بانک کتاب - کتابفروشی - خرید کتاب
 
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات مروارید

به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.

این مؤسسه در سال ۱۳۴۰ توسط مجید روشنگر، فریدون نیکنام، منوچهر حسن‌زاده، و پرویز علی‌بیگ و با سرمایهٔ اولیهٔ ۱۰ هزار تومان و در دفتری در خیابان نادری راه‌اندازی می‌شود. روشنگر که در آن زمان مدیر سازمان کتابهای جیبی نیز بود، هدفش از تأسیس انتشارات مرواید را چنین بیان می‌کند:

در همان زمان که من مدیر سازمان کتابهای جیبی بودم کتابهایی به دست من می‌رسید که می‌دیدم نمی‌شود آنها را در تیراژ بالا (۱۰ هزار نسخه) منتشر کرد. برای همین به فکر افتادم که خودم یک مؤسسه نشر مستقل برای چاپ چنین کتابهایی تأسیس کنم.

اولین اثری که انتشارات مروارید چاپ کرد کتابی بود به نام دلشکسته اثر ناتانیال وست که با ترجمهٔ عبدالله توکل منتشر شد. فعالیت این انتشارات با چاپ اشعار بیژن جلالی برای اولین بار ادامه یافت.

در سال ۱۳۴۱ با اجارهٔ مغازه‌ای روبه‌روی دانشگاه تهران در خیابان شاهرضا (خیابان انقلاب اسلامی کنونی) فروشگاه کتاب انتشارات مروارید را با نام «خانهٔ کتاب» راه‌اندازی می‌شود.

در سال ۱۳۴۲، فروغ فرخزاد برای چاپ کتاب شعر جدید خود - تولدی دیگر - به مروارید مراجعه کرد.

موضوعات کلی کتابهای انتشارات مروارید به شرح ذیل می باشد:

کتاب های شعر انتشارات مروارید (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های ادبیات داستانی انتشارات مروارید (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های طنز انتشارات مروارید (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های هنر انتشارات مروارید (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های ادبیات و نقد ادبی انتشارات مروارید (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های تاریخ انتشارات مروارید (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های علوم اجتماعی انتشارات مروارید (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های مدیریت و علوم پایه انتشارات مروارید (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

کتاب های آموزش زبان انتشارات مروارید (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی  4030book.ir)

 

3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

آدم های عوضی (مجموعه داستان)(انتشارات مروارید)


این کتاب شامل هشت داستان کوتاه از عالمی است که با عناوین جشن لیلا دکه چهارراه خیابان ولی عصر رفته بودم تا خط مقدم ترک. تلخ. بی مصب بعد از مرگ فاطی پیچ گوشتی صابر باشم یا هر اسم دیگری تو که یادت نیست ............... در این مجموعه منتشر شده است. آدم های این قصه ها همه عوضی هستند یعنی سرجای خودشان قرار ندارند و باید جای دیگری می بودند که دیگر نیستند. این عنوان در واقع اشاره ای به همین ماجراست.

محصولات انتشارات مروارید قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

7,700 تومان

آن جا نیست (انتشارات مروارید)محصولات انتشارات مروارید قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

31,000 تومان

اصول و مبانی تحلیل متون ادبی ( انتشارات مروارید)


اصول و مبانی تحلیل متون ادبی

"کتاب حاضر، شامل سه داستان کوتاه انگلیسی قرن نوزدهم با مضمون عشق و عرفان و با عنوان‌های «روح کانترویلد»، «مدل میلیونر» و «تصویر دوریان گری» است. در داستان «روح کانترویلد» آمده است: «آقای هایرام بی اُتیس» به اتّفاق همسر، پسرش «واشنگتن»، دختر پانزده ساله‌اش «ویرجینیا» و دوقلوهایش از آمریکا به انگلیس می‌آید و «کاخ کانترویلد» را از «لرد کانترویلا» می‌خرد. در آن کاخ روحی به نام «سایمون دِکانترویلد» که به دلیل کشتن همسرش در سال ۱۵۸۴، به دست برادران همسرش کشته شده بود، زندگی می‌کرد. روح به راه‌های مختلف سعی می‌کرد خانواده «اُتیس» را بترساند، امّا موفّق نمی‌شد. روح سرگردان به دلیل مهربانی «ویرجینیا» به وی علاقه‌مند می‌شود و از او می‌خواهد که برایش تقاضای مرگ کند تا به آرامش برسد. «ویرجینیا» نیز درخواست وی را قبول می‌کند و «سایمون» می‌میرد، در حالی که جواهراتی به «ویرجینیا» هدیه می‌دهد و «ویرجینیا» طی ماجراهایی درمی‌یابد که عشق قوی‌تر از مرگ است.

