بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات مجید

به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.

انتتشارات مجید از سال 1362 و انتشارات بهسخن در سال 1390فعالیت فرهنگی خود را به مدیریت آقایان علی و حمید جواهری بهرام آغاز کردند. در طول 30 سال فعالیت در زمینه نشر، بیش از 380 عنوان کتاب در زمینه های تاریخی ، ادبیات ، فلسفه و روانشناسی منتشر کرده و در این میان از استقبال خوب مردم کتابخوان برخوردار شده است.

این انتشارات با استفاده از نویسندگان ، شعرا و مترجمان مجرب سعی در ارایه و عرضه هر چه بهتر آثار خود داشته است. رسیدن بسیاری از کتاب های این انتشارات به چاپ های متعدد ، گواه این ادعا است.

آثار مشهور رمان نویسان بزرگ جهان از جمله: فئودور داستایفسکی ، گوستاو فلوبر ، جان اشتاین بک ، جورج اورول ، آلبر کامو ، گابریل گارسیا مارکز ، ژوزه ساراماگو و ... با ترجمه هایی فاخر از مترجمان مجربی چون: محمد قاضی ، ذبیح الله منصوری ، پرویز شهدی ، حمیدرضا بلوچ ، زهره روشنفکر و ... در این انتشارات به زیور طبع آراسته شده و بسیاری از این اثار به چاپ های متعدد رسیده است.

در زمینه ادبیات ، آثاری چون: چرندپرند استاد علی اکبر دهخدا به کوشش سیدعلی شاهری ، سندباد نامه ، اثر محمد ظهیری سمرقندی با بازنویسی ساده و روان سیدعلی شاهری و بسیاری از کلیات شعرای بزرگ و بنام ایران. در زمینه ادبیات داستانی: مجموعه آثار جلال آل احمد، صادق هدایت، صمد بهرنگی و بزرگان دیگر داستان نویسی معاصر از دیگر آثار فاخری است که توسط نشر مجید منتشر شده است.

در زمینه فلسفه آثاری چون: «زندگی ، آثار و اندیشه های» فریدریش نیچه و «زندگی ، آثار و اندیشه های» فرانتس کافکا به قلم شیوای استاد منوچهر ترابی به زیور چاپ آراسته شده اند.

در زمینه روانشناسی عرفانی ، مجموعه ای از کارهای کریشنامورتی ، لوبسانگ رامپا  ، هرمان هسه و ... در این انتشارات به چاپ رسیده اند.

انتشارات مجید امیدوار است از این پس نیز با عرضه کتاب هایی از نویسندگان بزرگ ایران و جهان همچنان به کارهای فرهنگی خود با توان و درایت بیشتر ادامه داده و تمام تلاش خود را برای رضایتمندی مخاطبان و علاقه مندان کتاب و کتابخوانی به کار گیرد و در این راه انتقادها و پیشنهادهای تمامی عزیزان را به دیده منت می پذیرد و سعی در رفع عیب ها و بالا بردن کیفیت محصولات فرهنگی خود دارد. از تمامی عزیزانی که مارا در این راه یاری می دهند قدردانی می کنیم و به امید فردایی بهتر و کارهایی پر بارتر چشم به راه آرائ همه عزیزان هستیم. 

موضوعات کلی کتابهای انتشارات مجید به شرح ذیل می باشد:

کتاب های ادبیات انتشارات مجید (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های تاریخ انتشارات مجید (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های روان شناسی انتشارات مجید (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های دین انتشارات مجید (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

آموزش گام به گام فنون نویسندگی ( انتشارات مجید)


آموزش گام به گام فنون نویسندگی

محصولات انتشارات مجید قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما 4030book@

19,000 تومان

بیگانه (انتشارات مجید)


محصولات انتشارات مجید قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

10,000 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 10,000 تومان بیشترین: 19,000 تومان
ريال10000 ريال19000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.