بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات موسسه مطالعات و مدیریت جامع و تخصصی جمعیت کشور

به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.

جمعیت و پویایی آن آثار و پیامدهای متعدد و مهمی برای هر کشور یا منطقه بدنبال دارند که مستلزم برنامه ‏ریزی و سیاستگذاری است. بدون شناخت عمیق و تخصصی از تحولات جمعیتی و  ویژگیها و ساختار آن، تدوین سیاستهای جمعیتی موثر و پایدار نیز میسر نیست. از اینرو، جمعیت‏شناسان و محققین جمعیتی نقش عمده‏ای در انجام تحقیقات و پژوهش‏های هدفدار علمی، مسئله محور و کاربردی جمعیتی دارند. ایجاد و توسعه بستر پژوهشی و نهادینه کردن تحقیقات جمعیتی می‏تواند زمینه‏ای برای جذب محققین و پژوهشگران جمعیتی به منظور انجام تحقیقات و همکاری‏های پژوهشی را فراهم نماید، و امکان انتقال نتایج پژوهشی به سیاستهای جمعیتی در کشور را تسهیل نماید.

در پاسخ به نیازهای پژوهشي كشور و منطقه در زمينه مسايل و مباحث تخصصي جمعيت، مركز مطالعات و پژوهش‌هاي جمعيتي آسيا و اقيانوسيه به عنوان یکی از مراکز پژوهشی وزارت علوم، تحقيقات و فناوري در سال 1377 پا به عرصه وجود نهاد که تا بحال تحقیقات جمعیتی متعدد و ارزشمندی به کشور و جامعه علمی عرضه نموده است. مرکز فوق در سال 1392 به موسسه مطالعات و مدیریت جامع و تخصصی جمعیت کشور تبدیل و تغییر نام یافت.

فعالیتهای پژوهشی موسسه در حوزه جمعیت و توسعه، جمعیت؛ منابع و محیط‌زیست، جمعیت و  سلامت، خانواده، ازدواج، و تحولات باروری؛ مهاجرت و شهرنشيني، نیروی انسانی و اشتغال توسط شش گروه پژوهشي در قالب دو پژوهشكده انجام می‏پذیرد. اين مؤسسه تنها مؤسسه پژوهشي در سطح كشور است كه با انجام تحقيقات گسترده و نشر كتاب‌ها وگزارش‌هاي تحقيقاتي متعدد در حوزه‌هاي مختلف جمعيت، مشاركت در تدوين سياست‌هاي جمعيتي و همچنين مشاركت در سمينارها و همايش‌هاي ملي و بين‌المللي جمعيت ايفاي نقش مي‌كند.با عنايت به اهميت يافتن مباحث جمعيتي در كشور و ابلاغ سياست‌هاي جمعيتي توسط مقام معظم رهبري، این مؤسسه رسالت مهمی در شناخت موضوعات جمعیتی و همکاری در تدوین برنامه‏های جمعیتی به عهده دارد.

موضوعات کلی کتابهای انتشارات مؤسسه مطالعات و مدیرتی جامع و تخصصی جمعیت کشور به شرح ذیل می باشد:

جمعیت شناسی انتشارات مؤسسه مطالعات و مدیرتی جامع و تخصصی جمعیت کشور (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

جمعیت و توسعه در ایران انتشارات مؤسسه مطالعات و مدیرتی جامع و تخصصی جمعیت کشور (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

روش های جمعیت شناختی انتشارات مؤسسه مطالعات و مدیرتی جامع و تخصصی جمعیت کشور (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

درآمدی بر اقتصاد جمعیت انتشارات مؤسسه مطالعات و مدیرتی جامع و تخصصی جمعیت کشور (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

تحرک اجتماعی انتشارات مؤسسه مطالعات و مدیرتی جامع و تخصصی جمعیت کشور (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

مهاجرت در ایران انتشارات مؤسسه مطالعات و مدیرتی جامع و تخصصی جمعیت کشور (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

جمعیت‌ شناسی سیاسی(انتشارات مؤسسه مطالعات و مدیریت جامع و تخصصی جمعیت کشور)


جمعیت‌شناسی سیاسی: نقش تغییرات جمعیتی در سیاست ملی و امنیت بین‌المللی

17,000 تومان
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.