امروز زادروز اسکار وایلد، شاعر و نویسنده‌ی ایرلندی قرن نوزدهم و یکی از بزرگترین نمایش‌نامه‌نویسان تاریخ ادبیات جهان است که تاثیر بسیاری روی نویسندگان بعد از خود گذاشت. به همین مناسبت به معرفی کتابی از این نویسنده می‌پردازیم.

کتاب «روح کانترویلا» از انتشارات صدای معاصر شامل سه داستان کوتاه با مضمون عشق و عرفان و با عنوان‌های «روح کانترویل»، «مدل میلیونر» و «تصویر دوریان گری» است.

«روح کانترویل» داستان کوتاهی است که اول در یک مجله چاپ شد، بعد در مجموعه داستان «جرم ارباب سویل و داستان‌های دیگر» منتشر گردید و در نهایت بخاطر محبوبیت بالایش بطور مستقل در قالب یک کتاب عرضه شد. ویژگی این داستان، طنز تلخ و روحیه‌ی امید و استقلال طلبی است. داستان در مورد خانواده‌ای است که به قلعه‌‌ای تسخیر شده، نقل مکان می‌کنند. شبح کانترویل، مردی که همسر خود را به قتل رساند و توسط برادران وی کشته شد، در این قلعه زندگی می‌کند و سعی دارد تازه‌ واردها را بترساند. فیلم‌ها و نمایش‌های بسیاری بر اساس این داستان ساخته شده است.

کتاب دیگر این مجموعه، «تصویر دوریان گرِی» یکی از مشهورترین آثار اسکار وایلد می‌باشد. این کتاب که یک رمان فلسفیست، در زمان انتشار با سانسور گسترده روبرو گردید اما با اینحال از دید مردم، پر از ایده‌های شیطانی تشخیص داده شد. نثر زیبا و داستان جذاب، از ویژگی‌های این داستانست که باعث شد یک قرن پس از مرگ نویسنده در سال 2010 کتاب سال دابلین شناخته شود.

کتاب «مدل میلیونر» در مورد مردی به نام هوگی راسکین است که عاشق شده و قصد ازدواج دارد اما پدر دختر مورد علاقه‌اش راضی به این امر نیست چرا که هوگی آه در بساط ندارد. یک روز هوگی در آتلیه‌ی دوست نقاشش با گدایی رقت‌انگیز روبرو میشود و تنها سکه‌ای که در اختیار دارد را به او می‌بخشد. آن گدا در اصل یک نجیب‌زاده‌ی متمول است و محبت راسکین را با مبلغی هنگفت جبران می‌کند.

محصولات انتشارات مروارید قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

22,000 تومان

اولین تپش های عاشقانه ی قلبم(انتشارات مروارید)


اولین تپش های عاشقانه ی قلبم

25,000 تومان

بادبادک باز ( انتشارات مروارید)


