بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات ما و شما

به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.

دکتر سید اصغر ساداتیان دارای دکـترای پزشـکی از دانشگاه علوم پزشـکی شهید بهشتی تـهران (ملی 1371) بوده و برای تحصیل در رشـته فوق تخصصی سایکونوروایمیونولوژی در آمریکا به سر می برد. از سـال 1370 به عنوان نویسنده برجسته  کشور در زمینه تـالیف کـتابهای تخصصی پزشـکی تظاهـرات اصـلی و درمان  بیماریـها (CMMD) و شـناخت بیماریها و توصیه های پزشکی (RDMR) خدمات خود را به جامعه پـزشکی ارائه نمودند(مجموعه تالیفات ایشان بیش از 50 عنوان می باشد). در سال 1383 به عنوان ناشـر و مـؤلف با ارائه طـرح ملی کتابخانه سیار در جهت تـرویج فرهنگ مطالعه و کتابـخوانی و نیز تولید کـتابهای روانشناسـی و سلامت با محتوای آمــوزشی، عـلمی و کاربردی در زمینه  پـرورش، تعلیم و تربیت کودکان و نوجوانان، مهارتهای زندگی، آموزش های قبل از ازدواج تحلیل روابط زناشویی،افسـردگی و اضطراب....... به فعالیت ارزشمند خود در راستای افزایش آگاهی و شناخت مردم عزیز ایران همت گماشته اند.

موضوعات کلی کتابهای انتشارات ما و شما به شرح ذیل می باشد:

کتاب های روانشناسی و تربیتی انتشارات ما و شما (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های کودکان و نوجوانان انتشارات ما و شما (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های پزشکی و سلامت انتشارات ما و شما (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های اجتماعی و تاریخی انتشارات ما و شما (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های تخصصی پزشکی انتشارات ما و شما (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های عمومی انتشارات ما و شما (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های تخصصی انتشارات ما و شما (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های تعلیم و تربیت کودکان و نوجوانان انتشارات ما و شما (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های مهارت های زندگی انتشارات ما و شما (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های آموزش قبل از ازدواج انتشارات ما و شما (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های افسردگی و اضطراب انتشارات ما و شما (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

بارداری تا سه سالگی (انتشارات ما و شما)


بارداری تا سه سالگی (انتشارات ما و شما)
فهرست مطالب
مقدمه
فصل اول: بارداری
فصل دوم: مطالبی راجع به نوزاد تازه متولد شده
فصل سوم: نقش پدر در تربیت کودک
فصل چهارم: یک تا دو سالگی
فصل پنجم: دو تا سه سالگی
فصل ششم : تلویزین و کودکان
فصل هفتم:آنچه باعث شکوفایی استعداد کودکان خواهد شد
فصل هشتم: بازی هایی ساده اما مفید برای کودکان
فصل نهم: چگونه کار خوب را به فرزندم یاد بدهم و آنرا در او نهادینه کنم
فصل دهم: بحرانهای رفتاری کودکان
فصل یازدهم: چگونه کدکی خود را درمان کنیم و والدین بهتری شویم
فصل دوازدهم: مشکلات کودکی و نحوه ی مقابلهی صحیح با آن ها
فصل سیزدهم: نکات کوچک با تاثیرات عمیق در زندگی روزمره
فصل چهاردهم: دیسپلین - تنبیه - آموزش نظم
فصل پانزدهم: اشتباهات تربیتی
فصل شانزدهم کودک دوم

کلیدهای طلایی در تعلیم و تربیت کودک، بارداری تا سه سالگی
مقدمه
در دنیای امروز از ما انتظار می رود برای انجام کوچکترین کاری، ابتدا دانش آن کار را فرا بگیریم. ما برای آموختن یک مهارت به دانشگاه می رویم، کلاسهایی کوتاه مدت یا بلندمدت برداریم، و امتحان بدهیم تا برای انجام آن شغل مناسب و واجد شرایط باشیم. به عنوان مثال: ما موی خود را به دست کسی که در عمر خود آرایشگری نکرده یا اگاهی و دانش لازم را ندارد نمی سپاریم. اما زمانی که تصمیم به داشتن فرزند می گیریم، بدون داشتن اندک دانش و آگاهی در این مورد به آنچه نسل به نسل به ما رسیده اکتفا می کنیم، غافل از آنکه کودک، خمیر نرم و شکل نگرفته یی در دستان ماست و ما خالق زندگی فرزندان خویش هستیم. و اکثر ما حتی نمی دانیم این خمیر نرم و بی شکل زمانی که به هفت سالگی می رسد، تقریباً فرم خاص خود را برای همه عمر گرفته است.
سه سال نخست زندگی کودکان، دوران طلایی پرورش و تربیت
سه سال اول زندگی کودکان دوران طلایی پرورش آنها است. مغز کودکان در دو سال اول زندگیشان به سرعت رشد می کند و دانش و آگاهی والدین به رشد مغز کودکشان بسیار کمک خواهد کرد. علم امروز روشهای مفیدی برای پرورش صحیح کودکان ارائه می دهد که هنوز بسیاری از خانواده ها از آن بی خبر هستند.
نوزاد انسانی همانند لوحی سفید پا به دنیا می گذارد و آرام آرام در دستهای پدر و مادرش شکل و فرم می گیرد. کودک خاطرات بسیار کمی از سه سال اول زندگی خود به یاد خواهد داشت. اما تمام احساساتش در ناخودآگاه او حک خواهد شد. کودکان نوپا به دلیل آنکه حافظه کلامی ندارند، خاطراتشان به صورت حس و احساس در مغزشان ثبت می شود و پایه های شخصیت آنها را می سازد. برخلاف گذشته، امروزه می دانیم این دوران طلایی نقش بسیار مهمی در ساختن شخصیت کودکان، داشتن اعتماد به نفس بالا و موفقیت و خوشبختی آنها دارد.
امید است که کلیدهای طلایی این کتاب به والدین کمک کند تا فرزندی شاد، سالم، موفق و خوشبخت پرورش دهند. این کتاب یک دایره المعارف کوچک است که به مشکلات روزمره پدران و مادران جوان می پردازد و به سؤالات آنها پاسخ علمی خواهد داد. در فصل های آینده به صورت اجمالی و به زبانی ساده به نیازهای روانی کودکان خواهیم پرداخت. این کتاب، حاوی نکته هایی کوتاه و کاربردی برای شناخت کودک و انتخاب بهترین راه برای برخورد با آنها است که از اساتید معروف جهانی انتخاب و خدمت شما عزیزان ارائه می شود. امید این است این کتاب به مادران و پدران جوان کمک کند تا فرزندانی شادتر داشته باشند و در کنار آن خانواده ایی خوشبخت تر را تجربه کنند.

