموخته می‌شد . آموزگار پرسش را طرح می‌کرد و شاگردان دسته‌جمعی پاسخ می‌دادند . بیشتر کتاب‌ها را با قلم پَر و جوهر می‌نوشتند و سپس در کارگاهها صحافی می‌کردند . در آن زمان ، تمایل به دانستن و تحصیل و شناخت جهان به سرعت رو به افزایش بود ، از این رو نسخه‌برداری از کتا‌بها کاری پرمنفعت شد . کتابی دیگر از مجموعه شخصیت‌های تأثیرگذار به دوران رنسانس می‌پردازد و این ‌بار زندگی شخصیتی به نام گوتنبرگ که مخترع دستگاه چاپ بود بازگو می‌شود . نام گوتنبرگ تا ابد با شاهکارش ، کتاب مقدس ، و با اختراع دستگاه چاپ ، اختراعی که جهان را دگرگون ساخت ، پیوند خورده است .

محصولات انتشارات ققنوس قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

2,800 تومان

یک حکومت کوتاه و رعب آور (انتشارات ققنوس)


یک حکومت کوتاه و رعب آور

در مرکز کشور هورنر خارجی، کشوری کوچک قرار دارد به نام هورنر داخلی؛ کشوری با جمعیتی کمتر از ده نفر که مساحتش جوابگوی این تعداد هم نیست و ساکنانش مجبورند در هورنر خارجی بایستند و به نوبت به کشورشان بروند. پس از چند سال، روزی یکی از اهالی هورنر خارجی پیشنهاد می‌دهد که هموطنانش از اهالی هورنر داخلی مالیات بگیرند و این، ابتدای یک حکومت کوتاه و رعب‌آور است. جورج ساندرز نویسنده 57 سالة آمریکایی، مدرس نویسندگی خلاق و خالق کتاب پاستورالیا، که به فهرست هزار و یک کتابی که پیش از مرگ باید خواند راه یافته است. کتاب‌های دیگر او نیز جوایز بسیاری چون جایزة اُ. هنری و پن همینگوی را برایش به ارمغان آورده است. ساندرز پنج سال زمان صرف نوشتن یک حکومت کوتاه و رعب‌آور کرده است که با تحسین منتقدان مواجه شد. ساندرز اگر محبوب‌ترین نویسندة داستان کوتاه در ایالات متحده نباشد، یکی از محبوب‌ترین هاست و هر آنچه به قلم او آراسته باشد با نقد و بررسی معتبرترین منتقدان کتاب در سرتاسر ایالات متحده و دیگر کشورها مواجه می‌شود.

7,000 تومان

یک روز با شوالیه - مدرسه نابودکنندگان اژدها 5 ( انتشارات ققنوس)


یک روز با شوالیه

مجموعه جدید 6 جلدی « مدرسه نابودکنندگان اژدها » ماجراهای جالب « ویگلاف » پسربچه‌ای را روایت می‌کند که از دست برادرانش کتک می‌خورد و توسط پدر و مادرش استثمار می‌شود . یک روز ، خواننده دوره‌گردی به او می‌گوید که یک قهرمان به دنیا آمده است ولی ویگلاف در زندگی‌اش کاری به جز سابیدن ظرف‌ها و غذا دادن به خوک‌ها بلد نیست. ویگلاف اعلامیه‌ای را که بر روی درخت اعلانات زده شده می‌بیند و به ناگاه زندگی‌اش تغییر می‌کند چرا که او تصمیم گرفته وارد مدرسه نابودکنندگان اژدها بشود و راه و رسم کشتن اژدها را یاد بگیرد . اما مشکل بزرگی که سر راه اوست این است که او حتی نمی‌تواند به یک عنکبوت آسیب برساند چه برسد به یک اژدهای غول‌پیکر ! خوشبختانه او که در مدرسه دوستان خوبی پیدا کرده حالا یک سلاح مخفی نیز دارد . او بلد است که از مغز خود استفاده کند . مجموعه « نابودکنندگان اژدها » داستان‌های جالبی هستند که همه چیز را به شوخی می‌گیرند و هیچ‌چیز در این داستان‌ها از شوخی در امان نیست : خانواده ویگلاف ، برادران کودن و تنبلش که مدام کتک‌کاری می‌کنند ، پدر خانواده و معلم‌ها و . . . داستانهایی پر از خنده و شوخی که حتی سخت‌گیرترین خوانندگان را علاقه‌مند می‌کند . « فرزانه مهری » مترجم این کتاب‌ها در کارنامه کاری خود ترجمه 7 جلدی مانولیتوها را دارد که از ترجمه آنها در شورای کتاب کودک ( بهمن 86 ) تقدیر به عمل آمد . همچنین کتاب « مامی جون کم حافظه » نوشته هروه ژوان در چهارمین دوره جشنواره کتاب‌های برتر انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان به عنوان کتاب برگزیده انتخاب شد .