بادبادک باز

ایزابل آلنده:«اثری شگفت انگیز...این داستان از جنس آن داستان های فراموش نشدنی است که تا سال ها با شما خواهد ماند.این رمان استثنایی تمام درونمایه های مهم ادبیات و زندگی را در بر میگیرد:عشق،افتخار،گناه،ترس،رستگاری...این کتاب برایم چنان تاثیر گذار بود که تا مدتها هرچیزی که بعد از
آن میخواندم بی روح به نظرم می رسید.»
بادبادک باز اولین رمان افغانی است که به زبان انگلیسی نوشته شده و داستانی تمام عیار را از خانواده،عشق و دوستی نقل میکند که تا قبل از آن در ادبیات داستانی سابقه نداشته است.این رمان به همان اندازه که عاطفی و جذاب است بی اندازه استثنایی و تاثیر گذار میباشد.
خالد حسینی در اولین رمان خود به نام بادبادك‌باز به دستاوردی نائل آمده كه فقط تعداد اندكی از نویسندگان معاصر به آن دست یافته‌اند. نویسنده ضمن روایتی آموزنده و روشنگر از نابسامانی های سیاسی و فرهنگی افغانستان شخصیت‌هایی پویا می آفریند كه تلاش‌های تاثربرانگیز و پیروزی های پرشورشان حتی تا مدت‌ها پس از پایان كتاب در ذهن خواننده باقی می ماند و شاید تنها ایراد این رمان شگفت‌انگیز این است كه‌خیلی زود تمام می شود.

محصولات انتشارات مروارید قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

22,000 تومان

تنها باد از زیر خاکستر خبر دارد (انتشارات مروارید)


محصولات انتشارات مروارید قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد. کانال تلگرامی ما 4030book@

11,000 تومان

جادوی فکر بزرگ ( انتشارات مروارید)


جادوی فکر بزرگ

دکتر شوارتز در این کتاب مراحلی را که باید برای نیل به قابلیت های فکر بزرگ پیموده شود ترسیم کرده است. او در این کتاب می آموزد که چگونه با تمرکز بر روی مسائل عمده از قید نکات جزیی و دست وپاگیر رهایی یابید. او ثابت می کند که نوع خاصی از تفکر در حکم برگ برنده ای است که در اختیار شما قرار می دهد.
او با عرضه ی یک برنامه ی پیشرفت سی روزه شما را هدایت می کند که بتوانید پیشرفت خود را به سوی اهداف مورد نظرتان ارزیابی کنید. و به شما می آموزد که چگونه با یک برنامه ی سرمایه گذاری درازمدت روی خودتان وضع مادی خود را برای آینده مستحکم و مطمئن سازید.

محصولات انتشارات مروارید قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

16,500 تومان

چه قدر خوبیم ما ( انتشارات مروارید)


چه قدر خوبیم ما

ما مردم عین دسته گلیم. لاقل بخشی اول این عبارت دو قسمتی را مطمئنم. رفتار ما، واکنش‌های ما، اطوار ما، برخوردهای ما… یکی از یکی بهتر. ما مردمانی زیبا جادار مطمئن هستیم که اعتماد به نفسمان یک جاهایی از آسمان را انشقاق داده است. حالا من در این کتاب سعی کرده‌ام به زبانی که به هیچ جایمان بر نخورد، رفتارهای اجتماعی و فراگیرمان را که تبعاتش صاف می‌رود توی چشم خودمان مرور کنم. اگر از دسته گل بودن خود، اطرافیان، فامیل، دوست، راننده خطی دور میدان یا سوپر مارکت محله‌تان به تنگ آمدید (یا به هر چیز دیگر آمدید)، این کتاب را بخوانید."
ابراهیم رها در کتاب «چه قدر خوبیم ما» با زبان طنز رفتارهای اجتماعی ما را به نقد کشیده است. او این کتاب را نتیجه‌ی تاملات خود در نقد رفتارشناسی ایرانیان می‌داند. برای مثال در باب ویژگی کتاب‌نخوانی بعضی‌ها می‌گوید:
"یعنی اگر داغ و درفش‌مان کنند و به میخ و سیخ‌مان بکشند و از دروازه‌ی شهر آویزانمان فرمایند و… اگر سر به سر تن به کشتن دهیم عمرا که کتاب بخوانیم. ما اصلا یک جور مقاومت عجیبی در برابر کتاب خواندن داریم که تفلون در برابر چسبیدن غذا به ماهی تابه ندارد. چنان نسبت به کتاب خواندن نفوذناپذیریم که ایزولاسیون هیچ پشت بامی نسبت به باران و برف چنین عایق نیست. یعنی حاضریم وقت مان را با خاراندن پسِ سر و شمردن شوره‌های روی شانه‌مان تلف کنیم اما دو صفحه یا چهار خط کتاب نخوانیم. خوشبختانه تنها مسئله‌ای که بین تمام صنوف از پزشک و داروساز دندانپزشک تا کارمند و راننده و حسابدار و مکانیک و باغبان و… مشترک است همین کتاب نخواندن است! یعنی اصلا می شود آن را میثاق جمعی ما دانست و یقین داشت همه تا همیشه بر آن وفادار خواهند ماند. آن طرف دنیا تیراژ کتاب‌هایشان میلیونی است اما ما توانسته‌ایم طی یک دهه‌ی اخیر تیراژ کتاب هایمان را به یک سوم کاهش دهیم و از شوق این امر همگی لامبادا برقصیم و احساس شعف کلیه ی منافذمان را پر کند."