فصل اول:
بارداری
بارداری یک تجربه بی نظیر است. تجربه زندگی دو انسان زیر یک پوست تجربه تپیدن دو قلب در یک بدن ، و تجربه عشقی عمیق به یک موجود نادیده است. تصمیم به بچه دار شدن تصمیم مهمی است، زیرا با بچه دار شدن تا همیشه قلبتان بیرون از بدنتان قدم می زند و به زندگی ادامه می دهد.
هر پدر و مادری آرزو دارد پدر و مادر بی نقص و کاملی باشد، اما آنچه باید بدانیم این است که برای کمال و بی نقص بودن، راهی وجود ندارد. اما برای آنکه پدر و مادر خوبی باشیم راه های زیادی وجود دارد. اولین قدم برای داشتن کودکی سالم، قبل از بارداری شروع خواهد شد. برای پرورش فرزندتان قبل از به دنیا آمدن فرزندتان اقدام کنید.
تصمیم گیری برای بارداری
آنچه قبل از بارداری باید بدانید و به آن عمل کنید:
اگر شرایط آن را دارید که قبل از اقدام به بارداری برنامه ریزی کنید، می توانید قبل از تولد فرزندتان پرورش و تربیت او را شروع کنید:
قدم اول: چک کردن سلامت فیزیکی و روانی پدر و مادر می باشد.
1 – بسیاری از بیماری های روانی یا فیزیکی زمینه ارثی دارند؛ به عنوان مثال عقب ماندگی ذهنی، بیماری اسکیزوفرنیا، و وسواس می توانند زمینه های ارثی داشته باشند، بنابراین قبل از بارداری، در صورت لزوم با متخصص مشورت کنید.
2 – اضطراب افسردگی و استرس می توانند تأثیر مستقیم بر رشد جنین بگذارد. بنابراین بهتر است مادر قبل از بارداری از سلامت روانی خود مطمئن شود. استرس مادر در زمان بارداری، کودک را در آینده در خطر ابتلا به بیماری های فیزیکی، عاطفی و رفتاری قرار می دهد.
3 – قبل از بارداری، بهتر است مادر با دندانپزشک خود ملاقات کند تا مطمئن بشود پوسیدگی در دندانها وجود ندارد، تا در دوران بارداری مجبور به استفاده از دارو نشود.
4 – پزشک خانواده با انجام آزمایش خون، ویتامین، قند و چربی را اندازه بگیرد تا از سلامت فیزیکی مادر مطمئن شود.
قدم دوم: بدن مردها هر سه ماه یکبار اسپرم تازه تولید می کند. شاید شنیده باشید که مردها روزانه میلیونها اسپرم تولید می کنند. در حالی که اکثر ما نمی دانیم این اسپرم ها برای بالغ شدن و داشتن توانایی حرکت به سمت تخمک، با دو و نیم تا سه ماه زمان نیاز دارند. بنابراین مردی که می خواهد برای بارداری همسرش اقدام کند، بهتر است به مدت سه ماه از کشیدن سیگار یا مواد سمی دیگر مانند قلیون، مواد مخدر یا الکل دوری کند. این مواد سمی روی سلامت اسپرم اثر گذاشته و تأثیر مستقیم در سلامت جنین خواهد داشت.
قدم سوم: پدران آینده هم نیاز به مصرف فولیک اسید دارند. استفاده اسید فولیک توسط پدر و مادر شش ماه قبل از بارداری، به سلامت بیشتر و هوش بالاتر کودک کمک بسیاری می کند، طبق آخرین تحقیقات منتشر شده، اسید فولیک به تولید اسپرم های سالم تر در مردان کمک می کند.
قدم چهارم: بهتر است بدانید آمدن بچه به معنای پایان زندگی پدر و مادر نیست بلکه شروعی دوباره است. پدر و مادری که بعد از بچه دار شدن مراقبت و مواظبت از خود و یکدیگر را فراموش می کنند، آسیب مستقیم به خود و کودک خود خواهند زد.
و ...

محصولات انتشارات ما و شما قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما 4030book@

23,000 تومان

چگونه به نوجوانمان گوش کنیم چگونه با او انتشارات ما و شماچگونه به نوجوانمان گوش کنیم چگونه با او انتشارات ما و شما
ناشر کتاب : ماوشما
مولف کتاب : آدل فابر و ...
مترجم کتاب : فاطمه‌سادات‌موسوي

17,000 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 17,000 تومان بیشترین: 23,000 تومان
ريال17000 ريال23000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.