محصولات انتشارات ققنوس قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

2,400 تومان

کشف‌ دوباره سیب (انتشارات ققنوس)


سنگواره‌های‌ هستة‌ سیب‌ که‌ در آناتولی‌ پیدا شده‌، اثبات‌ می‌کنند که‌ از 8500 سال‌ پیش‌ در این‌ منطقه‌، درخت‌ سیب‌ پرورش‌ می‌داده‌اند. مصریان‌ باستان‌ در اهرام‌ و مقبره‌هایشان‌ نوشته‌های‌ هیروگلیف‌ را که‌ حاوی‌ نشانة‌ سیب‌ است‌ به‌ جا گذاشته‌اند. کم‌تر میوه‌ای‌ در روایات‌ مسیحی‌، شعرهای‌ آنتیک‌، اسطوره‌های‌ افسانه‌های‌ خدایان‌ و عقاید سنتی‌ مردم‌ نقش‌ مهمی‌ همچون‌ سیب‌ داشته‌ است‌. نه‌ تنها در مقام‌ نقل‌ و روایت‌ بلکه‌ در واقعیت‌ هم‌ سیب‌ برای‌ حیات‌ بشر ضروری‌ بوده‌ است‌. مواد موجود در سیب‌ به‌قدری‌ متنوع‌ و باارزش‌ هستند که‌ مصرف‌ روزانه‌ سیب‌ تقریباً تمام‌ مواد ضروری‌ و حیاتی‌ را به‌ بدن‌ می‌رساند.

محصولات انتشارات ققنوس قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

4,800 تومان

کلاغی که با خدا حرف زد (انتشارات ققنوس)


«کلاغی که با خدا حرف زد‌» روایت جذابی است از زندگی کلاغ‌ها. داستان زندگی کلاغ جوانی که عقیده دارد زندگی چیزی بیش از خوردن و بازی کردن است. او نمی‌خواهد تسلیم شرایط باشد و خوشی‌های ظاهری فریبش دهند. این کلاغ که «جاشوآ» نام دارد سفرش را آغاز می‌کند و پشتکار به خرج می‌دهد تا به آنچه می‌خواهد برسد. این کلاغ دوست داشتنی یاد می‌گیرد و یاد می‌دهد که برای رسیدن به آرامش و برای درمان نومیدی‌ها باید به ندای قلب گوش فرا داد. در زمان شروع این داستان کلاغی ماده بر روی چهار تخم خود نشسته است و در انتظار تولد بچه‌هایش به سر می‌برد. ندایی به او می‌گوید: «تمامی جوجه‌هایت با ارزشمند و عشق من شامل حال همه می‌‌شود، اما مأموریت و وظیفه خاصی برای یکی از جوجه‌هایت دارم که تو به دنیا می‌آوری.‌» داستان اینگونه آغاز می‌شود و زندگی قهرمان داستان چنین رقم می‌خورد.