محصولات انتشارات مروارید قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

9,000 تومان

چیز غریبی در سرم (انتشارات مروارید)


محصولات انتشارات مروارید قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

38,000 تومان

داشتن یا بودن ( انتشارات مروارید)


داشتن یا بودن

«وعده بزرگ» پیشرفت نامحدود-وعده تسلط بر طبیعت، رفاه مادی، وعده بالاترین شادکامی‌ها برای بیش‌ترین مردم، و وعده آزادی‌ها بلامانع فردی- از آغاز عصر صنعتی تاکنون سرچشمه امید و ایمان نسل‌های بشری بوده است... .

"با پیشرفت صنعت، در راه تولید نامحدود و لاجرم مصرف نامحدود افتاده‌ایم. معتقد بودیم که فن و تکنیک به ما توانایی مطلق و علم به ما دانایی مطلق داده است. می‌رفتیم که به موجودات برتری تبدیل شویم. اما در حقیقت عصر صنعتی در رسیدن به وعده‌‌ی بزرگ خود شکست خورده است و مردم بطور روزافزونی آگاهی می‌یابند که ارضاء نامحدود هوسها، راه رسیدن به رفاه و حداکثر شادکامی نیست."
بخشی از کتاب «داشتن یا بودن» نوشته‌ی اریک فروم رو خوندید که در سال 1976 منتشر شد. او در این کتاب به تفاوت داشتن و بودن می‌پردازه و می‌نویسه که جامعه‌ی مدرن به سمت مادی‌گرایی رفته و داشتن رو به بودن ترجیح داده. اریک فروم عقیده داره که در عصر صنعتی شدن به جای اینکه سوال این باشه که چی برای بشر خوبه، سوال این بود که چی برای رشد سیستم خوبه. جامعه‌ی امروز به کلی از مسیری که باید باشه دور افتاده و مفهوم «داشتن» بیشتر از «بودن» اهمیت پیدا کرده. به همین دلیل امروزه مردم خود واقعی‌شون رو گم کردن. مفهوم «بودن» بخاطر حقیقت فناپذیری بشر بسیار مهمتر از داشته‌هایی هست که بعد از مرگ بی‌ فایده میشن و داشته‌هایی که در زندگی پس از مرگ به کارمون میان در واقع همون بودن‌های امروزمون هستن. انسان‌ها به جای اینکه زندگی کنن، فقط در حال اندوختن و جمع آوری هستن. این حرص و طمع دنیا رو به سمت فاجعه‌های اقتصادی، اجتماعی و روانی کشونده و یک تغییر نگرش و تحول درونی می‌تونه ما رو از انحطاط روانی و اقتصادی نجات بده.
این کتاب شیوه‌ی نگرش شما به زندگی رو تغییر میده و کتابیه که قطعا باید بیشتر از یکبار خوندش.

محصولات انتشارات مروارید قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

18,000 تومان

در جریان رگ هایم باش (انتشارات مروارید)


محصولات انتشارات مرکز قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد. کانال تلگرامی ما 4030book@

9,000 تومان

زمستان ( انتشارات مروارید)


زمستان

توضیحات پشت جلد :
لحن شديدا انتقادآميز اشتاين بك در اين كتاب راجب تاثير شيطاني پول فساد طمع جاه‌طلبي در آمريكا تحسين اعضاي كميته جايزه نوبل ادبيات سال ۱۹۶۲ را برانگيخت.ايتان آلن حاولي روحيه مال‌اندوزانه اجداد ثروتمند و جسور خويش نسل‌هاي پي‌در‌پي كاپيتان‌هاي كشتي و كاشفان نيو اينگلندي را از دست داده است.او كه از شكست ‌هايش هراسان شده در فروشگاهي كه زماني به خانواده‌اش تعلق داشت فروشندگي مي‌كند اما همسر او ناراضي است و فرزندانش آرزومند رفاهي كه ايتان نمي‌تواند برايشان فراهم كند. چند حادثه غير منتظره جاه‌طلبي ايتان را برمي‌انگيزد و او به مسيري وارد مي‌شود كه وجدان خويش را زير پا بگذارد.
از آثار ديگر جان اشتاين بك مي توان از جام زرين ٬‌ چمنزارهاي بهشت ٬‌ موشها و آدمها ٬ خوشه هاي خشم ٬ ماه پنهانست ٬ راسته كنسرو سازان ٬ اتوبوس سرگردان نام برد.

زمستان آخرین رمان جان اشتاین بک در سال 1961 منتشر شد. او عنوان کتاب را از نمایشنامه‌ی ریچارد سوم اثر شکسپیر الهام گرفت.
داستان کتاب در مورد اتان الن هالی، فردی از طبقه‌ی اشراف است که پدر مرحومش ثروت خانوادگی را از کف داده و اتان مجبور است در خواربار فروشی کار کند. همسر و فرزندانش از شرایط جدید بیزارند و در حسرت موقعیت سابق خود هستند و برای ارزش‌هایی که اتان در بطن جامعه‌ای فاسد برای حفظشان سخت تلاش می‌کند اهمیتی قائل نیستند. عوامل بیرونی موجب می‌شوند که اتان برای زنده کردن ثروت و موقعیت اجتماعی سابقش تلاش کند و برای این منظور باید اخلاقیات را زیر پا بگذارد.
لحن شدیدا انتقادآمیز اشتاین بک در این کتاب راجع به تاثیر شیطانی پول، فساد، طمع و جاه‌طلبی در آمریکا تحسین اعضای کمیته‌ی جایزه‌ی نوبل ادبیات سال 1962 را برانگیخت.
جان اشتاین‌بک از برجسته‌ترین نویسندگان سبک سوسیال رئالیسم آمریکایی و از پرخواننده‎ترین نویسندگان قرن بیستم است. از بهترین آثارش می‌توان به خوشه‌های خشم (۱۹۳۹) اشاره کرد که جایزه‌ی پولیتزر را برایش بدست آورد. اشتاین بک برای مجموعه آثارش در سال ۱۹۶۲ برنده‌ی جایزه‌ی نوبل ادبیات شد.
این نویسنده در آثارش به زندگی طبقه کارگر آمریکا می‌پردازد و تاثیر دو جنگ جهانی و رکود اقتصادی آمریکا در آثار او مشهود است. برخی از آثارش در این کشور ممنوعیت چاپ داشتند از جمله رمان موش‌ها و آدم‌ها که جزو آثار چالش‌برانگیز در آمریکا بوده است.

محصولات انتشارات مروارید قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

30,000 تومان

زیباترین جای جهان این جاست: دعوتی به خوشبختی(انتشارات مروارید)


این کتاب بدون شک زیباترین رمان دنیاست، که در نهایت سادگی و بخشندگی، به بینش خوانندگانش به بهترین شکل عمق و جهت می‌دهد و با توصیفی روانشناسانه، فلسفی و عمیق از خوشبختی سخن می‌گوید: شاید خوشبختی در جای خاصی نباشد. شاید این نگاه ما به زندگی‌ است که خوشبختی را می‌سازد. شاید لازم باشد برای خوشبخت بودن، چگونه اندیشیدن را بیاموزیم و با جسارت بیشتری زندگی کنیم. چرا که در پایان زندگی، آنچه بیش از مرگ باید از آن بترسیم این است که زندگی نکرده باشیم. کسی که می‌خواهد پرواز کند، نباید از پریدن بترسد! اگر درست زندگی کردن را بیاموزیم، هرجا باشیم، زیباترین جای جهان همان‌جاست.