8,000 تومان

یوحنا ؛ پاپ مونث (انتشارات ققنوس)


بیست و هفتمین روز از ماه زمهریر سال 814 پس از میلاد مسیح ، قابله‌ای به نام « هروترود » با بورانی از برف و طوفان روبرو می‌شود . شروع داستان شرح تندبادی است که به سردی یخ از لابلای درختان لخت و سرمازده وزیدن گرفت و در تن لرزان هروترود فرو رفت و از سوراخ‌ها و وصله‌های قبای پشمی نازکش گذشت . کوره راه جنگلی پوشیده از توده‌های برف بود و او در هر گامی که بر می‌داشت تا زانو در برف فرو می‌رفت . قشری از یخ روی ابروان و پلک‌هایش نشسته بود . هروترود هر چند لحظه یک‌بار دستی به صورتش می‌کشید و برف‌ها را پاک می‌کرد تا بتواند راه را تشخیص دهد . دست‌ها و پاهایش ، با آن که چند لایه پارچه دور آنها پیچیده بود ، از شدت سرما درد می‌کرد . چند قدم آن طرف‌تر لکة سیاه و مبهمی روی برف‌ها پدیدار شد . این لکة سیاه ، لاشه کلاغ یخ‌زده‌ای بود . حتی این لاشخورهای مقاوم و جان سخت هم در آن زمستان بی‌نهایت سرد می‌مُردند . یعنی از گرسنگی می‌مردند ، چون لاشة جانوران چنان یخ می‌زد که حتی کلاغ‌ها هم نمی‌توانستند با منقارشان یخ را بشکنند و گوشتی از استخوان جدا کنند . تن قابلة داستان ما از تماشای این منظره می‌لرزید و بر سرعت گام‌هایش می‌افزود . درد زایمان همسر کشیش روستا آغاز شده بود . هروترود با تلخی بسیار با خود گفت : این کوچولو هم چه وقت خوبی را برای تولد انتخاب کرده است ! فقط در همین یک ماه گذشته پنج نوزاد به دنیا آوردم که هیچ یک از آنها بیشتر از دو هفته زنده نمانده‌اند . « یوحنا ، پاپ مونث » ، داستان مهیجی از « یوهانا » است که بعدها کشیش می‌شود . این کتاب در 832 صفحه راهی بازار نشر شده است .

48,000 تومان

یوزپلنگ‌ (انتشارات ققنوس)


روزگار نو، ناگزیر و اجتناب‌ناپذیر از راه‌ می‌رسد. خاندان‌های‌ اشرافی‌ و فئودال‌ به‌ رغم‌ تمامی‌ ایستادگی‌ها تن‌ به‌ افول‌ می‌سپارند. جزیرة‌ سیسیل‌، این‌ زن‌ مرموز، وحشی‌ و زیبا طوفانی‌ است‌. رویدادها شتاب‌ می‌گیرند و کسی‌ سکوت‌ و سکون‌ را گردن‌ نمی‌نهد؛ حرکت‌، تنها حرکت‌. و «یوزپلنگ‌» پدید می‌آید. رمانی‌ که‌ تبلور میراث‌ عصر جدید از روح‌ عظمت‌خواه‌ و نگاه‌ قاطعانة‌ دوره‌های‌ پیشین‌ است‌: دوره‌های‌ سکوت‌ و سکون‌. میراثی‌ که‌ همچنان‌ جاری‌ است‌ و انگار تا همیشه‌ها هم‌ جاری‌ خواهد بود. «یوزپلنگ‌» که‌ نویسنده‌اش‌ خود از بطن‌ اشرافیت‌ برخاسته‌ است‌ و لاجرم‌ با آنچه‌ زوال‌ خوانده‌ می‌شود، زاده‌ شده‌ است‌ پرخواننده‌ترین‌ کتاب‌ دورة‌ پس‌ از جنگ‌ جهانی‌ ایتالیاست‌ و به‌ تمامی‌ زبان‌ها ترجمه‌ شده‌ است‌.

برای قیمت تماس بگیرید (66496367 - 021) شماره تلگرام 09037125318

یک دسته گل بنفشه (انتشارات ققنوس)