12,500 تومان

صبحانه در تیفانی


کتاب حاضر، داستان‌هاي «گولايتلي»، دختري سرزنده و شاد با گذشته‌اي مبهم است که در نيويورک زندگي مي‌کند. راوي بي‌نام داستان، مرد جواني است که قصد دارد نويسنده بشود و از آنجا که در همسايگي «هالي» زندگي مي‌کند. تصادفاً او را ملاقات مي‌کند و به‌تدريج با دخترک آشنا مي‌شود. اين آشنايي مقدمه‌اي براي ملاقات رواي با دوستان «هالي» و ورود به دنياي هنرمندان آن زمان است. چندي بعد سروکله مردي ميان‌سال و افسرده پيدا مي‌شود که ادعا مي‌کند شوهر «هالي» است.

8,500 تومان

طنز در کاغذ کاهی (بررسی چهار نشریه ی طنز باباشمل، توفیق، چلنگر و نسیم شمال)


طنز در کاغذ کاهی (بررسی چهار نشریه ی طنز باباشمل، توفیق، چلنگر و نسیم شمال)

20,000 تومان

قصه های ملی (انتشارات مروارید)


محصولات انتشارات مروارید قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

12,000 تومان

كاناپه چی (انتشارات مروارید)


محصولات انتشارات مروارید قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

25,000 تومان

گزینه اشعار شمس لنگرودی(انتشارات مروارید)


کتاب گزینه اشعار شمس لنگرودی توسط  انتشارات مروارید منتشر شده است.
دلتنگي خوشه ي انگور سياه است
لگد كوبش كن
لگد كوبش كن
بگذار ساعتي
سربسته بماند
مستت مي كند اندوه.

16,000 تومان

گزینه‌ی اشعار حسین منزوی (نشر مروارید)


شعر فارسی - قرن 14

19,000 تومان

مارتین درسلر، داستان یک خیال پرداز آمریکایی ( انتشارات مروارید)


مارتین درسلر، داستان یک خیال پرداز آمریکایی

مارتین درسلر برنده ی جایزه ی پولیتزر در سال 1997 است. این کتاب شرح سفر اکتشافی و سحرانگیز مارتین نوجوان است که با کار در مغازه ی سیگارفروشی پدر آغاز می شود و به ساختن هتلی غول آسا می انجامد. جهان مارتین درسلر سرشار از شوق زندگی و رمز و راز است. او همراه با دو زن، یکی واقعی و پرجنب وجوش و دیگری اثیری و بی تفاوت، موفق می شود آرزوهای قلبی اش را برآورده کند. آرزوهایی که دست آخر در آن ها مرز بین واقعیت و خیال پردازی، بلندپروازی و جنون مخدوش می شود.

کتاب «مارتین درسلر» با زیرعنوان داستان یک خیال‌پرداز آمریکایی نوشته استیون میلهاوزر با ترجمه سیروس قهرمانی توسط انتشارات مروارید منتشر شده است.
این کتاب که جایزه پولیتزر را در سال ۱۹۹۷ از آن خود کرده داستان جوانی به نام مارتین درسلر در نیویورک پایان قرن نوزدهم را روایت می‌کند که کار را از پادویی در مغازه سیگارفروشی پدرش آغاز می‌کند و در نهایت به مالکیت هتل درسلر می‌رسد.