کتاب‌ مشتمل‌ بر 21 داستان‌ کوتاه‌ است‌. داستان‌ یک‌ دسته‌ گل‌ بنفشه‌ روایت‌ عشقی‌ ناتمام‌ است‌.عشق‌ معلم‌ به‌ شاگرد. دانا معلم‌ پیانو بود. آن‌ روز صبح‌ قبل‌ از آن‌که‌ برای‌ تدریس‌ از خانه‌ خارج‌ شود یادداشت‌ آندرآ را دریافت‌ کرده‌ بود. فقط‌ چند قطره‌ اشک‌ ریخته‌ بود. چون‌ مثل‌ همیشه‌ باید سر وقت‌ سر درس‌ خود حاضر می‌شد ولو می‌بایستی‌ آرام‌ باشد. معلم‌ هرگز حق‌ ندارد عصبی‌ باشد. «یک‌ دسته‌ گل‌ بنفشه‌» در 208 صفحه‌ با ترجمه‌ بهمن‌ فرزانه‌ توسط‌ انتشارات‌ ققنوس‌ راهی‌ بازار نشر شد.

1,800 تومان

یک گربه ، یک مرد، یک مرگ (انتشارات ققنوس)


یک گربه،یک مرد، یک مرگ>> بازگویی دوروایت مختلف از یک واقعه است: سامی که پس ازتحمل زندان وشکنجه درترکیه به سوئد گریخته وپناهنده سیاسی شده است، همراه بادیگر پناهند گانی که ازکشورهای مختلف به آن جا روی آورده اند، دریخبندان استکهلم زندگی سردی راتجربه می کند. اوکه به دنبال یک عارضه روانی بستری شده دربیمارستان به یک وزیر سابق برمی خورد واین همان کسی است که گذشته تلخ سامی و آینده مبهم اورارقم زده است. سامی که از رفتار گربه ای به نام سیریکیت تاثیل پذیرفته ، درصدد انتقام بر می آید... ... شاهکاری واقعی که هم به لحاظ تکنیکی دراوج است وهم سرشار ازژرف کاوی های روان شناختی است. رمانی است که تنگنای گزینش میان کشتن وبخشودن رابه نیکوترین وجه تصویر کرده است.

15,000 تومان

خودتان را دوباره بسازید (با هولوگرام) نشر ققنوس

خودتان را دوباره بسازید (با هولوگرام) نشر ققنوس شابک کتاب : 9786002782991 کد کتاب : 1564 تاريخ ورود کتاب : 1397/09/22 رده ديويي کتاب : 158/1 ناشر کتاب : ققنوس مولف کتاب : استيو چندلر مترجم کتاب : اسماعيل نوري قطع کتاب : رقعي نوع جلد کتاب : شوميز نام گروه کتاب : روانشناسي وتربيت تيراژ کتاب : 1100 تعداد کل صفحات کتاب : 303 وزن - به گرم کتاب : 348 زبان کتاب : فارسي قيمت کتاب : 250,000 ريال
25,000 تومان

حساب سیلورمن جلد سوم نشر ققنوس

حساب سیلورمن جلد سوم نشر ققنوس شابک کتاب : 9789643118068 کد کتاب : 1153 تاريخ ورود کتاب : 1397/09/21 رده ديويي کتاب : 515/15 ناشر کتاب : ققنوس مولف کتاب : ريچارد ا.سيلورمن مترجم کتاب : دكترعلي‌اكبر عالم‌زاده قطع کتاب : وزيري نوع جلد کتاب : شوميز نام گروه کتاب : آموزش عالي تيراژ کتاب : 2200 تعداد کل صفحات کتاب : 1582 وزن - به گرم کتاب : 706 قيمت کتاب : 480,000 ريال
48,000 تومان

حساب سیلورمن جلد دوم نشر ققنوس

حساب سیلورمن جلد دوم نشر ققنوس شابک کتاب : 9789643110062 کد کتاب : 1152 تاريخ ورود کتاب : 1397/09/21 رده ديويي کتاب : 515/15 ناشر کتاب : ققنوس مولف کتاب : ريچارد اسيلورمن مترجم کتاب : علي اكبر عالم زاده قطع کتاب : وزيري نوع جلد کتاب : شوميز نام گروه کتاب : آموزش عالي تيراژ کتاب : 770 تعداد کل صفحات کتاب : 1099 وزن - به گرم کتاب : 796 زبان کتاب : فارسي قيمت کتاب : 480,000 ريال
48,000 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 0 تومان بیشترین: 240,000 تومان
ريال0 ريال240000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس گرفته و ثبت سفارش نمایید.