پشت جلد کتاب هم می‌خوانیم:
مارتین درسلر برنده جایزه پولیتزر در سال ۱۹۹۷ است. این کتاب شرح سفر اکتشافی و سحرانگیز مارتین نوجوان است که با کار در مغازه سیگارفروشی پدر آغاز می‌شود و به ساختن هتلی غول‌آسا می‌انجامد. جهان مارتین درسلر سرشار از شوق زندگی و رمز و راز است. او همراه با دو زن، یکی واقعی و پرجنب وجوش و دیگری اثیری و بی‌تفاوت، موفق می‌شود آرزوهای قلبی‌اش را برآورده کند. آرزوهایی که دست آخر در آنها مرز بین واقعیت و خیال‌پردازی، بلندپروازی و جنون مخدوش می‌شود.
رمان «مارتین درسلر» با زیرعنوان داستان یک خیال‌پرداز آمریکایی نوشته استیون میلهاوزر با ترجمه سیروس قهرمانی در ۲۹۸ صفحه و ۲۴۰۰۰ تومان توسط انتشارات مروارید منتشر شده است.

محصولات انتشارات مروارید قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

24,000 تومان

نان سنگک (انتشارات مروارید)


محصولات انتشارات مروارید قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

6,500 تومان

هنر آشپزی جديد (انتشارات مروارید)


هنر آشپزی جديد

2,000 تومان

وقتی که شهر خفته است (انتشارات مروارید)


محصولات این انتشارات قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

15,000 تومان

ولگردها و دو فیلم نامه ی دیگر ( انتشارات مروارید)


ولگردها و دو فیلم نامه ی دیگر

فلینی خاطرات زندگی خود در ریمینی را نقل کرده است.اما باید گفت که طرح داستانی"ولگردها"بسیار کمتر از اشخاص محیط اطرافشان و وقایع زندگیشان اهمیت دارد:ملال زندگی در شهرستان،گپ زدن ها،شوخی های آشنا،ماجراهای بی بندو بار عشقی،بحث و جدل های طولانی شبانه در خیابان های خلوت بیهودگی های آزارنده روزهای جشن و قدم زدن های غریبانه در ساحل متروک در فصل زمستان."ولگردها"که یکی از بهترین فیلم های فلینی به شمار می رود از لحاظ استفبال منتقدان چشمگیر بود و فلینی را به شهرت جهانی رساند.
"کلاهبردار"از لحاظ سبک از ملایمتی نوستالژیک و خشونتی رئالیستی بر خوردار است.مضمون دراماتیک قدرتمند آن یادآور"نفوس مرده"گوگول است.فیلمبرداری این اثر بسیار جالب و زیبا و گهگاه همراه با تصاویری سورئالیستی است.
از"فرهنگ فیلم های سینما"ژرژ سادول

کتاب «ولگردها و دو فیلم‌نامه دیگر» شامل سه فیلم‌نامه از فدریکو فلینی، از چهره‌های برجسته‌ی سینمای ایتالیا و جهان است. او در این آثار خاطرات زندگی خود را بازگو کرده است. این کتاب شامل فیلم‌نامه‌های «ولگردها»، «کلاهبردار» و «وسوسه‌های دکتر آنتونیو» و سه گفتگو با فلینی است و در انتهای کتاب تصاویری از صحنه‌هایی از سه فیلم مورد ذکر اضافه شده است.
فدریکو فلینی (ژانویه1920 – اکتبر1993) فیلمنامه‌نویس و کارگردان بزرگ ایتالیی بود. مشهورترین فیلم او «هشت و نیم» نام دارد که برنده‌ی جایزه اسکار بهترین فیلم خارجی در سال 1963 شد. ولگردها یکی از بهترین فیلم‌های فلینی است که از طرف منتقدین با استقبال بالایی مواجه و موجب شهرت وی گردید.

محصولات انتشارات مروارید قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

19,000 تومان

کتاب زیباترین جای جهان این جاست (انتشارات مروارید)


کتاب زیباترین جای جهان این جاست توسط  انتشارات مروارید منتشر شده است.رمان جادويي كه سرشار از شاعرانگي و انديشه هاي مثبت است. رماني كه حقيقتا حال خواننده را بهتر مي كند.

محصولات انتشارات مروارید قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

12,500 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 2,000 تومان بیشترین: 38,000 تومان
ريال2000 ريال38000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس و یا در تلگرام به شماره 09037125318 پیام داده و ثبت سفارش نمایید.